زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط ali babalhavaeji.)
رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان
سلام خدمت همه دوستان. ممنون می شم اگه کسی اطلاع درستی داره کمک کنه. به نظر خودم این رتبه بندی وجود داره البته نظر شخصی هستش
۱- علم و صنعت
۲- شهید بهشتی
۳-تربیت مدرس
۴- اصفهان
۵- صنعتی صفهان
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Riemann
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط Densike.)
نههههههههههههههه
تربیت مدرس از همه اینا قوی تر هست در حد شریف و امیر کبیر و تهران کار می کنند .. به دلیل بودجه خوبی که میگیره استاد های قوی ای گرفته ...
Aurora، در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فینگلیش ممنوعه. لطفا فارسی بنویسید.

One day the hands of fate must be forced
۰
۱
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ
این سایت برای مقایسه دانشگاه ها شاید کمک کنه ولی نمی دونم چقدر معتبر هستش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ
من با مشاوره پارسه صحبت کردم تو رشته نرم افزار به این شکل گفت:
شریف
امیر کبیر
تهران
علم صنعت
بهشتی
تربیت مدرس
الزهرا
تربیت دبیر شهید رجایی

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ali babalhavaeji , sajaddandy
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ
RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  من با مشاوره پارسه صحبت کردم تو رشته نرم افزار به این شکل گفت:
شریف
امیر کبیر
تهران
علم صنعت
بهشتی
تربیت مدرس
الزهرا
تربیت دبیر شهید رجایی

دوست عزیز میشه لطفا بفرمایید که کدوم مشاور پارسه راهنماییتون کردن؟ مهندس طاهرپور یا اساتید؟ ممنونم
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
ترتیب شهرستان ها رو نگفت؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ
RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان
ایشالا انتخابای بالاترتون رو قبول میشید، ولی اگه کار به اصفهان میکشه حتما دانشگاه اصفهان رو قبل از صنعتی اصفهان بزنید. صنعتی اصفهان در زمینه نرم افزار حرفی برای گفتن نداره.

مقابل عشق تنفر نیست، بی تفاوتی است. مقابل هنر زشتی نیست، بی تفاوتی است. مقابل ایمان، کفر نیست، بی تفاوتی است. و مقابل زندگی مرگ نیست، بی تفاوتی است.
۲
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)mahsa-frj نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  من با مشاوره پارسه صحبت کردم تو رشته نرم افزار به این شکل گفت:
شریف
امیر کبیر
تهران
علم صنعت
بهشتی
تربیت مدرس
الزهرا
تربیت دبیر شهید رجایی

دوست عزیز میشه لطفا بفرمایید که کدوم مشاور پارسه راهنماییتون کردن؟ مهندس طاهرپور یا اساتید؟ ممنونم

یه خانمی به نام خانم رامز

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط ali babalhavaeji.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)maryam91 نوشته شده توسط:  ایشالا انتخابای بالاترتون رو قبول میشید، ولی اگه کار به اصفهان میکشه حتما دانشگاه اصفهان رو قبل از صنعتی اصفهان بزنید. صنعتی اصفهان در زمینه نرم افزار حرفی برای گفتن نداره.

اصفهان اساتید بهتری نسبت به صنعتی اصفهان داره، داخل سایت هاشون مشخصه. فقط کسی می دونه خوابگاه از همون ترم اول به شهرستانی ها می دن یا نه؟

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  نههههههههههههههه
تربیت مدرس از همه اینا قوی تر هست در حد شریف و امیر کبیر و تهران کار می کنند .. به دلیل بودجه خوبی که میگیره استاد های قوی ای گرفته ...

اگر داخل سایت هاشون بگردید می بینید علم وصنعت اساتید بهتری مثل دکتر شریفی و دکتر پارسا داره. به نظر من که از لحاظ کادر علمی همون ترتیب بالا درست هستش.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
بین صنعتی اصفهان و شیراز و فردوسی ترتیب چجوریه؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ
دوستمون که گفتن مشاوره از پارسه گرفتن ترتیب خوبی رو پیشنهاد دادن. فقط شاید دانشگاه تهران بالاتر از امیرکبیر باشه. البته بستگی به گرایشش داره.
بنویسید که کدوم گرایش هستین

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
من توی انتخاب رشته کارشناسی تو سال ۸۸ صنعتی اصفهانو بالاتر از شهیدبهشتی ، علم و صنعت و خواجه نصیر زدم چون اون موقع کامپیوترش خیلی قوی بود. ولی از شانس ما تو طول دوره تحصیل من تو این دانشگاه خیلی از اساتیدش یا رفتن خارج از کشور یا رفتن دانشگاه اصفهان(به خاطر مسائل مدیریتی صنعتی اصفهان و بی لیاقتی مدیران) . البته بعدا دیدم رتبم از رتبه آخرین نفر قبول شده توی شهیدبهشتی بهتر بود ولی زیاد پشیمون نشدم. الانم به نظرم کامپیوتر دانشگاه اصفهان قوی شده و مکانشم که خیلی جای خوبیه.خوابگاه هاشم توی دانشگاهه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali babalhavaeji
ارسال: #۱۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ق.ظ
شریف،تهران،امیرکبیر،بهشتی،علم وصنعت،مدرس،اصفهان،صنعتی اصفهان و ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۱۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ
بچه ها نظرتونراجع به دانشگاه شیراز و صنعتی شیراز چیه؟ سطحشون پایین تر از اصفهانه؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ)sntbrz نوشته شده توسط:  من توی انتخاب رشته کارشناسی تو سال ۸۸ صنعتی اصفهانو بالاتر از شهیدبهشتی ، علم و صنعت و خواجه نصیر زدم چون اون موقع کامپیوترش خیلی قوی بود. ولی از شانس ما تو طول دوره تحصیل من تو این دانشگاه خیلی از اساتیدش یا رفتن خارج از کشور یا رفتن دانشگاه اصفهان(به خاطر مسائل مدیریتی صنعتی اصفهان و بی لیاقتی مدیران) . البته بعدا دیدم رتبم از رتبه آخرین نفر قبول شده توی شهیدبهشتی بهتر بود ولی زیاد پشیمون نشدم. الانم به نظرم کامپیوتر دانشگاه اصفهان قوی شده و مکانشم که خیلی جای خوبیه.خوابگاه هاشم توی دانشگاهه.

ولی به نظر من همون سال ۸۸ هم کامپیوترش قوی نبود.
دوران اوج صنعتی بر می گرده به خیلی وقت پیش!

مقابل عشق تنفر نیست، بی تفاوتی است. مقابل هنر زشتی نیست، بی تفاوتی است. مقابل ایمان، کفر نیست، بی تفاوتی است. و مقابل زندگی مرگ نیست، بی تفاوتی است.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۰۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۹۵ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close