زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۵

ارسال: #۱۲۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۵
هوش تبریز خوبه یا معماری کامپیوترHuh

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط humorkhan.)
آزمون ارشد ۹۵
سلام .
من فقط پست های دو صفحه اخر رو خوندم و تصمیم گرفتم یه پست بزارم و به چندتا از سوالات شما پاسخ بدم. من دو سال میشه که مشاور کنکور ارشد رشته فناوری اطلاعات هستم و اطلاعاتی رو که درون این پست میزارم تجربه ی خودم و شاگردامه و ... . امیدوارم براتون مفید باشه.
اول اون دوستی که گفتند " احتمالا منابع رو درست انتخاب نکردی من ۲۰ روز مونده به کنکور شروع کردم با روزی ۵-۶ساعت مطالعه رتبه شبکه و امنیت ۲۰۰۰ و it 3500شدم،اگه منابع رو درست انتخاب کنی و خوب بخونی شک نکن با یه رتبه توپ قبول میشی"
اولین تجربه : زیاد درگیر این نشین بهترین منبع چیه و فکر نکنین اگه اونو نخونید به موفقیت نمیرسید من کسی رو دیدم تا ماه اخر کنکور هنوز کتاب جدیدی میومد تو بازار تهیه میکرد این خیلی بده . من شاگرد داشتم رتبه دو رقمی بهش گفتم حدودی چی ها رو بگیر خیلی کتاب ها هم بهترین کتاب ها موجود نبود ولی رتبه زیر پنجاه شد . یا رتبه یک امسال ایشونم اگه بعدا تو مصاحبه شون بگن میبینید که اکثر کتاب ها رو از یه موسسه گرفتن با اینکه بعضی هاش واقعا اشتباه محض بوده و خودشونم قبول دارن که کتاب های خوبی نبوده ولی کارنامه ایشونو ببینیند چه درصد های بالای زدن. پس حواستون باشه دوستان تو بازی کدوم کتاب بهتره نیفتین و یه تایم معمولی و معقول بزارید واسه این کار و بدونید با خوندن خوب اکثر کتاب های متعارف بازار میتونید نتیجه خوب بگیرید. مثلا منابعی که دوستمون معرفی کردن تو چند پست قبلی نگاه کردم خوب بود.
سوال بعدی اون دوستمون که گفتن سریالی بخونن کتاب ها رو یا به صورت موازی . جواب این سوالو خودشون دادن "راستش من اگر یک کتاب رو تموم کنم و برم سراغ بعدی خیلی راحت ترم و تمرکز بیشتری دارم و استرس کمتر..." این یعنی اینکه برای شما سریالی خوندن بهتره و شاید واسه کس دیگه ای موازی خوندن مثلا رتبه یک امسال تا جایی که من خبر دارم سریالی خوندن و رتبه زیر پنجاه پارسال که از شاگردام بود موازی خونده بوده . پس بستگی به روحیات و عادات خودتون داره دقیقا مثل اینکه صبح بخونم یا شب. بعضی ادم ها اصلا شب نمیتونن بخونن نمونه ش یکی دیگه از شاگردام که امسال رتبه اش شد چهارصد و خورده ای شد به هیچ وجه نمیتونست شب مطالعه کنه و برعکسشم تا دلتون بخواد دیدم که شب مناسبترین زمان خوندنشونه . البته واسه دسته دوم توصیه میکنم از چند هفته قبل کنکور ساعت خوابشونو درست کنن و سعی کنن یازده بخوابن تا سر ازمون مشکلی نداشته باشن.
اما بقیه توصیه ها که معمولا تجربیات این دو ساله . اول اینکه خیلی زود شروع نکنید حداکثر از مرداد شروع کنید و الا ماه اخر که که ماه سرنوشت سازی هم است کم میارید. دوم اینکه ورزش حتما تو برنامه تون باشه حتی یه پیاده روی ساده خیلی موثره . سوم سعی کنید یه طوری برنامه بریزید که تا چند هفته قبل ازمون تمام کنید و برید سراغ جمع بندی .نکته اخر اینکه کنکور ارشد برخلاف کنکور سراسری که فقط باید میخوندید تا نتیجه خوب بگیرید اینجا کنکور شناخته هر چقدر شناختت بیشتر باشه راجع به کنکور ارشد موفق تری . مثلا بدونی که متناسب با وضعیت خودت و روند سوالات کنکور چه استراتژی رو بریزی تا موفق تر باشی مثلا اولویت بندی درسا یا حتی حذف بعضی از دروس برای افراد خاص برای بالارفتن راندمانشون. دلیلشم اینه اینجا رتبه تک رقمی هم نگاه کنی میانگین پنجاه و شصت زده همه درسا رو. و میتونی درسی رو حذف کنی یا مباحث خاصی ازشو بخونی با توجه به شرایط خودت. همانطوری که برای بعضی ها اصلا توصیه نمیشه هیچ درسی رو حذف کنن .
امیدوارم همتون موفق باشید چه در زندگی علمی تون چه زندگی شخصیتون
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , nima88 , mahniya , balghoor , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  سلام .
من فقط پست های دو صفحه اخر رو خوندم و تصمیم گرفتم یه پست بزارم و به چندتا از سوالات شما پاسخ بدم. من دو سال میشه که مشاور کنکور ارشد رشته فناوری اطلاعات هستم و اطلاعاتی رو که درون این پست میزارم تجربه ی خودم و شاگردامه و ... . امیدوارم براتون مفید باشه.
اول اون دوستی که گفتند " احتمالا منابع رو درست انتخاب نکردی من ۲۰ روز مونده به کنکور شروع کردم با روزی ۵-۶ساعت مطالعه رتبه شبکه و امنیت ۲۰۰۰ و it 3500شدم،اگه منابع رو درست انتخاب کنی و خوب بخونی شک نکن با یه رتبه توپ قبول میشی"
اولین تجربه : زیاد درگیر این نشین بهترین منبع چیه و فکر نکنین اگه اونو نخونید به موفقیت نمیرسید من کسی رو دیدم تا ماه اخر کنکور هنوز کتاب جدیدی میومد تو بازار تهیه میکرد این خیلی بده . من شاگرد داشتم رتبه دو رقمی بهش گفتم حدودی چی ها رو بگیر خیلی کتاب ها هم بهترین کتاب ها موجود نبود ولی رتبه زیر پنجاه شد . یا رتبه یک امسال ایشونم اگه بعدا تو مصاحبه شون بگن میبینید که اکثر کتاب ها رو از یه موسسه گرفتن با اینکه بعضی هاش واقعا اشتباه محض بوده و خودشونم قبول دارن که کتاب های خوبی نبوده ولی کارنامه ایشونو ببینیند چه درصد های بالای زدن. پس حواستون باشه دوستان تو بازی کدوم کتاب بهتره نیفتین و یه تایم معمولی و معقول بزارید واسه این کار و بدونید با خوندن خوب اکثر کتاب های متعارف بازار میتونید نتیجه خوب بگیرید. مثلا منابعی که دوستمون معرفی کردن تو چند پست قبلی نگاه کردم خوب بود.
سوال بعدی اون دوستمون که گفتن سریالی بخونن کتاب ها رو یا به صورت موازی . جواب این سوالو خودشون دادن "راستش من اگر یک کتاب رو تموم کنم و برم سراغ بعدی خیلی راحت ترم و تمرکز بیشتری دارم و استرس کمتر..." این یعنی اینکه برای شما سریالی خوندن بهتره و شاید واسه کس دیگه ای موازی خوندن مثلا رتبه یک امسال تا جایی که من خبر دارم سریالی خوندن و رتبه زیر پنجاه پارسال که از شاگردام بود موازی خونده بوده . پس بستگی به روحیات و عادات خودتون داره دقیقا مثل اینکه صبح بخونم یا شب. بعضی ادم ها اصلا شب نمیتونن بخونن نمونه ش یکی دیگه از شاگردام که امسال رتبه اش شد چهارصد و خورده ای شد به هیچ وجه نمیتونست شب مطالعه کنه و برعکسشم تا دلتون بخواد دیدم که شب مناسبترین زمان خوندنشونه . البته واسه دسته دوم توصیه میکنم از چند هفته قبل کنکور ساعت خوابشونو درست کنن و سعی کنن یازده بخوابن تا سر ازمون مشکلی نداشته باشن.
اما بقیه توصیه ها که معمولا تجربیات این دو ساله . اول اینکه خیلی زود شروع نکنید حداکثر از مرداد شروع کنید و الا ماه اخر که که ماه سرنوشت سازی هم است کم میارید. دوم اینکه ورزش حتما تو برنامه تون باشه حتی یه پیاده روی ساده خیلی موثره . سوم سعی کنید یه طوری برنامه بریزید که تا چند هفته قبل ازمون تمام کنید و برید سراغ جمع بندی .نکته اخر اینکه کنکور ارشد برخلاف کنکور سراسری که فقط باید میخوندید تا نتیجه خوب بگیرید اینجا کنکور شناخته هر چقدر شناختت بیشتر باشه راجع به کنکور ارشد موفق تری . مثلا بدونی که متناسب با وضعیت خودت و روند سوالات کنکور چه استراتژی رو بریزی تا موفق تر باشی مثلا اولویت بندی درسا یا حتی حذف بعضی از دروس برای افراد خاص برای بالارفتن راندمانشون. دلیلشم اینه اینجا رتبه تک رقمی هم نگاه کنی میانگین پنجاه و شصت زده همه درسا رو. و میتونی درسی رو حذف کنی یا مباحث خاصی ازشو بخونی با توجه به شرایط خودت. همانطوری که برای بعضی ها اصلا توصیه نمیشه هیچ درسی رو حذف کنن .
مرسی از راهنمایی هاتون،خیلی مفید و کامل بودن.فقط ۱سوال داشتم.خیلی هامیان اینجا و درباره کلاسهای کنکوربد میگن خیلب ازدوستای خودمم ک کنکوربارتبه هایخوب قبول شدن میگن کلاس خیلی خوبه.الان من واقعاسر دوراهی موندم ک برم کلاس یان.توی ۲-۳درس پایه خیلی ضعیفی دارم.میشه توی این زمینه هم راهنمایی کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۲۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  سلام .
...
مرسی از راهنمایی هاتون،خیلی مفید و کامل بودن.فقط ۱سوال داشتم.خیلی هامیان اینجا و درباره کلاسهای کنکوربد میگن خیلب ازدوستای خودمم ک کنکوربارتبه هایخوب قبول شدن میگن کلاس خیلی خوبه.الان من واقعاسر دوراهی موندم ک برم کلاس یان.توی ۲-۳درس پایه خیلی ضعیفی دارم.میشه توی این زمینه هم راهنمایی کنید.
سلام
این موضوع هم برمیگرده به ویژگی های هر شخص. برای اکثر دروس کتاب های خوبی داخل بازار هست که خودخوانه و اصلا نیازی به کلاس نیست . معمولا عیب این کلاس ها اینه ۱/ هزینه . ۲/ اتلاف وقت های جانبی همچون رفت و امد و اماده شدن برای رفتن. ۳ . اگه دسترسی به استاد خوبی هم نداشته باشین میشه یه معضل دیگه و من دیدم کسایی که با اینکه میدونن خیلی مباحث نمیاد ولی چون ساعاتشونو تکمیل کنن اون مباحث رو تدریس میکنن.
با همه این حرف ها اگه میبینید درسی هست که هر چقدرم میخونید از کتاب مناسب نمیتونید تست هاشو بزنید و واقعا دسترسی به استادی دارید که با تدریس ایشون میتونید به این تست ها پاسخ بدید چرا که نه توصیه میشه. البته تو اکثر موارد خودتون جدی بخونید موفق ترین . یادتون باشه کلید موفقیت تو کنکور ارشد دارای دو فازه یکی قبل کنکور اینکه که خوب شناخت داشته باشی راجع به کنکور ارشد و خوب بخونی و فاز دوم سر ازمون که اکثر بچه ها به این موضوع دقت ندارن مدیریت ازمون تاثیرش در موفقیتتون خیلی زیاده . خیلی از افراد یا شاگردامو دیدم که میگه اینجوری شد سر ازمون و ... والا الان رتبه ام مثلا به جای چهارصد زیر دویست بود و کاملا درست میگه. در نظر گرفتن موارد خاص که قابل پیش بینی هست سر ازمون خیلی مهمه. موفق و شاد باشین.
۳
۰
ارسال: #۱۲۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط hmiad.)
آزمون ارشد ۹۵
سلام
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه، جایی واس سوال در مورد کنکور آزاد که چند روز دیگه هست ندیدم، میخواستم ببینم زمان کنکور نرم افزار کی هست
مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ)hmiad نوشته شده توسط:  سلام
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه، جایی واس سوال در مورد کنکور آزاد که چند روز دیگه هست ندیدم، میخواستم ببینم زمان کنکور نرم افزار کی هست
مرسی

روز جمعه ۳/۸ ساعت هشت صبح
۱
۰
ارسال: #۱۲۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  سلام امیدوارم این پست برای کسایی که میخوان طی مسیر کنن مفید باشه.حرفایی که میزنم تجربیات و اشتباهات خودم تو کنکوری که منتظر جواب نهایشم.

اول از همه بگم منابعتونو خوب انتخاب کنید با رتبه های خوب مشورت کنیدببینید ایا کتاب ایکس واقعا مفید و مطالبش کامل هست من خودم به شخصه برای هر درس چندتاکتاب میخوندم چون حس میکردم همه کتابا کامل نیستن و یا یکی مطلبو خوب گفته بود یکی خیلی بد توضیح داده بود.بعضی کتابا مثل لینز و Clrs تمریناشون خوبه و چیزی که من شنیدم اکثرا میگن زبان اصلی لینز از ترجمه شده های داخل بازار بهتر.بعضی درسایی که مشکل داریدو میدونید از پایه ضعیفید همین تابستون به فکر رفع نقص باشید.
فیلم و ویس برای تابستون خوبه که دنبال بشه وگرنه از مهر که کنکور براتون جدی میشه این قضیه فیلم و وویس براتون فقط استرس وقت رو ایجاد میکنه .

سایت مکتبخونه فیلمای خوبی داره برای مدار، معماری ،امار ،گسسته و...بچه ها پارسال جزوه های خوبی رو آپ کردن که واقعا مفید بود .زبانتونو قوی کنید چون هم برای کنکورتون خوبه هم برای انشالله بعد از این که قبول شدید مفید.همزمان هم دایره لغتتون گسترش بدی و هم لغترو داخل متن بخونید تا بتونه به درک مطلبتون کمک کنه.

قبولی در کنکور به تحلیل درست و هدف گذاری و برنامه ریزی خودمون بستگی داره .این که بتونی سطح خودتو تشخیص بدی و خودتو مقرر به زمان و زمانبندی کنید خیلی مهم.

کسایی که از تابستون شروع میکنید یهو نیاد روزی ۵ الی ۶ ساعت درس بخونید آخرش کم میارید و حس خفگی و فرار از زمان بهتون دست میده .ریزه ریزه زمانو زیاد کنید که اذیت نشید.

تست زیاد کار کنید نزارید برای دوران جمع بندی.من خودم یکی دوروز بعد از درس خوندنم تستای همون مبحثو میزدم اینجوری هم رفع اشکالم بود هم دیگه استرسای پایانی رو نداشتم.

از تفریحتون نگذرید وقتی خسته شدی و دیدی ذهنت نمیکشه کتابو بزار کنار برو به تفریحاتت برس بهترین تفریحی که من پیشنهاد میکنم استخر یا پیاده روی و بادوستاتون برید بیرون و از ادمای منفی و همیشه افسرده تو این مدت قطع رابطه کنید و هروقت حس بد سرخوردگی سراغتون اومد یه دوست پیدا کنید که باهاش راحت باشید و بهتون امید بده برای ادامه راه.شاد بودن تو این دوران خیلی مهم.

بابت کلاس رفتن هم بگم اشتباه محض اگر کلاسهای پاییز رو برید بهترین دوران همین تابستون برای کلاس رفتن.

به تغذیه اتون برسید.هروقت استرس گرفتید یه قاشق عسل یا شربت زعفرون یا چای گلاب بخورید خیلی موثر.

بابت برنامه ریزی من خودم دو تا برنامه ریزی داخل زندگیم برای کارام دارم یکی بلند مدت یکی کوتاه مدت .
کوتاه مدت میتونه روزانه یا طول هفته تغییر کنه و باجزییات همراه و بلند مدت کلیاتو در بر میگیره چیزیه که من باید اخر ماه بهش برسم .من همیشه یه زمانهایی رو به عنوان سوپاپ اطمینان میزاشتم که اون استرس زمانو نداشته باشم.

داخل این مدت از این اهنگهای غمگین بی سرو ته گوش ندید چون ناخوداگاه شما رو وارد فاز ناامیدی میبرن.کلا حواستون به ارامشتون باشه دیگه

بحث نت هم به شرایط خودتون برمیگرده.ببینید بهره برداری تون از نت، از مهر، واقعا مفید یا فقط وقتتونو میگیره.

آها یه چیز دیگه سر کنکور هم جوگیر نشید هرچی تست که شک دارید بزنید مثل من .من اگر تستهای شک دارم داخل زبانو مشترک رو نمیزدم الان رتبه ام خیلی بهتر بود .

من که گروهی درس خوندن رو اصلا توصیه نمیکنم ،به نظرم رفع اشکال گروهی خوبه تر تا درس خوندن .
شرایط خونتونو بسنجید ببینید میتونید خونه یه جای دنج پیدا کنید که درس بخونید وگرنه که برید کتابخونه که از جو شلوغ خونه و حواشی ها دور باشید. من تو این مدت خودم داخل قرنطینه برده بودمSmileکلا خواهر برادرامو هم کم میدیدم شاید کمتر از انگشتای یک دستSmile

کنکور چیز سختی نیست که انقدر ازش میترسن اتفاقا من به قول دوستام مریضی کنکور دادن دارمSmile اگر ادم هدف داشته باشه طی این مسیر بسیار شیرینSmileاگر امسال با انتخاب رشته ای که من کردم نشه منم به شما دوستان برای سال دیگه ملحق میشمSmile

برای انگیزه دادن به خودتون راههای مختلفی هست که به ذوق و سلیقه و هدف شما از درس خوندن برمیگردهSmile

فردای هرکس تولد انتخابای امروز اوست...

یاحق
مرسی از راهنمایی هاتون،خیلی خوب و مفید بودن.ان شاالله ک امسال قبول میشید و نیازی ب دوباره خوندن ندارید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , flowerirani
ارسال: #۱۲۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ
Wink آزمون ارشد ۹۵
سلام دوستان من قراره بیشتر کتابای پوران رو بخونم ب جز چنتا به نظرتون خوبه ؟ اخرین سال چاپش برا کیه؟ چاپ ۹۴ داره؟شماهایی ک میگین یا علی ما هستیم خواهشا بگین چه منابعی رو انتخاب کردین ک بقیه هم استفاده کنن اخه دیگه باید بریم دنبال منابع و کتاب
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  DBig GrinBig Grin اینا پیشنهادهای منه و به همه هم میگم و معمولا کسی گوش نمیده و آخر سر به حرفم میرسه که کار از کار گذشته ! حالا خود دانید!

دوست عزیز احساس نمیکنی وقتی همه ی این پیشنهاداتت رو به همممممه میگید وهمه گوش نمیکنن ؛ شاید یه جایه پیشنهاداتتون مشکل داره؟؟Smile
---------------------
اما پیشنهادات بنده!
اولا مشاوران و مشوقان من اساتید دانشگاهم و + یک دوست بسیار صمیمی که دانشجوی دکترا هستن!
ساختمان و طراحی : مبانی داده ها قدسی + ۶۰۰ تست قدسی ـ CLRS به همراه بانک سوالات تستی با پاسخ
هوش مصنوعی : انتشارات راهیان ارشد - ارسطو خلیلی فر به همراه کتاب تست کنکور با پاسخ! ( تاکید میکنم با پاسخ باشه وگرنه پیشنهاد من نیست Smile‌ )
شبکه : پوران به همراه کتاب تست با پاسخ تشریحی
سیستم عامل : پوران به همراه کتاب تست
زبان : پارسه به همراه کتاب تست
مدیریت : هنوز به جمع بندی نرسیدم! به همراه کتاب تست Smile
گسسته : پوران به همراه کتاب تست
موفق باشید.
دوستان اگر خوب بود بگید که به خودم و مشاورانم امیدوار بشم..منون SmileHeartTongue

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۱۳۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  DBig GrinBig Grin اینا پیشنهادهای منه و به همه هم میگم و معمولا کسی گوش نمیده و آخر سر به حرفم میرسه که کار از کار گذشته ! حالا خود دانید!

دوست عزیز احساس نمیکنی وقتی همه ی این پیشنهاداتت رو به همممممه میگید وهمه گوش نمیکنن ؛ شاید یه جایه پیشنهاداتتون مشکل داره؟؟Smile
---------------------
اما پیشنهادات بنده!
اولا مشاوران و مشوقان من اساتید دانشگاهم و + یک دوست بسیار صمیمی که دانشجوی دکترا هست
دوستان اگر خوب بود بگید که به خودم و مشاورانم امیدوار بشم..منون SmileHeartTongue
مشاوران حضرت عالی گروهی فسیل زنده هستند که اگر برگردیم به یک دهه قبل قطعا فرمایشاتشون بسیار پر فایده خواهد بود. اون منابعی که واسه ساختمان داده گفتن منبع نیست استخره. کلا علم ساختمان داده همیناست من فکر نمیکنم جناب قدسی هم به همشون تسلط داشته باشه. در کل از من میشنوی مشاورات دارن بهت خیانت میکنن با اون دوست صمیمی دکترت هم کلا قطع رابطه کن که فکر میکنم نمیخاد به جایی برسی . شما هم موفق باشید .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , balghoor , ریحان
ارسال: #۱۳۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  DBig GrinBig Grin اینا پیشنهادهای منه و به همه هم میگم و معمولا کسی گوش نمیده و آخر سر به حرفم میرسه که کار از کار گذشته ! حالا خود دانید!

---------------------
اما پیشنهادات بنده!
اولا مشاوران و مشوقان من اساتید دانشگاهم و + یک دوست بسیار صمیمی که دانشجوی دکترا هستن!
ساختمان و طراحی : مبانی داده ها قدسی + ۶۰۰ تست قدسی ـ CLRS به همراه بانک سوالات تستی با پاسخ
هوش مصنوعی : انتشارات راهیان ارشد - ارسطو خلیلی فر به همراه کتاب تست کنکور با پاسخ! ( تاکید میکنم با پاسخ باشه وگرنه پیشنهاد من نیست Smile‌ )
شبکه : پوران به همراه کتاب تست با پاسخ تشریحی
سیستم عامل : پوران به همراه کتاب تست
زبان : پارسه به همراه کتاب تست
مدیریت : هنوز به جمع بندی نرسیدم! به همراه کتاب تست Smile
گسسته : پوران به همراه کتاب تست
موفق باشید.
دوستان اگر خوب بود بگید که به خودم و مشاورانم امیدوار بشم..منون Smile
خوب نیست
همین امسال کلی آدم تست هوش ساده آی تی رو به خاطر خلیلی فر اشتباه زدن شما هم میخواین همون را گه رو برین ... فقط برید توی صفحه تست های امسال آی تی ببینید من چقدر سر این تست با کسایی که اون کتابو خونده بودن بحث کردم

One day the hands of fate must be forced
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , kingmax , پوونه , flowerirani
ارسال: #۱۳۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
آزمون ارشد ۹۵
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خوب نیست
همین امسال کلی آدم تست هوش ساده آی تی رو به خاطر خلیلی فر اشتباه زدن شما هم میخواین همون را گه رو برین ... فقط برید توی صفحه تست های امسال آی تی ببینید من چقدر سر این تست با کسایی که اون کتابو خونده بودن بحث کردم
پس چی واسه هوش خوبه؟
من امسال فقط راسل خونده بودم که به دردم نخورد.
واسه سال بعد بین پوران و راهیان تردید داشتم. با این حساب پس به نظر شما پوران بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خوب نیست
پس چی واسه هوش خوبه؟
من امسال فقط راسل خونده بودم که به دردم نخورد.
واسه سال بعد بین پوران و راهیان تردید داشتم. با این حساب پس به نظر شما پوران بهتره؟
پیشنهاد من خوندن ۷ فصل اول از روی پارسه و فصل های بعد اون از روی راسل هست
برای طراحی الگوریتم هم کتاب مدرسان عالی هست و به تنهایی کفایت میکنه
گسسته پوران
سیستم عامل هم مدرسان هم پارسه خوبن
معماری فیلم های دکتر گودرزی .... فوق العاده هستند ... من روز اول ثبات نمیدونستم چیه ... مدار منطقی هم اصلا نخوندم ... فقط این فیلم ها کاری کرد من میرفتم معماری درس می دادم به بقیه بچه ها ... دلیل اینکه ۴۷ درصد زدم اینه که ارزش نداشت بیشتر از این سر جلسه وقت بزارم ... وگرنه میتونستم بزنم ولی بقیه درصدام میومد پایین ... این فیلم هارو حتما ببینید

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۳۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
جدی جدی هوش راهیان خوب نیست؟!!!
من تو دانشگاه همینو خوندم و اتفاقا کتاب پارسه رو هم همون موقع داشتم و تست هاشو به راحتی میتونستم بزنم!
ینی اشتباه زیاد داره؟!

........
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  جدی جدی هوش راهیان خوب نیست؟!!!
من تو دانشگاه همینو خوندم و اتفاقا کتاب پارسه رو هم همون موقع داشتم و تست هاشو به راحتی میتونستم بزنم!
ینی اشتباه زیاد داره؟!
میگم که ... برین بحث های بعد کنکور راجب سوالات هوش رو بخونید ... خودتون میبینید ... این بهتر از این هست که من قضاوت کنم ... فقط میگم به نظر من کتاب خوبی نیست

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۴۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  آزمون ارشد ۹۷ aflak ۲ ۳,۰۲۴ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  سوال هایی در مورد آزمون ارشد vanasis ۲ ۲,۲۷۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vanasis
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد AshkanAurum ۶ ۷,۱۹۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۳۱۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۲۴۹ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close