زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب جدید گسسته پارسه منتشر شد

ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ق.ظ
کتاب جدید گسسته پارسه منتشر شد
در این کتاب سعی شده ایرادات وارد شذه بر چاپ اول رو تصحیح کنه. و تعداد مولفین این کتاب هم از ۳ نفر به ۴ نفر افزایش پیدا کرده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
RE: کتاب جدید گسسته پارسه منتشر شد
این کتاب رو بخونیم بهتره یا پوران پژوهش ؟
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)zipper نوشته شده توسط:  این کتاب رو بخونیم بهتره یا پوران پژوهش ؟

به نظر من سوییچ کردن اینجا ریسکه! ولی خود دانید!Cool
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط pooyaa.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)zipper نوشته شده توسط:  این کتاب رو بخونیم بهتره یا پوران پژوهش ؟
جفتشونو تقریبا کامل خوندم و پورانو توصیه میکنم
واسم عجیب بود ۳استاد و الان هم که میفرماین شدن ۴نفر یه چنین کتابی چاپ کنن!! که میتونم به تعداد تست تالیفی کم در پایان هر فصل اشاره کنم که تستهای ضعیفی هم هستنUndecided
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ
استاد یوسفی یه کتاب دادن تستهای تالیفی وتمرینات گریمالدی وروزن و...انتشارات پوران با اون دیگه به هیچ کتاب گسسته ایی نیاز نیست
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  استاد یوسفی یه کتاب دادن تستهای تالیفی وتمرینات گریمالدی وروزن و...انتشارات پوران با اون دیگه به هیچ کتاب گسسته ایی نیاز نیست

این کتاب کی منتشر شده ؟ با چه اسم و عنوانی ؟
من نوبت چهاردهم - بهار ۹۲ رو دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  استاد یوسفی یه کتاب دادن تستهای تالیفی وتمرینات گریمالدی وروزن و...انتشارات پوران با اون دیگه به هیچ کتاب گسسته ایی نیاز نیست

تابستان ۹۳ چاپ اول

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  استاد یوسفی یه کتاب دادن تستهای تالیفی وتمرینات گریمالدی وروزن و...انتشارات پوران با اون دیگه به هیچ کتاب گسسته ایی نیاز نیست

تابستان ۹۳ چاپ اول

اسم و انتشاراتش؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  

تابستان ۹۳ چاپ اول

اسم و انتشاراتش؟؟؟
این کتاب مجوعه تستهای تالیفی هست.انتشارات پوران پژوهش.جلدش نارنجی.قیمت هم ۱۲
ارسال: #۱۰
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  

============
شما کتاب یوسفی ر وبخون هر جاشو مشکل داری صداشو از همین جا دانلودکن بعدش گسسته رو میفهمی
در ضمن بانک سوالاتشم امروز خریدم
سوالات کنکور + یه سری هم مال مرجع هست
من توصیه میکنم ۴فصل اول یوسفی رو بخون که تو بازار واساتید کنکور فعلا بهترین هست بدون اغراق
ارسال: #۱۱
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط ب.ل.)
حل های گریمالدی و روزن که از قبل هم بود انتشارات فاطمی گریمالدی رو داشت و روزن رو هم به لاتین حلش هست. در رابطه با تست های تالیفی هم به نظر من هر چقدر هم سوال حل شه باز کم هست تو کتاب پارسه هم تست تالیفی وجود داره انتهای هر فصلش.

در ضمن تو این چند سال اخیر نهایت ۱ سوال از سوالات گسسته از گریمالدی بوده نه بیشتر پس اصلا نمیشه به گفت کتاب آقای یوسفی میتونه کامل باشه.
ارسال: #۱۲
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط pooyaa.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)ب.ل نوشته شده توسط:  حل های گریمالدی و روزن که از قبل هم بود انتشارات فاطمی گریمالدی رو داشت و روزن رو هم به لاتین حلش هست. در رابطه با تست های تالیفی هم به نظر من هر چقدر هم سوال حل شه باز کم هست تو کتاب پارسه هم تست تالیفی وجود داره انتهای هر فصلش.

در ضمن تو این چند سال اخیر نهایت ۱ سوال از سوالات گسسته از گریمالدی بوده نه بیشتر پس اصلا نمیشه به گفت کتاب آقای یوسفی میتونه کامل باشه.
ولی خیلی فرق میکنه که توی این تایم کم طرف بره بشینه مرجعی مثل گریمالدی رو بخونه یا اون همه تمرین گریمالدی و روزن رو حل کنه(چون اولا باید طرف بشینه همه ی تمریناتو یکی یکی بخونه حل کنه بعد بیاد مجدد مهماشو علامت بزنه یا هر کاره دیگه ای بکنه!)تا اینکه یه کتاب کنکوری که چکیده سوالات مهم و select شده ی چند مرجع هست رو چند بار بخونه و مسلط بشه!!

درمورد تستهای تالیفی: میشد تستهای تالیفی بیشتر و پربارتری برای هر فصل طرح بشه تا اینکه یه جور رفع تکلیف شده باشه!!
و کسی هم منکر این نیست که تویه درسایی مثل گسسته هرچقد تمرین حل بشه باز هم کمه...اما اینجا بحث سر زمان و مقایسه کتابهای پوران و پارسه هست و انتخاب یکیشون برای درس و تست هست

دوست عزیز ببخشید که نقدهایی بر این کتاب گرفته شد چون شما اینجا یجورایی تبلیغ کردید و ما هم اومدیم و خوبیها و بدیهای کتاب رو گفتیم و مقایسه کردیم و بچه های اینجا هم سعی میکنن بهم کمک کنن
ایشالا در آینده خیلی بیشتر روی این کتاب وقت گذاشته بشه که بجای پوران از کتاب گسسته پارسه تعریف کنیم(مثل کتاب سیستم عامل پارسه از استاد حقیقت که توی کتابهای کنکوری تک هست و همه جا تعریفش کردیمSmile )
ارسال: #۱۳
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
بحث صرفا اطلاع رسانی بود. ولی گویا بهونه ای بود جهت تبلیغ . پیشنهاد میکنم فبل از اینکه این کتاب رو نخوندین در موردش قضاوت نکنین. نه هیچ کتابی کامل هست نه هیچ آدمی.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۸۱ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۶۸ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۸۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۶۰۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۷۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۹ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۴۲ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۴۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close