تالار گفتمان مانشت
سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی - پریسا - ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال داشتم من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار دارم و برای ارشد میخوام گرایش هوش مصنوعی رو بخونم و کنکور بدم ولی توی پر کردن اطلاعات دفترچه شماره ۱ کارشناسی ارشد فقط کد مجموعه مهندسی کامپیوتر رو خواسته بودن خواستم بدونم که من اگه بخوام هوش مصنوعی بخونم زمان ازمون سنجش از کجا میدونه که باید به من چه دفترچه ای رو بده...///??? ممنون میشم ج بدین!!!

RE: سوال کنکوری ارشد ۹۴ - itplus - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ

تو آزمون نرم افزار دو تا دفترچه بهت میدن دفترچه ی اول دروس ریاضی و زبان و مشترک هست و دو دفترچه ی دوم تخصصی. حالا تو دفترچه ی تخصصی سؤال همه ی گرایش ها هست تو هر کدوم رو که خواستی جواب میدی. واسه ثبت نام هم لازم نیست هیچ کار اضافی انجام بدی همونجوری کد نرم افزار رو بزن بمونه

RE: سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی - پریسا - ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  تو آزمون نرم افزار دو تا دفترچه بهت میدن دفترچه ی اول دروس ریاضی و زبان و مشترک هست و دو دفترچه ی دوم تخصصی. حالا تو دفترچه ی تخصصی سؤال همه ی گرایش ها هست تو هر کدوم رو که خواستی جواب میدی. واسه ثبت نام هم لازم نیست هیچ کار اضافی انجام بدی همونجوری کد نرم افزار رو بزن بمونه

سلام ممنون که ج دادین ولی من گفتم رشتم میشه مهندسی کامپیوتر نه نرم افزار که میخوام گرایش هوش مصنوعی رو کنکور بدم.ایا همین روالی که گفتین طی میشه؟و اینکه من یه دفترچه ی شناور دیگه هم گرفتم که اونم it هستش و گرایش تجارت الکترونیک میخوام کنکور بدم ایا این هم به این صورته یا اینکه اگه میشه یه توضیح بدین.ممنون میشم.

RE: سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی - Ametrine - 02 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام ممنون که ج دادین ولی من گفتم رشتم میشه مهندسی کامپیوتر نه نرم افزار که میخوام گرایش هوش مصنوعی رو کنکور بدم.ایا همین روالی که گفتین طی میشه؟و اینکه من یه دفترچه ی شناور دیگه هم گرفتم که اونم it هستش و گرایش تجارت الکترونیک میخوام کنکور بدم ایا این هم به این صورته یا اینکه اگه میشه یه توضیح بدین.ممنون میشم.
شما دفترچه های کنکور مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات رو یه نگاه بندازید.
فکر کنم رفع ابهام بشه.
مهندسی کامپیوتر ۴ تا گرایش داره، فناوری اطلاعات هم همینطور.
منظور itplus از آزمون نرم افزار همون آزمون مهندسی کامپیوتر هست که همونطور که گفتن، دوتا دفترچه داره و دفترچه دوم سوالات هر ۴ گرایش رو داره.
فناوری اطلاعات ۱ دفترچه هست و همه ی گرایش ها هم باید به همون جواب بدن.
شما دفترچه راهنمای کنکور ارشد رو از سایت سنجش دانلود کنید بخونید.

سوال در مورد دفترچه کنکور هوش مصنوعی - پوونه - ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار دارم و برای ارشد میخوام گرایش هوش مصنوعی رو بخونم و کنکور بدم ولی توی پر کردن اطلاعات دفترچه شماره ۱ کارشناسی ارشد فقط کد مجموعه مهندسی کامپیوتر رو خواسته بودن خواستم بدونم که من اگه بخوام هوش مصنوعی بخونم زمان ازمون سنجش از کجا میدونه که باید به من چه دفترچه ای رو بده...///??? ممنون میشم ج بدین!!!

هر کی مهندسی کامپیوتره دو تا دفترچه سر جلسه بهش میدن
دفترچه اول که مشترکه واسه همه گرایشا
دفترچه دوم هم مشترکه واسه همه گرایشاBig Grin منتها شما به سوالای گرایش خودت پاسخ میدی.یعنی سوالای هوش.

سنجش هم نیازی نداره بدونه گرایش شما چیه.. در حالت آرمانی قضیه، شما میتونی اصلا همزمان با هوش به سوالای معماری و نرم افزار هم جواب بدی(که هیچ توصیه نمیشه این کار!) ولی چه به سوالای باقی گرایش ها جواب بدین چه جواب ندین سنجش برا شما سه تا رتبه میده
رتبه معماری
رتبه نرم افزار
و رتبه هوش
یعنی عین کنکور سراسری ورود به دانشگاه.