زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه سازی پیشرفته ۱ ... کدوم زبان؟؟؟؟

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ
سلا خسته نباشید..
دوستان کسی اطلاعی داره که در درس برنامه سازی پیشرفته ۱ _ سه واحد تخصصی - کاردانی پیوسته دانشگاه غیرانتفاعی کدوم زبان باید تدریس بشه؟؟؟؟
پاسکال؟؟؟
یا
سی؟؟؟؟

یا سی پلاس؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم سریع راهنمایی کنیدددHeartHeartBlushBlushBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ
ما ناپیوسته بودیم و پیشرفته یکمون سی پلاس پلاس بود و پیشرفته ۲ مون سی شارپ.
البته بستگی داره کدمو مسلطید .. کدومو تو زمان خودتون بهتون یاد دادن و..

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.iii
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ
من خودم که ناپیوسته بودم.... اشتباه نکنم پاسکال رو گفتن..
ولی خود من به سی و سی پلاس مسلط هستم..
میخوام سی بگم اما ترسم از اینه که نکنه من باید پاسکال میگفتم بعد پیشرفته ۲ سی گفته می شد؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط tabassomesayna.)
RE: برنامه سازی پیشرفته ۱ ... کدوم زبان؟؟؟؟
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)maryam.iii نوشته شده توسط:  من خودم که ناپیوسته بودم.... اشتباه نکنم پاسکال رو گفتن..
ولی خود من به سی و سی پلاس مسلط هستم..
میخوام سی بگم اما ترسم از اینه که نکنه من باید پاسکال میگفتم بعد پیشرفته ۲ سی گفته می شد؟؟؟؟؟؟

به نظرم واسه دانشجوهاتون بهتره که تو پیشرفته یک سی پلاس یا سی یاد بگیرن و بعد هم سی شارپ.
مطمئن باشید بیشتر دعاگوتون هستند.
ما که خوشحال بودیم از اینکه این دو تا زبونو یاد گرفتیم .. چون پاسکال به دردشون نمیخوره تو اینده .. ولی مباحث شی گرایی تو سی پلاس رو میتونن تعمیم بدن به زبونهای دیگه مثل PHP ,جاوا و..

همه چی دست استاده .. شما حتی میتونید تو پیشرفته یک مثل خیلی از اساتید که میخوان خیال خودشونو راحت کنن ویژوال بیسیک هم درس بدید..
ولی منصفانه ش اینه که خودتونو بذارید جای اون دانشجوها .. ممکنه بینشون یکی باشه که یادگیری یکی از این زبونها رو اینده ش تاثیر داشته باشه ..
دقیقآ" چیزی که واسه من اتفاق افتاد..

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام نه نه نه ن نه پاسکال نگید جان من
ای وای حتی فکر کردن بهش هم درد آوره
ببینید من خواهش میکنم همینجا از تمام دوستان که تدریس میکنن همیشه از جدید ترین برنامه ها و تکنولوژی ها استفاده کنند
حالا چرا پاسکال نه
پاسکال دیگه استفاده نمیشه دلیلش هم ۱- عدم پشتیبانی ۲- وجود جایگزین های قویتر
ما وقتی سی و سی ++ رو داریم دلیلی نداره به سراغ پاسکال بریم
یه زمانی میگفتن زبان سی صنعتی هست و پاسکال تجاری که نمونه اش قدیما یادمه برنام های بانک تجارت رو با پاسکال یکی نوشته بودن
جاوا و سی # نه
چرا؟
تدریس این زبان ها نیاز به دید عمیقی در برنامه نویسی داره در حالی که دانشجوهای ما هنوز مباحث بیس رو انچنان که باید فرا بگیرن نگرفتن شما در نظر بگیرید وقتی هنوز دانشجو نمیدونه فرایند اجرای یک برنامه ی محلی به چه شکل هست چجوری میخواد با کدهای مدیریت شده کار کنه
چرا سی++ نه
در برنامه سازی پیشرفته ی ۱ برنامه نویس باید با ورودی خروجی های زبان سی آشنا بشه چون این زبان بشدت هنوز مورد استفاده قرار میگیره از هکر ها گرفته تا برنامه نویسان سیستمی و ....
در برنامه سازی پیشرفته ی ۲ یه بار دیگه شروع میکنیم ورودی خروجی ها رو میگیم چون با سی فرق داره بعد پرش میکنیم به اشاره گرها و شی گرایی و چند نخی و .....
پس کجا جاوا و سی# بگیم؟ معمولا اساتید این رو در دروسی مثل مباحث ویژه مطرح میکنن
اما این رو بدونید یه دانشجو حتما باید با سی و سی++ آشنا باشه و بعد بره سراغ زبان های دیگه
طرف ۵ ساله سی# کار میکنه تو یه برنامه هزار بار تبدیل نوع انجام میده و تابع parse() رو فراخوانی میکنه و هنوزم با ازمون خطا جلو میره میگم میدونی کارش چیه میگه نه
خب وقتی این مطالب تو زبان های سطح پایین مانند سی و سی++ براش هضم نشده چجوری میخواد اینجا یاد بگیره؟
معلومه یاد نمیگیره دست اخر هم مثل همیشه جوان ایرانی ما در آینده فردی پر از ایده میشه که هر ایده اش دنیا رو میلرزونه اما به کد نویسی و پیاده سازی که میرسه کم میاره و میگه بلد نیستم
انشالله مفید باشیم
خدانگهدار
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
دوستان من تصمیم گرفتم سی بگم
راستش خودمم اصلا راضی نبودم پاسکال بگم ... ولی ازتون پرسیدم که یه وقت اشتباه نکنم...
از راهنمایی همه دوستان ممنون...
ان شا ا.... برنامه نویسی پیشرفته ۲ اگه من مدرسشون بودم سی پلاس پلاس رو می گم...
همگی موافق هستید؟؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone , tabassomesayna
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط K@online.)
من کاردانی ناپیوسته بودم برنامه سازی پیشرفته ۱ به ما سی پلاس پلاس گقتن
بستگی به دانشگاه داره بعضی دانشگاه ها سی شارپ یا جاوا ارائه میدن

فکنم تا حلا پاسکال باید منقرض شده باشه : دی

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , maryam.iii
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ
به علت پرسیدن در مکان نامناسب بسته شد. لطفا در انتخاب محل پرسشتون دقت کنین

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۷۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۷۱ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۷۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۸۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۰۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۱۱۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۹۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۸۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close