زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار جامع تخمین رتبه کارشناسی ارشد کامپیوتر (ویرایش دوم )

ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
نرم افزاری که براتون میذارم ، کار خودمه و رتبه رو بر اساس کارنامه های سالیان گذشته ولی متناسب با ضرائب امسال با دقت زیادی محاسبه میکنه. امیدوارم خوشتون بیاد و اگه کسی استفاده کرد و به نظرش رتبش غیر منطقی میاد بگه تا اگر مشکلی تو نرم افزار وجود داره بر طرف بشه.... تو استفاده از نرم افزار چند نکته رو باید توجه کرد :

۱) برا استفاده از نرم افزار حتما باید رو سیستم .NET Framework نصب باشه
۲) کلیه تنظیمات لازم رو برا امسال تو نرم افزار انجام دادم و نرم افزار نیازی به تنظیم نداره
۳) این نرم افزار طوری طراحی شده که میشه از اون برا سالهای بعد هم استفاده کرد . جامعه آماریش فعلا بر اساس کنکور سال ۹۲ و ۹۳ می باشد
۳) چون ضرائب امسال تو نرم افزار تنظیم شده پس اگه کارنامه های پارسال رو تو نرم افزار وارد کنید ، قطعا رتبه فرق میکنه ، حواستون به این باشه
۴) فایل exe رو تو خود پوشه برنامه اجرا کنید و هیچکدوم از فایل های برنامه رو جابجا نکنید .

ویرایش دوم این نرم افزار نسبت به نسخه قبلیش چه به لحاظ ظاهر و چه به لحاظ میزان دقت تغییر کرده و میتونید رتبه تون رو هم بر اساس سال ۹۲ و هم بر اساس سال ۹۳ تخمین بزنید.

لینک جایگزین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
Takhmin Rotbeh Computer v2.zip
اندازه فایل: ۴۵/۲۲ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Momeni.A.A , hassan_alikarami , faza , goodbye , hamsargol , golche70 , maryam.raz , Happiness.72 , Imankhani , xehsan , ramin333
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
RE: نرم افزار تخمین رتبه کامپیوتر ( نرم افزار جامع )
سلام
نرم افزار خوبی شده.دستت درد نکنه.فکر کنم دقیقتر از نمونه های قبلیه که دوستان گذاشته بودن.
فقط میمونه میانیگن درصد های امسال که فکر کنم با پارسال تفاوت محسوسی خواهد داشت. اونم اعمال کردید ؟؟!

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط rz.gh.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  سلام
نرم افزار خوبی شده.دستت درد نکنه.فکر کنم دقیقتر از نمونه های قبلیه که دوستان گذاشته بودن.
فقط میمونه میانیگن درصد های امسال که فکر کنم با پارسال تفاوت محسوسی خواهد داشت. اونم اعمال کردید ؟؟!
یه تحلیل از کنکور امسال خوندم که در مجموع کنکور امسال تفاوت چندانی با پارسال نداشته ، زبان و ریاضی مشکل تر از پارسال بوده و در عوض مشترک یه مقدار آسونتر بوده ( نه خیلی ، بعضی از دروس آسونتر بوده و بعضی هم سختر ) ، تخصصی هم در سطح پارسال و شاید مشکلتر هم بوده ... اون چیزی که امتحان امسال رو با پارسال متفاوت میکنه نوع سولات بوده که با ظاهر آسون ولی بشدت نکته ای طرح شدن ، اینو میشه از روی میزان اعتراض بچه ها هم فهمید که به شکل عجیبی رو همه چیز اعتراض داشتن! پارسال یادمه حداقل به این شکل نبود... در مجموع با توجه به تغییر ضرائب و اعمال اون تو نرم افزار ، کاری کردم که کارنامه های پارسال مطابق با ضرائب امسال دوباره مرتب سازی و تغییر رتبه توش اتفاق میفته ( یعنی تراز کارنامه های پارسال مطابق با ضرایب امسال محاسبه میشه ) و همین عامل کمک میکنه که رتبه واقعی تر بشه ( سخت تر بودن زبان و ریاضی در مجموع آسونتر بودن مشترک رو پوشش میده ) ... مثلا برا خودم رتبه حدود ۱۰۰ تا در مقایسه با پارسال افزایش داره ، یعنی اگه پارسال این درصد ها رو داشتم حدود ۱۰۰ رتبه پایین تر بود... در کل نرم افزار سخت گیرانه درصد ها رو اعمال میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , ramin333
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ
نرم افزار تخمین رتبه کامپیوتر ( نرم افزار جامع )
ضمن تشکر
واسه من این خطارو میده: سال را وارد نکردید یا فایلهای برنامه از بین رفته است
(سالو وارد کردم!)
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
من زدم ۹۴ ! مگه ۹۴ نیستیم؟! Smile
این رتبه منو ۳۱۵ نشون میده! حالا شما میفرمایید این سختگیرانه است؟! یعنی شبانه قبولم؟
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  یه تحلیل از کنکور امسال خوندم که در مجموع کنکور امسال تفاوت چندانی با پارسال نداشته ، زبان و ریاضی مشکل تر از پارسال بوده و در عوض مشترک یه مقدار آسونتر بوده ( نه خیلی ، بعضی از دروس آسونتر بوده و بعضی هم سختر ) ، تخصصی هم در سطح پارسال و شاید مشکلتر هم بوده ... اون چیزی که امتحان امسال رو با پارسال متفاوت میکنه نوع سولات بوده که با ظاهر آسون ولی بشدت نکته ای طرح شدن ، اینو میشه از روی میزان اعتراض بچه ها هم فهمید که به شکل عجیبی رو همه چیز اعتراض داشتن! پارسال یادمه حداقل به این شکل نبود... در مجموع با توجه به تغییر ضرائب و اعمال اون تو نرم افزار ، کاری کردم که کارنامه های پارسال مطابق با ضرائب امسال دوباره مرتب سازی و تغییر رتبه توش اتفاق میفته ( یعنی تراز کارنامه های پارسال مطابق با ضرایب امسال محاسبه میشه ) و همین عامل کمک میکنه که رتبه واقعی تر بشه ( سخت تر بودن زبان و ریاضی در مجموع آسونتر بودن مشترک رو پوشش میده ) ... مثلا برا خودم رتبه حدود ۱۰۰ تا در مقایسه با پارسال افزایش داره ، یعنی اگه پارسال این درصد ها رو داشتم حدود ۱۰۰ رتبه پایین تر بود... در کل نرم افزار سخت گیرانه درصد ها رو اعمال میکنه.
خب با این تفاسیر که گفتید عالیه اگه اینجوری باشه و معقوله که سطح سوالات و سختی آزمون در حد نزدیک به سال های قبل بوده باشه.
اینجوری باعث میشه نرم افزار شما خیلی دقیق باشه Wink
راستی یه سوال فنی، به نظر خودت ضریب خطای نرم افزارت در حد چند نفره؟؟ تقریباً ؟؟؟ Huh

ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  خب با این تفاسیر که گفتید عالیه اگه اینجوری باشه و معقوله که سطح سوالات و سختی آزمون در حد نزدیک به سال های قبل بوده باشه.
اینجوری باعث میشه نرم افزار شما خیلی دقیق باشه Wink
راستی یه سوال فنی، به نظر خودت ضریب خطای نرم افزارت در حد چند نفره؟؟ تقریباً ؟؟؟ Huh
با فرض یک سطح بودن دو آزمون ، تو رتبه های زیر ۱۰۰ در حد چند نفر ، و برای رتبه های بالا بخاطر تاثیر بسیار زیاد معدل ( بسیار بیشتر از اونی که خیلی ها تصور میکنن ) ، میتونه ۵۰ تا بالا پایین بیاد. دلیلش هم اینه که نرخ توزیع معدل ها هر سال فرق میکنه ...
در ضمن حواستون باشه برا کنکور امسال احتمال همپوشانی رتبه ها بسیار زیادتر از پارساله ، چیزی مابین سال ۹۲ و ۹۳/ یعنی ممکنه رتبت ۳۵۰ باشه ولی به اندازه ۲۷۰ پارسال ارزش داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , faza
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ
انصافا خیلی دقیقه ایرادی هم بهش وارد نیست
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ
دانلود نمیشه

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۱۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ
RE: نرم افزار جامع تخمین رتبه کارشناسی ارشد کامپیوتر (ویرایش دوم )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دست شما درد نکنه. اینم حقیقتیه که من از موقع بلند شدن از سر جلسه آزمون بهش واقف بودمSad ... ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ رتبه امه!!!
اینم گذاشتم دوستان ببینن روحیه بگیرن

ارسال: #۱۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  دست شما درد نکنه. اینم حقیقتیه که من از موقع بلند شدن از سر جلسه آزمون بهش واقف بودمSad ... ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ رتبه امه!!!

تخصصی صفر زدین؟؟

Angel
ارسال: #۱۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  دست شما درد نکنه. اینم حقیقتیه که من از موقع بلند شدن از سر جلسه آزمون بهش واقف بودمSad ... ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ رتبه امه!!!

تخصصی صفر زدین؟؟

طبق کلید سنجش (که فکر میکنم تخصصی هوشش لااقل درسته ) ۱ درست زدم سه تا غلط که میشه صفر دیگه...
من فقط طراحی الگوریتم خوندم که اشتباه بزرگی بود حذف هوش
ارسال: #۱۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  دوباره آپلود کردم ببین دانلود میشه ؟

حله داداش

Angel
ارسال: #۱۴
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  جامع آماری سال ۹۲ رو تکمیل کردم ، کنکور امسال به لحاظ میانگین درصد به سال ۹۲ شبیه تره ، هر کسی خواست میتونه نرم افزار رو دوباره دانلود کنه و رتبه شو مطابق با سال ۹۲ هم تخمین بزنه... امیدوارم رتبه هممون خوب بشه.

دستت درد نکنه، فقط محض اطلاع فکر کنم فایلش Lock شده و یه پیغام میده که به خاطر تنظیمات اینترنت نمیتونه فایل رو باز کنه.
اینم راه حل برای Error مورد نظر :
۱) کلیک راست روی فایل exe ، و کلیک روی Properties
۲) کلیک دکمه Unblock
۳) ok

ارسال: #۱۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
دوستان یه سوال؟؟؟
چرا نرم افزار رتبه من زیر ۵۰ میزنه و اما ماهان میگه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰!!!!!!!!!!!!!!!! این همه تفاوت آخه :OOOOOOOOOO

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۵۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close