زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۳۱
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  یه سؤال مهم از مهندسین گرامی
من تنها باری که ریاضیات گسسته رو دیدم ترم ۲ دانشگاه بود که اونم با تقلب و التماس دعای استادو و سفارش این ور اونور شدم ۱۴ و همین الان که با شما حرف می زدم هیچ زمینه ای ازش ندارم و به پیشنهاد یکی از رتبه های برتر پارسال که بهم گفته بود خیلی سخته بزارش کنار گذاشتمش کنار ولی الان توی کنکورای آزمایشی من نمیزنمش و چون سؤالایی راحتی داره همه ۳ ۴ تا ازش می زنن . ضمناً ضریبش هم که قابل توجهتون هست رقم ناچیز ۴ می باشد و من الان عذاب وجدان گرفتم که الان چیکار کنم واسه خوندنش دیره یا نه.
کتاب پوران رو گرفتم بخش منطقش رو که خوندم مغزم سوت کشید ترس وجودم رو گرفت. آیا به نظر شما با توجه به همه ی این مسائل صرف می کنه که من شروع کنم بخونم لااقل یکی دو سؤال ازش بزنم یا نه؟ و اگر می شود کدام قسمت هاش آسون تر و پرتکرار تر هست تو کنکور به نظر شما؟

اگر با فصل منطق مغزتون سوت کشید با فصلای دیگه اشکتون در میاد
اگر دوست دارین بخونینش با ویس پیش برین که مطابق با کتاب هست

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: itplus , ziba.O
ارسال: #۳۲
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط IT93.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  من شروع کردم الان به خوندن ولی واقعا هیچی هیچی ازش نمی فهمم . با اینکه از روی مقسمی میخونم و تست های اون رو تقریبا میفهمم ولی ۶۰۰ مسئله رو اصلا اصلا نمیفهمم .
بچه ها شما هم اینجوری هستید ؟ یا میتونید درک کنید تست هاشو ؟

اره ۶۰۰ مساله ی لول بالاتر هست از حد درک هست یعنی در حد تسلط هست . ی سری سوال هاش خودش هم قاطی کرده تو پاسخ نامه ی جی زده تویه حل تشریحی ی چی دیگه . خلاصه ک ی سری سوالاش سطحش بالاست واقعا ؛ در حدی که خودشم گیر کرده ی جورایی فقط پیچونده و رفته.
مثل ی سری از سوال های ای تی که فقط طراح بلده جوابشو

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  یه سؤال مهم از مهندسین گرامی
..کتاب پوران رو گرفتم بخش منطقش رو که خوندم مغزم سوت کشید ترس وجودم رو گرفت. آیا به نظر شما با توجه به همه ی این مسائل صرف ...به نظر شما؟

خودت میدونی ولی منطق جزو راحترین فصل هاست تازه
 سپاس‌گزاری شده توسط: pesaredelsokhte
ارسال: #۳۳
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط mrm.sary.)
گروه درسی آذر ماه
قابل توجه دوستانی که مثل خودم همش میگن
از شنبه شروع میکنم....
از اول ماه شروع میکنم...
متاسفانه امروز هم شنبه ست هم اول ماه!!!!!!
پس هیچ راه فراری نمونده
شروع کنید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , sara417 , elhamgh , leo.abol , pesaredelsokhte , پشتکار , Bahar_HS , albaloo
ارسال: #۳۴
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
منم میخوام اذر رو پربار تر از هرماهی شروع کنم

خدایا خودت میدونی خیلی لازم دارم قبول بشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۳۵
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
بچه ها جزوه شبکه امیرکبیرو باید همشو بخونیم؟ ٨ فصل حقیقتو اگه خونده باشیم،
امان از هووووش :| از پوران میخونم اما بعضی جاهاش غیر قابل درکه !!!!
سیستم حقیقت لازمه بچه ها؟ من از مقسمی میخونم

Stop talking. Start walking
ارسال: #۳۶
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
و یک سوال فنّی:
اونجا که میگن جوجه ها رو آخر پاییز میشمرن , همین پاییزه؟؟ ینی آخر این تاپیک باید جوجه بشمریم؟؟ Big Grin
خوشـــــــــــــ بخــــــــــــــــــــت
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , leo.abol
ارسال: #۳۷
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  و یک سوال فنّی:
اونجا که میگن جوجه ها رو آخر پاییز میشمرن , همین پاییزه؟؟ ینی آخر این تاپیک باید جوجه بشمریم؟؟ Big Grin

تو این مورد خاص پاییز استعاره از اواسط اردیبهشت است که ما پشت سیستم (اعم از PC , LapTop , Tablet , Fablet , Mobile Big Grin) نشستیم و به صفحه اعلام نتایج سنجش زل زدیم و لحظه شمردن جوجه ها اونجایی که ما یا داریم میخندیم یا قطرات اشک داره جاری میشه Big GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , A V A , elhamgh , leo.abol , ziba.O , Bahar_HS
ارسال: #۳۸
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
منم حااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااضر
ارسال: #۳۹
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  و یک سوال فنّی:

تو این مورد خاص پاییز استعاره از اواسط اردیبهشت است که ما پشت سیستم (اعم از PC , LapTop , Tablet , Fablet , Mobile Big Grin) نشستیم و به صفحه اعلام نتایج سنجش زل زدیم و لحظه شمردن جوجه ها اونجایی که ما یا داریم میخندیم یا قطرات اشک داره جاری میشه Big GrinBig GrinBig Grin

از الان برای اون روز هیجان دارمBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۴۰
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  یه سؤال مهم از مهندسین گرامی
من تنها باری که ریاضیات گسسته رو دیدم ترم ۲ دانشگاه بود که اونم با تقلب و التماس دعای استادو و سفارش این ور اونور شدم ۱۴ و همین الان که با شما حرف می زدم هیچ زمینه ای ازش ندارم و به پیشنهاد یکی از رتبه های برتر پارسال که بهم گفته بود خیلی سخته بزارش کنار گذاشتمش کنار ولی الان توی کنکورای آزمایشی من نمیزنمش و چون سؤالایی راحتی داره همه ۳ ۴ تا ازش می زنن . ضمناً ضریبش هم که قابل توجهتون هست رقم ناچیز ۴ می باشد و من الان عذاب وجدان گرفتم که الان چیکار کنم واسه خوندنش دیره یا نه.
کتاب پوران رو گرفتم بخش منطقش رو که خوندم مغزم سوت کشید ترس وجودم رو گرفت. آیا به نظر شما با توجه به همه ی این مسائل صرف می کنه که من شروع کنم بخونم لااقل یکی دو سؤال ازش بزنم یا نه؟ و اگر می شود کدام قسمت هاش آسون تر و پرتکرار تر هست تو کنکور به نظر شما؟

اگر با فصل منطق مغزتون سوت کشید با فصلای دیگه اشکتون در میاد
اگر دوست دارین بخونینش با ویس پیش برین که مطابق با کتاب هست

فصل گراف هرسال ازش سوال اوردن از سال ۸۵ تا حالا ۱۳ سوال ازش اومده
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال: #۴۱
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان
تو این فرصت ۷۳ روزه مونده میشه واسه کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی وقت گذاشت ؟ میتونه مفید واقع شه ؟
منم ۶۰۰مساله رو تازه شروع کردم باید حداقل به یه حدی از تسلط رسیده باشی چون سخته واقعا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال: #۴۲
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
امان از این انرژی های منفی.از این آدما زیادن دور و برم نمیدونم چیکارشون کنم همش میگن بابا فایده نداره درس خوندن بچسب به کار....ولی من این حرفا حالیم نمیشه مسیری که انتخاب کردمو باید تا انتها برم.چون تصمیم یک روزه و دو روزه نبوده که بخوام رهاش کنم.به نتیجشم کاری ندارم.تلاشمو میکنم.......آخیش راحت شدم.باید یه جایی میگفتم (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: itplus , sara417 , ziba.O , Bahar_HS , leo.abol
ارسال: #۴۳
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط Ametrine.)
گروه درسی آذر ماه
به به! چقدر بچه های آی تی در صحنه حضور دارن.
نرم افزاری ها کجایید؟ اگه اتفاقی از اینجا رد شدید، سوال منم جواب بدید. مرسی : )

Ametrine نوشته شده توسط:  دوستان برای درس "طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی" چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟
یا اصلاً برای خوندنش چه روشی خوبه؟
گزینشی بخونیم؟
تست براش کمه، تست از کجا بیابیم؟
ارسال: #۴۴
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
گروه درسی آذر ماه
هر روشی بلدین بازگشتیشو بخونین + شمارش بقیه شو نمیخواد
در ضمن اگر سخت بدن خود مدرسها هم نمیتونن هیچی بزنن
باور کن گسسته ریسک ریس اما بازگشتی وشمارش چون بیس و کلید فصول کتابهای دیگه هست لازمه بخونیش یه چیزی ازش بفهمی که بشدت لازمت میشه
مثلا ریاضی مهندسی با اینکه خیلی سنگینه اگر مسلط بشی تو ۳دقیقه میشه ۵تا تستشو زد چون نکته های تستی داره اما گراف فقط شانس و دعا و تسلط میخاد علی خصوص گراف که شده تست هوش
و شمارشش که سخت ترین بخشه
ارسال: #۴۵
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
فقط خواستم اولین پستمو تو این ماه گذاشته باشم

دکتر علی شریعتی انسان‌ها را به چهار دسته تقسیم کرده است:
١ـ آنانی که وقتی هستند، هستند و وقتی که نیستند هم نیستند.
عمده آدم‌ها حضورشان مبتنی به فیزیک است. تنها با لمس ابعاد جسمانی آنهاست که قابل فهم می‌شوند. بنابراین اینان تنها هویت جسمی دارند.

٢ـ آنانی که وقتی هستند، نیستند و وقتی که نیستند هم نیستند.
مردگانی متحرک در جهان. خود فروختگانی که هویت‌شان را به ازای چیزی فانی واگذاشته‌اند. بی‌شخصیت‌اند و بی‌اعتبار. هرگز به چشم نمی‌آیند. مرده و زنده‌‌شان یکی است.

٣ـ آنانی که وقتی هستند، هستند و وقتی که نیستند هم هستند.
آدم‌های معتبر و با شخصیت. کسانی که در بودنشان سرشار از حضورند و در نبودنشان هم تاثیرشان را می‌گذارند. کسانی که همواره به خاطر ما می‌مانند. دوستشان داریم و برایشان ارزش و احترام قائلیم.

٤ـ آنانی که وقتی هستند، نیستند و وقتی که نیستند هستند.
شگفت‌انگیز‌ترین آدم‌ها.
در زمان بودشان چنان قدرتمند و با شکوه‌اند که ما نمی‌توانیم حضورشان را دریابیم. اما وقتی که از پیش ما می‌روند نرم نرم آهسته آهسته درک می‌کنیم، باز می‌شناسیم، می فهمیم که آنان چه بودند. چه می‌گفتند و چه می‌خواستند. ما همیشه عاشق این آدم‌ها هستیم. هزار حرف داریم برایشان. اما وقتی در برابرشان قرار می‌گیریم قفل بر زبانمان می‌زنند. اختیار از ما سلب می‌شود. سکوت می‌کنیم و غرقه در حضور آنان مست می‌شویم و درست در زمانی که می‌روند یادمان می‌آید که چه حرف‌ها داشتیم و نگفتیم. شاید تعداد این‌ها در زندگی هر کدام از ما به تعداد انگشتان دست هم نرسد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , parastoo70 , sara417 , RASPINA , moha2002

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۳۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۹۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۱۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۷۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۱۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close