زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی علوم کامپیوتر کنکور دکتری ۹۴

ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط x86.)
لطفا سوالات تخصصی علوم کامپیوتر را در این بخش بررسی کنید. (به محض قرار گرفتن سوالات در سایت سازمان سنجش، در این بخش نیز آپلود خواهند شد)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ
RE: بررسی سوالات تخصصی علوم کامپیوتر کنکور دکتری ۹۴
سلام
دوستان قبل از بررسی تستای تخصصی، نظرتون راجع به درس استعداد چی بود؟؟خیلی سخت بودن.با سالهای قبل فرق داشتنDodgy
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ق.ظ)z_cs نوشته شده توسط:  سلام
دوستان قبل از بررسی تستای تخصصی، نظرتون راجع به درس استعداد چی بود؟؟خیلی سخت بودن.با سالهای قبل فرق داشتنDodgy

سلام، من سوالات استعداد را خوب جواب دادم حالا باید کلید بیاد تا ببینم چکار کردم.
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ
کد رشته ی علوم کامپیوتر چنده؟ اسمش چیه؟
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  کد رشته ی علوم کامپیوتر چنده؟ اسمش چیه؟

سوالات استعداد تحصیلی، مربوط به علوم پایه است. سوالات تخصصی هم ۲۲۴۷ است
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
من که وقت نکردم همۀ سوالای استعدادو بخونم ولی زبان خیلیاشو جواب دادم (صرف نظر از درستی). به نظرم زبان از پارسال خیلی راحت تر بود.
از تخصصی ها منطق رو فک کنم بد ندادم. گسسته فقط اونایی رو که به جواب میرسیدم جواب میدادم که البته به همین دلیل واضح کم جواب دادم!! نظریه رو توقع داشتم از زبان S هم سؤال بیاد که نیومده بود.
اگه بشه سؤالای نظریه رو با هم بررسی و حل کنیم خیلی خوبه.

من تو بخش کارنامه های پارسال چیزی از علوم کامپیوتر ندیدم. کسی هست که کارنامه ای از پارسال داشته باشه که حداقل حدود شرکت کننده ها یا متوسط درصدا دستمون بیاد؟

واعلم انک لن تخلو من عین الله فانظر کیف تکون
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
این جواب هایی که من زدم - چیزی جلوش ننوشتم ۹۰ درصد درسته

۱- ۱ زدم غلطه ۳ درسته
۲- ۲
۳- ۲
۴- ۴
۵- ۱
۶- ۲ سوال غلطه جواب تو گزینه ها نیست به نظر من ولی منظور طراح سوال ۲ بوده بنظرم جواب۸ به توان ۳ ضربدر ۳ به توان ۲ میشه
۷- ۱
۸- ۲
۹- ۳
۱۰ ۳ نمیدونم درسته یا غلط شاید ۴ بشه
۱۱ - ۲
۱۲- ۳
۱۳- ۴ زدم شانسی
۱۴- ۳ زدم شانسی
۱۵ - ۵ زدم شانسی
۱۶- ۴
۱۷- ۳
۱۸-۳
۱۹-۱
۲۰-۴
۲۱-۴
۲۲-۲ مطمئن نیستم
۲۳-۲ مطمئن نیستم
۲۴-۱
۲۵-۴
۲۶-۱
۲۷-۲ مطمئن نیستم
۲۸-۲ مطمئن نیستم
۲۹-۳ مطمئن نیستم
۳۰- ۲

نظریه ها را به غیر از سوالات ۳۲ ۳۵ ۳۶ و ۳۹ بقیه را مطمئن نیستم
۳۱-۱
۳۲-۲
۳۳-۳
۳۴-۱
۳۵-۲
۳۶-۳
۳۷-۴
۳۸-۲
۳۹-۴
۴۰-۲
۴۱-۱
۴۲-۳
۴۳-۱
۴۴-۴
۴۵-۳

بقیه هم بگن نظرشونو به خصوص در مورد سوالاتی که زدن و با من اختلاف نظر دارن !!
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط Mahjub24.)
اینا جوابای منه، تا جایی که یادم مونده بود. مطمئناً غلط زیاد هست بینشون. البته هفت هشت تا سؤال دیگه هم جواب دادم که چون درست یادم نیست سرجلسه کدوم گزینه رو زدم دیگه اینجا نذاشتم.
۲ ۲
۴ ۴
۵ ۱
۷ ۴ یا ۱
۸ ۱
۹ ۲
۱۰ ۴
۱۶ ۴
۱۸ ۳
۱۹ ۱
۲۰ ۴
۲۱ ۳
۲۳ ۳
۲۴ ۳
۲۵ ۴
۲۶ ۴
۲۷ ۳
۳۰ ۳
۳۱ ۱
۳۲ ۱
۳۳ ۳
۳۴ ۲
۳۵ ۲ یا ۳
۴۴ ۲
۴۵ ۲
خیلیاشو شهودی جواب دادم برا همین غلط زیاد هست بینشون !!

(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ)masihr نوشته شده توسط:  بقیه هم بگن نظرشونو به خصوص در مورد سوالاتی که زدن و با من اختلاف نظر دارن !!

در مورد سوال ۲۴، نظر من: ۱ و ۳ هر دو هم معنی با جمله هستن ولی ۳ ترجمۀ دقیق جمله است.
پیداست با آمادگی کامل رفتید سر جلسه که چیزی رو بی جواب نذاشتید :-) موفق باشید.

ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ)masihr نوشته شده توسط:  این جواب هایی که من زدم - چیزی جلوش ننوشتم ۹۰ درصد درسته

میشه پاسخ تشریحی این سوالا رو بذارید؟؟؟
۱- ۱ زدم غلطه ۳ درسته
۲- ۲
۳- ۲
۴- ۴
۵- ۱
۶- ۲ سوال غلطه جواب تو گزینه ها نیست به نظر من ولی منظور طراح سوال ۲ بوده بنظرم جواب۸ به توان ۳ ضربدر ۳ به توان ۲ میشه
۷- ۱
۸- ۲
۹- ۳
۱۰ ۳ نمیدونم درسته یا غلط شاید ۴ بشه
۱۱ - ۲
۱۲- ۳
۱۳- ۴ زدم شانسی
۱۴- ۳ زدم شانسی
۱۵ - ۵ زدم شانسی
۱۶- ۴
۱۷- ۳
۱۸-۳
۱۹-۱
۲۰-۴
۲۱-۴
۲۲-۲ مطمئن نیستم
۲۳-۲ مطمئن نیستم
۲۴-۱
۲۵-۴
۲۶-۱
۲۷-۲ مطمئن نیستم
۲۸-۲ مطمئن نیستم
۲۹-۳ مطمئن نیستم
۳۰- ۲

نظریه ها را به غیر از سوالات ۳۲ ۳۵ ۳۶ و ۳۹ بقیه را مطمئن نیستم
۳۱-۱
۳۲-۲
۳۳-۳
۳۴-۱
۳۵-۲
۳۶-۳
۳۷-۴
۳۸-۲
۳۹-۴
۴۰-۲
۴۱-۱
۴۲-۳
۴۳-۱
۴۴-۴
۴۵-۳

بقیه هم بگن نظرشونو به خصوص در مورد سوالاتی که زدن و با من اختلاف نظر دارن !!
ارسال: #۱۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
حساب کردم گسسته ۱۱ درست منطق ۱۰ درست و نظریه ۶ درست داشتم و در مجموع ۱۸ غلط ۴۶/۶ درصد تخصصیم
زبانم صفر هوشم حدود ۴۰ رتبم فکر می کنین چند میشه !؟
ارسال: #۱۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ
lمن که واقعاً با مقایسۀ جوابام و کلید خرسند شدم!! ارزیابی خوبی از قدرت استدلال شهودیم به دست آوردم!!
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)masihr نوشته شده توسط:  حساب کردم گسسته ۱۱ درست منطق ۱۰ درست و نظریه ۶ درست داشتم و در مجموع ۱۸ غلط ۴۶/۶ درصد تخصصیم
زبانم صفر هوشم حدود ۴۰ رتبم فکر می کنین چند میشه !؟
جداً آفرین! درصدای خوبیه. با حدود ۵۰ برای تخصصی و زبان و تقریباً صفر برای استعداد پارسال زیر ۱۰ شده بودن. ان شاء الله که شما هم رتبه خوبی میارید.

ارسال: #۱۲
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
رشته علوم کامپیوتر کد ۲۲۴۷ دفترچه با کد F سوال ۲۴ درس منطق گزینه صحیح گزینه ۱ می باشد که به اشتباه گزینه ۲ در کلید اولیه آمده است . توضیحات : مسلمان بودن A(x) و محرم اسرار خداوند را B(x) در نظر بگیریم جمله " هر مسلمانی محرم اسرار خداوند نیست " بدین معنی نمی باشد که همه مسلمانان محرم خداوند نیستند . (گزینه ۲ که در کلید اولیه صحیح فرض شده است این معنی را می دهد) بلکه بدین معنی است که " وجود دارد فردی که مسلمان است ولی محرم اسرار خداوند نیست " پس گزینه ۱ صحیح است.

رشته علوم کامپیوتر کد ۲۲۴۷ دفترچه با کد F سوال ۱۷ درس منطق گزینه ۳ نیز علاوه بر گزینه ۱ می تواند صحیح باشد. توضیحات : فرض کنید جمله آلفا برای همه مقادیر x به غیر x=3 صحیح و جمله بتا برای همه مقادیر x به غیر از x=5 صحیح باشد در نتیجه برای همه x ها آلفا و همچنین بتا قابل استنتاج نیست و ارزش معادلی دارند (صحیح هست شرط) ولی برای x=2 و x=3 نمی توان آلفا و بتا را از هم نتیجه گرفت پس گزینه ۳ هم می تواند غلط باشد. (صورت سوال گفته کدام گزینه غلط است)

رشته علوم کامپیوتر کد ۲۲۴۷ دفترچه با کد F سوال ۱۵ درس ریاضی گسسته کلاٌ غلط است چون جمله x^50 اصلا وجود ندارد در بسط آن ( معادله ۳x+6y+12z=50 ریشه صحیح ندارد)

دوستانی که با من در مورد این سوالات هم نظر هستند از طریق سایت سازمان سنجش سیستم پاسخگویی اعتراض کنند تا بررسی شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ
کسی از دوستان اگه برای مصاحبه یزد و کرمان میخواهد برود من از تهران با ماشین میرم دوست داشتید همسفر شیم تماس بگیره ۱۹ اردیبهشت مصاحبه یزد و ۲۱ اردیبهشت در کرمان ۰۹۱۲۸۱۱۹۹۶۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close