زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدار های الکتریکی گرایش هوش کنکور ۹۴

ارسال: #۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
خدا رو شکر پارسه هم سوال ۱۰۸ رو گفته یک میشه.
حلشو ببینین
من که دیدم زهره ترک شدم، یک صفحه حل نوشته
تحلیل من کجا و حل پارسه کجا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
پارسه خیلی سخت حل کرده.
سوال ۱۰۹ را هم کلا" غلط حل کرده چون تست جریان را میخواد پارسه ولتاژ را حساب کرده و زده ۲Big GrinBig Grin
اگه ولتاژ را میخواست یه کم محاسبه داشت ولی مسئله جریان خازن را خواسته و خازن در مدار با تغذیه ثابت در طولانی مدت مثل مدار باز میشه.
من نمیدونم چطوری کتاب مینویسند و درس میدن!!!؟؟؟/

در مدار اول همه ما از تحلیل استفاده میکنیم نه اول محاسبه.حتی اگه مسئله محاسباتی هم باشد تحلیل صحیح محاسبه را بشدت کاهش میده . مثل مدار منطقی مثل معماری مثل سیگنال و سیستم و .....فقط تحلیل باید مستدل و صحیح باشه .

در تست ۱۰۸ اگر جریان سلف ناپیوسته شود چون ولتاژ دو سر سلف مشتق جریانش هست پس ولتاژ میشه بینهایت . فقط وقتی ولتاژ میتونه بی نهایت بشه که تغذیه ما (ولتاژ یا جریان) ضربه یا مشتقات آن باشد. بنابراین جریان سلف پرش نداردو پیوسته است وقتی جریان در سلف صفر باشد در مقاومت هم صفر است. مقاومتی که جریانش صفر باشه ولتاژش هم صفره.حالا اگه کسی بخواد محاسبه کنه انگار همین توضیحات را سر کنکور نشسته و ثابت کرده.Tongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ
به راحتی میتونستم تخصصی رو ۵۰ بزنم.فقط به خاطر ۲ تا بی دقتی شد ۳۵ ...صورت و مخرج یه کسرو اشتباه گرفتم....
اشکم داره درمیاد...
ارسال: #۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ
RE: مدار های الکتریکی گرایش هوش کنکور ۹۴
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ)archer22 نوشته شده توسط:  به راحتی میتونستم تخصصی رو ۵۰ بزنم.فقط به خاطر ۲ تا بی دقتی شد ۳۵ ...صورت و مخرج یه کسرو اشتباه گرفتم....
اشکم داره درمیاد...

این اشتباهات طبیعه و واسه هر کسی پیش میاد
با توجه به وضعیت سوالات امسال ۳۵ درصد تخصصی، درصد خوبیه
اگه بخوایم به این چیزا فک کنیم اذیت میشیم
منم راحت میتونستم دو تا مشترک بیشتر بزنم و همچنین دوتا تخصصی، ولی به خاطر اینکه عجولانه خوندمش نتونستم جواب بدم، بعد دیدم بلدشون بودم و به خاطر بی دقتی نتونستم جواب بدم

کنکور همینه و صحبت لحظه هاست، خیلی خودتونو اذیت نکنین

انشااله یه رتبه توپ میارین
 سپاس‌گزاری شده توسط: archer22 , faza
ارسال: #۲۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ)archer22 نوشته شده توسط:  به راحتی میتونستم تخصصی رو ۵۰ بزنم.فقط به خاطر ۲ تا بی دقتی شد ۳۵ ...صورت و مخرج یه کسرو اشتباه گرفتم....
اشکم داره درمیاد...

کنکور همینه و صحبت لحظه هاست، خیلی خودتونو اذیت نکنین

انشااله یه رتبه توپ میارین
انشاالله
ممنون دوست عزیز
ارسال: #۲۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
دوستان کسی دفترچه d بوده .. من گزینه ها را یادداشت کرده بودم .. به این صورت زدم اولی و دومی گزینه ۲ و سومی و چهارمی گزینه ی ۳
اگر بگین ممنون میشم..
ارسال: #۲۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ
با یه تحلیل ناقص میخواستم ۱۰۸ رو یک بزنم ترسیدم و نزدم .الان شدید پشیمونم.در ضمن ۱۰۹ رو سوتی دادم و ولتاژ گرفتم.واقعا غم انگیزه.میشد سه تا درست شه.خیلی حیف شد. تو تخص هوشم یه سوتی بد دادم.۱۲ تا زدم ولی سوتیام درصدمو نابود میکنه.امیدوارم تخصم کمتر از ۴۱ نشه.چون سوالا واقعا حل میشد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۱۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۷۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۵ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close