زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ
حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر
سلام دوستان. نمیدونم شما هم دقت کردین یا نه اما امسال دفترچه ها یه فرقایی داشت. ۱- به سوال ممیز شناور معماری دقت کردین؟ اون سوال به صورت دست نویس بود اما هیچ مشکلی واسه تایپ نداشت! نه شکل خاصی و نه فرمولی که سخت باشه تایپش. ۲- سوالای سیستم عامل که اصلا طبق هیچ شرایطی استاندارد نبودن. از بحث تنوع سرفصل سوالا که بگذریم به نظرتون امکانش هست که طراح با وجود علم بر اینکه این دو سوال عینا پارسال اومده بازم بیارتشون؟ اونم تو سیستم عاملی که تقریبا از سال ۹۰ هر سال تستاش کاملا جدید و متفاوته!
۳- هر سال حاشیه دفترچه یه محلی واسه محاسبات داشت اما امسال نه!
نمیخوام بدبین باشم اما شما باشین ذهنتون جایی نمیره ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۰۱ ب.ظ
حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر
رفیق، خدا وکیلی کنکورو بد بودی حالا میخوای به تایپیست سنجش گیر بدی!!!

لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشتRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ
خسته نباشید به کنکوری های نرم افزار ۹۴
کنکور ۹۴ هم گذشت، واقعا بعد یه سال آدم خسته میشه
کسانی که زحمت کشیدن و درس خواندن، مثل خودم
انشاءالله که از جایی که دوست داریم قبول بشیم و خستگیمون در برهCool

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ)hkma نوشته شده توسط:  رفیق، خدا وکیلی کنکورو بد بودی حالا میخوای به تایپیست سنجش گیر بدی!!!

نه اتفاقا من که خوب دادم و راضیم. منظورم این بود که سوالا کاملا با عجله و بدون منطق انتخاب شده بودن
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ)hkma نوشته شده توسط:  رفیق، خدا وکیلی کنکورو بد بودی حالا میخوای به تایپیست سنجش گیر بدی!!!

نه اتفاقا من که خوب دادم و راضیم. منظورم این بود که سوالا کاملا با عجله و بدون منطق انتخاب شده بودن

منم موافقم باهات فک کنم کل طراحا عوض شده بودن !!!
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. نمیدونم شما هم دقت کردین یا نه اما امسال دفترچه ها یه فرقایی داشت. ۱- به سوال ممیز شناور معماری دقت کردین؟ اون سوال به صورت دست نویس بود اما هیچ مشکلی واسه تایپ نداشت! نه شکل خاصی و نه فرمولی که سخت باشه تایپش. ۲- سوالای سیستم عامل که اصلا طبق هیچ شرایطی استاندارد نبودن. از بحث تنوع سرفصل سوالا که بگذریم به نظرتون امکانش هست که طراح با وجود علم بر اینکه این دو سوال عینا پارسال اومده بازم بیارتشون؟ اونم تو سیستم عاملی که تقریبا از سال ۹۰ هر سال تستاش کاملا جدید و متفاوته!
۳- هر سال حاشیه دفترچه یه محلی واسه محاسبات داشت اما امسال نه!
نمیخوام بدبین باشم اما شما باشین ذهنتون جایی نمیره ؟

دقیقا ...... فک کن مثلا ما این همه زحمت می کشیم ... سازمان سنجش به خودش زحمت نمیده که حداقل یه ویرایشی انجام بده .... سوالا یه جوری بود که انگار همون شب قبلش طراحی و زیراکس شده بود ..

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ
حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر
من یه سوال اساسی برام پیش اومده مسئولین کنکور به اون دنیا اعتقاد دارن؟؟
تا سال ۸۶ که امتحان هفته اول اسفند بود بعد ییهویی سه هفته انداختن جلو. امسالم که نمیدونم رو چه حسابی ۱۰ دقیقه از دفترچه اول کم کردن!!!!
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ
حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر
یه ابله بیشعور تو کلاس ما از نیم ساعت قبل از تموم شدن وقت دفترچه اول، تاااا زمانی که دفترچه دوم رو دادن، داشت با مراقب بحث میکرد که باید دفترچه دوم رو به من بدید، من برم، من کار دارم، شما باید طبق دستورالعمل رفتار کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا لعنتش کنه فقط همینو میتونم بگم.
از اون ابله تر مراقب بود، که داشت باهاش کل کل میکرد! ازش چندبار تمنا کردم تا بالاخره بیخیال شد. یکی نیست به اون بگه، آخه تو که روز جمعه! کاری مهمتر از کنکور داری، اصن واسه چی میای کنکور میدی؟؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , مرتضی صفری , شقایق.
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  یه ابله بیشعور تو کلاس ما از نیم ساعت قبل از تموم شدن وقت دفترچه اول، تاااا زمانی که دفترچه دوم رو دادن، داشت با مراقب بحث میکرد که باید دفترچه دوم رو به من بدید، من برم، من کار دارم، شما باید طبق دستورالعمل رفتار کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا لعنتش کنه فقط همینو میتونم بگم.
از اون ابله تر مراقب بود، که داشت باهاش کل کل میکرد! ازش چندبار تمنا کردم تا بالاخره بیخیال شد. یکی نیست به اون بگه، آخه تو که روز جمعه! کاری مهمتر از کنکور داری، اصن واسه چی میای کنکور میدی؟؟؟؟؟

من از خوش شانسی ام در کلاسی افتاده بودم که احساس کردم همه اومدن تعطیلات؟!!کنکور کیه؟ کنکور چیه؟

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
ارسال: #۱۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر
رو تخصصی ها حساب ویژه باز کردم
بلننننننننننننننند مدت

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
ارسال: #۱۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
حواشی کنکور ۹۴ کامپیوتر
دوستان به نظرتون امسال سخت بود یا پارسال؟Sad
ارسال: #۱۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
بنظر من راحت بود ولی واسه کسایی ک مثل من سخت خونده بودن بد شدSad

هر روز صبح که بیدار میشویم دو انتخاب داریم:
۱-بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
۲-بیدار شویم و رویاهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۴۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۵۴ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۵۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  فروش کتاب کنکور آی تی و کامپیوتر علی اکبر متاجی ۰ ۱,۷۲۶ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: علی اکبر متاجی
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۳۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close