زمان کنونی: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۸۲۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بحث ازدواج نمی کنید !؟

چرا نمیگی خونواده بگردن واست زن پیدا کنن تو که اینقدر ازدواجی هستی؟
من غلط بکنم ازدواجی باشم من فقط می خوام دربارش بحث کنم Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۲۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ق.ظ، توسط moslem73421.)
به نظر من :
اکثر خانم ها نسبت به اکثر آقایون ارزشمندتر هستند
آقایون پیچیده اند و خوب یا بد بودشون رو هیچ وقت نمیشه فهمید
ولی خانم ها وجود یگانه ای دارند . اونایی که بد هستند واقعا بد هستند و اونایی که خوب هستند از هزارتا مرد خوب و باهوش و دانشمند هم باارزش تر هستند.
این وجود یگانه ای که دارند نشونه ی مقام بالاتر این جنس نسبت به مرد است .
از ته دل میخندد و از ته دل گریه می کنند و محبت کردن از ته دل ، دلسوزی از ته دل ، قدرت و استقامت بی انتها ، صداقت و ظرافت و لطافت بی انتهای احساسی و روحی ، ... (مادر ، خواهر ، همسرهای فراوانی میشه مثال زد) و خیلی خصوصیات دیگه که شاید من نمیدونم یا توجه نکردم . خصوصیاتی که اگه یک مرد یک کدومشو داشته باشه ؛ مردم اون مرد رو خیلی ارزشمند میدونند.
با این مقام رفیع ، مغرور نشدن واقعا سخت است.

مادری بر خاک دختر می گریست
راه بینی سوی آن زن بنگریست

گفت این زن برد از مردان سبق
زانکه چون ما نیست و می داند به حق

کز کدامین گمشده مانده ست دور
وز که افتادست زین سان ناصبور
(عطار)
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۲۸۲۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۳۶ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اکثر خانم ها نسبت به اکثر آقایون ارزشمندتر هستند
ولی خانم ها وجود یگانه ای دارند . اونایی که بد هستند واقعا بد هستند و اونایی که خوب هستند از هزارتا مرد خوب و باهوش و دانشمند هم باارزش تر هستند.
داداش شما مثل اینکه جدیدا عاشق شدی اینارو میگی
اول اینکه به نظر من عمل ، حرف یا حتی لحظه ای فکر کردن در مورد مقوله ازدواج بی عقلی محضه!
یه نفر یه دلیل منطقی بیاره چرا باید آدم ازدواج کنه من همین فردا این کارو انجام میدم
غیر از سنت پیامبر و بقای نسل خودت و آرامش و ... اینا
والا من هرکی دور و اطرافم دیدم آرامششون سلب شد هیچ آرامشی نبود
۳ تا از دوستام واسه مهریه الان زندان هستن
یکی از دوستام اول ازدواج زنش دیوونه شد میگفت جن میبینمBig Grin پدر منو در اورد هرچی دلیل منطقی میاوردم که اینا خرافاته گوش نمیداد آخر طلاق گرفتن
از هر ۴ نفر که من میشناختم ازدواج کردن ۳ نفرشون زندگیشون بهم خورد
اون یک نفر هم داره تحمل میکنه
در تمام عمرم ندیدم کسی بگه من ازدواج کردم عالی بود و اگه زمان عقب برگرده بازم همین کارو میکنم
خب آدم باید این چیزارو ببینه درس بگیره! دیگه باید چجوری به آدم اثبات بشه؟
البته من نمیگم زن بده یا مرد خوبه
من میگم سری که درد نمیکنه چرا باید دستمال بست؟
من الان از زندگیم راضی هستم بدون هیچ محدودیتی بدون هیچ دغدغه ای دارم لذت میبرم و به اهدافم فکر میکنم
دلیلی برای ازدواج نمیبینم
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , codin
ارسال: #۲۸۲۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶ ق.ظ)maneshti_sharifi نوشته شده توسط:  یکی از دوستام اول ازدواج زنش دیوونه شد میگفت جن میبینم[تصویر:  biggrin.gif] پدر منو در اورد هرچی دلیل منطقی میاوردم که اینا خرافاته گوش نمیداد آخر طلاق گرفتن
به دوستت بگو اون زن بدبختش گناهی نداره به اسکیزوفرنی مبتلا شده معلومه که حرفت رو قبول نمیکنه چون واقعا جن میبینه. در مقام انسانیت هم که شده ببرتش پیش بهترین روانپزشکی که گیر میاره، درمان که که نمیشه ولی با دارو میتونه میتونه مدیریتش کنه. داروهاش هم تا جایی که میدونم مدام آپدیت میشه، اگه خانواده‌ش مایه‌دار هستند ببرنش خارج.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshti_sharifi , alma1988 , khalilparvar
ارسال: #۲۸۲۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ، توسط maneshti_sharifi.)
نقل قول: به دوستت بگو اون زن بدبختش گناهی نداره به اسکیزوفرنی مبتلا شده معلومه که حرفت رو قبول نمیکنه ...
من خودم به شخصه شاهد بودم که چه کارهایی کرد! زنش میگفت این جن ها به من میگن از تو جداشم و بهت اعتماد نکنم! این آخری ها دوستم هر وقت میومد تو خونه زنش جیغ میزد بعد غش میکرد
من گفتم جن ها خیلی مخشون کار میکنه اگه میتونن این معما که میگم رو بگو حل کنن...
اگه حل کردن منم باور میکنم که وجود داره
مثل دایناسور تو قیر موند...
بعد از فرداش دیگه با منم همون وضعیتو داشت یعنی میگفت بگین این نیاد پیشم
خونوادش گفتن باید مهریه رو کامل بده دخترمم طلاق بده
نمیدونم قضاوت نمیکنم ولی دوستم گفت اینا فقط این بازی هارو در اوردن که مهریه بگیرن چون چند وقت پیش پدرش ورشکست شده بود
ارسال: #۲۸۲۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  به نظر من :
اکثر خانم ها نسبت به اکثر آقایون ارزشمندتر هستند
آقایون پیچیده اند و خوب یا بد بودشون رو هیچ وقت نمیشه فهمید
این وجود یگانه ای که دارند نشونه ی مقام بالاتر این جنس نسبت به مرد است .
از ته دل میخندد و از ته دل گریه می کنند و محبت کردن از ته دل ، دلسوزی از ته دل ، قدرت و استقامت بی انتها ، صداقت و ظرافت و لطافت بی انتهای احساسی و روحی ، ... (مادر ، خواهر ، همسرهای فراوانی میشه مثال زد) و خیلی خصوصیات دیگه که شاید من نمیدونم یا توجه نکردم . خصوصیاتی که اگه یک مرد یک کدومشو داشته باشه ؛ مردم اون مرد رو خیلی ارزشمند میدونند.
با این مقام رفیع ، مغرور نشدن واقعا سخت است.

مادری بر خاک دختر می گریست
راه بینی سوی آن زن بنگریست

گفت این زن برد از مردان سبق
زانکه چون ما نیست و می داند به حق

کز کدامین گمشده مانده ست دور
وز که افتادست زین سان ناصبور
(عطار)

یه چیزی هست که از اشتباهات فکری هست و اون تعمیم تجربه فردی به کل هست. مثلا چون بیشتر خانما از شما ارزشمندتر هستن فکر کنی این برای بیشتر اقایون درسته. من حدس میزنم شما دارای این اشتباه هستی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar , maneshti_sharifi
ارسال: #۲۸۲۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۱۸ ق.ظ
ازدواج یه چیزی هست که باید خودش اتفاق بیفته. من هیچکدوم از ازدواجهایی رو که اطرافم میبینم قبول ندارم. برای اینکه اکثرا یا طرف درسش تموم شده سربازی رفته مادرش میاد براش زن بستونه. یا دختره اصلا میره دانشگاه که شوهر پیدا کنه، حالا خیلی مدلهای دیگه. چیزی که هست و به نظرم خیلی مهم تر از خطبه هست که به آدما بخونن دل آدماس که به هم پیوند میخوره. من امروز سومین سالگرد آشناییم با همسرمه، از اون موقع تقریبا یه سه ماهی طول کشید تا تصمیم گرفتیم که باهم ازدواج کنیم. یادمه یه روز تو پارک نشسته بودیم روز ۱۷ آذر سال ۹۶ بود و یهو همسرم گفت ازدواج کنیم؟ منم گفتم باشه. رفتیم و تمومش کردیم و با دو تا حلقه ی استیل تمومش کردیم رفت. میخوام بگم اینا همه ظاهرشه، ما قبل از این ماجرا اونقدر از نظر فکری و روحی به هم نزدیک بودیم که من الان میتونم بگم همون موقع همسری بین ما وجود داشت. مهم دل و ذهن آدمه، همون قضیه ی شتره هم هست، هر کسی یه همراه داره که بالاخره پیداش میکنه. منظورم به اوناییه که میگن زن نمیگیرم یا شوهر نمیکنم. ما هم از این حرفا زیاد زدیم ولی الان اینه. Smile راضی هم هستم اگه بعضیا بزارن Smile)

One Person's Craziness is Another Person's Reality

Tim Burton
 سپاس‌گزاری شده توسط: Diar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۸۴۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۸,۵۳۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۰,۵۲۲ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۴۰ ۴۳,۱۲۶ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  در باب ازدواج یا عدم ازدواج zaneyar ۱۷۹ ۵۴,۶۴۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Rouzbeh.M
  نظرتون راجع به ازدواج یه مهندس با یه نظامی mariy ۲۱ ۴,۹۳۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
  ازدواج پسری با مدرک لیسانس یا ارشد با یک خانم دکتر mcse2010 ۳۴ ۱۲,۲۴۵ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jin
Photo معرفی یک سایت دارای مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده hadidoost ۷ ۴,۱۲۷ ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: BashirXm
  درخواست اشنایی و دوستی از طرف دختر ( با هدف ازدواج ) naghmeh70 ۱۳ ۸,۵۱۴ ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70
  نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ mcse2010 ۱۸ ۵,۰۵۰ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: kingmax

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close