زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۱۰۶
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
شاید منو نشناسید ولی من یکی از اعضای قدیمی مانشتم که از سال ۱۳۹۰ با مانشت و مانشتی ها بودم. Smile
برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم.
من امسال برای ارشد ثبت نام کردم. البته اگر خدا بخواهد امسال فارغ التحصیل هم می شوم.

سلام
من میشناسم Big Grin
چیکار کردین کنکور رو؟ کجا قبول شدید؟
امسال ثبت نام کردید و امسال هم فارغ التحصیل میشید؟!! مگه میشه!!

سلام
من دانشگاه علم و صنعت ادامه دادم و الان دوباره میخوام کنکور ارشد بدهم/
شما رو بجا نمی آورم متاسفانه . میشه بیشتر خودتون رو معرفی کنید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
مدیر میشه ویرایش کردن گروه ابان رو فعال کنین؟ممنونم

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۰۸
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
امروز خیلی خوشالم به ٢ دلیل
بارون میاد
و اینکه میبینم بچه ها شروع کردن قسمت سوالای درسی فعالیت کردن، اگر بدونین چقدر مفیده و باعث رفع اشکالتون میشه...
از من گفتن بود رفقاBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , Aurora , raha_ce , directline
ارسال: #۱۰۹
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
خسته نباشید دوستان این متن فقط محض شاد شدن Big GrinBig Grin
روش های نوین درس خواندن
*روش خزیدن
در این روش، کتابخوان مانند یک مار روی زمین افتاده و کتاب را جلوی خویش بر روی زمین پهن می کند. کتابخوان در این حالت برای جلوگیری از خشک شدن مهره های کمرش گاه مسافتی به اندازه ده متر را با کتاب در حین مطالعه می خزد.
*روش بچه
در این روش، کتابخوان همانند یک بچه، پاهای خود را در شکمش جمع می کند وسینه خود را بر روی کتاب پهن کرده و از فاصله ای بسیار نزدیک شروع به مطالعه صفحه های کتاب موردنظر خود می کند. کتابخوان باید دقت کند که در این حالت آب دهانش بر روی کتاب نچکد!
*روش بادبانی
در این روش، کتابخوان در کنار یک دیوار بر روی کمر خود دراز کشیده و پاهای خود را صاف به دیوار تکیه می دهد. وی در این حالت، کتاب را با دو دست خود بلند کرده و مقابل دیدگانش قرار می دهد. بررسی ها نشان داده است که نود درصد کسانی که این روش را اجرا کرده اند پس از پنج دقیقه به خواب عمیقی فرو رفته اند!
* روش چمباتمه
در این روش، کتابخوان بر روی دو پای خود می نشیند و کتاب را در دو دستان خود محکم گرفته و شروع به مطالعه می کند. اجرای این روش بویژه برای افراد تنبل بسیار سخت است و تنها برای تنوع در میان سایر حرکات کتابخوانی و به مدت بسیار کوتاهی توصیه می شود.
*روش یورتمه
در این روش، کتابخوان همانند یک اسب، چهار دست و پا قرار گرفته و کتاب را روی زمین در برابرش باز می کند. برای جلوگیری از خستگی، کتابخوان می تواند پس از مطالعه هر صفحه از یک کتاب، به همان شکل چهار دست و پا و به صورت یورتمه، یک دور گرد اتاقش بزند و به محل مطالعه خود بازگردد.
*روش نحله
در این روش، کتابخوان در رختخواب خود به طور کامل به زیر پتو خزیده و کتاب را با خود به زیر پتو می برد. بررسی ها نشان داده است که مقاوم ترین افراد هم در این حالت تنها دو دقیقه توانسته اند در برابر خواب مقاومت کنند.
*روش های مبلمانی
در این مجموعه از روش ها کتابخوان با توجه به میزان خلاقیت و انعطاف بدنی که دارد می تواند با کمک از مبلمان منزل، خویش را در وضعیت های مختلفی نسبت به کتاب قرار دهد. چنانچه افراد از آمادگی بدنی مناسبی برخوردار نباشند احتمال آسیب دیدگیشان در این حالت ها بسیار زیاد است و استفاده از این روش ها بدانها توصیه نمی شود.
[تصویر:  318687_46657741238671603459.jpg]

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , raha_ce , NP-Cσмρℓєтє , A V A , zahra_ce87 , leo.abol , pesaredelsokhte , mohaddeseh70 , ehsansjs , fahimeh1234 , itplus , Elena_71 , نارین , abji22 , sara417
ارسال: #۱۱۰
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آذر ماه
دوستان چقدر این تستهای علوم کامبیوتر فصل سازمانهای حافظه ی معماری بوران سخته..
ما نرم افزاریا کلا تستای علوم کامبیوترم بزنیم؟
یا فعلا نزنیم بذاریم ماه اخر که فقط تست زنیه بزنیم؟
یا اون موقع وقت کم میاریم حالا بخونیم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۱۱
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ
حذف برخی از مباحث
سلام .
رشته ی من IT هستش.
وقتم خیلی کمه(!) و همه مباحث زیر رو نمی رسم بخونم. حتما باید بعضی از این مباحث رو حذف کنم !!
به نظر شما کدوم مباحث سخت هستند و بهتره که حذف بشن ؟؟ (لطفا راهنماییم کنید)
--------- هوش( راهیان ارشد)---------
۱- جستجو رقابتی
۲- عامل های منطقی
۳- منطق مرتبه اول
۴- استنتاج در منطق مرتبه اول
۵- مسایل متفرقه در هوش مصنوعی

---------- پایگاه داده(مقسمی)----------
۶- نرمال سازی

--------- سیستم عامل(پارسه) ---------
۷- بن بست
۸- مدیریت حافظه
۹- حافظه مجازی
ارسال: #۱۱۲
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ
نامردا کی اثاث کشی کردین،اومدین اینجا؟
روش مطالعه من فقط خوابیده به پهلو و مبلمانی هستش!اینجوری میگن بیشتر حواس آدم پرت میشهUndecided لامصب کتاب واسه من حکم قرص خوابو دارهSmile
.
شماهم اگه میخوای چیزیو حذف کنی ،باتوجه به توزیع موضوعی اون درس حذفش کن،نکه نگاه کنی ببینی کجای کتابهIdea
ارسال: #۱۱۳
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط Ametrine.)
گروه درسی آذر ماه
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ما نرم افزاریا کلا تستای علوم کامبیوترم بزنیم؟
منم همین سوال رو دارم.
علوم کامپیوترم بخونیم؟

ریحان خانوم میشه بپرسم شما طراحی پیاده سازی رو از چه کتابی خوندید؟
ارسال: #۱۱۴
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
درس بخخخخخووونیید درررس
 سپاس‌گزاری شده توسط: leo.abol , ریحان
ارسال: #۱۱۵
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام بچه هاا
ازتون یه کمک میخوام
من تا همین حالا که آخرای ۴ آذر هستیم فقط هوش و پایگاه و ساختمان داده و شبکه رو تموم کردم یک بار
بهم بگین میرسم تا دوران جمع بندی مباحث مهم نرم افزار و سیستم و الگوریتم رو بخونم؟؟
زبان و گسسته رو بیخیال شدم
کمکم کنیییید Sad(((((((((((
ارسال: #۱۱۶
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)m.m1313 نوشته شده توسط:  سلام بچه هاا
ازتون یه کمک میخوام
من تا همین حالا که آخرای ۴ آذر هستیم فقط هوش و پایگاه و ساختمان داده و شبکه رو تموم کردم یک بار
بهم بگین میرسم تا دوران جمع بندی مباحث مهم نرم افزار و سیستم و الگوریتم رو بخونم؟؟
اگه مشکل پایه ای نداشته باشی میرسی تازه وقتم میکنی دور دومم بهش بزنی فقط سبک درس خوندنت با این چیزی ک من گفتم باید fast باشه Smile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۱۱۷
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
دوستان من تازه شروع کردم و یکی از بچه ها سایت ۳گام رو تو همین سایت معرفی کرده بود به نظرتون سایت خوبی هست برای برنامه ریزی و مشاوره یا نه؟؟؟؟من امسال سال سومه که ارشد میخونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.m1313
ارسال: #۱۱۸
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)m.m1313 نوشته شده توسط:  سلام بچه هاا
ازتون یه کمک میخوام
اگه مشکل پایه ای نداشته باشی میرسی تازه وقتم میکنی دور دومم بهش بزنی فقط سبک درس خوندنت با این چیزی ک من گفتم باید fast باشه Smile

خیلیییی ممنون.... خیلی سریع نیستم معمولیم و مجبورم مباحث مهم رو بحونم فقط
همین که اینو گفتین بهم امید دادین منم دعا میکنم شما امیرکبیر قبول شی SmileSmileWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۱۹
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mohammad_ad نوشته شده توسط:  دوستان من تازه شروع کردم و یکی از بچه ها سایت ۳گام رو تو همین سایت معرفی کرده بود به نظرتون سایت خوبی هست برای برنامه ریزی و مشاوره یا نه؟؟؟؟من امسال سال سومه که ارشد میخونم

من ٣ گامو گفتم
معرفی نکردم
حقیقتش خودمم تازه باهاش اشنا شدم و میخواستم بدونم چی هست
امیدوارم برداشته تبلیغی نشده باشه، بعد از یکم گشتن توو سایت دیدم که بار اول مشاور رایگان تماس میگیره( من شماره نذاشتم اما به دوستم زنگ زدن) اما دفعات بعدش هزینه داره، اما نمیدونم مشاوره های خود سایت همشون رایگانه یا نه، اگر رایگان باشه بنظرم خیلی خوبه لااقل امتحان کردنش که ضرر نداره، اولش هم مشخص میکنی چیا رو خوندی و چیا باقی مونده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_ad
ارسال: #۱۲۰
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ما نرم افزاریا کلا تستای علوم کامبیوترم بزنیم؟
منم همین سوال رو دارم.
علوم کامپیوترم بخونیم؟

ریحان خانوم میشه بپرسم شما طراحی پیاده سازی رو از چه کتابی خوندید؟

من این درسو حذف کردم.نمیتونم حفظیات بخونم

تنبلی دزد آرزوهاست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۹۷۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۸۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۰۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۲۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close