زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رمان «تنها در دنیا»

ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ق.ظ، توسط x86.)
رمان «تنها در دنیا»
سلام دوستان

سه سال پیش یه داستانی رو شروع به نوشتن کردم، حدود ۱۶ صفه ای نوشتم ولی دیگه ادامه ندادم. سه صفحه ی اولش رو ضمیمه کردم. اگه فرصت داشتید بخونید و نظرتون رو بگید. خیلی دوست دارم که ادامش بدمش ولی قبلش گفتم اگه نظر چند نفر رو هم بدونم بد نباشه.

با سپاس فراوان

فایل‌(های) پیوست شده
تنها در دنیا.pdf
اندازه فایل: ۴۱/۱۵ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , $0me0ne
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
RE: رمان «تنها در دنیا»
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)$۰me0ne نوشته شده توسط:  سلام
خداقوت

قطعا نیاز به ویرایستاری نگارشی داره
میخواستید تغییرات ناگهانی و غیرمنتظره رو بگید اما نیاز به پرداخت بیشتری داشت
به نظر میرسه ویراست علمی هم میخواد اما چون دقیق نمی دونم پس زمینه ذهنتون چیه نمیتونم نظری بدم
مثلا سال ۹۷ ، اونوقت برای ساعت گویا دلیل تکنولوژیک آوردید همخوانی نداره (چون الانم چنین چیزی هست) .

ولی در کل دوست داشتم به ازای هر جمله جمله بعد رو زودتر بخونم ببینم چی میخواهید بگید
آدم یاد محشر میفته
چاپ شد بگید برم بخرم Smile

ممنون از نظر شما، خودمم احساس می کنم که خیلی از کلمه ی"بود" استفاده کردم. اشکلات علمی هم داره که باید درستشون کنم. داستانش خیلی لووس نیست؟
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ق.ظ
رمان «تنها در دنیا»
خیلی قشنگ نوشتی دوست عزیز. فقط به نظرم شروعت خوب نبوده. یعنی باید آروم تر این اتفاقای اولیه می افتاد. همچنین حس و حال همچی آدمی توی روزای اول نباید اینطوری باشه. باید به شدت تو فکر خونوادش باشه، وقتی چیز عجیبی می بینه زیاد تعجب نکنه چون قبلا اتفاق خیلی عجیبی براش افتاده : همه چیز نابود شده. و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ق.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ق.ظ)parisa.raad نوشته شده توسط:  خیلی قشنگ نوشتی دوست عزیز. فقط به نظرم شروعت خوب نبوده. یعنی باید آروم تر این اتفاقای اولیه می افتاد. همچنین حس و حال همچی آدمی توی روزای اول نباید اینطوری باشه. باید به شدت تو فکر خونوادش باشه، وقتی چیز عجیبی می بینه زیاد تعجب نکنه چون قبلا اتفاق خیلی عجیبی براش افتاده : همه چیز نابود شده. و ...

با سپاس از نظر شما

همونطور که شما و دوستان دیگه هم بهش اشاره کردن شیبِ داستان خیلی زیاده، باید اولش رو با شیب ملایم تری شروع کنم.
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)$۰me0ne نوشته شده توسط:  مخصوصا صحنه آخرش که در بسیاری از فیلم ها تخیلی دیدیم ، با از این دوربین ها هلیکوپتری متن فیلم از کاراکتر اصلی به نمای بالا منتقل میشه
در کل خوبه

ممنون از نظر شما. آره اگه می تونستم داستان رو در نهایت به انگلیسی برگردونم قطعا یه فیلم علمی تخیلی خوب ازش در میاد.

(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  فکر کنم قبلا هم گذاشته بودید این داستانو. اون موقع خوندم خوشم اومد تا اخر خوندم.
چیزی از داستان نویسی نمی دونم ولی به عنوان یه خواننده که خوندم برای جالب بود.

خیلی ممنونم از حسن نظر شما

بله این داستان رو گذاشته بودم ولی کسی ابراز احساسات نکرد Smile، گفتم یه تاپیک باز کنم دوستان نظرشون رو بدن. به نظرم داستان جای کار داره و میشه روش مانور داد. انشاالله که ادامه بدم تا به یه رمان خوب تبدیل بشه.

باز هم سپاسگزارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ب.ظ
ادامه بدید.بعدا دیگه فرصت نمیکنید

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تنها در اوج admin ۱۵ ۲۱,۶۱۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  دنیای عروسکی ۲ admin ۸ ۴۸,۱۴۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا αɾια ۱۰ ۴,۴۶۸ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hivakish
  در پساپرده دنیای رنگارنگ اینستاگرام αɾια ۳ ۳,۶۵۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Exclamation کدام یک از حرکات دست در دنیا توهین آمیزند؟ αɾια ۸ ۵,۸۴۰ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ
  کاش من آفریقا به دنیا میومدم publin ۶ ۳,۹۵۳ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ
  چرا رأس تنها، عضو ماکسیمال هست؟ پشتکار ۱ ۲,۲۹۴ ۱۰ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  ایران در آستانه اخراج از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا قرار دارد plusdeck ۰ ۲,۶۲۶ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  پر طرفدارترین موضوعات روز دنیا در رشته شما fo-eng ۲ ۴,۱۵۷ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  فروش کتابهای مشترک کامپیوتر.تنها نصف قیمت روی جلد negarshakiba ۰ ۱,۶۰۹ ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: negarshakiba

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close