زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۱۶
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
RE: گروه درسی آذر ماه
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  مرسی که موهبتو بهم یاد دادی.عالی بود

مگه خوندیش؟؟؟؟؟؟ آفرین به این سرعت.. همشو بخون

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۷
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام
آذر توروخدا آروم برو آرومه آروم
نه مثل آبان بدو بدو Smile

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , neda_Network , so@ , zahra_ce87 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنورالفهم، اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک.برحمتک یا ارحم الراحمین الله.
یادش بخیر. من این دعا رو واسه کنکور لیسانس میخوندم همشTongue

بخونید بچه ها. ناامید نشین. تو این دوماهه خیلیا میکشن کنار. شما ازونا نباشید. با انرژی و توکل به خدا جلو برید، هر چقدرم با سرعت کم اشکالی نداره فقط بخونید و تست بزنید.
منم کم کم دارم سرعقل میام.یه مدت رها کرده بودم میخوام شروع کنم ادامه شوWink
به امید پیروزیییییییییHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۹
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ
نقل قول: آوا جان میشه جلسه ۷ مدار منطقی رو بذاری از دراپ باکس نمی تونمش دانلودش کنم
دیگه امکانشو ندارمSad یکم سعی کن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان میدونین مدیریت حافظه و حافظه مجازی کدوم جلسه ی وویسه حقیقته؟

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۲۱
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
نقل قول: آوا جان میشه جلسه ۷ مدار منطقی رو بذاری از دراپ باکس نمی تونمش دانلودش کنم
دیگه امکانشو ندارمSad یکم سعی کن
باشه مرسی عزیزم
ارسال: #۲۲
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان
تو این فرصت ۷۳ روزه مونده میشه واسه کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی وقت گذاشت ؟ میتونه مفید واقع شه ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
آخ گفتی ۶۰۰ مسئله !!!

من شروع کردم الان به خوندن ولی واقعا هیچی هیچی ازش نمی فهمم . با اینکه از روی مقسمی میخونم و تست های اون رو تقریبا میفهمم ولی ۶۰۰ مسئله رو اصلا اصلا نمیفهمم .

بچه ها شما هم اینجوری هستید ؟ یا میتونید درک کنید تست هاشو ؟

[تصویر:  zCK]
ارسال: #۲۴
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط Ametrine.)
دوستان برای درس "طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی" چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟
یا اصلاً برای خوندنش چه روشی خوبه؟
گزینشی بخونیم؟
تست براش کمه، تست از کجا بیابیم؟

راستی یه چیز دیگه، همونطور که میدونید بشر یه چیزی ساخته به نام "مداد آزمون"، واقعاً تو سرعت و صرفه جویی در وقت تاثیر داره؟

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  دوستان میدونین مدیریت حافظه و حافظه مجازی کدوم جلسه ی وویسه حقیقته؟
نمیدونم شما کدوم سری از ویس ها رو دارید.
برای ویس های ۸۸ میشه جلسه ۱۲م.
ارسال: #۲۵
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  آخ گفتی ۶۰۰ مسئله !!!

من شروع کردم الان به خوندن ولی واقعا هیچی هیچی ازش نمی فهمم . با اینکه از روی مقسمی میخونم و تست های اون رو تقریبا میفهمم ولی ۶۰۰ مسئله رو اصلا اصلا نمیفهمم .

من یه دوره اومدم بخونم ، دیدم یه جوریه واسم ( اون موقع این حسو داشتم که انگار باید به دید درسنامه نگاه کنم به سوالاش و جواباش و نکته هاشو یاد بگیرم تا اگه سوالی مشابه اون اومد جواب بدم )
نمیدونم این حس درسته یا نه ؟! ممنون میشم دوستانی که دارن میخونن و نتیجه میگیرن ما رو هم راهنمایی کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۶
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  آخ گفتی ۶۰۰ مسئله !!!

من یه دوره اومدم بخونم ، دیدم یه جوریه واسم ( اون موقع این حسو داشتم که انگار باید به دید درسنامه نگاه کنم به سوالاش و جواباش و نکته هاشو یاد بگیرم تا اگه سوالی مشابه اون اومد جواب بدم )
نمیدونم این حس درسته یا نه ؟! ممنون میشم دوستانی که دارن میخونن و نتیجه میگیرن ما رو هم راهنمایی کنن.
من اوایل باهاش مشکل داشتم. اما الان نه. چون به پاسخنامه ش کاری ندارم. فقط کلید رو نگاه میکنم.پاسخش واقعا ادم رو اذیت میکنه

سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۲۷
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سوالاش رو خوب میتونی حل کنی اونوقت ؟

ارسال: #۲۸
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  سوالاش رو خوب میتونی حل کنی اونوقت ؟

یه قسمتی بود که مربوط به کتاب داده ساختارهای خود استاد قدسیه که نه اونارو بلد نیستم رد شدم ازش
اما باقیش بهترن
انشالا دیماه یک مجموعه از حل ۶۰۰ رو قرار میدم روو سایت که مربوط به کلاس حل تستمون خواهد بود

سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , farnod3
ارسال: #۲۹
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  سوالاش رو خوب میتونی حل کنی اونوقت ؟

یه قسمتی بود که مربوط به کتاب داده ساختارهای خود استاد قدسیه که نه اونارو بلد نیستم رد شدم ازش
اما باقیش بهترن
انشالا دیماه یک مجموعه از حل ۶۰۰ رو قرار میدم روو سایت که مربوط به کلاس حل تستمون خواهد بود

خب پس بهتره من هم برم با سوالاش دست و پنجه نرم کنم ، به این امید که از پسشون بر بیام.

ارسال: #۳۰
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط itplus.)
گروه درسی آذر ماه
یه سؤال مهم از مهندسین گرامی
من تنها باری که ریاضیات گسسته رو دیدم ترم ۲ دانشگاه بود که اونم با تقلب و التماس دعای استادو و سفارش این ور اونور شدم ۱۴ و همین الان که با شما حرف می زدم هیچ زمینه ای ازش ندارم و به پیشنهاد یکی از رتبه های برتر پارسال که بهم گفته بود خیلی سخته بزارش کنار گذاشتمش کنار ولی الان توی کنکورای آزمایشی من نمیزنمش و چون سؤالایی راحتی داره همه ۳ ۴ تا ازش می زنن . ضمناً ضریبش هم که قابل توجهتون هست رقم ناچیز ۴ می باشد و من الان عذاب وجدان گرفتم که الان چیکار کنم واسه خوندنش دیره یا نه.
کتاب پوران رو گرفتم بخش منطقش رو که خوندم مغزم سوت کشید ترس وجودم رو گرفت. آیا به نظر شما با توجه به همه ی این مسائل صرف می کنه که من شروع کنم بخونم لااقل یکی دو سؤال ازش بزنم یا نه؟ و اگر می شود کدام قسمت هاش آسون تر و پرتکرار تر هست تو کنکور به نظر شما؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close