زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟

نظرسنجی: کدوم نسبت به شرایط من و اعتبار مدرک و آینده شغلی و پیشرفت بهتره؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۰%
    پردیس خودگردان مجازی معماری کامپیوتر شهید بهشتی با آزمون ۰%
۰ ۰%
  • ۱۰۰/۰۰%
    شبکه آزاد تبریز ۱۰۰/۰۰%
۴ ۱۰۰/۰۰%
در کل ۴ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟
سلام دوستان.با اینکه تقریبا نصف بیشتر مراحل ثبت نام شهیدبهشتی رو رفتم هنوز دودلم.با توجه به اینکه نتایج آزاد نیومده هنوز و من آخرین مرحله ثبت نام رو همون چهارشنبه باید تهران انجام بدم و این رشته محل فعلا تو دفترچه نیس و فقط احتمالش هست که امسال همچین اتفاقی بیفته به نظرتون چیکار کنم؟مدرک و شرایط کدوم به نظرتون بهتره؟من متاهلم و شرایطم طوری نیست که بتونم واسه امسال دوباره بخونم.خودمم اهل تبریزم ولی همسرم دانشجوی دکتری عمران روزانه دانشگاه تهرانه!ممنون میشم راهنماییم کنین.Huh
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , darya62
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ
RE: ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  سلام دوستان.با اینکه تقریبا نصف بیشتر مراحل ثبت نام شهیدبهشتی رو رفتم هنوز دودلم.با توجه به اینکه نتایج آزاد نیومده هنوز و من آخرین مرحله ثبت نام رو همون چهارشنبه باید تهران انجام بدم و این رشته محل فعلا تو دفترچه نیس و فقط احتمالش هست که امسال همچین اتفاقی بیفته به نظرتون چیکار کنم؟مدرک و شرایط کدوم به نظرتون بهتره؟من متاهلم و شرایطم طوری نیست که بتونم واسه امسال دوباره بخونم.خودمم اهل تبریزم ولی همسرم دانشجوی دکتری عمران روزانه دانشگاه تهرانه!ممنون میشم راهنماییم کنین.Huh

آزاد هم گرایش معماری شرکت کردید؟شاغل هستین؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط پری دریایی.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  سلام دوستان.با اینکه تقریبا نصف بیشتر مراحل ثبت نام شهیدبهشتی رو رفتم هنوز دودلم.با توجه به اینکه نتایج آزاد نیومده هنوز و من آخرین مرحله ثبت نام رو همون چهارشنبه باید تهران انجام بدم و این رشته محل فعلا تو دفترچه نیس و فقط احتمالش هست که امسال همچین اتفاقی بیفته به نظرتون چیکار کنم؟مدرک و شرایط کدوم به نظرتون بهتره؟من متاهلم و شرایطم طوری نیست که بتونم واسه امسال دوباره بخونم.خودمم اهل تبریزم ولی همسرم دانشجوی دکتری عمران روزانه دانشگاه تهرانه!ممنون میشم راهنماییم کنین.Huh

نه چون رشته کارشناسیم IT بوده و هردو تو یه ساعت بود آزمونشون فقط آی تی شرکت کردم و ترتیب انتخابیم هم اول شبکه آزاد تهرانه بعدمخابرات امن اهر بعد قزوین و....!!!ولی الان شایعاتی هست که شبکه رو واسه تبریز ازین ترم بدن و منم دودل شدم.شاغل نیستم فعلا ولی قصد دارم همین روزا شروع کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط npour.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  سلام دوستان.با اینکه تقریبا نصف بیشتر مراحل ثبت نام شهیدبهشتی رو رفتم هنوز دودلم.با توجه به اینکه نتایج آزاد نیومده هنوز و من آخرین مرحله ثبت نام رو همون چهارشنبه باید تهران انجام بدم و این رشته محل فعلا تو دفترچه نیس و فقط احتمالش هست که امسال همچین اتفاقی بیفته به نظرتون چیکار کنم؟مدرک و شرایط کدوم به نظرتون بهتره؟من متاهلم و شرایطم طوری نیست که بتونم واسه امسال دوباره بخونم.خودمم اهل تبریزم ولی همسرم دانشجوی دکتری عمران روزانه دانشگاه تهرانه!ممنون میشم راهنماییم کنین.Huh

نه چون رشته کارشناسیم IT بوده و هردو تو یه ساعت بود آزمونشون فقط آی تی شرکت کردم و ترتیب انتخابیم هم اول شبکه آزاد تهرانه بعدمخابرات امن اهر بعد قزوین و....!!!ولی الان شایعاتی هست که شبکه رو واسه تبریز ازین ترم بدن و منم دودل شدم.شاغل نیستم فعلا ولی قصد دارم همین روزا شروع کنم.

پری جان به نظرم گرایشهای ازاد از نظر بازار کار بهتره با توجه به اینکه شهید بهشتی هم اموزش محور و هم مجازی هست فکر میکنم قبولی آزاد با ارزشتر باشه،در ضمن اگه تبریز از این ترم شبکه بیاره حتما حتما توی تکمیل میگیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پری دریایی
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
ممنون.حالا این ۲۴۰۰ منو که واریز کردم واسه شهید بهشتی برمیگردونن به نظرتون؟ Undecided
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  ممنون.حالا این ۲۴۰۰ منو که واریز کردم واسه شهید بهشتی برمیگردونن به نظرتون؟ Undecided

من نمیدونستم پول واریز کردینExclamation اگه پس نمیدن همینو بخونین..به ضررش نمیارزهDodgy
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ
فعلا نمیدونم نپرسیدم شاید تا شروع ترم برگردونن ولی این آزاد هم انقد کشش داده که آدم نمیتونه ریسک کنه اصلا معلوم نیس که حتما این رشته محل رو بیارن یا من قبول شم حتما.خدایا آخه چرا؟Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pegasus
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط Pegasus.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  فعلا نمیدونم نپرسیدم شاید تا شروع ترم برگردونن ولی این آزاد هم انقد کشش داده که آدم نمیتونه ریسک کنه اصلا معلوم نیس که حتما این رشته محل رو بیارن یا من قبول شم حتما.خدایا آخه چرا؟Sad

دقیقا نمیدونم بهشتی چه قانونی داشته باشه اما من مجازی مهرالبرز رو ثبت نام کردم و منتظر آزادم و پرسیدم ازشون گفتن تا قبل کلاسها اگه انصراف بدی تمام پول رو پس میدیم.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پری دریایی , npour
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط arminjahan.)
بر اساس قدمت رشته ، هر دو در یک سطح هستند و در یک اعتبار اما براساس اعتبار دانشگاه ،آزاد تبریز بالاتره
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pegasus
ارسال: #۱۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ
سلام دوستان
منم یه سوال با همین مضمون تاپیک داشتم
مشکل من هم انتخاب بین تجارت الکترونیک علوم تحقیقات و تجارت الکترونیک مجازی شیراز ه
من این واسم مهمه که تو این دوساله، وختم حروم نشه
و بعدش مدرک
و امکان ادامه تحصیلش نمیخام منتفی باشه
میدونم اصلشم باید خود آدم تلاش کنه؛ ولی محیطیم که توش تحصیل میکنی مهمه و تاثیر گذار
یکیش آزاده، یکیش دولتی
یکیش مجازیه، یکیش حضوری
حالا به نظر دوستان، آزاد تهران یا مجازی شیراز؟
و یه مشکلیم که دارم اینه که من تو سایت علوم تحقیقات هیچ صحبتی از رشته های آی تی ندیم؛ ینی سال اولیه که این رشته رو آورده واسه ارشد؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  بر اساس قدمت رشته ، هر دو در یک سطح هستند و در یک اعتبار اما براساس اعتبار دانشگاه ،آزاد تبریز بالاتره

مطمئنی دانشگاه آزاد تبریز از دانشگاه شهید بهشتی بالاتره؟؟؟؟؟؟/ HuhHuhHuhHuhBlush
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲ ب.ظ)hossein1991 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  بر اساس قدمت رشته ، هر دو در یک سطح هستند و در یک اعتبار اما براساس اعتبار دانشگاه ،آزاد تبریز بالاتره

مطمئنی دانشگاه آزاد تبریز از دانشگاه شهید بهشتی بالاتره؟؟؟؟؟؟/ HuhHuhHuhHuhBlush

از آموزش محور مجازی شهید بهشتی قطعاااا بهتره
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ ب.ظ
پولش بده بمن یه مدرک ارشد هوش بدم از دانشگاه سراسری بهت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۸۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۵۸۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close