زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)

ارسال: #۴۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
RE: آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  و این است سند من که " پشت هر مرد نا موفقی‌، زنیست که جلوی موفقیت اورا گرفته است ".

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این اقایونی که عکس و مطالب ازشون گذاشتید همشون انسانهای موفقی هستن حالا من نمیدونم چرا شما این اقایونی را به اقایون ناموفق ربط دادید؟؟!!!!! در ضمن اون خانومی که از مرد موفق حمایت میکنه لزوما همسرش نیست ممکنه به عنوان یک زن در نقشهای دیگه(مثل یک مادر یا خواهر یا...Big Grin) از اون اقای موفق حمایت بکنه
حالا بماند که بعضی از اقایون باوجود تلاش و پشتیبانی خانمهای اطرافشون بازهم به هیچ جایی نمیرسنBig Grin
در واقع میشه گفت منظور شما اینه هر مرد موفقی یه زن موفق پشت سرشه
اون زن که پشت مرده و موفقش میکنه یا همسرشه یا مادر و خواهر و...
جالبه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  و این است سند من که " پشت هر مرد نا موفقی‌، زنیست که جلوی موفقیت اورا گرفته است ".

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این اقایونی که عکس و مطالب ازشون گذاشتید همشون انسانهای موفقی هستن حالا من نمیدونم چرا شما این اقایونی را به اقایون ناموفق ربط دادید؟؟!!!!! در ضمن اون خانومی که از مرد موفق حمایت میکنه لزوما همسرش نیست ممکنه به عنوان یک زن در نقشهای دیگه(مثل یک مادر یا خواهر یا...Big Grin) از اون اقای موفق حمایت بکنه
حالا بماند که بعضی از اقایون باوجود تلاش و پشتیبانی خانمهای اطرافشون بازهم به هیچ جایی نمیرسنBig Grin
در واقع میشه گفت منظور شما اینه هر مرد موفقی یه زن موفق پشت سرشه(مردا کشک)
اون زن که پشت مرده و موفقش میکنه یا همسرشه یا مادر و خواهر و...
جالبه
دوست عزیز من نگفتم مردها کشکن! من فقط گفتم اونطور که دوستان محترمتون در این تاپیک ادعا میکنن زنها کشک نیستن
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۴۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  دوست عزیز من نگفتم مردها کشکن! من فقط گفتم اونطور که دوستان محترمتون در این تاپیک ادعا میکنن زنها کشک نیستن
یه شوخی بود nerges_r عزیز .Big Grin
چیکار کنم میخوام برم سربازی یک کم ناراحتم.
۱
۰
ارسال: #۴۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط nimaaa.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من فقط گفتم اونطور که دوستان محترمتون در این تاپیک ادعا میکنن زنها کشک نیستن.
اگه منظورتون منم من هرگز حاضر نیستم به کشک چنین توهین بزرگی کنم Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۵۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من فقط گفتم اونطور که دوستان محترمتون در این تاپیک ادعا میکنن زنها کشک نیستن.

بیخال آقا نیما
مدیرا سایت آدمای عصبی هستن Big Grin اصلا کارت زرد و ... ندارن یکدفعه کارت قرمز میدن یا اخراج میشیم یا تاپیک بسته میشه.
بیخیال خانم و آقا
در مورد خدمت صحبت کنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۵۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ
بحث از سربازی به کشک رسید!!!
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحث از سربازی به کشک رسید!!!
نه دیگه از کشک در اومده.
قراره فقط در مورد خدمت صحبت بشه.
۱
۰
ارسال: #۵۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط nimaaa.)
معذرت از همگی . من دیگه تصمیم گرفتم تو هیچ تایپیکی پست ندم‌، آخه هر تایپیکی پست دادم‌، موضوع ۱۸۰ درجه تغییر جهت داده !!
۱
۰
ارسال: #۵۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط Br2012.)
دوستای عزیز این جا به جنبه طنز صحبت‌ها توجه میکنیم و بحث‌ها جدی نیست(البته نیما کلا در مباحث درسی هم حرفاشو خالی از طنز نمیزنهSmile.) و خواهش میکنم برداشت بدی نکنید من مثال میزنم شعبان بی مخ مرد بود ماری کوری زن اینو گفتم که بانوان سایت بشون بر نخوره یه وقت...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , nimaaa , shobair87
ارسال: #۵۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  معذرت از همگی . من دیگه تصمیم گرفتم تو هیچ تایپیکی پست ندم‌، آخه هر تایپیکی پست دادم‌، موضوع ۱۸۰ درجه موضوع تغییر جهت داده !!

نه آقا نیما این بحث بدون شما صفایی نداره ادامه بدید. Heart
حیفه بابا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۵۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من فقط گفتم اونطور که دوستان محترمتون در این تاپیک ادعا میکنن زنها کشک نیستن.
مودب باشید اقا!
طنز هم تا جایی که به کسی بی احترامی نشه قشنگه
البته این توهین شما به منزله درست بودن حرفتون نیست، نشونه شخصیت شماست(اینکه شما تو ذهنتون از یک زن چی ساختید دلیل بر درست بودنش نیست)
۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , shobair87
ارسال: #۵۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
مودب باشید اقا!
البته این توهین شما به منزله درست بودن حرفتون نیست، نشونه شخصیت شماست(اینکه شما تو ذهنتون از یک زن چی ساختید دلیل بر درست بودنش نیست)
بنده از شما و تمام خانم های سرزمین ایران قاره آسیا و کل جهان عذرخواهی میکنم.
بی خانم‌ها یه پای دنیا لنگه دیگه.
اینم تقدیم به همه خانم ها:
در آن سرای که زن نیست، انس و شفقت نیست
در آن وجود که دل مرده، مرده است روان
۱
۰
ارسال: #۵۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
مودب باشید اقا!
توهینی در جواب توهین دیگر
اصولا فقط صحبت های من مسخره بقیه است و نباید زده بشه. هر گونه حرف دیگری بلا مانع می‌باشد!!!
راستی‌ یه زمانی‌ آقا فرداد به کلمه فحش ناموسی گیر داده بودن. گویا سانسورو اخطار فقط برای بعضیا هست.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
ادامه ندید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۶۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
چشم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۰۴۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۳۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۵۹ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  مجلات داخلی (علمی پژوهشی ) با مدت زمان داوری کم javad1369 ۰ ۲,۲۶۸ ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: javad1369
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۶۸۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آزمون استخدامی هواشناسی داخل ایران وجود داره؟ عباس۱ ۰ ۱,۹۹۱ ۲۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عباس۱
  دسترسی رایگان به مقالات داخلی (۱۲-۲۲ بهمن ماه) berkeley ۲ ۲,۸۱۲ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bornaad
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۰۸ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close