زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)

ارسال: #۱۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)
من چرا اشتباهی اومدم اینجاBig Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۱۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من چرا اشتباهی اومدم اینجاBig Grin
دفاع از هر کشوری زن و مرد نمی شناسد البته نه زنان پرافتخار وشجاع ایرانی Big Grin
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من چرا اشتباهی اومدم اینجاBig Grin
دفاع از هر کشوری زن و مرد نمی شناسد البته نه زنان پرافتخار وشجاع ایرانی Big Grin
الان منظورتون کدومه: "....البته نه، زنان پرافتخار و شجاع ایرانی" یا "....البته، نه زنان پر افتخار و شجاع ایرانی":D
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من چرا اشتباهی اومدم اینجاBig Grin
الان منظورتون کدومه: "....البته نه، زنان پرافتخار و شجاع ایرانی" یا "....البته، نه زنان پر افتخار و شجاع ایرانی":D
Big GrinBig Grin

how i wish....
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ
منظورم این بود که افتخار آفرینیه بانوان ایرانی اعم از ورزشی( مدال های فراوان المپیک و جهانی )‌، علمی و پژوهشی (اختراعات فراوان )و در هر زمینه ای باعث سرافرازی ایران تو دنیا هستش و آنها می توانند در بهترین صورت از حریم کشورمون
دفاع کنند .
۲
۰
ارسال: #۲۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  منظورم این بود که افتخار آفرینیه بانوان ایرانی اعم از ورزشی( مدال های فراوان المپیک و جهانی )‌، علمی و پژوهشی (اختراعات فراوان )و در هر زمینه ای باعث سرافرازی ایران تو دنیا هستش و آنها می توانند در بهترین صورت از حریم کشورمون
دفاع کنند .
پس حالا که فرصت دست داد جاداره من اینجا از طرف تمام زنان ایرانی از شما مردان غیور و با همت ایرانی که همیشه پشتیبان زنان بودید و همیشه تلاش کردید که عرصه را برای خانمها باز نگه دارید و جنبه های شکوفایی زنان را فراهم کنید تشکر ویژه کنم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , موج
ارسال: #۲۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ق.ظ
چرا فقط پسرا باید برن سربازی ؟
دخترای کلاس ما دارن واسه ارشد میخونن ولی ما پسرها همه تو برنامه ریزی و بدبختی سربازی هستیم.Undecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , shobair87 , موج
ارسال: #۲۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  پس حالا که فرصت دست داد جاداره من اینجا از طرف تمام زنان ایرانی از شما مردان غیور و با همت ایرانی که همیشه پشتیبان زنان بودید و همیشه تلاش کردید که عرصه را برای خانمها باز نگه دارید و جنبه های شکوفایی زنان را فراهم کنید تشکر ویژه کنم!

خواهش می کنیم . میشه افتخارات بانوان سرفراز ایرانی رو مثلا تو المپیک نام ببرید . من فکر کنم زنان همیشه در صحنه ما با مدال های طلای فراوان خود چشم همه جهانیان را به خود معطوف کرده اند!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , shobair87 , HamedNet
ارسال: #۲۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ
البته سربازی درسته که در کل یه مانع هست برای پسرا که بعضی مواقع برای پسری میتونه مانع ادامه تحصیل میشه و بعضی میتونن ردش کنن و ادامه تحصیلو داشته باشن اما سربازی هم خوبی های خودش رو داره حداقل واسه خود منیه خوبی داشت خیلی چیزا یاد گرفتم خیلی شرایط سختو تجربه کردم که تا اون موقع تجربه نکرده بودم و از این جهت خوبه.
اما خدمتو در یه حالت میشه تحمل کرد که بدونی بعد از خدمت واقعا با اون کارت میری سر کار اما متاسفانه اینجور نیست و اصلا بی ارزش ترین کارت هست.اما وقتی میبینی آینده کاریت به هیچ عنوان تضمین نیست و علاو ه بر این باید بری سربازی تا یه کارت بت بدن که آره با این کارت میری سر کار اینش زور داره( خیال باطل )
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , shobair87
ارسال: #۲۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط shobair87.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من چرا اشتباهی اومدم اینجاBig Grin
خانم! پوشیبدن لباس رزم و دفاع از کیان کشور افتخاری هست که نصیب هر کس نمیشه!!حتی همه پسرا هم نصیبشون نمیشه!!چرا؟ بخاطر اینکه بعضی‌ها معافی می گیرن!!
ضمنا اگر من کارت داشتم تا الآن سه تا پیشنهاد کار دولتی داشتم که ....!!اگر کات داشتم ....بدون کارت تا الآن کلهم حساب کردم حدود ۶میلیون ضرر کردم!!یکی از رفقا هست مدارک بین المللی شبکه داره و پشنهاد کار از استرالیا با بهترین امکانات (ماشین و خونه و ...حقوق عالی)اما چه فایده که کارت نداره!!باید دو سال بره از دنیای آی تی عقب بیافته بعد برگرده کلی باید تلاش کنه تا به جایگاه فعلیش برگرده اما اگر کارت داشت.....این درد هست اما چه میشه کرد به خاطر وطن!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , Br2012
ارسال: #۲۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
من حکمت ۲ ماه آموزشی رو میدونم ولی‌ نمی‌دونم چه احتیاجی هست که ۱۶ ماه دیگه طرف الاف بشه؟تازه تو این وقت ندارگی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , Mohammad-A
ارسال: #۲۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من حکمت ۲ ماه آموزشی رو میدونم ولی‌ نمی‌دونم چه احتیاجی هست که ۱۶ ماه دیگه طرف الاف بشه؟تازه تو این وقت ندارگی

هیچ حکمتی توش نیست خیالت راحت
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Jabar-Asadi
ارسال: #۲۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط -Ali-.)
من که سربازی‌، بدترین دوره زندگی بودم‌، ۲۱ ماه خدمت اونم تو "چهل دختر"
جزء اینکه با یکسری آدم های معتاد‌، عرق خور‌، سیگاری که حدمت شده براشون منبع درآمد و مواد مخدری که تا به حال اسمش رو هم نشنیده بودم‌، آشنا شدم‌، بر اثر کارهای سخت (همون حمالی) دچار دیسک کم هم شدم که حتی بعد از اتمام خدمت هم یکدوره درمانی داشتم
فقط عمرم تلف شد‌، تنها خدا رو شکر می کنم که تموم شد
البته همه جا خدمت اینجوری نیست‌، مهم اینه کی و کجا خدمت برید‌، ما که بدشانش بودیم
ولی به نظر من هر چه زودتر آدم خدمت بره بهتره‌، درسته که با داشتن تحصیلات عالی می تونید سربازی بهتری داشته باشید
اما مشکالات خودش رو داره‌، زمانی که می خواهید وارد بازار کار بشید اما به خاطر نداشتن کارت نمی تونید

اینم برای آشنایی دوستان بگم که کشورهایی که سربازی اجباری بیش از یک سال، غیر انتخابی و همراه با به کار گیری در امور عملیاتی نظامی دارند. ۱۷ کشور هستند
۱/ارمنستان ۲/ اریتره (۱۶ماه) ۳/ ویتنام(۱۸ماه) ۴/ تاجیکستان ۵/ ترکمنستان ۶/ زیمباوه ۷/ سائوتام و پرینسیپ ۸/ سوریه(۲۱ ماه) ۹/ سومالی(از سال ۲۰۰۵ از سوی سازمان ملل به عنوان نقض کننده حقوق کودکان و به کارگیرنده آنان در سربازی معرفی شده است.) ۱۰/ کامبوج (۱۸ماه) ۱۱/ قزاقستان ۱۲/ کره شمالی ۱۳/ کوبا ۱۴/ لائوس (۱۸ماه) ۱۵/ لیبی(۱۸ماه) ۱۶/ مصر ۱۷/ ایران(۱۸ ماه)

بابت حرف های ابتدایی هم از دوستان عذرخواهی می کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , shobair87
ارسال: #۲۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ۱/ارمنستان ۲/ اریتره (۱۶ماه) ۳/ ویتنام(۱۸ماه) ۴/ تاجیکستان ۵/ ترکمنستان ۶/ زیمباوه ۷/ سائوتام و پرینسیپ ۸/ سوریه(۲۱ ماه) ۹/ سومالی(از سال ۲۰۰۵ از سوی سازمان ملل به عنوان نقض کننده حقوق کودکان و به کارگیرنده آنان در سربازی معرفی شده است.) ۱۰/ کامبوج (۱۸ماه) ۱۱/ قزاقستان ۱۲/ کره شمالی ۱۳/ کوبا ۱۴/ لائوس (۱۸ماه) ۱۵/ لیبی(۱۸ماه) ۱۶/ مصر ۱۷/ ایران(۱۸ ماه)

بابت حرف های ابتدایی هم از دوستان عذرخواهی می کنم

یکی به من بگه کدوم یک از این کشورا سرشون به تنشون می ارزه
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۳۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  یکی به من بگه کدوم یک از این کشورا سرشون به تنشون می ارزه
باور کنید هر چی به ذهنم فشار آوردم که یکی رو بگم نتونستم !
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۰۴۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۳۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۵۹ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  مجلات داخلی (علمی پژوهشی ) با مدت زمان داوری کم javad1369 ۰ ۲,۲۶۸ ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: javad1369
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۶۸۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آزمون استخدامی هواشناسی داخل ایران وجود داره؟ عباس۱ ۰ ۱,۹۹۱ ۲۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عباس۱
  دسترسی رایگان به مقالات داخلی (۱۲-۲۲ بهمن ماه) berkeley ۲ ۲,۸۱۲ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bornaad
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۰۸ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close