زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب علوم و فنون نوین دانشگاه تهران

ارسال: #۳۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ
ممنون گرامی
متوجه هستم که رشته های متفاوت هستن، منظور من هم بیشتر سامانه های شبکه ای بود و شبکه اصفهان
به شبکه و امنیت بیشتر علاقه دارم و اصفهان برام راحت تر هست ولی لیبل دانشگاه تهران هم نمیشه ساده ازش گذشت
منظور به طور کل سطح علمی و مدرک و ... بود که اشاره فرمودید
اگر منظور از سامانه های شبکه ای تجریه و تحلیل و بررسی انواع شبکه های (بیشتر از لحاظ مدل ریاضی) باشه که فوق العاده اس ولی اگر فقط شبکه های اجتماعی باشه یخورده دلسرد کننده اس
سپاسگذارم

یک مورد دیگه:
دانشگاه اصفهان برای اپلای چه وضعیتی داره ؟ (بعضی دوستان نظرشون اینه که دانشگاه فقط یکی از موارده و فیلد کاری تاثیر بیشتری داره.)
سطح نمرات و برخورد با دانشجو در چه وضعیه ؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط sara-it.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ)moritrans نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ ب.ظ)sara-it نوشته شده توسط:  من سال گذشته راجع به گرایش سامانه های شبکه ای یکم توضیح داده بودم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونBig Grin

این ها هم براساس چیزهایی هست که در سایت دانشکده گفته شده: (گرایش سامانه های شبکه ای)
از مهمترین محورهای کاربردی این رشته می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شناسایی تعاملات پیچیده بین انسانها
کشف مسیرهای انتقال بیماری
بهبود سیستم­های دارورسانی درون بدن
بهینه سازی شبکه­های حمل و نقل، شبکه­های توزیع انرژی و ...
ارایه الگوریتم‌های موثر برای تبلیغات هوشمند در فضای مجازی
بهبود فضای کسب و کار با استفاده از قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی
۱
۰
ارسال: #۳۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ
RE: انتخاب علوم و فنون نوین دانشگاه تهران
اساسا شباهتی بین شبکه ای که تحت گرایش شبکه ارائه میشه با سامانه های شبکه ای وجود نداره. شما لینک هایی که دوستان قرار دادن رو با دقت مطالعه کنید ببینید در حوزه علایق شما هست یا نه. بازم یادآوری می کنم که سامانه زیرگرایش ۱و ۴ و شبکه زیرگرایش ۲ و ۳ هست . اما در مورد اپلای بهتون اطمینان میدم که دانشگاه اصفهان هم براحتی می تونید به اپلای فک کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman_n21
ارسال: #۳۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Narges_rainbow نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  من فقط درباره رشته مالتی مدیا تحقیق کردم و اینکه گفتم علوم و فنون حرفی برای گفتن نداره منظورم تو این رشته هست...صد در صد استادای خوبی هستن ولی نه تو این گرایش! خب وقتی حتی نمیدونستن این رشته چیه چطور میتونن به دانشجو کمک کنند که در اون رشته پژوهشی داشته باشه؟ (البته هنوز فارغ التحصیلی هم نداشتن و دانشجوهای این گرایش ترم دوم هستن)
البته اینا نظر شخصی منه و هر کس میتونه با تحقیق از اساتید به اطلاعات دلخواهش برسه...

سلام
شما با کدوم یکی از اساتید صحبت کردید؟
من چندرسانه ای علوم و فنون میخونم؛
درسته این گرایش اولین باری هستش که ورودی گرفته سال گذشته و ما اولین ورودی های اون هستیم ولی من از انتخابم خوشحال هستم، اگه کسی سوال خاصی در مورد علوم و فنون یا چندرسانه ای داره بپرسه.

سلام
این که می گن گرایش مالتی مدیا پایه ی ریاضی و برنامه نویسی قوی می خواد درسته؟
میشه از درساتون و اساتیدتون بگین؟
و اینکه پروژه ها و پایان نامه ها بیشتر حول چه موضوعیه تو این گرایش؟
۲
۱
ارسال: #۳۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ
علوم و فنون (سامانه های شبکه ای) چه رتبه ای میخواد ؟
روزانه و نوبت دوم
۱
۰
ارسال: #۳۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
از فایلی که در مانشت هست میتونید استفاده کنید و تخمین بزنید.
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ)iman_n21 نوشته شده توسط:  علوم و فنون (سامانه های شبکه ای) چه رتبه ای میخواد ؟
روزانه و نوبت دوم
سال قبل تا رتبه ی ۱۶۰ قبول شدن امسال هیچ چیز معلوم نیست چون امسال با سال قبل خیلی تفاوت در ظرفیتا هست.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۵ ب.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Narges_rainbow نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  من فقط درباره رشته مالتی مدیا تحقیق کردم و اینکه گفتم علوم و فنون حرفی برای گفتن نداره منظورم تو این رشته هست...صد در صد استادای خوبی هستن ولی نه تو این گرایش! خب وقتی حتی نمیدونستن این رشته چیه چطور میتونن به دانشجو کمک کنند که در اون رشته پژوهشی داشته باشه؟ (البته هنوز فارغ التحصیلی هم نداشتن و دانشجوهای این گرایش ترم دوم هستن)
البته اینا نظر شخصی منه و هر کس میتونه با تحقیق از اساتید به اطلاعات دلخواهش برسه...

سلام
شما با کدوم یکی از اساتید صحبت کردید؟
من چندرسانه ای علوم و فنون میخونم؛
درسته این گرایش اولین باری هستش که ورودی گرفته سال گذشته و ما اولین ورودی های اون هستیم ولی من از انتخابم خوشحال هستم، اگه کسی سوال خاصی در مورد علوم و فنون یا چندرسانه ای داره بپرسه.

سلام
این که می گن گرایش مالتی مدیا پایه ی ریاضی و برنامه نویسی قوی می خواد درسته؟
میشه از درساتون و اساتیدتون بگین؟
و اینکه پروژه ها و پایان نامه ها بیشتر حول چه موضوعیه تو این گرایش؟

سلام
بله درس‌هایی که پایه ریاضی دارند داریم، مثل درس گرافیک پیشرفته و پویانمایی.
ولی همه درسها هم ریاضیاتی نیستند.
تمرین های پیاده سازی درس پردازش گفتار (به طور مثال) طراحی یک سیستم تشخیص گفتار هست که از اول ترم طی چند فاز با الگوریتم های مختلف انجام دادیم و هر بار با استفاده از الگوریتم های قوی تر نتیجه بهتری میگیریم پروژه پایانی هم طراحی و پیاده سازی یکی از حوزه های پردازش گفتار به انتخاب خودمون.
پایان نامه ها در زمینه پردازش تصویر پردازش گفتاز، پویا نمایی، شبکه های مالتی مدیا و چیزهای دیکه هست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: missi90

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۶۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close