زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
اینم آهنگ کردی از ایوب قلعه
برای اونا که مثل من قراره برن سربازی
وقتی این ترانه اومده بود دانشگاه بودیم زیاد باهاش حال نمیکردیم الان فرق میکنهSad

خیلی قشنگ دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک دوم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , nimaaa , shobair87 , bargozideh
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
RE: آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  اینم آهنگ کردی از ایوب قلعه
وقتی این ترانه اومده بود دانشگاه بودیم زیاد باهاش حال نمیکردیم الان فرق میکنهSad

خیلی قشنگ دانلود کنید

==========
فایلت دانلود نمیشه ....کورد کجایی ؟

how i wish....
۰
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  اینم آهنگ کردی از ایوب قلعه

خیلی قشنگ دانلود کنید

==========
فایلت دانلود نمیشه ....کورد کجایی ؟

مشکلی نداره. الان یه جای دیگه آپلود میکنم.
کرد نیستم ولی قراره فامیل کردها بشم(دامادشون)Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط Br2012.)
ما که سربازی رفتیم چی گوش بدیم Smile
در ضمن:
کرد نه کورد‌! - kord نه Kurd
چه خاطراتیو زنده کرد برام این آهنگ آخه من خدمتم خیلی سخت گذشتSad تو یه پاسگاه مرزی غرب کشور اما همش خاطره شد
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  یاد دوره آموزشی نخیر !! من از هیچیه سربازی چه آموزشی و چه بعدش خوشم نیومد. هیچ خاطره شیرینی هم ندارم ازش .
سربازی تو هرجا و تو هر موقعیتی باشی بازم سربازی!!!
و این است جریان زندگی !!

آره واقعا یادم نمیره که یک ماه از آموزشیمو آنفولانزای شدید گرفتم حتی مرخصی نمیدادن برم دکتر، بعد آموزشیم که ...
منظورم خاطراتی که با همخدمتی‌ها داشتم‌، دوستام نه دوره گند خدمت
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , shobair87
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
گفتم خاطره خوب و خوشی رو شاید زنده کنم
ولی مثل اینکه اشتباه شد.Blush
پس از دوستان مدیر تقاضا دارم این مبحث رو حذف کنن.
۰
۱
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
فکر کنم تایپیک جالبی هستش . من بعد آموزشی شانس آوردم امریه گرفتم . به شما هم توصیه می کنم این کارو بکنید‌! واگرنه عملا ۱۷ ماهتون به پوچی میره . البته یه پیشنهاد دیگه دارم که حتما برید دنبال کسری خدمت( من خودم نتونستم ).یه جوری سابقه بسیج جور کنیدتا ۹ ماه هم می تونید کسری بگیرید و حتما این کار را بکنید .
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , shobair87
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
البته من خودم خدمتم همچینم پوچ نبود، واسه کنکور خوندم رتبمم راضیم اما توصیه های نیمای عزیز رو هم جدی بگیرید حرفش طلاست
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  البته من خودم خدمتم همچینم پوچ نبود، واسه کنکور خوندم رتبمم راضیم اما توصیه های نیمای عزیز رو هم جدی بگیرید حرفش طلاست

من هم به امید خدا و با کمک شما دوستان میخوام دقیقا این شکلی باشه
و در حین خدمتتم حتما ارشد قبول بشم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ب.ظ
ایول چه تفاهمی البته من تا برج ۹ سرباز بودم و تقریبا بعدش دو ماه نیم وقت داشتم .تو کی سربازیت تموم شد ؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012
ارسال: #۱۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  البته من خودم خدمتم همچینم پوچ نبود، واسه کنکور خوندم رتبمم راضیم اما توصیه های نیمای عزیز رو هم جدی بگیرید حرفش طلاست

من هم به امید خدا و با کمک شما دوستان میخوام دقیقا این شکلی باشه

روزای سخت خدمت میگذره مهم اینه تو اون روز‌ها به آینده فکر کنی و براش بجنگی
۲
۲
ارسال: #۱۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  من هم به امید خدا و با کمک شما دوستان میخوام دقیقا این شکلی باشه
ان شاالله . حتما می تونی دوست من !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط Br2012.)
من برج ۱۲
ای ول پایه بالاتBig Grin
۲
۲
ارسال: #۱۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط Masoud05.)
بهترین کار تو خدمت اینه که اگه امریه گرفتی که هیچ والا یه برنامه بلند مدت میریزی و کلی کتاب برای خوندن فهرست میکنی چون تو پادگان خیلی کار نیست و بیشتر اوقات بی کار هستید.
پیشنهاد میکنم ترکیبی از چند کتاب همراتون باشه‌، مخصوصاً کتاب شعر که هم برای دوره آموزشی و هم بعدش خیلی میچسبه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , Br2012 , shobair87
ارسال: #۱۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بهترین کار تو خدمت اینه که اگه امریه گرفتی که هیچ والا یه برنامه بلند مدت میریزی و کلی کتاب برای خوندن فهرست میکنی چون تو پادگان خیلی کار نیست و بیشتر اوقات بی کار هستید.
پیشنهاد میکنم ترکیبی از چند کتاب همراتون باشه‌، مخصوصاً کتاب شعر که هم برای دوره آموزشی و هم بعدش خیلی میچسبه.
سپاس که زدم
اینجا هم یه تشکر بکنم.
یه پیشنهاد سازنده و خوب
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۱۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بهترین کار تو خدمت اینه که اگه امریه گرفتی که هیچ والا یه برنامه بلند مدت میریزی و کلی کتاب برای خوندن فهرست میکنی چون تو پادگان خیلی کار نیست و بیشتر اوقات بی کار هستید.
سپاس که زدم
اینجا هم یه تشکر بکنم.
یه پیشنهاد سازنده و خوب

خب اگه دنبال پیشنهاد خوب دیگه هستی باید بگم که همیشه یه دفترچه همرات باشه که:
۱- اگه ایده ای تو ذهنت اومد سریع بنویسیش( مخصوصاً تو آموزشی که اوقاتی که بیکاری معمولاً تفکر عمیق تری نسبت به روزهای قبل و بعد از آموزشی میکنی )
۲- یه اتفاقات جالب میفته که باید یادداشتش کنی که یادت نره
۳- بعضی وقتا بعضی از دوستان جمله های قشنگی میگن( طنز یا یه جمله با ارزش)

راستی توی آموزشی سس گوجه فراموش نشه ‌، چه تند و چه شیرین( تند برای برنج و شیرین برای غذاهایی که شب میدن )چون ۹۰% غذاها واقعاً بی مزه هستند( بسته به محل خدمتت--مال ما که آشغال ترین بود چون اعزامی برج ۱۲ بودم و اون موقع بودجه ته کشیده !!!)، لااقل با سس یه مزه ای میگیره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۰۴۲ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۳۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۵۹ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  مجلات داخلی (علمی پژوهشی ) با مدت زمان داوری کم javad1369 ۰ ۲,۲۶۸ ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: javad1369
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۶۸۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آزمون استخدامی هواشناسی داخل ایران وجود داره؟ عباس۱ ۰ ۱,۹۹۱ ۲۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عباس۱
  دسترسی رایگان به مقالات داخلی (۱۲-۲۲ بهمن ماه) berkeley ۲ ۲,۸۱۲ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bornaad
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۰۸ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close