زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۲۸۶
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ق.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
بچه هاهاااا ثبت نام آزاد تا کی هستت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸۷
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان من امسال بنا به دلایلی از وسط راه نتونستم برای ارشد بخونم حالا به نظر شما ارشد دولتی ارزش داره یکسال دیگه بمونم یا برم آزاد.
امسال هم سال اولی بودم ممنون میشم جوابمو بدید.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۲۸۸
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  [quote='abji22' pid='320002' dateline='1417598948']
بچه ها شما هم چاق شدید؟من همش میخورمو میخونم هیچی فعالیت ندارم ۲ کیلو اضاف کردم
اگه تازمان کنکور ۲کیلو دیگم اضاف کنم چی؟Confused
[/quote
منم اعتراف می کنم ۲ کیلو چاق شدم

شماها درگیر چیا هستین!!!!خوشبحالتون بخدا
ارسال: #۲۸۹
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من امسال بنا به دلایلی از وسط راه نتونستم برای ارشد بخونم حالا به نظر شما ارشد دولتی ارزش داره یکسال دیگه بمونم یا برم آزاد.

خیلی ارزش داره!
ولی شما فعلاً این کنکور رو پشت سر بذارید بعد به فکر سال بعد باشید؛ از الان به فکر سال بعد بودن مانع امساله
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۲۹۰
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)user123 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
شدیدا به کمک احتیاج دارم ،از هفته آخر شهریور جدی شروع کردم به درس خوندن (واسه نرم افزار)اوایل روزی ۴-۵ ساعت می خوندم ،۲ ماهه که میرم کتابخونه ، از اوایل آبان ساعتای درس خوندنم بیشتر شد،فکر کنم دیگه مفیدم روزی ۷-۸ ساعتم بشه البته تایم بیشتری کتابخونه ام مفیدش حساب می کنم میشه ۷-۸ ساعت،توی آذر شدیدا استرس گرفتم به طوری که می خوام به کل درس ول کنم ،اصلا امید ندارم آخه با این که ۲ ماهه می خونم خیلی عقبم هنوز ۱ کتابم هم تموم نشده ،چون سعی می کردم با برنامه آزمونای مدرسان خودم هماهنگ کنم ،اکثر کتابام نصفه خوندم یا کمتر ،(به جز ریاضی ها که به کل حذفشون کردم )تازه بعضی از فصل ها رو هم بدون تست خوندم ،خلاصه شدیدا ناامیدم ،تو آذر چند بار خواستم به کل بزارم کنار دیگه نخونم برم دنبال کار بگردم ،راست اش برنامه خاصی نداشم که بگم تا فلان موقع تموم میکنم میرم روی مرور.....آزمونم نمی دم ،چند روزه با خودم فکر می کنم اگه به سراسری نرسم به آزاد که می رسم بعد دوباره فکر می کنم ارشد آزاد خوندن ارزش داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه همه فامیلا و دوست و آشنا هم می دونن من درس می خونم و هر روز می رم کتابخونه ،این موضوع هم خیلی عذابم میده که حالا اگه قبول نشم چقدر ضایع می شم ،خلاصه درگیرم !!!!
یکی به من بگه بااین همه استرس بخونم یا دیگه ول کنم ؟؟؟در ضمن یاد استرس های شب امتحان دوره لیسانسم هم می افتم احساس میکنم دیگه تحمل فشار و استرس ندارم .
و این که اگر نتیجه این زحمتا بشه ارشد آزاد ارزش داره یا نه ؟؟؟؟(آخه اعصاب یه سال دیگه خوندن ندارم )

عزیز یه چیز رو بدون راهی که تو میخوای بری اول صبر و حوصله میخواد بعد تلاش...
من خودم ۳ سال عمرمو خوشیم رو گذاشتم پای ارشد اما نشد....امسال میشه سال ۴ که میخوام شرکت کنم اونم از وسطای راه شروع کردم و بصورت بینهایت اتفاقی...سالای قبل همه میگفتن ارشد که اسونه و از این حرفا اما یکی پیدا شد حقیقت رو گفت که برادرش ۸ سال واسه ارشد میخونده تا اخر قبول شده...پس با خودت لج کن و همه چیز رو بریز دور و بخاطر وقتی که گذاشتی تلاش کن تا این راه رو با موفقیت بگذرونه اگه قراره بخاطر حرف مردم ادم زندگی کنه مردم میگن بمیر..پس سعی کن بخاطر دل خودت زندگی کنی....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , fahimeh1234 , ziba.O , nlp@2015 , yagmur0022 , ehsansjs , sali_h
ارسال: #۲۹۱
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان آی تی پارسه سوال ۸۲و ۸۳ به نظرتون غلط نگفته جوابشو؟؟ شما چی زدین؟؟
ممنون
ارسال: #۲۹۲
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  خیلی ارزش داره!
ولی شما فعلاً این کنکور رو پشت سر بذارید بعد به فکر سال بعد باشید؛ از الان به فکر سال بعد بودن مانع امساله
ممنونHeart و ببخشید کامل توضیح ندادم امسال از وسز راه نتونستم و تا کنکورم نمیتونمBlush

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۲۹۳
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه هاهاااا ثبت نام آزاد تا کی هستت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk
۳۰ اذر
ارسال: #۲۹۴
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان آی تی پارسه سوال ۸۲و ۸۳ به نظرتون غلط نگفته جوابشو؟؟ شما چی زدین؟؟؟
ارسال: #۲۹۵
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی آذر ماه
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من امسال بنا به دلایلی از وسط راه نتونستم برای ارشد بخونم حالا به نظر شما ارشد دولتی ارزش داره یکسال دیگه بمونم یا برم آزاد.

من هم دقیقا شرایط مشابه دارم.
منصرف شدم از قبولی سراسری امسال ..هرچند که همچنان میخونم که پایه ام قوی تر شه برا سال بعد
حالا امسال نتیجه هم گرفتم که چه بهتر.
اما آزاد هم ثبت نام نکردم و اصلا هم مایل نبودم ثبت نام کنم
من تو دانشگاه داغونی درس خوندم که حاضر نیستم دیگه جایی درس بخونم که شهریه بدم اما خبری نه از تدریس درست حسابی باشه نه از عزت نفس دانشجو و دانشجو رو اسکناس ببینن!
به نظر خودم برای خودم البته سراسری خوندن ارزش اینو داره که انقدر پشت کنکور بمونم که موهام عین دندونام سفید شه اما دیگه هیچ وقت پامو تو یه دانشگاه پولی نذارم.
این نظر من بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , ریحان , ehsansjs , khordad.girl
ارسال: #۲۹۶
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آذر ماه
دوستان لطفا راهنمایی کنین...
کامبایلر دو فصل اخرش مهمه؟ فصل یکی به اخری از بوران که یه تست هم نداره کلا...فصل اخرم چقدر سوالاش یه حالیه
این که چندتا t نیازه را من نمیفهمم همینطور اینکه چطور بلاک بندی کرده...راستی تستهای مولف راهم بزنیم؟

منطقی چی؟ دو فصل اخر بوران؟ مهمه؟ بخونیم؟اخه تراشه ها که یه تستم نداره.مدارهای ترتیبی سنکرونم سوالاش مال دهه ۷۰ است...

راستی من محاسبات رو بودجه بندیشو دیدم اما چیزی دستگیرم نشد کدوم فصولش مهمترن...

راهنمایی لطفا...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۲۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان لطفا راهنمایی کنین...
کامبایلر دو فصل اخرش مهمه؟ فصل یکی به اخری از بوران که یه تست هم نداره کلا...فصل اخرم چقدر سوالاش یه حالیه
این که چندتا t نیازه را من نمیفهمم همینطور اینکه چطور بلاک بندی کرده...راستی تستهای مولف راهم بزنیم؟

منطقی چی؟ دو فصل اخر بوران؟ مهمه؟ بخونیم؟اخه تراشه ها که یه تستم نداره.مدارهای ترتیبی سنکرونم سوالاش مال دهه ۷۰ است...

راستی من محاسبات رو بودجه بندیشو دیدم اما چیزی دستگیرم نشد کدوم فصولش مهمترن...

راهنمایی لطفا...
بله ب نظرم دو فصل آخر کامپایلر خیلی مهمه پارسال هم یکی داده بودن امسال هم حتما میدن .با توجه ب اهمیت زیاد تخصصیا من فک میکنم چیزیو نباید حذف کرد.در مورد منطقی هم من خودم آسنکرون رو نخوندم یعنی تو دانشگاه هم اصلا بهمون درس ندادن تو کنکورم بیست ساله سوال ندادن تو وویس دکتر اجلالی هم ک گوش کردم نگفته بودن اصلن این مبحثو
ارسال: #۲۹۸
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
در مورد اینکه چندتا بلاک لازمه توی فصل اخر کامبایلر راه حل چطوری میشه؟

محاسبات نظری نداشتین؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۲۹۹
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام دوستان اگه کتاب طراحی پیاده سازی پوران می خونین بهم بگین فصل ۴ مهمه یا نه؟؟؟۱۰۰ صفحه اس می خوام حذفش کنم .
و دوستانی که از راهیان این درسو می خونن بگن فصل مطالعه زبانهای برنامه سازی چند صفح اس؟؟؟؟؟خستم کرده این درس
ارسال: #۳۰۰
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط thegreatcyrus.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  وای دست نذار رو دلم.منم این فصل امارو حذفیدم. با اینکه قبلا چندبار خونده بودم اما خیلی فراموش کردم و اگه بخوام بخونم خیلی حجیمه و وقت میبره....
منم فصل اخر امار رو حذف کردم...
میگم ۲ فصل اخر منطقی بوران را رو چیکار کنم؟؟؟ تراشه ها که کلا تست نداره...مدارهای ترتیبی اسنکرونم ازش دهه ۷۰ سوال اومده...جواب تستهاشم اصن نمیفهمم....
منم نخوندم این دو فصلو. فصل نگاشت ریاضی مهندسیم نخوندم. بخونم یا نخونم؟ آخه ریاضی مهندسی راحته. خیلی حیفه اگه ازش سوال بیاد. پارسال تنها درسی که جواب دادم ریاضی مهندسی بود

بچه ها کسی ویس فصل ۵ آمار طورانیو نداشت یعنی؟Sad((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۸۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۰۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close