تالار گفتمان مانشت
زبان فرانسه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
زبان فرانسه - ملیکا - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ

کسی هست که تجربه یادگیری فرانسه داشته باشه‌، من میخوام تازه شروع کنم‌، در مورد متد های یادگیری اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم‌، چه موسسه یا آموزشگاه خاصی رو پیشنهاد میکنید ؟
البته من خودم یکم سرچ کردم به یه سری نتیجه رسیدم ولی گفتم اینجا اگه کسی تجربه ای داره کمک بگیرم .

زبان فرانسه - polarisia - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ

منم خیلی دوس دارم یاد بگیرم. اما فکر میکنم تو شهر خودم جایی تدریس نمی کنن. مجبورم تا مهر وایسم. هرجا ارشد قبول شدم، برم کلاس اگه بشه که فکر نکنم بشه.

زبان فرانسه - fatima1537 - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ

کانون زبان ایران بهترین جاست.البته اگر وقت بدن وجای خالی داشته باشن

زبان فرانسه - ملیکا - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ

شما خودتون فرانسه کانون زبان خوندید ؟ آخه قطب راوندی تو کلاس فرانسه خیلی معروفه‌، متدش هم جدید‌تر از کانون زبان هست .
تا جایی که من تحقیق کردم متد کانون زبان قفله است.
قطب راوندی متد های campus‌، alter ego‌، reflets ‌، تو شعبه های مختلفش تدریس میکنه‌،
مثل اینکه reflets بیشتر متکی به گرامر هست ولی campus مکالمه است .

زبان فرانسه - ف.ش - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ

من یک ترم رفتم کلاسهایی که مرکز تحقیقات فرهنگیان برگزار میکرد مادر استادمون فرانسوی بود
نمراتم هم خوب می شد اما خیلی سخته باید خیلی وقت بگذارید و خیلی کار کنید من دیگه ادامه ندادم و الان همش یادم رفته ولی اگر یاد بگیرید خیلی قشنگه.

یکی از کتابهایی که با ما کار میکردن forum بود.

زبان فرانسه - mfXpert - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ

من یه سوال برام پیش اومده.
اصلا" چرا زبان فرانسه؟ فقط علاقه یا اینکه دلیل دیگه ای داره؟

زبان فرانسه - ملیکا - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ

خب زبان اول دنیا که انگلیسیه‌، بعدش اسپانیاییه که کلا آمریکای لاتین اسپانیایی صحبت میکنن‌، بعدش هم فکر کنم فرانسوی و عربی و آلمانی هستن ،
فرانسه و خیلی از کشورای اروپایی و کلا کانادا فرانسه صحبت می کنن‌، خودمم دوست داشتم یه زبان جدید یاد بگیرم‌، فکر می کنم انگلیسیم به یه سطح خوبی رسیده‌، البته با روون صحبت کردن هنوز فاصله دارم‌، میگن فرانسه هم زبان قشنگیه‌، به هر حال یادگیری یه زبان جدید جالبه ،و مطمئنا یه روز به درد آدم میخوره‌، خدا رو چه دیدین شایدم یه روز تونستم برم کانادا .
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من یک ترم رفتم کلاسهایی که مرکز تحقیقات فرهنگیان برگزار میکرد مادر استادمون فرانسوی بود
نمراتم هم خوب می شد اما خیلی سخته باید خیلی وقت بگذارید و خیلی کار کنید من دیگه ادامه ندادم و الان همش یادم رفته ولی اگر یاد بگیرید خیلی قشنگه.

یکی از کتابهایی که با ما کار میکردن forum بود.

آره عزیزم‌، خودم هم فکر می کنم اگه بخوام بخونم قشنگ روزی ۳ ساعتو باید وقت بذارم‌، دیده بودم بچه هایی که واسه مهاجرت تو کتابخونه فرانسه میخوندن خیلی وقتا کتابخونه بودن .

زبان فرانسه - ف.ش - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ ب.ظ

علاوه بر خوندن باید مکالمات فرانسه در سطح خودتون رو هم گوش کنید چون تلفظ یک سری کلمات برای ما ایرانی‌ها سخته (مثلا فکر کنم organization میشه اوقگانیزسیون )باید تمرین کنید که بتونید درست تلفظ کنید.

زبان فرانسه - polarisia - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زبان فرانسه - fatima1537 - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ

یکی از دوستان من کانون زبان میرفت که متدش Reflets بود.درسته زود از یاد میره.مثل زبان عربیه و مذکر و مونث داره.

زبان فرانسه - ملیکا - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ

یه چیز جالب بگم‌، من تا امروز عصر نمی دونستم متد reflets و قفله یکی هستند .

زبان فرانسه - mfXpert - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  فرانسه و خیلی از کشورای اروپایی و کلا کانادا فرانسه صحبت می کنن.
تو کانادا فقط در بعضی از مناطق این کشور فرانسه صحبت میشه و باقی مناطق همون انگلیسی رو صحبت کی می کنن(البته من نمی دونم که کدوم درصد بیشتری رو دارن)

زبان فرانسه - ملیکا - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ

زبان رسمیشون که هم فرانسه است هم انگلیسیه‌، بیشتر انگلیسی صحبت می کنن ولی اونجا معروفه که دست فرانسوی هاست‌، دونستن زبان فرانسه یه مزیت بزرگه و اصلا رفتارشون با آدمی که فرانسه میتونه صحبت کنه خیلی بهتره .
اتفاقا همین اواخر celion dion یه آهنگ فرانسوی تو کانادا اجرا کرد‌، من هیچی از این آهنگ نفهمیدم ولی اینقدر زیبا بود که من اینقدر گوش کردم که حفظ شدم.

زبان فرانسه - Morteza_s - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ

یه دوستی از من درمورد زبان اسپانیولی پرسیده بود
گفتم چون من سررشته ندارم این جا مطرح کنم
کسی درمورد زبان اسپانیایی اشنایی داره ؟
کلا چه پیشنهادی برای نحوه یادگیری هستش؟
منبع یا سایت اموزشی میتونید معرفی کنید که خیلی پایه ای باشه وعالی؟

RE: زبان فرانسه - luna - 04 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  یه دوستی از من درمورد زبان اسپانیولی پرسیده بود
گفتم چون من سررشته ندارم این جا مطرح کنم
کسی درمورد زبان اسپانیایی اشنایی داره ؟
کلا چه پیشنهادی برای نحوه یادگیری هستش؟
منبع یا سایت اموزشی میتونید معرفی کنید که خیلی پایه ای باشه وعالی؟
در مورد اسپانیولی سایت spanishdict خیلی سایت خوبیه و برای شروع واقعا عالیه.
کلاس هم حداقل تو تهران موسسه های زیادی هستند که این زبان رو درس می دن که بعضیاشونم خیلی معروفن در زمینه اسپانیولی.
اینکه چه لهجه ای رو انتخاب کنید هم مهمه. مثلا اسپانیایی یا مکزیکی یا ...
دومین زبان دنیاست و به نظر من یکی از زیباترین زبان ها!
متدای مختلفی هم داره مثل suena و prisma که البته من خیلی دقیق نمی دونم چیه.
البته اینجا بحث راجع به فرانسه بود ولی خوب گفتم سوال پرسیدین جوابشو بدم!