تالار گفتمان مانشت
رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - ali babalhavaeji - 25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ

سلام خدمت همه دوستان. ممنون می شم اگه کسی اطلاع درستی داره کمک کنه. به نظر خودم این رتبه بندی وجود داره البته نظر شخصی هستش
۱- علم و صنعت
۲- شهید بهشتی
۳-تربیت مدرس
۴- اصفهان
۵- صنعتی صفهان

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - Densike - 25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ

نههههههههههههههه
تربیت مدرس از همه اینا قوی تر هست در حد شریف و امیر کبیر و تهران کار می کنند .. به دلیل بودجه خوبی که میگیره استاد های قوی ای گرفته ...

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - ali babalhavaeji - 25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ب.ظ

این سایت برای مقایسه دانشگاه ها شاید کمک کنه ولی نمی دونم چقدر معتبر هستش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - pe.esf - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ

من با مشاوره پارسه صحبت کردم تو رشته نرم افزار به این شکل گفت:
شریف
امیر کبیر
تهران
علم صنعت
بهشتی
تربیت مدرس
الزهرا
تربیت دبیر شهید رجایی

RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - mahsa-frj - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  من با مشاوره پارسه صحبت کردم تو رشته نرم افزار به این شکل گفت:
شریف
امیر کبیر
تهران
علم صنعت
بهشتی
تربیت مدرس
الزهرا
تربیت دبیر شهید رجایی

دوست عزیز میشه لطفا بفرمایید که کدوم مشاور پارسه راهنماییتون کردن؟ مهندس طاهرپور یا اساتید؟ ممنونم

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - gogooli - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ

ترتیب شهرستان ها رو نگفت؟

RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - maryam91 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ

ایشالا انتخابای بالاترتون رو قبول میشید، ولی اگه کار به اصفهان میکشه حتما دانشگاه اصفهان رو قبل از صنعتی اصفهان بزنید. صنعتی اصفهان در زمینه نرم افزار حرفی برای گفتن نداره.

RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - pe.esf - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)mahsa-frj نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  من با مشاوره پارسه صحبت کردم تو رشته نرم افزار به این شکل گفت:
شریف
امیر کبیر
تهران
علم صنعت
بهشتی
تربیت مدرس
الزهرا
تربیت دبیر شهید رجایی

دوست عزیز میشه لطفا بفرمایید که کدوم مشاور پارسه راهنماییتون کردن؟ مهندس طاهرپور یا اساتید؟ ممنونم

یه خانمی به نام خانم رامز

RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - ali babalhavaeji - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)maryam91 نوشته شده توسط:  ایشالا انتخابای بالاترتون رو قبول میشید، ولی اگه کار به اصفهان میکشه حتما دانشگاه اصفهان رو قبل از صنعتی اصفهان بزنید. صنعتی اصفهان در زمینه نرم افزار حرفی برای گفتن نداره.

اصفهان اساتید بهتری نسبت به صنعتی اصفهان داره، داخل سایت هاشون مشخصه. فقط کسی می دونه خوابگاه از همون ترم اول به شهرستانی ها می دن یا نه؟

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  نههههههههههههههه
تربیت مدرس از همه اینا قوی تر هست در حد شریف و امیر کبیر و تهران کار می کنند .. به دلیل بودجه خوبی که میگیره استاد های قوی ای گرفته ...

اگر داخل سایت هاشون بگردید می بینید علم وصنعت اساتید بهتری مثل دکتر شریفی و دکتر پارسا داره. به نظر من که از لحاظ کادر علمی همون ترتیب بالا درست هستش.

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - gogooli - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ

بین صنعتی اصفهان و شیراز و فردوسی ترتیب چجوریه؟

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - fa_shinobi - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ

دوستمون که گفتن مشاوره از پارسه گرفتن ترتیب خوبی رو پیشنهاد دادن. فقط شاید دانشگاه تهران بالاتر از امیرکبیر باشه. البته بستگی به گرایشش داره.
بنویسید که کدوم گرایش هستین

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - sntbrz - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ

من توی انتخاب رشته کارشناسی تو سال ۸۸ صنعتی اصفهانو بالاتر از شهیدبهشتی ، علم و صنعت و خواجه نصیر زدم چون اون موقع کامپیوترش خیلی قوی بود. ولی از شانس ما تو طول دوره تحصیل من تو این دانشگاه خیلی از اساتیدش یا رفتن خارج از کشور یا رفتن دانشگاه اصفهان(به خاطر مسائل مدیریتی صنعتی اصفهان و بی لیاقتی مدیران) . البته بعدا دیدم رتبم از رتبه آخرین نفر قبول شده توی شهیدبهشتی بهتر بود ولی زیاد پشیمون نشدم. الانم به نظرم کامپیوتر دانشگاه اصفهان قوی شده و مکانشم که خیلی جای خوبیه.خوابگاه هاشم توی دانشگاهه.

RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - bu-ali-student - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ق.ظ

شریف،تهران،امیرکبیر،بهشتی،علم وصنعت،مدرس،اصفهان،صنعتی اصفهان و ...

رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - اباذری کیا - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ

بچه ها نظرتونراجع به دانشگاه شیراز و صنعتی شیراز چیه؟ سطحشون پایین تر از اصفهانه؟

RE: رتبه بندی ارشد نرم افزار بین شهید بهشتی، مدرس، علم و صنعت، صنعتی اصفهان و اصفهان - maryam91 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۱ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ)sntbrz نوشته شده توسط:  من توی انتخاب رشته کارشناسی تو سال ۸۸ صنعتی اصفهانو بالاتر از شهیدبهشتی ، علم و صنعت و خواجه نصیر زدم چون اون موقع کامپیوترش خیلی قوی بود. ولی از شانس ما تو طول دوره تحصیل من تو این دانشگاه خیلی از اساتیدش یا رفتن خارج از کشور یا رفتن دانشگاه اصفهان(به خاطر مسائل مدیریتی صنعتی اصفهان و بی لیاقتی مدیران) . البته بعدا دیدم رتبم از رتبه آخرین نفر قبول شده توی شهیدبهشتی بهتر بود ولی زیاد پشیمون نشدم. الانم به نظرم کامپیوتر دانشگاه اصفهان قوی شده و مکانشم که خیلی جای خوبیه.خوابگاه هاشم توی دانشگاهه.

ولی به نظر من همون سال ۸۸ هم کامپیوترش قوی نبود.
دوران اوج صنعتی بر می گرده به خیلی وقت پیش!