زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همه چیز درمورد ابر

ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط αɾια.)
Brick همه چیز درمورد ابر
سلام Smile
این تاپیکُ میزنیم برای دوستداران ابر !
و سعی میکنیم نکات مهم و اطلاعات کاربردی مخصوصا برای پایان نامه و مقاله نویسی در حیطه ابر و رایانش ابری رو بیان کنیم Cool
از تمامی دوستان ،علاقمندان و صاحب نظران دعوت به مشارکت مینوماییم
باشد که رستگار شویم Angel

قسمت اول: مهاجرت

خب تاپیک رو با موضوع دهن پُر کنِ مهاجرت آغاز میکنیم!

اینکه مهاجرت به دو دسته ی:
۱)مهاجرت افراد/سازمان ها
۲)مهاجرت vmها
تقسیم میشه
و مهاجرت vmها زنده داره و غیرزنده که هرکدومشون دارای یه سری تکنیک ها هستند رو تو هرسایت فارسی میشه پیدا کرد!

اما اون دوست عزیزی که میخواد به عنوان پایان نامه روی این موضوع کار کنه باید بدونه که:

۱)هدف اصلی مهاجرت vmها کاهش انرژی می باشد
۲)پیاده سازی موضوعات این تیپی با کلودسیم می باشد
۳)لازمه کلودسیم برنامه نویسی جاوا می باشد

و حالا با این توضیح ساده و مختصر به نظر میاد خیلی سریعتر به نتیجه برسیم که با توجه به دانسته های ما(شما) آیا "مهاجرت" انتخاب مناسبی هست یا نه!

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه یا سایر زمینه ها مطالعه {کردند/میکنند/خواهند کرد} ما را در بهبود کیفیت هرچه بهتر تاپیک یاری نمایند. Shy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
همه چیز درمورد ابر
آیا تاپیک توضیحی فارسی برای یه مبحث علمی (مخصوصا برای پایان نامه و مقاله) ایده خوبی است؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط αɾια.)
RE: همه چیز درمورد ابر
(۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آیا تاپیک توضیحی فارسی برای یه مبحث علمی (مخصوصا برای پایان نامه و مقاله) ایده خوبی است؟

قرار نیست موضوع رو به فارسی توضیح بدیم ،
فقط نکاتی که لازمه قبل از شروع/انتخاب بدونیم (که هیچکس هم بهمون نمیگه) اینجا آورده میشه!

(۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  1)هدف اصلی مهاجرت vmها کاهش انرژی می باشد
۲)پیاده سازی موضوعات این تیپی با کلودسیم می باشد
۳)لازمه کلودسیم برنامه نویسی جاوا می باشد

من امروز با فهمیدن این ۳تا نکته کلا مهاجرتُ گذاشتم کنار
و جالبه بدونید برگشتن از این(انتخاب غلط) چند ماهی طول کشید چون هیچکس به من چیزی نگفت!

خواستم بعد از من کسی بخاطر ندونستن این قبیل موضوعات زمانش هدر نره!
و شایدم جا بندازیم فرهنگ اینکه "اگه من چیزی که بلدم رو به دیگران هم بگم چیزی ازم کم نمیشه"

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ
منم موضوع پایان نامه م زمانبندی سرویس های جریان کار هستش اما واقعا تو ابر خیلی منابع خوب کمه
نیاز به نصب کلودسیم ۴ دارم چون نیاز دارم از کانتینر ها استفاده کنم ممنون میشم اگه شما کلودسیم ۴ رو نصب کردین و امتحان کردین کمکم کنین
از روی یک فایل آموزشی رفتم اما بطور کامل کلاس هاش نصب نشد کتابخونه هاش رو هم اضافه کردم اما بازم علامت ! قرمز میاد موندم چی کار کنم همین اول کاری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک بالا توضیح داده(نیاز به فیلترشکن دارین) اما این کارها رو کردم درست نشد ممنون میشم یکی چک کنه ببینه برا اون درست میشه یا از مراحلی که انجام داده اگه درست شده عکس بگیره بفرسته
مقاله پایه ام خیلی سخته با این که خیلی مطالعه کردم هنوز گیج هستم دقیق نمیدونم چیکار کنم

ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۱۶ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ)mahdi12 نوشته شده توسط:  منم موضوع پایان نامه م زمانبندی سرویس های جریان کار هستش اما واقعا تو ابر خیلی منابع خوب کمه
نیاز به نصب کلودسیم ۴ دارم چون نیاز دارم از کانتینر ها استفاده کنم ممنون میشم اگه شما کلودسیم ۴ رو نصب کردین و امتحان کردین کمکم کنین
از روی یک فایل آموزشی رفتم اما بطور کامل کلاس هاش نصب نشد کتابخونه هاش رو هم اضافه کردم اما بازم علامت ! قرمز میاد موندم چی کار کنم همین اول کاری

این لینک بالا توضیح داده(نیاز به فیلترشکن دارین) اما این کارها رو کردم درست نشد ممنون میشم یکی چک کنه ببینه برا اون درست میشه یا از مراحلی که انجام داده اگه درست شده عکس بگیره بفرسته
مقاله پایه ام خیلی سخته با این که خیلی مطالعه کردم هنوز گیج هستم دقیق نمیدونم چیکار کنم

سلام ،من بخاطر ددلاین های افتضاح دانشگاه مجبور شدم بحث کلودسیمُ بذارم کنار (چون یادگیری واقعا زمان بره و من اصلا تایم ندارم)
بعضی از مسائل زمان بندی با متلب هم اجرا میشه (اگه کارتون فورثِ)
ولی درمورد کلودسیم من واقعا هیچ زمینه ای ندارم Sad

هراسی ندارند!
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ق.ظ، توسط αɾια.)
قسمت دوم: امنیت در ابر

.
.
.
.
.

ادامه دارد..

هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۷۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۸۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  همه چیز در مورد هوش مصنوعی ۲۰۶۳ ۲۶ ۳۱,۵۷۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  جزوه سیستم عامل پیشرفته دکتر ابراهیمی مقدم Farid_Feyzi ۲۵ ۳۴,۷۹۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: taban96
Star محاسبات ابری موبایل gitareghashang ۱۲ ۱۱,۱۷۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  جزوه آموزشی درخصوص رایانش ابری موبایل nilbarati ۰ ۱,۸۵۷ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  موضوع امنیت در شبکه های ابری mahdiyaghobi95 ۱ ۲,۵۵۸ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Star امنیت رایانش ابری sh4 ۱ ۲,۶۴۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close