زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
صنعتی اصفهان گروه مخابرات شدیدا قوی داره
به مدد گروه مخابرات می تونی کارای مخابرات یعنی شبکه ایی انجام بدی
وگرنه معماری اصفهان براتون بهتره.
برای اپلی مدرک صنعتی اصفهان بهتره.
موندن اصفهان.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ق.ظ
RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  صنعتی اصفهان گروه مخابرات شدیدا قوی داره
به مدد گروه مخابرات می تونی کارای مخابرات یعنی شبکه ایی انجام بدی
وگرنه معماری اصفهان براتون بهتره.
برای اپلی مدرک صنعتی اصفهان بهتره.
موندن اصفهان.
خیلى ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ
مدیرعامل شرکتی که من توش کار می‌کردم کارشناسیش رو صنعتی اصفهان بود سخت‌افزار و بعد ارشد معماری اصفهان می‌خوند. می‌گفت هی به من گفتن اصفهان بهتره کامپیوترش منم زدم اصفهان ولی خیلی پشیمونم. دلیلش هم این بود که صنعتی اصفهان چون صنعتی هست، محیط علمی‌تر و پویاتری داره و اصفهان اصلا اینطور نیست و فقط استادهای بعضا بهتری داره. اون گفت که به کسی توصیه نمی‌کنه حداقل تو سخت‌افزار اصفهان رو به صنعتی اصفهان ترجیح بده. این حرف ایشون مال ۲ سال پیشه. اگر چیزی عوض شده تو این ۲ سال من ازش خبر ندارم دیگه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  مدیرعامل شرکتی که من توش کار می‌کردم کارشناسیش رو صنعتی اصفهان بود سخت‌افزار و بعد ارشد معماری اصفهان می‌خوند. می‌گفت هی به من گفتن اصفهان بهتره کامپیوترش منم زدم اصفهان ولی خیلی پشیمونم. دلیلش هم این بود که صنعتی اصفهان چون صنعتی هست، محیط علمی‌تر و پویاتری داره و اصفهان اصلا اینطور نیست و فقط استادهای بعضا بهتری داره. اون گفت که به کسی توصیه نمی‌کنه حداقل تو سخت‌افزار اصفهان رو به صنعتی اصفهان ترجیح بده. این حرف ایشون مال ۲ سال پیشه. اگر چیزی عوض شده تو این ۲ سال من ازش خبر ندارم دیگه.
واقعا ممنونم از کمکتون!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ
من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame
ارسال: #۲۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.

خیلى ممنون ولى میشه دلایلتون رو هم لطف کنید بفرمایید!؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.

دانشگاه صنعتی بسیار معتبرتر هست.جز۱۰۰ دانشگاه برتر هست.ولی دانشگاه اصفهان فکر کنم حدود ۱۲۰۰دانشگاه برتر هست.صنعتی خیلی سختگیرتر هستند و اساتید بنام و معروفی دارد.دانشگاه اصفهان هم بد نیست.ولی خب من در مقایسه با صنعتی که میبینم دانشگاه اصفهان مثل طبل تو خالی میمونه.اساتید آپ دیت نیستند.البته۱-۲ تا استاد معروف داره.ولی ویژگی و جو بدی که هست اینکه با دانشجویان اصفهانی و دلانشجویانی که از لیسانس اونجا بودند خیلی خوب هستند و این ویژگی توی نمره دادنشون بارز هست. و یکجوری نمره داده میشه که معدل دانشجویان خودشون بالاتر هست تا توی مقاطع بالاتر نگهشون دارند.درصورتیکه دانشجویان دیگری هم بودند که صدپله بیشتر استحقاق برتری را داشتند ولی خب متاسفانه اساتید انگار متوجه نبودند یا نمیخواستند متوجه بشوند!!
البته فیلد کاریتون را توجه کنید.من شنیدم صنعتی بیشتر روی شبکه و گردازش تصویر در معماری کامیپوتر کار میکنند.البته سخت افزاری هم کار میکنند.اصفهان دو گرایش معماری محاسباتی و معماری شبکه داره .در مجموع صنعتی مسلما و قطع به یقین بهتر ازاصفهان هست.البته در گروه نرم افزار اصفهان خیلی قوی تر هست.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.

دانشگاه صنعتی بسیار معتبرتر هست.جز۱۰۰ دانشگاه برتر هست.ولی دانشگاه اصفهان فکر کنم حدود ۱۲۰۰دانشگاه برتر هست.صنعتی خیلی سختگیرتر هستند و اساتید بنام و معروفی دارد.دانشگاه اصفهان هم بد نیست.ولی خب من در مقایسه با صنعتی که میبینم دانشگاه اصفهان مثل طبل تو خالی میمونه.اساتید آپ دیت نیستند.البته۱-۲ تا استاد معروف داره.ولی ویژگی و جو بدی که هست اینکه با دانشجویان اصفهانی و دلانشجویانی که از لیسانس اونجا بودند خیلی خوب هستند و این ویژگی توی نمره دادنشون بارز هست. و یکجوری نمره داده میشه که معدل دانشجویان خودشون بالاتر هست تا توی مقاطع بالاتر نگهشون دارند.درصورتیکه دانشجویان دیگری هم بودند که صدپله بیشتر استحقاق برتری را داشتند ولی خب متاسفانه اساتید انگار متوجه نبودند یا نمیخواستند متوجه بشوند!!
البته فیلد کاریتون را توجه کنید.من شنیدم صنعتی بیشتر روی شبکه و گردازش تصویر در معماری کامیپوتر کار میکنند.البته سخت افزاری هم کار میکنند.اصفهان دو گرایش معماری محاسباتی و معماری شبکه داره .در مجموع صنعتی مسلما و قطع به یقین بهتر ازاصفهان هست.البته در گروه نرم افزار اصفهان خیلی قوی تر هست.
لطف کردید، ممنونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۲۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
از دوستانى که دوره ارشد در صنعتى اصفهان بودند هم خواهش میکنم نظرشون رو بفرمایند!
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  از دوستانى که دوره ارشد در صنعتى اصفهان بودند هم خواهش میکنم نظرشون رو بفرمایند!
کسى نیست از صنعتى کمک کنه؟؟؟؟Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۹۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۴۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۰۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر Mr.X ۵ ۵,۲۶۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: kadarai64
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۸۷۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
  ۶۱ هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه speeedd ۶ ۴,۸۷۱ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: paradox
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۲۱۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۳۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close