زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۶۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ
جالبه به سازمان سنجش ایمیل زدم ازشون پرسیدم تکلیف گرایشهای ای تی تو کنکور ارشد ۹۵ چی میشه نوشته بود موقع ثبت نام یا انتخاب رشته مشخص میشه..خسته نباشن واقعا
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba
ارسال: #۳۶۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ
سلام دوستان.

ینی الان کسی نمیدونه کتابایی که واسه کنکور ارشد آی تی امسال باید بخونیم چیا هستن؟
تغییرش حتمیه؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
۱
۰
ارسال: #۳۶۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط saharitst.)
بچه ها امروز زنگ زدم وزارت علوم..بهم گفتن امنیت و شبکه رفته زیر مجموعه کامپیوتر..تو دفترچه هم میزنن..بچه هایی که امنیت و شبکه میخوان بشینن برای نرم افزار بخوانن مجبوریم بشینم۷ تا درس اضافی بخوانم که اصلا حتی پاسشون هم نکردم(محسابات عدی,ریاضایت مهندسی)..مداهای الکتریکی و vlsi وانتقال داده و کامپایلر و زبانهای برنامه نویسی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba
ارسال: #۳۶۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ
RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  سلام
گجا زده گرایشا و درساشونو؟
ممنون

============چه گرایشی کجا؟
اگر منظورتون ایتی هست توی دفترچه ۹۴ هست
ببینید خواهید فهمید چه اشی برامون پختن

بچهه های شیراز هم کلاس های کنکور استادهای تهران افتاده جمعه و شنبه وضمنا ۵درصد تخفیف به بچه های مانشت من صحبت کردم بیشتر ارائه میدن
اطلاعات بیشتر خواستین پیام بدین
[/quote]
سلام دوستان
من نمیدونم این موسسه دانش نوین شیراز به این دوستمون چند درصد میده که این همه دارن تبلیغ میکنن
لطفا بگید اگر خوب پول میدن ما هم تبلیغ کنیم
۱
۱
ارسال: #۳۶۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت علوم..بهم گفتن امنیت و شبکه رفته زیر مجموعه کامپیوتر..تو دفترچه هم میزنن..
خیلی تصمیم خوبیه.
از اول باید همینطوری میبود.
منی که از IT رفتم دارم شبکه میخونم واقعا این نیاز رو حس میکنم.

There is no there there.
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Ms. Saba , kader
ارسال: #۳۶۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت علوم..بهم گفتن امنیت و شبکه رفته زیر مجموعه کامپیوتر..تو دفترچه هم میزنن..
خیلی تصمیم خوبیه.
تصمیم خوبشون به نظرم تغییر چارت رشته ای تی تو لیسانس بود نه تغییر گرایشها تو ارشد.... کسی از تصمیمشون ایراد نمیگیره فقط اینکه ای کاش زودتر اطلاع بدن تکلیف بقیه مشخص شه هر کس بدونه برای چه رشته ای بشینه درس بخوانه و اینکه این موضوع برای منی که ۴ سال پیش به امید شبکه و امنیت رفتم سراغ ای تی واقعا ضد حال بود
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Ms. Saba , kader
ارسال: #۳۶۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط احسان مومنی.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت علوم..بهم گفتن امنیت و شبکه رفته زیر مجموعه کامپیوتر..تو دفترچه هم میزنن..بچه هایی که امنیت و شبکه میخوان بشینن برای نرم افزار بخوانن مجبوریم بشینم۷ تا درس اضافی بخوانم که اصلا حتی پاسشون هم نکردم(محسابات عدی,ریاضایت مهندسی)..مداهای الکتریکی و vlsi وانتقال داده و کامپایلر و زبانهای برنامه نویسی

مدار الکتریکی و VLSI و کامپایلر و زبان های برنامه سازی ؟؟؟!؟!؟!
اینا چیه دیگه ؟؟
از بین اینا فقط انتقال داده هستاا (البته در کنار ریاضیات و یه سری تغییر دیگه که تو دفترچه پارسال بود )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۶۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۰۶ ب.ظ
تاریخ برگزاری کنکور همون بهمنه یا اونم تغییر کرده؟ کسی خبر نداره؟
باید همین الان بدونیم تا بتونیم برنامه ریزی کنیم نه اینکه آبان ماه وقتی دفترچه ثبت نام اومد. کسی می تونه از سنجش پیگیری کنه؟
۰
۰
ارسال: #۳۶۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت علوم..بهم گفتن امنیت و شبکه رفته زیر مجموعه کامپیوتر..تو دفترچه هم میزنن..بچه هایی که امنیت و شبکه میخوان بشینن برای نرم افزار بخوانن مجبوریم بشینم۷ تا درس اضافی بخوانم که اصلا حتی پاسشون هم نکردم(محسابات عدی,ریاضایت مهندسی)..مداهای الکتریکی و vlsi وانتقال داده و کامپایلر و زبانهای برنامه نویسی

مدار الکتریکی و VLSI و کامپایلر و زبان های برنامه سازی ؟؟؟!؟!؟!
اینا چیه دیگه ؟؟
از بین اینا فقط انتقال داده هستاا (البته در کنار ریاضیات و یه سری تغییر دیگه که تو دفترچه پارسال بود )

این دورس تماما در ارشد کامپیوتر سوال میان..از دفترچه سال گذشته دروس رو نوشتم
۰
۰
ارسال: #۳۷۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط fatima.sr68.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت علوم..بهم گفتن امنیت و شبکه رفته زیر مجموعه کامپیوتر..تو دفترچه هم میزنن..بچه هایی که امنیت و شبکه میخوان بشینن برای نرم افزار بخوانن مجبوریم بشینم۷ تا درس اضافی بخوانم که اصلا حتی پاسشون هم نکردم(محسابات عدی,ریاضایت مهندسی)..مداهای الکتریکی و vlsi وانتقال داده و کامپایلر و زبانهای برنامه نویسی

دروس تخصصی گرایش شبکه و امنیت: پایگاه داده، طراحی الگوریتم، شبکه و انتقال داده
کامپایلر و زبانهای برنامه سازی برا گرایش نرم افزاره
کلا دروس ریاضی مهندسی، آمار، محاسبات عددی، نظریه زبانها، مدار منطقی، انتقال داده اضافه شده و مهندسی نرم افزار و هوش حذف شده
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۳۷۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  واقعا حرفتون درسته
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت علوم..بهم گفتن امنیت و شبکه رفته زیر مجموعه کامپیوتر..تو دفترچه هم میزنن..
خیلی تصمیم خوبیه.
تصمیم خوبشون به نظرم تغییر چارت رشته ای تی تو لیسانس بود نه تغییر گرایشها تو ارشد.... کسی از تصمیمشون ایراد نمیگیره فقط اینکه ای کاش زودتر اطلاع بدن تکلیف بقیه مشخص شه هر کس بدونه برای چه رشته ای بشینه درس بخوانه و اینکه این موضوع برای منی که ۴ سال پیش به امید شبکه و امنیت رفتم سراغ ای تی واقعا ضد حال بود
۰
۰
ارسال: #۳۷۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ
سلام دوستان
بهتره شروع کنید به زبان ، گسسته، سیستم عامل ،معماری،ساختمان ،شبکه، پایگاه و طراحی..

زمان رو از دست ندین..
۰
۰
ارسال: #۳۷۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ ق.ظ
سلام
منم الان فهمیدم این تغییر اتفاق افتاده :-(
اولش خیلی ناراحت شدم، ولی حالا کاریه که شده، منم شبکه میخوام
کی از زمان کنکور اطلاع داره؟؟؟!
واقعا افتاد اردیبهشت؟؟؟؟؟!!!
۰
۰
ارسال: #۳۷۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ق.ظ)مرضیه۷۰ نوشته شده توسط:  سلام
منم الان فهمیدم این تغییر اتفاق افتاده :-(
اولش خیلی ناراحت شدم، ولی حالا کاریه که شده، منم شبکه میخوام
کی از زمان کنکور اطلاع داره؟؟؟!
واقعا افتاد اردیبهشت؟؟؟؟؟!!!

دوست عزیز یکم واقع گرا باشید، فارغ التحصیلان امسال دو مجموعه کامپیوتر و IT، دوستانی که از سال قبل پشت کنکور بودن و شبکه می خوان رو هم حساب کنید، خیلی میشن ! به نظر من روی نرم افزار یا گرایش های دیگه سرمایه گذاری کنید، شانس قبولی بیشتر هست !
سازمان سنجش به طور رسمی اعلام نکرده هنوز اما طی پاسخ هایی که به پرسش ما داده معلومه که افتاده اردیبهشت
۲
۱
ارسال: #۳۷۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط saharitst.)
بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close