زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست معرفی چند منبع مناسب مهندسی نرم افزار

ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ
Question درخواست معرفی چند منبع مناسب مهندسی نرم افزار
سلام
من دوسال پیش کنکور دادم ولی قبول نشدم و به ناچار رفتم سربازی Big GrinBig Grin
کنکور امسال رو هم شرکت کردم و متوجه شدم به طور کامل تخلیه اطلاعاتی شدم !!!
اگه خدا بخاد میخام دوباره شرکت کنم و نتیجه بگیرم،
سایتتون رو گشتم اینجا تونستم چند منبع خوب که آقای جهانی معرفی کرده بودن پیدا کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما کامل نبود و برای چند درس منبع کنکور معرفی نکرده بودند.
خیلی ممنون میشم اگه برای این دروس هم منبع مناسب برای کنکور معرفی کنید
البته من شاغل بخش خصوصی هستم و فقط عصرها امکان مطالعه دارم، اینو گفتم که کتاب مرجع معرفی نکنید !!
خیلی ممنون.
۱- نظریه زبان ها و ماشین ها
۲- کامپایلر
۳- محاسبات عددی
۴- ساختمان گسسته
۵- زبان های برنامه سازی
Aurora، در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

برای هر درس تاپیک جداگانه ای برای بررسی منابع وجود داره. همچنین می تونید از مصاحبه ها استفاده کنید. این تاپیک بسته میشه.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
درخواست معرفی چند منبع مناسب مهندسی نرم افزار
سلام من چون نرم افزار نیستم راجب ۲و۵ نمیتونم چیزی بگم ببخشید
۱-پوران پژوهش البته دوتا نویسنده داره اونی که نویسندش سحرابی نیست رو بگیرید چون غلط زیاد داره
گفتید مرجع نمیخونید...
یه جزوه خلاصه شده پیتر لینز که ۳۰ صفحست رو میزارم استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳-پارسه یا مدرسان
۴-پوران یا مدرسان
شرمنده که کامل نتونستم راهنمایی کنم چون اونا توی کنکور من نبودن, مطمعنا بقیه دوستان بهتر راهنمایی خاهند کرد
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani , Skyrim , RASPINA
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ
RE: درخواست معرفی چند منبع مناسب مهندسی نرم افزار
من در زمینه کامپایلر و زبان های برنامه سازی چیزی نمیدونم چون گرایشم هوش هست .. ولی در دو مورد نظریه زبان و ساختمان گسسته میتونم کمک بکنم ... Angel Angel
نظریه زبان به نظرم بهترین کتاب همون کتاب مرجع پیتر لینز هست .. حالا با اینکه مرجع هست حجمش آن چنان زیاد نیست .. تا جایی که یادم میاد بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ صفحه هست .. چون در نظریه زبان بیشتر از اینکه خود درس رو بلد باشین به حل تمرین زیاد نیاز دارین .. به همین خاطر فضای زیادی برای مانور کتاب های کنکوری وجود نداره .. به نظرم مطالب رو از کتاب مرجع بخونین و تست زیاد (خیلی زیاد) بزنین ... با اینکه من کتاب لینز رو پیشنهاد می کنم ولی هر چیزی میخونید مدرسان نخونید اصلا کتابش در این درس جالب نیست ..
ساختمان گسسته هم پوران پژوهش و هم مدرسان کتاب های خوبی دارن (این هم از جمله درس هایی هست که به نظرم نیاز به مرجع داره) .. به نظرم بهتره از روی یکی از این کتاب ها بخونید و هر جایی که مشکل داشتید به کتاب مرجع مراجعه کنید ..

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۵۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۸۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۳۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۳۸ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۳۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close