زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد

ارسال: #۹۱
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
من شنیدم کسانی بودند که حتی روزانه بودند و شرکت کردند کسی باهاشون کاری نداشته ما که روزانه نیستیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
ممنونم ازتون بچه ها
من امروز تلفن کردم آموزش کل دانشگاهمون
بعد گفتم موضوع چیه گفت من نشنیدم یه ساعت دیگه تلفن کن بپرسم برات
دوباره تلفن کردم گفت همچین چیزی نیست
میتونی شرکت کنی اما دو هفته قبلش حداقل باید انصراف بدی اگه دیدی اونجا میتونی قبول شی ..

اما یادم رفت بپرسم از کی پرسیده ؟ :پی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Good! , atropak
ارسال: #۹۳
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
ای کاش ما هم برای این ممنوعیت اعتراض می کردیم و قانونی پیگیری می کردیم و نامه می نوشتیم (مثل بچه های آی تی) اون وقت خیالمون راحت میشد و چه موافقت میشد چه نمیشد دیگه استرس نداشتیم و می دونستیم باید چی کار کنیم اما الان که دیگه خیلی دیره

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atropak
ارسال: #۹۴
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
شما مسلما می خواهید برای دانشگاه بهتری کنکور بدید و هدفتون یک دانشگاه هست (یا چند دانشگاه مثل شریف ، تهران ، امیر کبیر و...) تماس بگیرید یا حضورا از آموزش اون دانشگاه ها بپرسید تا خیالتون راحت بشه چون مهم اینکه اون دانشگاه ثبت نامتون کنه حالا هر چی سنجش می خواد بگه بگه!!!!
در ضمن شما چرا ثبت نام نمی کنید؟ تنها حقی که از شما گرفته شده اینکه در صورتی که ثبت نام بکنید فوقش اینکه حق انتخاب رشته ازتون گرفته می شه نه اینکه از دانشگاه اخراجتون کنند!
حساسیت بی مورد به خرج ندید این قانون چند ساله که نوشته شده و فقط حساسیت شما زیاده شده!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sara_omd
ارسال: #۹۵
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ق.ظ
حق با شماست، ممنونم ،شاید شرکت کنم
حساسیتم واسه این زیادتر شد که امسال یه تذکر مهم هم در این رابطه اضافه شد

۱
۰
ارسال: #۹۶
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
کدوم تذکر رو می گید؟
۰
۰
ارسال: #۹۷
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ
طبق اطلاعیه سازمان سنجش برای اولین باره کسانی که الان دانشجوی ارشد هستند مجددا امسال نمیتوانند امتحان بدهند.
بند ۴ توصیه های مهم ش اینو نوشته:

"۴- کلیه کسانیکه به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند، مجاز به شرکت دراین آزمون نخواهند بود ."

۰
۰
ارسال: #۹۸
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
عجب!
پس من همه ی قوانین رو هم نخوندم Smile
چقدر مسخره است!
این قانون رو صفحه ی ۱۰ نوشته، ببینید:
۲-داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد در دوره های روزانه سال ۱۳۹۳ پذیرفته شده اند، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.
تبصره: پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره نوبت دوم (شبانه)، دانشگاه پیام نور، نیمه حضوری، مؤسسات آموز ش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دوره های بین الملل و مجازی در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سایر شرایط و ضوابط (به ویژه برادران با رعایت ضوابط مربوط به مقررات وظیفه عمومی) می توانند در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند!
اصلا حالشون خوب نیست!
۰
۰
ارسال: #۹۹
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط afshin3422.)
RE: ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد
سلام
دوستان خوبم دقت کنید یکبار توضیح میدم دیگه بیخود اعصاب خودتون رو خورد نکنید و موضوع هم کش ندید
صفحه ی اول ثبت نام سایت سنجش مورد ۶اعلام کرده که صرفا شرکت دانشجوهای روزانه ممنوعه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پس هرکس روزانه نمی خونه به شرط خانم بودن و یا نداشتن مشکل سربازی بره با خیال راحت ثبت کن با توکل به خدا دانشگاه روزانه میاره انشاالله و وقتی خیالتون راحت شد از قبلی انصراف میدید روزانه ثبت نام می کنید.
و اما دوستان پسری که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند اگه ورودی ۹۳ هستند مشکلی ندارند چون از ۹۲ سه سال وقت دارن ارشد بگیرند و ۲ سال باقی مونده وقت مناسبیه
اگه ورودی بهمن ۹۲ هستید احتمالا بشه چون کمیسون تشکیل میشه توی دانشگاه ها و تا ۳/۵ هم معافیت می دهند بازم میگم در رابطه ورودی های بهمن ۹۲ به قبل مطمئن نیستم
به امید موفقیت همه برادر ها و خواهرای خوبم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۱۰۰
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ
این چیزی که شما در مورد نظام وظیفه گفتید درست نیست چون توی سایت پلیس وظیفه نوشته:
«دانشجویانی که تمایل به انصراف و شروع به تحصیل مجدد دارند در طول تحصیل از دیپلم تا دکتری ،فقط یکبار مجاز به انصراف در سنوات قانونی بوده و می بایست حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ انصراف در دانشگاه و مقطع جدید شروع به تحصیل نمایند که در اینصورت مدت تحصیل قبلی آنها در مقطع جدید لحاظ نشده و همچنین می توانند در مقاطع پائین تر نیز شروع به تحصیل نمایند .»

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin3422
ارسال: #۱۰۱
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
حق باشماست در مورد سنوات من اشتباه کردم
احتمالا اون چیزی که من دیده بودم قانون قبلی بوده چون توی سایت نظام وظیفه هم توی قسمت تازه ها اومده
ممنونم که اشتباهم رو گوشزد کردی تا کس دیگه ای به اشتباه نیافته
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط IT93.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ)afshin3422 نوشته شده توسط:  ...اما دوستان پسری که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند اگه ورودی ۹۳ هستند مشکلی ندارند چون از ۹۲ سه سال وقت دارن ارشد بگیرند و ۲ سال باقی مونده وقت مناسبیه...

اگه تویه دو سالی که وقت دارن ارشد و تموم نکنن چی میشه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ
شما تا ۳ سال وقت داری که ارشدت رو تموم کنی اگر نکنی باید درخواست بدی که تمدید کنن اگر تمدید نکن و موافقت نشه (که ۹۹ درصد می شه) شما باید بری سربازی وگرنه غیبت می خوری تا اونجایی که من قبلا توی سایت نظام وظیفه دیدم اگر از سقفش بگذره اگر تمدید بکنن شما دیگه نمی تونی برای دکتری از معافیت تحصیلی استفاده کنی!
البته یکی از دوستانم کارشناسیش رو ۱۴ ترمه تموم کرد و الان دانشجوی کارشناسی ارشد هست Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT93 , okok
ارسال: #۱۰۴
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ)atropak نوشته شده توسط:  البته یکی از دوستانم کارشناسیش رو ۱۴ ترمه تموم کرد و الان دانشجوی کارشناسی ارشد هست Smile

۱۴ ترم ؟!! دکترای کارشناسی گرفته !ConfusedBig GrinWinkRolleyesExclamation
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ق.ظ
خوب دیگه می خواسته پایه ایی کارشناسی بگیره Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۰۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close