زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام اسامی‌دانش آموختگان برتر دانشگاه پیام نور به منظور پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط Msccom.)
اعلام اسامی‌دانش آموختگان برتر دانشگاه پیام نور به منظور پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد
دانشگاه پیام‌نور ۱۴ شهریورماه اسامی دانش‌آموختکان برتر خود را برای پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و رتبه اول کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۱-۹۰ اعلام می‌کند.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دانشگاه پیام‌نور طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تمام دانش آموختگان برتری که جزء ۱۰درصد برتر هر رشته در کل کشور باشند و تحصیل خود را طی حداکثر ۱۰ نیمسال تحصیلی به اتمام رسانیده باشند در ۱۴ شهریورماه از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.
براساس این گزارش ثبت‌نام و انتخاب رشته محل از افراد اعلام شده از ۱۵ شهریورماه آغاز می‌شود و تا ۱۷ شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود.
اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع خواهد رسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: najme60 , ساره , hamidkhl , mkarimi1987
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ
RE: اعلام اسامی‌دانش آموختگان برتر دانشگاه پیام نور به منظور پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد
[b]اطلاعیه شماره ۲ مرکز آزمون دانشگاه پیام نور در خصوص دانش آموختگان برترمقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور (تاریخ درج خبر: ۱۶/۶/۹۰)[/b]
قابل توجه دانش آموختگان دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۰-۸۹ ؛ پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و رتبه اول کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۱-۹۰ طبق ماده ۲ آیین نامه شماره ۳۵۳۶/۲۱ مورخ ۳۱/۶/۸۶ شورای هدایت استعدادهای درخشان و اطلاعیه شماره ۱ مرکز آزمون دانشگاه پیام نور موارد زیر به اطلاع می رسد:

۱-اسامی کلیه دانش آموختگان برترمقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور که جزء ۱۰% برتر هر رشته در کل کشور باشند و تحصیل خود را طی حداکثر ۱۰ نیمسال تحصیلی به اتمام رسانیده باشند تا تاریخ ۲۱/۶/۹۰ از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

۲-ثبت نام و انتخاب رشته محل حائزان شرایط از تاریخ ۲۸/۶/۹۰ لغایت ۳۰/۶/۹۰ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
انجام خواهد شد و قابل تمدید نمی باشد.

۳-اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع خواهد رسید.

توجه: لازم به ذکر است اسامی دانش آموختگان ۱۰% برتر از طریق سیستم جامع آموزشی گلستان دانشگاه استخراج شده است لطفاً از تماس و مراجعه حضوری به سازمان مرکزی یا مراکز جداً خود داری فرمائید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ
من ورودی ۸۵ پیام نور هستم و ۸ ترمه تموم کردم یعنی شهریور ۸۹، معدلم هم جزء ۱۰% اول هست، این شامل حال منم میشه یا فقط برای کسایی هستش که امسال فارغ التحصیل مشن؟

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
RE: اعلام اسامی‌دانش آموختگان برتر دانشگاه پیام نور به منظور پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  من ورودی ۸۵ پیام نور هستم و ۸ ترمه تموم کردم یعنی شهریور ۸۹، معدلم هم جزء ۱۰% اول هست، این شامل حال منم میشه یا فقط برای کسایی هستش که امسال فارغ التحصیل مشن؟

شامل کسایی میشه که ۲سال از فارغ التحصیلیشون نگذشته باشه و اسمشون هم در این لیست اسامی که اعلام میکنن باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
این تاپیک در مکان مناسبی درج نشده‌،

و به اخبار ارشد مربوط میشه:

۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
دوستان یکم بیشتر میتونید توضیح بدید از کجا میشه فهمید که در لیست ۱۰% هستیم یا نه؟؟بعدشم میشه از این امکان برای رفتن به دانشگاه های تهران استفاده کرد یا نه فقط برای رفتن به پیام نور؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط robot110.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  دوستان یکم بیشتر میتونید توضیح بدید از کجا میشه فهمید که در لیست ۱۰% هستیم یا نه؟؟بعدشم میشه از این امکان برای رفتن به دانشگاه های تهران استفاده کرد یا نه فقط برای رفتن به پیام نور؟؟؟

می تونید برید به این لینک
تمامی اطلاعات و اسامی اونجا هست.

من شامل ۱۰% این قانون در پیام نور شدم الان پیام نور اعلام کرده که از ۲۸ تا ۳۰ شهریور تو سایت سنجش ثبت نام کنیم یعنی امکان این داره که من از دانشگاه روزانه اصفهان به یکی از روزانه های دانشگاههای تهران منتقل بشم؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید!!

(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  دوستان یکم بیشتر میتونید توضیح بدید از کجا میشه فهمید که در لیست ۱۰% هستیم یا نه؟؟بعدشم میشه از این امکان برای رفتن به دانشگاه های تهران استفاده کرد یا نه فقط برای رفتن به پیام نور؟؟؟

می تونید برید به این لینک
تمامی اطلاعات و اسامی اونجا هست.

من شامل ۱۰% این قانون در پیام نور شدم الان پیام نور اعلام کرده که از ۲۸ تا ۳۰ شهریور تو سایت سنجش ثبت نام کنیم یعنی امکان این داره که من از دانشگاه روزانه اصفهان به یکی از روزانه های دانشگاههای تهران منتقل بشم؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید!!
Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ
خوب الان من چطوری میتونم بفهمم که چیکار باید بکنم؟؟
یعنی برم اصفهان یا نه پیگیری کنم؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  خوب الان من چطوری میتونم بفهمم که چیکار باید بکنم؟؟
یعنی برم اصفهان یا نه پیگیری کنم؟؟

می تونید با پیام نور تماس بگیرید. توی همون صفحه ای که اسامی رو زدن نوشته جهت دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت آزمون سایت pnu.ac.ir مراجعه نمایید. یعنی این جا

که شماره تماسش هست.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ
شما الان شامل این میشید یا نه؟
پیام نور همه چیزش مسخره بازیه!!! )): اون از وضع درساش اینم از وضع اعلام اسامی ممتازاش!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  شما الان شامل این میشید یا نه؟
پیام نور همه چیزش مسخره بازیه!!! )): اون از وضع درساش اینم از وضع اعلام اسامی ممتازاش!!!!!!!!!!

بله
ولی منم خودم الان گیج شدم چون اطلاع رسانی شون ضعیفه برام کلی سوال پیش اومده که شنبه برم دانشگاه خودمون سوال کنم. همون طوری که گفتم شهر هاش مشخص نیست.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط robot110.)
اگه میشه یک لطفی کنید سوالی که من هم نوشتم را برام از مسولینتون سوال کنید من دارم فردا میرم اصفهان اونجا فعلا کارم معلوم نیست اگه این کار را کنید یک دنیا ممنون میشم Smile

راستی اگه میشه به ایمیلم جوابو بفرست ممنون
adel11242000@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
این ۱۰ درصدی که اعلام کردن می تونن بعد از انتخاب شهر و دانشگاه، تو پیام نور ادام تحصیل بدن، اگه شما اصفهان قبول شدید هیچ امتیازی برای اینکه به دانشگاه بهتری منتقل بشید وجود نداره

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ
تهران مرکز و مرکز ری، فقط این دو مرکز ارشد کامپیوتر دارن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ
این چیزایی که من گفتم در مورد رشته کامپیوتر بود که فقط گرایش نرم افزار داره، در مورد آی تی اطلاعتی ندارم!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۳۷۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۱۰۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۱ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close