زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی

ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ق.ظ، توسط Aurora.)
سلام دوستان یه سوال داشتم من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار دارم و برای ارشد میخوام گرایش هوش مصنوعی رو بخونم و کنکور بدم ولی توی پر کردن اطلاعات دفترچه شماره ۱ کارشناسی ارشد فقط کد مجموعه مهندسی کامپیوتر رو خواسته بودن خواستم بدونم که من اگه بخوام هوش مصنوعی بخونم زمان ازمون سنجش از کجا میدونه که باید به من چه دفترچه ای رو بده...///??? ممنون میشم ج بدین!!!
Aurora، در تاریخ ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان گویا انتخاب کنید. عنوان ویرایش شد.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط itplus.)
RE: سوال کنکوری ارشد ۹۴
تو آزمون نرم افزار دو تا دفترچه بهت میدن دفترچه ی اول دروس ریاضی و زبان و مشترک هست و دو دفترچه ی دوم تخصصی. حالا تو دفترچه ی تخصصی سؤال همه ی گرایش ها هست تو هر کدوم رو که خواستی جواب میدی. واسه ثبت نام هم لازم نیست هیچ کار اضافی انجام بدی همونجوری کد نرم افزار رو بزن بمونه

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پریسا
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
RE: سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  تو آزمون نرم افزار دو تا دفترچه بهت میدن دفترچه ی اول دروس ریاضی و زبان و مشترک هست و دو دفترچه ی دوم تخصصی. حالا تو دفترچه ی تخصصی سؤال همه ی گرایش ها هست تو هر کدوم رو که خواستی جواب میدی. واسه ثبت نام هم لازم نیست هیچ کار اضافی انجام بدی همونجوری کد نرم افزار رو بزن بمونه

سلام ممنون که ج دادین ولی من گفتم رشتم میشه مهندسی کامپیوتر نه نرم افزار که میخوام گرایش هوش مصنوعی رو کنکور بدم.ایا همین روالی که گفتین طی میشه؟و اینکه من یه دفترچه ی شناور دیگه هم گرفتم که اونم it هستش و گرایش تجارت الکترونیک میخوام کنکور بدم ایا این هم به این صورته یا اینکه اگه میشه یه توضیح بدین.ممنون میشم.
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
RE: سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی
(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام ممنون که ج دادین ولی من گفتم رشتم میشه مهندسی کامپیوتر نه نرم افزار که میخوام گرایش هوش مصنوعی رو کنکور بدم.ایا همین روالی که گفتین طی میشه؟و اینکه من یه دفترچه ی شناور دیگه هم گرفتم که اونم it هستش و گرایش تجارت الکترونیک میخوام کنکور بدم ایا این هم به این صورته یا اینکه اگه میشه یه توضیح بدین.ممنون میشم.
شما دفترچه های کنکور مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات رو یه نگاه بندازید.
فکر کنم رفع ابهام بشه.
مهندسی کامپیوتر ۴ تا گرایش داره، فناوری اطلاعات هم همینطور.
منظور itplus از آزمون نرم افزار همون آزمون مهندسی کامپیوتر هست که همونطور که گفتن، دوتا دفترچه داره و دفترچه دوم سوالات هر ۴ گرایش رو داره.
فناوری اطلاعات ۱ دفترچه هست و همه ی گرایش ها هم باید به همون جواب بدن.
شما دفترچه راهنمای کنکور ارشد رو از سایت سنجش دانلود کنید بخونید.
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار دارم و برای ارشد میخوام گرایش هوش مصنوعی رو بخونم و کنکور بدم ولی توی پر کردن اطلاعات دفترچه شماره ۱ کارشناسی ارشد فقط کد مجموعه مهندسی کامپیوتر رو خواسته بودن خواستم بدونم که من اگه بخوام هوش مصنوعی بخونم زمان ازمون سنجش از کجا میدونه که باید به من چه دفترچه ای رو بده...///??? ممنون میشم ج بدین!!!

هر کی مهندسی کامپیوتره دو تا دفترچه سر جلسه بهش میدن
دفترچه اول که مشترکه واسه همه گرایشا
دفترچه دوم هم مشترکه واسه همه گرایشاBig Grin منتها شما به سوالای گرایش خودت پاسخ میدی.یعنی سوالای هوش.

سنجش هم نیازی نداره بدونه گرایش شما چیه.. در حالت آرمانی قضیه، شما میتونی اصلا همزمان با هوش به سوالای معماری و نرم افزار هم جواب بدی(که هیچ توصیه نمیشه این کار!) ولی چه به سوالای باقی گرایش ها جواب بدین چه جواب ندین سنجش برا شما سه تا رتبه میده
رتبه معماری
رتبه نرم افزار
و رتبه هوش
یعنی عین کنکور سراسری ورود به دانشگاه.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۵۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۷۷ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۸ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close