زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نا امیدی برای ارشد(تعدد دانشگاههایی که ارشد دارن و تعداد دانشجوهای زیاد)

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط fatima1537.)
نا امیدی برای ارشد(تعدد دانشگاههایی که ارشد دارن و تعداد دانشجوهای زیاد)
[b][b]سلام
من برا کنکور ارشد برنامه خاصی داشتم ولی واقعا دیروز خیلی نا امید شدم.قراره علمی کاربردی هم ارشد بزاره از بهمن.یعنی لوس شدن رشته های ارشد بخصوص رشته ماAngryAngryAngry .حالا مثل آزاد باید ارشد به بازار سرازیر بشه و هزار دردسر دیگه.چیکار کنیم نخونیم و بزاریم یه ماه واسه علمی کاربردی ؟ یا بخونیم بریم شریف و مدرکمون با اونا فرقی نفکوله؟SmileSmileSmile
[/b][/b]

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ق.ظ
نا امیدی برای ارشد
عذر میخوام منبع که این خبرو نوشته کجاست یه جورایی ارشدم مثل کارشناسی دیکه

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط farhadm.)
نا امیدی برای ارشد
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: طبق قانون دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند در تمامی مقاطع تحصیلی پذیرش دانشجو داشته باشد اما با توجه به اینکه شیوه برگزاری دوره های تحصیلات تکمیلی با دانشگاههای دیگر متفاوت است این امر تاکنون محقق نشده اما به زودی چندین رشته در در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه راه اندازی خواهد شد. وی اظهار داشت: تقاضا برای راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد در دو موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و جهاد کشاورزی صورت گرفته که در شورای گسترش آموزش عالی در حال بررسی است و در صورت تصویب به زودی راه اندازی می شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: دو موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و جهاد کشاورزی از اعضای هیئت علمی و امکانات بسیار مناسبی برخوردارند و این مقدمه بسیار مناسبی برای راه اندازی رشته های کارشناسی ارشد در این مراکز است. نیازسنجی مکانی و زمانی یکی از مهمترین ملاکها و فاکتورهایی است که در افزایش رشته‌ها و ظرفیت دانشگاه مد نظر قرار می گیرد به همین خاطر گروه های تخصصی امکانات و شرایط لازم را برای راه اندازی رشته‌ها بررسی می کنند و درخواست مراکز در نهایت در شورای برنامه ریزی دانشگاه نهایی می شود.

منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
نا امیدی برای ارشد
شما اگه همین الان هم مهندسین کامپیوتر فعلی رو در نظر بگیری میبینی که جا توی بازار کار برات خیلی کمه
ولی اگه منهدسین کامپیوتر دارای مهارت برای بازار کار رو در نظر بگیری فراوان عرصه برای حضور و فعالیتتون وجود داره
این نظر منه پس اگه صد تا دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور هم ارشد بگیرند بازم همین مسیر رو دنبال میکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , ali_computer69 , parsaNA , homa , پشتکار , najme60 , mehrdad89 , Xilinx
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ
نا امیدی برای ارشد
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  شما اگه همین الان هم مهندسین کامپیوتر فعلی رو در نظر بگیری میبینی که جا توی بازار کار برات خیلی کمه
ولی اگه منهدسین کامپیوتر دارای مهارت برای بازار کار رو در نظر بگیری فراوان عرصه برای حضور و فعالیتتون وجود داره
این نظر منه پس اگه صد تا دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور هم ارشد بگیرند بازم همین مسیر رو دنبال میکنم
گل گفتی برادر.گل گفتی

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Xilinx
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۰ ب.ظ
نا امیدی برای ارشد
سلام به همه. نا امیدی من برای چیز دیگست.. برای زمانی که الکی از دستم رفت... تازه شروع کردم اما همش فکر میکنم بی فایده ست. خیلی دیر شده... به نظرتون چیکار کنم ؟ واقعا دیر شده ؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط پشتکار.)
نا امیدی برای ارشد
واسه من که علاقه مهمه
الان دارم میبینم خیلیا ارشد کامپیوترن و حتی بعضا دکترا دارند ولی از نظر سطح سواد تقریبا ...
شما نگاه کنید، همه جا مث نقل و نبات دارن مدرک کامپیوتر می دن و خیلی جالبه که من در اطرافم از هر ۳ نفر ۲ نفرشون رو مهندس کامپیوتر دیدم!!! ولی هنوز دانشگاه‌ها از سر کمبود اساتید با تجربه و با سواد نالونن.
قضاوت با شما!!!
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ
RE: نا امیدی برای ارشد
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ)uka نوشته شده توسط:  سلام به همه. نا امیدی من برای چیز دیگست.. برای زمانی که الکی از دستم رفت... تازه شروع کردم اما همش فکر میکنم بی فایده ست. خیلی دیر شده... به نظرتون چیکار کنم ؟ واقعا دیر شده ؟

هیچ وقت دیر نیست مطمن باش‌، به نظرت یه سرباز اونم سرباز نیرو انتظامی اونم توی یه پاسگاه روستایی چقدر میتونه وقت داشته باشه؟ این سرباز من بودم که تو اون شرایط از هر ثانیه استفاده میکردم .شرایط سربازیو تحمل کردن و درس خوندن سخته اینو کسی که سرباز بوده میفهمه
پس مطمن باش دیر نشده فقط همت می خواد و درست استفاده کردن از وقت
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadism , پشتکار , موج , ایرسا , fatima1537 , najme60 , parsaNA , saba_1984
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ)uka نوشته شده توسط:  سلام به همه. نا امیدی من برای چیز دیگست.. برای زمانی که الکی از دستم رفت... تازه شروع کردم اما همش فکر میکنم بی فایده ست. خیلی دیر شده... به نظرتون چیکار کنم ؟ واقعا دیر شده ؟

سلام . دوست من خیلی داری سخت می گیری‌، الان که زمان خوبیه برای شروع . من از مهر بصورت نیم وقت شروع کردم و فول تایم آز آذر درس می خوندم . من اون موقع همین حس شما رو داشتم . نه الان !!!! الان که خیلی عالیه . هر چی زودتر یه برنامه بچینید و شروع کنید که فردا دیره . سعی کنید این افکار رو از خودتون دور کنید . موفقیت بزرگی در انتظارتون هست . موفق باشید .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , موج , fatima1537 , Majid gh , najme60 , hsh88 , arshadism , Br2012 , Jabar-Asadi
ارسال: #۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ
نا امیدی برای ارشد
سلام منم تازه می خوام شروع کنم کاش یه نفر می تونس کمکم کنه که چه جوری برنامه ریزی کنم آخه من هرچی برنامه میریزم نهایت نهایتش یه هفته بهش عمل میکنم برا همین خیلی نگرانم نمی دونم چی کار کنم???????????????????
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط mfXpert.)
نا امیدی برای ارشد
(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)zhale نوشته شده توسط:  سلام منم تازه می خوام شروع کنم کاش یه نفر می تونس کمکم کنه که چه جوری برنامه ریزی کنم آخه من هرچی برنامه میریزم نهایت نهایتش یه هفته بهش عمل میکنم برا همین خیلی نگرانم نمی دونم چی کار کنم???????????????????
شما به مشکل برمی خورید چون احتمالا متناسب با توانایی خودتون برنامه ریزی نمی کنید.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۱۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
نا امیدی برای ارشد
منم هر وقت برنامه ریزی میکنم نمیتونم بهش عمل کنم اما اگه یه کتاب که اون روز حس خوندنش هست بخونم خوب پیش میره.به نظر من اگر نمیتونید با برنامه پیش برید بی برنامه پیش برید: دی البته نه به نحوی که دم کنکور ببینید خیلی درسها رو نخوندین.
به نظر من برنامه های آزمونها خوبه چون میدونید که اگه با اونها پیش برید تا کنکور همه مطالب رو خوندید اما انتخاب درس رو بگذارید به روحیه اون روزتون.البته بازم جوری نشه که همش یه درس رو بخونیدا: دی

در ضمن به دوستان بگم اینکه بعضی‌ها میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس رو من باهاش موافق نیستم چون ممکنه دیر شده و ماهیه مرده باشه: دی
اما الان هنوز دیر نیست پس اونهایی که هنوز شروع نکردن تا دیر نشده شروع کنن.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۱۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ب.ظ
نا امیدی برای ارشد
هیچ وقت دیر نیست اینو با تمام وجود باور داشته باشیمSmile

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: بهارک_۱
ارسال: #۱۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ
نا امیدی برای ارشد
hsh جان کسی که مثلا هدفش کنکور ۹۱ آیا اگه ۲ روز قبل کنکور شروع کنه، میتونیم بگیم که دیر نیست؟!! مسلما نمیتونیم بگیم اما اگر از مهر شروع کنه من میگم دیر نیست.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  hsh جان کسی که مثلا هدفش کنکور ۹۱ آیا اگه ۲ روز قبل کنکور شروع کنه، میتونیم بگیم که دیر نیست؟!! مسلما نمیتونیم بگیم اما اگر از مهر شروع کنه من میگم دیر نیست.
این کلمه "هیچ" معنای ریاضی نداره که شما با مثال نقض اون رو رد کنید. شما با دید ریاضی به یک جمله غیر ریاضی نگاه کردید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morteza_s , Br2012 , بهارک_۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۴,۰۱۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۵۱۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۳,۰۶۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تعداد مسیرها در گراف ss311 ۰ ۱,۸۴۸ ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ
  تعداد درخت فراگیر ss311 ۰ ۲,۱۲۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
  تعداد توابع پوشا ss311 ۰ ۱,۸۹۳ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ
  تعداد اعداد ۵ رقمی هم ارز ss311 ۲ ۲,۴۰۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۹ ب.ظ
  تعداد رشته های n بیتی hamedsos ۲ ۲,۷۷۷ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۳,۵۳۹ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۶۱۸ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close