زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۱۲۷۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ق.ظ
والا من به شخصه تا الان هر بار دیدم سنجش تاریخی رو اعلام کرده یک روز زودتر زدن .چه کارشناسی چه ارشد باشه.

امسال سنجش چقدر همه چیزش طبق برنامست اینم از شانس ماست دیگه.............

دوستان اگه من خود استخدامی سازمان سنجش قبول شم جواب همه عزیزانو خیلی زود میدم چون میفهممممممممم استرس و انتظار یعنی چی!!!!!!!!!!!

فک کنم حاجی توکلی گفته شب هیجانش بیشتر بزارید ۲۱ .

آخه پدرجان ساعت ۹ شب دیگه ساعات پایانی ۲۲ میزاشتین ۲۳ هومممممممم ما که از سنگیم طوفان هم نمتونه مارو جابه جا کنه مگه نه بچه ها.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۷۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ق.ظ
اگه بخوان سر ساعت ۹ بذارن، من فکر نکنم سروراشون جواب بده.
ارسال: #۱۲۷۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  امسال ورودی های ۹۰ کنکور ارشد دادن، من ورودی ۸۶ بودم. ۴ سال، نه یکی دو سال!
آهان درسته. من یادم رفت دو سال عقب افتادم از بقیه و همه رو مثل خودم فرض کردم :دی
من کنکوری ۸۸ بودم. ظرفیت ها انقدر کم بود که به خاطر تهران پشت کنکور موندم که سال بعدش هم قبول نشدم :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , amir.monfared1369
ارسال: #۱۲۷۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura , afrooz-OMD , amir.monfared1369 , newuser , nima88 , احسان مومنی
ارسال: #۱۲۸۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ
انقدر نگران فامیلو دوستو اشنا نباشین! شمایین که چند ماه زحمت کشیدین نگران خودتون باشین دلیلی نداره به کسی جواب پس بدین، زحمتمونو کشیدیم ،یا انشالله جواب میگیریم یا ... به فکر خودتون باشید

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura , afrooz-OMD , hassan_alikarami , so@ , amir.monfared1369 , rz.gh , احسان مومنی , alirezaei
ارسال: #۱۲۸۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
دیگه کم کم داره ازین وضعیت خوشم میادBig GrinBig GrinTongue
خدایی خیلی خنده داره

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura , amir.monfared1369 , احسان مومنی
ارسال: #۱۲۸۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ
Shamim70
خوب بود مرسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۱۲۸۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  فرق نداشت که.
شما یا یه سال یا هم دو سال قبل از ما کنکور دادین. شرایط عین هم بود.
امسال ورودی های ۹۰ کنکور ارشد دادن، من ورودی ۸۶ بودم. ۴ سال، نه یکی دو سال!

من شرط می بندم که عمده شرکت کننده ها ۸۹ی باشند....اول اینکه مگه چند درصد هشت ترمه تموم میکنند؟ کلاس ما شاید ۱۵% بودند، و دیگه اینکه حتی بعضیا که ۸ ترمه تموم می کنند به علت فشردگی واحد ها فرصت مطالعه پیدا نمی کنند و آزمایشی شرکت می کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , rz.gh
ارسال: #۱۲۸۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

من شرط می بندم که عمده شرکت کننده ها ۸۹ی باشند....اول اینکه مگه چند درصد هشت ترمه تموم میکنند؟ کلاس ما شاید ۱۵% بودند، و دیگه اینکه حتی بعضیا که ۸ ترمه تموم می کنند به علت فشردگی واحد ها فرصت مطالعه پیدا نمی کنند و آزمایشی شرکت می کنند.

ینی اونایی که ۸۸ای هستن پیش کسوت شدن؟؟Big Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369
ارسال: #۱۲۸۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

ینی اونایی که ۸۸ای هستن پیش کسوت شدن؟؟Big Grin

نـــــــــــــه Smile)) من منظورم این بود که عمدتا ۸۹ین! وگرنه ۸۸یا کارشون درسته Big Grin آخه ایشون یه جوری گفت زمان ما انگار ورودی دهه ۶۰ بودن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , nlp@2015 , rz.gh
ارسال: #۱۲۸۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ق.ظ)xathura نوشته شده توسط:  نـــــــــــــه Smile)) من منظورم این بود که عمدتا ۸۹ین! وگرنه ۸۸یا کارشون درسته Big Grin آخه ایشون یه جوری گفت زمان ما انگار ورودی دهه ۶۰ بودن.
نه نه اتفاقا شرایط یهو عوض شد
وقتی همه دانشگاه های سطح پایین (من جمله دانشگاه خودم!) برا رشته ها مهندسی همینطوری با سلام و صلوات دانشجو برداشتن و آمار مهندسای بیکار زیاد شدن، همه با هم متمایل شدن سمت تجربی که برن پزشکی بخونن.
شما الان کمتر کسی رو سراغ دارین که ریاضی بخونه و مدام سرکوفت نشنونه از بقیه که ریاضی آینده داره؟و پرستیژ تجربی بالاس. همین امسال تجربی ها بیشتر از ۳ برابر ریاضی ها هستن تو کنکور یعنی دقیقا ۶ سال بعد از سالی که من کنکور دادم وضعیت اینه.
قشنگ یادمه وقتی سال سوم بودم حتی خود بچه های کلاس ما تغییر رشته میدادن کم کم میرفتن تجربی. من هم اون موقع اصلا فکرش رو هم نمیکردم یه روزی تجربی انقدر پرطرفدار میشه و اون موقع واسم سوال بود اینا چرا بی خیال ریاضی میشن و میرن تجربی. دقیقا از سال ۹۰ شرکت کننده های ریاضی خیلی خیلی کم شد و تجربی رکورد زد و میشه گفت کنکور ریاضی راه ده ساله رو دو ساله طی کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۱۲۸۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ق.ظ)xathura نوشته شده توسط:  نـــــــــــــه Smile)) من منظورم این بود که عمدتا ۸۹ین! وگرنه ۸۸یا کارشون درسته Big Grin آخه ایشون یه جوری گفت زمان ما انگار ورودی دهه ۶۰ بودن.
نه نه اتفاقا شرایط یهو عوض شد
وقتی همه دانشگاه های سطح پایین (من جمله دانشگاه خودم!) برا رشته ها مهندسی همینطوری با سلام و صلوات دانشجو برداشتن و آمار مهندسای بیکار زیاد شدن، همه با هم متمایل شدن سمت تجربی که برن پزشکی بخونن.
شما الان کمتر کسی رو سراغ دارین که ریاضی بخونه و مدام سرکوفت نشنونه از بقیه که ریاضی آینده داره؟و پرستیژ تجربی بالاس. همین امسال تجربی ها بیشتر از ۳ برابر ریاضی ها هستن تو کنکور یعنی دقیقا ۶ سال بعد از سالی که من کنکور دادم وضعیت اینه.
قشنگ یادمه وقتی سال سوم بودم حتی خود بچه های کلاس ما تغییر رشته میدادن کم کم میرفتن تجربی. من هم اون موقع اصلا فکرش رو هم نمیکردم یه روزی تجربی انقدر پرطرفدار میشه و اون موقع واسم سوال بود اینا چرا بی خیال ریاضی میشن و میرن تجربی. دقیقا از سال ۹۰ شرکت کننده های ریاضی خیلی خیلی کم شد و تجربی رکورد زد و میشه گفت کنکور ریاضی راه ده ساله رو دو ساله طی کرد.

بله حرفای شما کاملا درسته، من به شخصه برگردم عقب به هر زحمتی شده تجربی میخونم.تو دوره ما یه جوی ایجاد شده بود که اگه کسی می خواست تجربی بخونه کارش خیلی سخت بود.مثلا مدرسه ما تجربی نداشت، یا خیلی مدارس دیگه تهران یادمه اصلا یا تجربی نداشتند یا طوری بود که از پیشدانشگاهی برای تجربی ها کلاس جداگانه می ذاشتند تا خودشون رو برسونند، ولی عمده کار به عهده خودشون بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۲۸۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ
حالا ول کنید کارشناسیو هر کی هر جا خونده تموم شده رفته.بحث سر نتایج ارشده Sad(

سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۱۲۸۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ق.ظ
بحثو منحرف نکنید، بحث سر استرس و ارشد و ایناست Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88 , Sadi_gh
ارسال: #۱۲۹۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ق.ظ)xathura نوشته شده توسط:  له حرفای شما کاملا درسته، من به شخصه برگردم عقب به هر زحمتی شده تجربی میخونم.تو دوره ما یه جوی ایجاد شده بود که اگه کسی می خواست تجربی بخونه کارش خیلی سخت بود.مثلا مدرسه ما تجربی نداشت، یا خیلی مدارس دیگه تهران یادمه اصلا یا تجربی نداشتند یا طوری بود که از پیشدانشگاهی برای تجربی ها کلاس جداگانه می ذاشتند تا خودشون رو برسونند، ولی عمده کار به عهده خودشون بود.
یادش بخیر چه کلاسی میذاشتیم برا بقیه که ریاضی میخونیم :دی
درسته .. معمولا اونایی که درسشون خوب نبود میرفتن تجربی و مدرسه ها کلی کلاس میذاشتن واسه تجربی ها که سطح خودشون رو یه کمی بالا ببرن وبه ریاضیا برسن.
جالب بود شرایط اون موقع و برام سرعت تغییرات فقط بعد از چند سال خیلی عجیب و باورنکردنیه.

+جمله اولتون من رو به فکر برد. من اگه برگردم عقب ریاضی میخونم یا تجربی؟ موقع انتخاب رشته یکی از مشاورا گفت تجربی بخون. تو آدم بی حوصله ای هستی و ریاضی به درد آدمی که صبور نیست نمیخوره. ولی گوش ندادم. شاید تجربی میخوندم نتیجه بهتری میگرفتم. ولی فقط به عشق شریف اومدم ریاضی : ))) خیلی زور داره واسم که از بچگی آرزوی درس خوندن تو شریف رو دارم و به خاطرش ریاضی خوندم ولی همچنان تو حسرتشم : )))) من ولی فکر نمیکنم برگردم عقب بازم راضی بشم تجربی بخونم. پزشکی فعلا تو ایران خوش به حالشونه. چند سال بعد که دانشجوهای پزشکی (که به خاطر افزایش ظرفیت تعدادشون خیلی خیلی بیشترن نسبت به سال های قبل) فارغ التحصیل بشن هرجایی بریم پر از مطبه و پزشکان التماس میکنن که مریضا که برن مطبشون ویزیت بشن:دی هر وقت رشته ای طرفدار زیاد پیدا کرده تو ایران چند سال بعدش بیپولی و بیکاری هم نصیب فارغ التحصیلای اون رشته شده نمونه اش همین کامپیوتر خودمون.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  پونه خانم یه طوری تو سرکله هم میزنید و میگید
من تو سر و کله کسی زدم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۵۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۲۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۴۸۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close