زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۱۰۸ آی تی کنکور ارشد ۹۰

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۹ ب.ظ
بهتره ازدانشگاه محل تحصیل کارشناسی تون شروع کنیم .دوران کارشناسی را در کدام دانشگاه وبا چه کیفیتی گذراندید و نتیجه این دوره چه بود؟(چطور دانشجویی بودید و معدل دوران لیسانستون چند بود؟)

یکی از دانشگاه های سراسری شهرستان (میشه گفت از دانشگاه های درجه ۳) ... سعی میکردم خوب درس بخونم ولی معمولا تو پروژه‌ها نمره کم میاوردم و به همین دلیل معدلم پایین شد . معدلم ۱۴/۹۱ و معدل موثر ۱۵/۴۴ . در کل دانشجوی معمولی بودم.

۲- می دانیم یکی از سختترین مراحل برای هر کاری استارت آن کار است .از کی وچطور و با چه درسهایی شروع کردید؟
من میشه گفت با سالی که دانشجو بودم‌، ۳ بار کنکور دادم ......
سالی که دانشجو بودم هم درس خوندم ولی چون منابع دقیق رو نمیدونستم فقط مجاز شدم. برای کنکور ۹۰ از اوایل مرداد شروع کردم و با دروس مشترک و با برنامه ریزی .

۳-منابع درسی وکنکوری خود را برای هر درس جداگانه بیان کنید ونقش کتابهای مرجع وکتابهای کنکوری در قبولی شما چقدر بوده است؟
من سالی که دانشجو بودم بیشتر مرجع خوندم و به نتیجه نرسیدم. سال قبل بیشتر کتاب های نکته و تست خوندم . امسال فقط کتاب های نکته و تست خوندم.
دلیل من برای خواندن کتاب های صرفا نکته و تست: :: مشاهده‌ی عده‌ی بسیاری از قبول شدگان کنکور آی تی که فقط و فقط نکته و تست خوندن. اگه این راه رو همون سال اول امتحان کرده بودم‌، همون موقع به نتیجه میرسیدم.
(البته این نظر شخصی من با توجه به کنکورهای سال قبل می باشد و ممکنه کنکورهای آینده سبک شون متفاوت باشه)

زبان‌: پیش زمینه Sadمن سطح Advanced3 رو از کانون زبان ایران تموم کردم).
لغت های ۵۰۴ + لغت های ضروری برای تافل + کتاب زبان عمومی پارسه
فقط مورد ۳ کفایت میکنه.

شبکه‌: کتاب حقیقت+ سوالات کنکورهای سال پیش + بعضی تست های ۳۰۰۰ مساله
فقط مورد ۲و۳ کفایت میکنه.

ساختمان‌: مقسمی

طراحی الگوریتم‌: جزوه سید جوادی + CLRS + مقسمی

گسسته‌: منفی زدم ... پیشنهادی ندارم.

نرم افزار: فقط پرسمن بدون هیچ کتاب نکته و تست.

هوش مصنوعی‌: راسل + پوران پژوهش(مهدیه شادی)
مورد ۲ همه مطالب مورد ۱ رو در بر داره.

پایگاه‌: مقسمی( امسال جواب نداد)

معماری‌: منفی زدم ... پیشنهادی ندارم

سیستم عامل: حقیقت + مقسمی
مورد ۱ کافی است.

۴- در صورت امکان روش درس خواندن خود را برای دروس مختلف بیان کنید(زبان -ریاضیات- دروس مشترک- تخصصی ها)

من هفته رو دو قسمت میکردم ... ۴ روز اول هفته مطالعه‌ی درس و ۳ روز بعدی زدن تست های فصولی که در قسمت اول هفته مطالعه شده .هر روز ۱ ساعت زبان میخوندم . و زمان هایی که حوصله نداشتم هم زبان مرور میکردم . و درسی که خیلی مشکل داشتم هر روز در برنامه م بود...دروس مشترک رو زمان هایی که بازدهی م بیشتر بود میخوندم ...

۵- فکر می کنید کدام درسها را بیشتر مسلط بودید واین تسلط را مدیون چه چیز بودید؟
من شبکه و ساختمان و طراحی الگوریتم خیلی مسلط بودم و همه سوال های کنکور مربوط به این دروس رو بدون شک زدم . این تسلط رو بخاطر چندین بار زدن تست های سال های قبل بدست آوردم.

۶- در مورد برنامه ریزی درسی خود (یک روز درسی خود+ برنامه ریزی کلی )صحبت بفرمایید.

من روزم رو به ۴ قسمت تقسیم میکردم: :: ساعت ۸ تا ۱۳ – ساعت ۱۵ تا ۱۹ – ساعت ۲۱ تا ۲۳ – ساعت ۲۳ تا ۰۰
هر روز دو درس مشترک و یک درس ضریب ۱ میخوندم و ۱ ساعت زبان.
البته یکی از این دروس مشترک درسی بود که هر روز در برنامه م بود (شبکه/نرم افزار) و روزهایی که وقت کم میاوردم اون درس رو نمیخوندم‌، چون میدونستم روز بعدی هم در برنامه م هست.

۷- در طول دوره ای که می خواندید شده بود دچار عقب افتادگی از برنامه تان شوید این عقب افتادگی‌ها را چطور جبران می کردید؟
بله خیلی اتفاق میفتاد و چند بار در طول دوره برنامه م عوض شد. برای جبران‌، زبان یا اون درسی که هر روز در برنامه م بود رو از برنامه اون روز حذف میکردم. یا سعی میکردم اون روز و روز های بعدی فشرده‌تر درس بخونم تا در زمان اضافی درسی که عقب افتادم رو بخونم.

۸- به نظرتان درس خواندن جزیرهای(تک نفره )بهتر است یا چند نفره؟و همچنین در خانه درس می خواندید یا جای دیگر ؟کدام به نظرتان بهتر جواب داد؟
من به شخصه تنهایی فقط میتونم درس بخونم‌، و تنهایی هم درس خوندم . درس خوندن گروهی رو دوست ندارم و به نظرم باعث اتلاف وقت میشه.

۹- در طول دوره ای که می خواندید شده بود دچار یاس و نا امیدی از برنامه تان شوید برای رفع آن چه می کردید ؟
بله اتفاق میفتاد. ولی امسال خیلی کم اتفاق میفتاد. امسال من طول هفته خیلی خوب و باامید درس میخوندم‌، برای اینکه میدونستم دو روز آخر هفته برای ۲ ساعت اون سریال ای که خیلی دوست دارم رو خواهم دید . و شخصیت اول اون سریال به من اراده و امید یاد داد و الگوی من بود. و این جمله که " فقط ایمان داشته باش" ملکه ذهن من شده بود.
( این سریال آخر هفته باعث میشد طول هفته وقتم رو کمتر تلف کنم)

۱۰-کلاسها وکنکورهای آزمایشی چقدر به شما کمک کردند؟شما اصولا موافق هستید که در همه آزمونها شرکت کنیم یا فقط در آزمونهای جامع؟آیا شرکت در همه آزمونها برای همه مفید است؟
من سالی که دانشجو بودم کنکورهای پارسه شرکت میکردم و رتبه م حدود ۷۰ میشد و چون دوستم سال قبلش با رتبه ای حدود ۱۰۰ پارسه رتبه ش تو کنکور حدود ۲۰ شد‌، باعث شد من اعتماد به نفس کاذب پیدا کنم . نتیجه کنکور ضربه روحی شدیدی به من وارد کرد. اگه کنکور آزمایشی باعث اعتماد به نفس کادب یا ناامیدی بشه‌، خوب نیست.... بستگی به روحیه افراد داره ...
کنکورهای آزمایشی به بعضی افراد برنامه میده و بدون اون نمیتونن درس بخونن‌، این سری از افراد بهتره همه آزمون‌ها رو شرکت کنن.

۱۱-دوره‌ها وجمع بندی را چطور انجام می دادید؟
من در طول خواندن برای کنکور حدود ۳۰۰ صفحه خلاصه برداری داشتم و ماه یکی مونده به آخر فقط اونها رو خوندم ... چون من سال قبل هم خونده بودم و تست‌ها برام آشنا و تکراری بود‌، تستی که نمیتونستم حل کنم رو هم تو خلاصه هام مینوشتم ... چون میدونستم که این تست رو برای سومین بار هم نتونستم حل کنم ... و مشکل جدی با این تست دارم ... البته برای کسی که اولین بار تست‌ها رو حل میکنه شاید این روش خوب نباشه ...( چون تعداد تست هایی که نمیتونه حل کنه بیشتره!!!)
ماه یکی مونده به آخر فقط اون خلاصه‌ها و تست هایی که نوشته بودم رو خوندم و هرگاه احساس نیاز میکردم به کتاب‌ها مراجعه میکردم و همه تست های فصل خاصی رو میزدم .......... ماه آخر کنکورهای سال های اخیر رو حل میکردم (البته از خودم کنکور میگرفتم و بعد از ظهر بطور کامل تست‌ها رو بررسی میکردم و اشکالامو علامت میزدم که بعدا دوباره بخونم)
علاوه بر خلاصه نویسی ۳۰۰ صفحه ای که گفتم ... ماه یکی مونده به آخر برای هر درس یک ورق A3 پشت و رو نکات خیلی مهم هر درس رو نوشتم و ۲ روز قبل کنکور ۱۰ تا ورق A3 رو فقط میخوندم (البته برای نرم افزار هفته آخر خیلی وقت گذاشتم و همه‌ی خلاصه هامو که حدود ۱۰۰ صفحه بود رو خوندم.)

۱۲- در مورد روز اول و دوم کنکور بگویید و اینکه در آن روز چقدر توانستید از تواناییهاتان بهره ببرید.

من فقط یک روز کنکور داشتم ... چون شب قبل نتونستم بخوابم کارایی م تو کنکور نصف شد ... و چون نمیدونستم سوال‌ها کم شده با عجله سوال‌ها رو حل میکردم و باعث شد تمرکزم کم بشه ... پس سعی کنید جلد دفترچه سوالات رو بخوبی بخونید و بدونید که چه تغییراتی کرده ...

۱۳-به نظر شما بهترین راهکار در هنگا م برخورد با سوالاتی مشکل وخارج از عرف همیشگی کنکور مثل سولات امسال بعضی از دروس (مثل داده وسیستم) چگونه است؟ هم از نظر برخورد روانی وهم برخورد علمی با این گونه مسائل؟

پیشنهاد من اینه از روی سوالاتی که سخت هستند یا اصلا تا حالا نمونه ش رو ندیدید‌، رد بشید ...( اگه شما خوب درس خوندید و سوال برای شما سخته ... مطمین باشید برای بقیه سخت‌تر هست ... پس بدون نگرانی از روش رد بشید) ... اگه وقت اضافه آوردید میتونید روش فکر کنید ... ولی تا زمانیکه مطمین نیستید جواب ندید ...
( اشتباهی که کردم این بود:‌ :تقریبا ۴۰ دقیقه وقتم رو صرف ۳ سوال معماری کردم ... و در نهایت هم معماری رو منفی زدم ... که اگه منفی نمیزدم رتبه م نصف میشد ... به نظرم وقت گذاشتن برای این سوالا اشتباه هست ... بخصوص اگه ضریب ۱ باشن)
هیچ وقت سوالی که صورتش برای شما قابل فهم یا تعریف شده یا آشنا نیست رو جواب ندید !!!!! و نگران نباشید که تعداد تست هایی که زدید کمه ... شرایط برای همه یکسان هست ...

۱۴-درصدهایتان را ورتبه کسب شده را بگویید و بگویید که با این رتبه کجا قبول شده اید؟ می شوید؟
زبان‌: ۲۲/۴۲
مشترک: ۱۴/۵۷
مدیریت: سفید
پایگاه‌: ۵۶/۵
هوش مصنوعی‌: ۴۴/۴۴
سیستم عامل‌: ۳۳/۳۳
معماری‌: -۱۱/۱۱
رتبه گرایش ۲و۳‌: ۱۰۸
رتبه گرایش ۱و۴: ۱۲۵

روزانه - مدیریت سیستم های اطلاعاتی - خواجه نصیر

۱۴- در نهایت اگر بخواهید یک توصیه خاص که فکر می کنید با تمام موفقیتهایتان در شما ریسکی بوده که می توانسته موفقیتتان را تحت الشعاع قرار دهد آن را بیان کنید(تجربیات تلخی که اگر برگردید عقب تکرار نخواهید کرد ویا نیازش را عمیقا احساس میکردید.)

عدم وجود تمرکز هنگام درس خوندن شاید باعث شد نتیجه دلخواه م رو نگیرم .
راه حل پیشنهادی من: :: به خدا و خودتون ایمان داشته باشید ... این باعث تمرکز و اعتماد به نفس میشه ...
این ایمان سال های قبل در من خیلی خیلی کم بود ... ولی امسال ایمان‌ام زیاد شد و نسبتا نتیجه هم داد .

بعضی افکار کنترل نشده هستند و بصورت ناخودآگاه وارد فکر بشر میشوند و تنها راه مقابله با اونها و رسیدن به آرامش‌، "به یاد خدا بودن" هست ... بنابراین هیچ گاه خدا رو فراموش نکنید ...

پیام آخر: :: هیچ وقت ناامید نشید ... هیچ وقت تلاشتون رو نصفه رها نکنید ... ایمان داشته باشید ... هر تلاشی بالاخره به نتیجه خواهد رسید ...
به این نکته هم توجه کنید: :: موفقیت توانایی رفتن از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارت است.

به امید موفقیت همه‌ی کسانی که واقعا تلاش میکنند

با تشکر .
کاربر Potential

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , arshad91 , nimaaa , popp , HRZ , خانه سبز , latifi , no0shin , ali_computer69 , **sara** , fatima1537 , euruse , ریحانه , mkarimi1987 , azam84 , lvlina_r , Avicenna , sajad_8900 , zeinab , prr121
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ب.ظ
مفید بود مرسی پیشنهادتون برای پایگاه چیه پوران پژوهش به تنهایی کافیه؟
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط majid67110.)
RE: [اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۱۰۸ آی تی کنکور ارشد ۹۰
فکر کنم باید در صد هاتون را از راست به چپ خوند . درست نمیگم ؟ چون بعید می دونم با ۱۴ در صد مشترک همچین رتبه ای آورد
دوست عزیز میشه بگید مهندسی نرم افزار زبان اصلی خوندید یا ترجمه ؟ و اگه ترجمه , چه ترجمه ای؟
۰
۱
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط Potential.)
بله‌، دروس مشترم رو ۵۷ زدم.
من سال آخر دانشگاه یک دور نرم افزار رو از ترجمه جعفرنژاد خونده بودم ... هرچند سال بعد بقیه این ترجمه رو توصیه نمیکردن‌، ولی من با همین ادامه دادم چون بهش عادت کرده بودم ... به نظرم قابل فهم بود... البته من ۳ تا سوال نرم افزار زدم و نمیدونم درست بود یا نه .
البته من درصد هام رو درست میبینم ... فقط معدلم برعکس شده !
زبان ۴۲ - مشترک ۵۷ - پایگاه ۵ - هوش ۴۴ -سیستم ۳۳
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ)latifi نوشته شده توسط:  مفید بود مرسی پیشنهادتون برای پایگاه چیه پوران پژوهش به تنهایی کافیه؟
موفق باشید

بعید میدونم پوران پزوهش بهتر از مقسمی باشه (بنابراین کافی نیست)... نمیدونم سوالای امسال رو با چه کتابی میشد جواب داد !!! ولی تا سال پیش مقسمی بهترین کتاب بود ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: latifi
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ق.ظ
یه درخواست خودخواهنه میتونین اون ورقهای A3 رو که روش نکات خودتو نوشته بودی بزاری ؟؟؟۱۰ تا ورق A3 که گفتی رو میشه زد ؟؟؟؟

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط Potential.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  یه درخواست خودخواهنه میتونین اون ورقهای A3 رو که روش نکات خودتو نوشته بودی بزاری ؟؟؟۱۰ تا ورق A3 که گفتی رو میشه زد ؟؟؟؟

متاسفانه همه ورق‌ها رو ندارم دیگه‌!

پیشنهاد میکنم خودتون بنویسید ...این نوشتن باعث میشه بهتر تو ذهنتون بمونه ...

تو این ورق‌ها فقط فرمول بودن‌، نه چیز دیگه ای ...
مثلا برای درس طراحی الگوریتم( الگوریتم دایکسترا و پریم و.... پیچیدگی هاش با آرایه دوبعدی ودرخت هیپ و هیپ فیبوناچی مینوشتم و وقتی همه پیچیدگی‌ها یک جا نوشته میشه‌، راحت میتونید بفهمید که مثلا بهترین حالت با هیپ فیبوناچی رخ میده )البته فقط برای طراحی الگوریتم ۲ ورق شده بود ... (۳ صفحه و نیم)
میتونید نیم ساعته همه فرمول‌ها رو برای یک درس بنویسید ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط shahrzad sara.)
سلام دویستان من آزمون سال ۹۰ پارسه رشته ای تی را میخوام هر جا رفتم نیست لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم ؟
کسی گه آزمونا را داره لطف کنه آپلود کنه ممنون میشم
بدجور گیر کردم

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام دویستان من آزمون سال ۹۰ پارسه رشته ای تی را میخوام هر جا رفتم نیست لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم ؟
اینجا بخش مصاحبه است
درخواستتون رو در اینجا مطرح کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ق.ظ
منم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم
با اینکه یه کم دیره اومدم برا تبریک گفتن
و یه در خواست دارم
شما که روزانه - مدیریت سیستم های اطلاعاتی - خواجه نصیر

قبول شدین میشه درباره این رشته بیشتر توضیح بدین ؟
اگه این جا جاش نیست بفرمایید مطرح کردنش کجا درسته برم اونجا بپرسم و شما جواب بدین
مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط Potential.)
سلام

خیلی متشکرم.

اول اینکه من فکر میکردم که اسم این رشته مدیریت سیستم های اطلاعاتی هست !!! ولی استادا میگن عنوان درست این رشته سیستم های مدیریت اطلاعات (Information Management Systems )میباشد ... (البته خود دانشگاه هم فکر کنم درمورد عنوان رشته اشتباه میکنه!!! و همه جا مدیریت سیستم های اطلاعاتی مینویسه!!! باید پیگیر این قضیه بشم که عنوان دقیق انگلیسی و فارسی این رشته چیه)

در مورد اینکه چه رشته ای هست‌، ما در واقع تکنولوژیست های استراتژیست میشیم . یعنی دید فنی و تجاری و استراتژیکی رو با هم خواهیم داشت.

این رشته هم فقط تو دانشگاه خواجه نصیر هست‌، در مورد بازار کار که فکر نمیکنم کارشناسای ارشد آی تی زیاد با هم تفاوتی داشته باشن خصوصا تو ایران. در مورد ادامه تحصیل هم که چون این دانشگاه دکتری نداره‌، برای اینکه دیگر دانشگاه های ایران قبول بشید باید موضوعاتی کار کنید که استادای دانشگاه های دیگه کار میکنن . ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های خارج از کشور هم باز با گرایشات دیگه تفاوتی نداره.

در مورد دروس هم سیلابس ش رو پیوست کردم‌، البته دروس اختیاری رو ما میتونیم ۲ درس از گرایشات دیگه برداریم.

تا همین حد میدونستم .... امیدوارم که مفید باشه براتون.

فایل‌(های) پیوست شده

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT89 , prr121
ارسال: #۱۱
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ ب.ظ
تشکر از پیگیری و اطلاعات مفیدتون

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۹۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۱۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close