زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار

ارسال: #۶۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
خارج از سرفصل بودن تست های زبان های برنامه سازی رو هم لطفا اعلام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zobde , mehdi62
ارسال: #۶۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط farzinf.)
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)maryam.roshan نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۰ هوش غلطه .
اگر عبارت زیر رو ره cnf تبدیل کنیم گزینه ۳ میشه
[tex]\neg\exists x\forall t(food(x)->like(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x\forall t(\neg food(x)\vee like(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x(\neg food(x)\vee like(x,f(x)))[/tex]
[tex]\forall x\neg(\neg food(x)\vee like(x,f(x)))[/tex]
اعمال نقیض به داخل پرانتز و حذف سور عمومی
[tex]food(x)\wedge\neg like(x,f(x))[/tex]

خوب اون عبارت بالایی که نوشته شده در منطق مرتبه اول .. اصلا اون چیزی نیست که سوال خواسته .. در عبارتی که بالا نوشته شده .. این گفته میشه .. ((هیچ غذایی وجود ندارد که همه اشخاص آن را دوس داشته باشند)) این یعنی این که ((حداقل یک نوع غذا وجود دارد که همه اشخاص آن را دوست ندارند )) ...
در حالی که در صورت سوال گفته شده ((هیچ نوع غذایی را همه اشخاص دوست ندارند)) یعنی اینکه (( به ازای هر غذا حداقل یک نفر وجود دارد که آن غذا را دوست نداشته باشد)) ..
پس می بینید عبارتی که بالا نوشته شده با عبارتی که سوال خواسته چقدر متفاوت هست ... اگر خواستید صورت مرتبه اولش رو هم حل کرده و میدم خدمتتون
سوال ۱۲۰ اینطوری حل میشه و به درست بودنش مطمئن هستم ... عکس همراه پست پیوست شده ..
در صورت سوال گفته شده ((هیچ نوع غذایی را همه اشخاص دوست ندارند)) یعنی اینکه (( به ازای هر غذا حداقل یک نفر وجود دارد که آن غذا را دوست نداشته باشد)) .. پس این مطلب به صورت زیر در منطق مرتبه اول نمایش داده میشه ... که بعد از اسکولم سازی جواب حاصل میشه ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتیجه حاصل به این معنی هست که ((یا x غذا نیست یا کسی وجود دارد که آن را دوست ندارد)) که کاملا مطابق با چیزی هست که خواسته شده ...

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
نظریه هیچ کدام غلط نیست ، اون سوال مستقل از متن مکمل دار، عین سالهای پیش اومده و کاملا درسته و حتی جز تمرینهای سیمسر و پیترلینز هم هست ، فقط مکمل بودنش رو خود سنجش بهش اضافه کرده.

سوالهای مشکل دار بچها گفتن، فقط پایگاه جا افتاده:

سوال ۱۰۲ کاملا ابهام داره چون جوابهاش هرکدام میتونه باشه و صورت سوال اصلا به صورت صریح مشخص نکرده که رکورد داریم یا نه، بنده امروز این سوال رو به یه استاد نشان دادم گفت تست مشکل داره. در هرصورت بعید میدونم سنجش این سوال رو حذف کنه.

سوال ۱۰۳ الان نگاه کردم گزینه ۲ نیمتونه درست باشه چون خصیصه take مچ نمیکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مرتضی صفری
ارسال: #۶۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ
میشه به لغات زبان اعتراض داد؟
سوال ۸ با توجه به جمله اولی که آورده emerge هم خیلی خیلی معنی میده
تو جمله اول گفته دارو به خاطر امنیت در دوزهای مفتاوت تست میشه و خب در ادامه می تونیم بگیم که این کار برای اینه که نشانه های آلزایمر در آنتی بادی نباشه
مسخرست اعتراض بزنم؟؟
ارسال: #۶۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ب.ظ)راضیه اکبری نوشته شده توسط:  میشه به لغات زبان اعتراض داد؟
سوال ۸ با توجه به جمله اولی که آورده emerge هم خیلی خیلی معنی میده
تو جمله اول گفته دارو به خاطر امنیت در دوزهای مفتاوت تست میشه و خب در ادامه می تونیم بگیم که این کار برای اینه که نشانه های آلزایمر در آنتی بادی نباشه
مسخرست اعتراض بزنم؟؟

این سوال، سوال سختیه !! دلیل سختیش اینه که کلمه antibody بیشتر از این که یک لغت عمومی باشه ، بیشتر یک لغت تکنیکال رشته تجربی هست. طبق چیزی که من خوندم آنتی بادی یک پروتئین در خون هست که هنگامی که یک ماده بیگانه یا مضر وارد بدن میشه، ترشح پیدا می کنه و به نوعی پاسخ سیستم ایمنی بدن در مقابل اون ماده بیگانه هست. به همین خاطر آنتی بادی به عنوان واکنش سیستم ایمنی، علایم اون ماده بیگانه رو کمرنگ می کنه که جواب میشه گزینه ۳ یا alleviate. در حالی که اگر کار آنتی بادی رو کسی ندونه ، مثل من، ممکنه گزینه ۱ رو هم بزنه. حتی اگر کسی معنی آنتی بادی و کارش رو ندونه. ممکنه گزینه ۲ هم درست جلوه کنه، چون آنتی بادی میتونه داریویی چیزی باشه که علائم رو پیش بینی می کنه. Exclamation Undecided Undecided Huh

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
ارسال: #۶۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)EGALE نوشته شده توسط:  نظریه هیچ کدام غلط نیست ، اون سوال مستقل از متن مکمل دار، عین سالهای پیش اومده و کاملا درسته و حتی جز تمرینهای سیمسر و پیترلینز هم هست ، فقط مکمل بودنش رو خود سنجش بهش اضافه کرده.

سوالهای مشکل دار بچها گفتن، فقط پایگاه جا افتاده:

سوال ۱۰۲ کاملا ابهام داره چون جوابهاش هرکدام میتونه باشه و صورت سوال اصلا به صورت صریح مشخص نکرده که رکورد داریم یا نه، بنده امروز این سوال رو به یه استاد نشان دادم گفت تست مشکل داره. در هرصورت بعید میدونم سنجش این سوال رو حذف کنه.

سوال ۱۰۳ الان نگاه کردم گزینه ۲ نیمتونه درست باشه چون خصیصه take مچ نمیکنه.

من یک بار دیگه سوال رو حل کردم و نظرم اینه که برای سوال ۱۰۳ گزینه های ۲ و ۴ هر دو جواب هستند
اگه میشه بقیه هم نظر بدندConfusedConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi62 , salimeh
ارسال: #۶۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
من هم موافقم
خیلی دوست دارم هر دو گزینه رو با sql یا oracle پیاده سازی کنم و همراه اعتراض بفرستم
ولی متاسفانه sql بصورت مستقیم دستور تقسیم رو نداره و در نتیجه نمیشه گزینه ۲ رو بصورت مستقیم نشون داد
اگه راه حلی به نظرتون میاد بگید

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: salimeh
ارسال: #۶۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط IT93.)
Music RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
سوال ۸۶ به کجا ای تی رسید ?
ترتیب اولویت رنگ کردن گره ها
من اول ۱ زدم بعد پاک کردم ۴ زدم[/php]

سوال ۸۶ به کجا ای تی رسید ?
ترتیب اولویت رنگ کردن گره ها
من اول ۱ زدم بعد پاک کردم ۴ زدم

ب کجا و چطوری باید اعتراض کرد
ارسال: #۶۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)website.expert نوشته شده توسط:  من هم موافقم
خیلی دوست دارم هر دو گزینه رو با sql یا oracle پیاده سازی کنم و همراه اعتراض بفرستم
ولی متاسفانه sql بصورت مستقیم دستور تقسیم رو نداره و در نتیجه نمیشه گزینه ۲ رو بصورت مستقیم نشون داد
اگه راه حلی به نظرتون میاد بگید
نتیجه این سوال خیلی تو اینده من و یا ممکنه حتی افراد زیادی مثل من تاثیر داشته باشه
اگه کسی هست که به اساتید سرشناس دسترسی داره به اون ها ارجاع بده تا اون ها هم بررسی کنند
کسی هست بتونه این کار رو انجام بده؟ConfusedConfusedConfused
ارسال: #۷۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط moloodi.)
سوال ۱۰۲ پایگاه بنظر من کاملا واضحه چون از کلمه های حداقل و حداکثر استفاده کرده.

سوال ۱۰۳ پایگاه در گزینه دو یکی از دوستان میگه take مچ نمیشه یکی لطفا این حرف و ترجمه کنه ببینیم منظور ایشون چیه گزینه دو کاملا چیزی که سوال میخواد و تولید میکنه.

سوال ۹۰ کامپایلر هیچ ابهامی نداره واقعا چطوری ممکنه کسی بگه این سوال ابهام داره اینطوری باشه که همه سوال ها باید حذف بشن.

سوال ۶۳ معماری طبق کتاب های کنکور باید گزینه دو باشه ولی هنوز نرفتم سرش ببینیم چه نکته ای توش داره اصلا داره؟.

سوال ۹۴ طراحی زبان گزینه درست نداره باید حذف بشه.

سوال ۷۲ سیستم عامل و من سر جلسه وقت نکردم حل کنم هنوز هم حل نکردم ولی میگن باید حذف بشه.

خوشحال میشم دوستان هم نظر بدن

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  خارج از سرفصل بودن تست های زبان های برنامه سازی رو هم لطفا اعلام کنید.
همیشه عادت داریم تو این درس سوال های عجیب غریب ببینیم من اصلا به خارج فصل بودن اون سوال ها فکر نکردم فقط یکیش و بلد بودم اونم گزینه صحیح نداشت سوال (۹۴)
سوال های ۹۳و۹۵و۹۶ هم اصلا متوجه نشدم چی میگه من کتاب اصلی سبستا رو تقریبا طبق سر فصل های وزرات علوم کامل خونده بودم
ارسال: #۷۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ
دوستان حالا چطوری میشه اعتراض بزاریم ؟
ارسال: #۷۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ق.ظ، توسط farhud.)
Re: RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  سوال ۹۴ طراحی زبان گزینه درست نداره باید حذف بشه.

خوشحال میشم دوستان هم نظر بدن

همیشه عادت داریم تو این درس سوال های عجیب غریب ببینیم من اصلا به خارج فصل بودن اون سوال ها فکر نکردم فقط یکیش و بلد بودم اونم گزینه صحیح نداشت سوال (۹۴)

سوال ۹۴ تا جایی که من میفهمم کمترین ابهامی نداره و گزینه ۳ کاملا درسته.چندبار دیدم دوستان دیگه هم گفتن.دلیل اینکه میگید مبهمه این سوال، چیه؟

شبیه این سوال سالهای قبل هم اومده. وقتی حوزه پویا باشه برای مقدار متغیرها از تابع فراخواننده استفاده میشه و وقتی هم حوزه ایستا باشه از تابع دربرگیرنده.
بنابراین پویا میشه ۴ و ۳ و ۲
ایستا هم میشه ۳ و ۲ و ۱

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi62
ارسال: #۷۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ
سلامم

بچه ها اعتراض به سوال ۱۱۶ هوش که گزینه ۴ رو بزنید همهه ....

لینک اعتراض

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
ارسال: #۷۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
سؤالات مشکل دار بترتیب ۴۶-۶۳-۶۵-۹۷-۱۰۱-۱۰۳-۱۱۱-۱۱۳
ارسال: #۷۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ
به ترتیبو خوب اومدی. :-)
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۹۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۲۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۹۷۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۹ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۶ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۹۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۴۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close