زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان فرانسه

ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ
زبان فرانسه
کسی هست که تجربه یادگیری فرانسه داشته باشه‌، من میخوام تازه شروع کنم‌، در مورد متد های یادگیری اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم‌، چه موسسه یا آموزشگاه خاصی رو پیشنهاد میکنید ؟
البته من خودم یکم سرچ کردم به یه سری نتیجه رسیدم ولی گفتم اینجا اگه کسی تجربه ای داره کمک بگیرم .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ
زبان فرانسه
منم خیلی دوس دارم یاد بگیرم. اما فکر میکنم تو شهر خودم جایی تدریس نمی کنن. مجبورم تا مهر وایسم. هرجا ارشد قبول شدم، برم کلاس اگه بشه که فکر نکنم بشه.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
زبان فرانسه
کانون زبان ایران بهترین جاست.البته اگر وقت بدن وجای خالی داشته باشن
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط ملیکا.)
زبان فرانسه
شما خودتون فرانسه کانون زبان خوندید ؟ آخه قطب راوندی تو کلاس فرانسه خیلی معروفه‌، متدش هم جدید‌تر از کانون زبان هست .
تا جایی که من تحقیق کردم متد کانون زبان قفله است.
قطب راوندی متد های campus‌، alter ego‌، reflets ‌، تو شعبه های مختلفش تدریس میکنه‌،
مثل اینکه reflets بیشتر متکی به گرامر هست ولی campus مکالمه است .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ
زبان فرانسه
من یک ترم رفتم کلاسهایی که مرکز تحقیقات فرهنگیان برگزار میکرد مادر استادمون فرانسوی بود
نمراتم هم خوب می شد اما خیلی سخته باید خیلی وقت بگذارید و خیلی کار کنید من دیگه ادامه ندادم و الان همش یادم رفته ولی اگر یاد بگیرید خیلی قشنگه.

یکی از کتابهایی که با ما کار میکردن forum بود.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ ب.ظ
زبان فرانسه
من یه سوال برام پیش اومده.
اصلا" چرا زبان فرانسه؟ فقط علاقه یا اینکه دلیل دیگه ای داره؟

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط ملیکا.)
زبان فرانسه
خب زبان اول دنیا که انگلیسیه‌، بعدش اسپانیاییه که کلا آمریکای لاتین اسپانیایی صحبت میکنن‌، بعدش هم فکر کنم فرانسوی و عربی و آلمانی هستن ،
فرانسه و خیلی از کشورای اروپایی و کلا کانادا فرانسه صحبت می کنن‌، خودمم دوست داشتم یه زبان جدید یاد بگیرم‌، فکر می کنم انگلیسیم به یه سطح خوبی رسیده‌، البته با روون صحبت کردن هنوز فاصله دارم‌، میگن فرانسه هم زبان قشنگیه‌، به هر حال یادگیری یه زبان جدید جالبه ،و مطمئنا یه روز به درد آدم میخوره‌، خدا رو چه دیدین شایدم یه روز تونستم برم کانادا .
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من یک ترم رفتم کلاسهایی که مرکز تحقیقات فرهنگیان برگزار میکرد مادر استادمون فرانسوی بود
نمراتم هم خوب می شد اما خیلی سخته باید خیلی وقت بگذارید و خیلی کار کنید من دیگه ادامه ندادم و الان همش یادم رفته ولی اگر یاد بگیرید خیلی قشنگه.

یکی از کتابهایی که با ما کار میکردن forum بود.

آره عزیزم‌، خودم هم فکر می کنم اگه بخوام بخونم قشنگ روزی ۳ ساعتو باید وقت بذارم‌، دیده بودم بچه هایی که واسه مهاجرت تو کتابخونه فرانسه میخوندن خیلی وقتا کتابخونه بودن .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ب.ظ
زبان فرانسه
علاوه بر خوندن باید مکالمات فرانسه در سطح خودتون رو هم گوش کنید چون تلفظ یک سری کلمات برای ما ایرانی‌ها سخته (مثلا فکر کنم organization میشه اوقگانیزسیون )باید تمرین کنید که بتونید درست تلفظ کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط polarisia.)
زبان فرانسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Fardad-A , n_amiry70@yahoo.com
ارسال: #۱۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
زبان فرانسه
یکی از دوستان من کانون زبان میرفت که متدش Reflets بود.درسته زود از یاد میره.مثل زبان عربیه و مذکر و مونث داره.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
زبان فرانسه
یه چیز جالب بگم‌، من تا امروز عصر نمی دونستم متد reflets و قفله یکی هستند .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ب.ظ
زبان فرانسه
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  فرانسه و خیلی از کشورای اروپایی و کلا کانادا فرانسه صحبت می کنن.
تو کانادا فقط در بعضی از مناطق این کشور فرانسه صحبت میشه و باقی مناطق همون انگلیسی رو صحبت کی می کنن(البته من نمی دونم که کدوم درصد بیشتری رو دارن)

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط ملیکا.)
زبان فرانسه
زبان رسمیشون که هم فرانسه است هم انگلیسیه‌، بیشتر انگلیسی صحبت می کنن ولی اونجا معروفه که دست فرانسوی هاست‌، دونستن زبان فرانسه یه مزیت بزرگه و اصلا رفتارشون با آدمی که فرانسه میتونه صحبت کنه خیلی بهتره .
اتفاقا همین اواخر celion dion یه آهنگ فرانسوی تو کانادا اجرا کرد‌، من هیچی از این آهنگ نفهمیدم ولی اینقدر زیبا بود که من اینقدر گوش کردم که حفظ شدم.

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
زبان فرانسه
یه دوستی از من درمورد زبان اسپانیولی پرسیده بود
گفتم چون من سررشته ندارم این جا مطرح کنم
کسی درمورد زبان اسپانیایی اشنایی داره ؟
کلا چه پیشنهادی برای نحوه یادگیری هستش؟
منبع یا سایت اموزشی میتونید معرفی کنید که خیلی پایه ای باشه وعالی؟

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: زبان فرانسه
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  یه دوستی از من درمورد زبان اسپانیولی پرسیده بود
گفتم چون من سررشته ندارم این جا مطرح کنم
کسی درمورد زبان اسپانیایی اشنایی داره ؟
کلا چه پیشنهادی برای نحوه یادگیری هستش؟
منبع یا سایت اموزشی میتونید معرفی کنید که خیلی پایه ای باشه وعالی؟
در مورد اسپانیولی سایت spanishdict خیلی سایت خوبیه و برای شروع واقعا عالیه.
کلاس هم حداقل تو تهران موسسه های زیادی هستند که این زبان رو درس می دن که بعضیاشونم خیلی معروفن در زمینه اسپانیولی.
اینکه چه لهجه ای رو انتخاب کنید هم مهمه. مثلا اسپانیایی یا مکزیکی یا ...
دومین زبان دنیاست و به نظر من یکی از زیباترین زبان ها!
متدای مختلفی هم داره مثل suena و prisma که البته من خیلی دقیق نمی دونم چیه.
البته اینجا بحث راجع به فرانسه بود ولی خوب گفتم سوال پرسیدین جوابشو بدم!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morteza_s , polarisia

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۴ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۸۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  معرفی دیکشنری برای زبان های آلمانی و فرانسه roozbeh.rahmani ۰ ۲,۰۹۹ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roozbeh.rahmani
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۷۱۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  آموزش اولیه زبان فرانسه roozbeh.rahmani ۰ ۲,۳۱۳ ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: roozbeh.rahmani
  کدام زبان را برای یادگیری زبان دوم بعد از انگلیسی انتخاب کنم؟! eng.ma30 ۸ ۶,۹۱۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.ma30
  کلاس زبان یا روش دیگه برای تقویت زبان (همه نظر بخصوص Speaking) mostafa2012 ۲ ۳,۸۵۶ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  تشخیص زبان منظم و زبان مستقل از متن monmon123 ۹ ۱۳,۵۲۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69
  الفبای زبان فرانسه morweb ۰ ۲,۲۴۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close