زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان فرانسه

ارسال: #۱۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ ق.ظ
زبان فرانسه
نرم افزار Rosetta stone برای شروع خیلی عالیه‌، حداقل یکم آدم رو میبره تو فاز اون زبان .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , fatima1537
ارسال: #۱۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ
زبان فرانسه
به نظر من برید کانون ایران بعدشم میتونید ازمون های delf &dalf رو بدید فکر کنم آزموناشو باید برید سفارت بدید

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ب.ظ
زبان فرانسه
شما تجربه ای از کانون زبان دارید ؟

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
زبان فرانسه
رفتن به کانادا با دانستن زبان فرانسه زمانش خیلی کوتاه میشه. کافی است واسه کبک درخواست مهاجرت بدین. در مصاحبه سفارت کانادا یک زبان اصلی و یکی را زبان دوم معرفی میکنید. اگه زبان انگلیسی اصلی باشه باید برای بریتیش کلمبیا درخواست بدید که بدلیل شلوغ بودن چند سالی طول میکشه ولی اگه زبان اصلی را فرانسه و زبان دوم را انگلیسی انتخاب کنید در زمان صرف جویی اساسی میکنید و حدود یکسال بعد برای مصاحبه دعوت میکنند. بعد که مهاجرت کردین حالا هر جا دوست داشتید در کانادا برید زندگی کنید. البته الآن با این وضعیت نا آرمیها در سوریه یکی از دوستان من میگفت مصاحبه‌ها کمی افتاده عقب و ممکنه کشور دیگری بجای سوریه معرفی بشه.
حالا که صحبت از زبانهای خارجی شد باید بگم من سال قبل برای کاری لازم بود کمی آلمانی یاد بگیرم. یک مدتی هم دنبال کردم. فرصت کلاس که نبود ولی دویچه ووله آموزش اینترنتی میداد. یک تعدادی کتاب خودآموز و سی دی هم مجانا" فرستاد. کمی یاد گرفتم و البته در کاری که داشتم کسی کمک کرد و حل شد. ولی فکر کنم زبان فرانسه سخت ولی بهتر از آلمانی است.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۱
ارسال: #۲۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ
زبان فرانسه
من که امروز رفتم یک کتاب فروشی، کتاب campus 1 رو دیدم. به نظرم اصلا برای فردی که تو خونه می‌خواد یاد بگیره و کلاس نره بدرد نمیخوره، همش فرانسوی بود. قیمتش‌ام ۱۷۰۰۰ بود.
من که یک کلمه فرانسوی بلد نیستم نمی‌تونم با یه همچین کتاب شروع کنم که همش فرانسویه. باید یه کتاب خودآموز درست حسابی باشه. مثلا در کنار جمله فرانسوی ترجمه انگلیسی باشه. کسی همچین کتابی سراغ داره؟!

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
زبان فرانسه
به نظرم نمیشه همون اول کاری با خودآموز شروع کرد‌، باید حداقل یکی دو ترم برید کلاس‌، چون اگه تلفظ لغات از همون اول اشتباه وارد ذهنتون بشه تصحیحش خیلی سخته .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۲۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ب.ظ
زبان فرانسه
کلا آموزش زبان خارجی حالا هر زبانی که باشه اگه کلاس نری به نظر من یه چیزی خیلی دستو پا شکسته یاد میگیری
وقتی تو محیطی قرار بگیری که مجبور باشی به همون زبان سر کلاس صحبت کنی با بچه‌ها وبا استاد اونوقت میفهی که چقدر ایراد داشتی و خیلی بهتر میتونی ایراد هاتو رفع کنی
این نظر من بود.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۲۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط polarisia.)
RE: زبان فرانسه
کاملا موافق‌ام. منم هرکی می‌پرسه انگلیسی چطوری یاد بگیرم؟! در جواب بهش میگم: بهترین گزینه همینه که بری کلاس با وجود هزاران کتاب آموزش انگلیسی.

اما من دیگه وقت ندارم برم کلاس زبان فرانسوی. میدونم سخته اما میخوام چند زبان دیگه یاد بگیرم که اولیش فرانسویه! Big Grin

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ ب.ظ
زبان فرانسه
آسانترین زبان‌های دنیا برای آموختن کدامند؟

برای آموختن هر زبانی باید وقت و انرژی فراوان گذاشت و نمی توان گفت هیچ زبان خارجی آسان است اما با این وجود زبانشناسان به طبقه بندی زبان های دنیا بر اساس میزان سهولت یا پیچیدگی آموختن پرداخته اند که چندی پیش به معرفی پنج زبان مشکل دنیا برای آموختن پرداختیم.

به گزارش دادنا، پنج زبان آسان دنیا برای آموختن بر اساس پژوهش های هایی انتخاب شده اند که میزان وقت و انرژی که یادگیرنده برای آموختن آن به کار می برد در مقایسه با سایر زبان‌ها کمتر است و یادگیرنده می تواند زودتر به مهارت های چهارگانه خواندن، شنیدن، صحبت کردن و گوش دادن برسد.

این مطلب را که وب سایت Third Age آن را منتشر کرده را با هم می خوانیم:

۱- انگلیسی زبان انگلیسی در مقایسه با اکثریت زبان های زنده دنیا زبان آسانی برای یادگیری است. در این زبان بین المللی صرف فعل آسان است و شامل قواعد پیچیده نیست و اشیاء و نام‌ها جنسیت ندارند و تقریباً دستور زبان ساده ای دارد. این زبان تقریباً در همه جای دنیا حضور دارد و می توان آن را شنید.
مهم نیست در جایی در دل اقیانوس اطلس مانند هائیتی یا کوبا باشی و یا در چین و ایران. این زبان کار شما را راه می اندازد زیرا بیشترین میزان پراکندگی را نسبت به زبان های دیگر دارد. فعل‌ها در زبان انگلیس کوتاهند و فقط در حالت سوم شخص تغییر مختصری می کنند. بسیاری از مردم دنیا انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده اند.

۲- ایتالیایی یادگیری زبان ایتالیایی از بسیاری از زبان های دیگر آسانتر است. صرف فعل قاعده پیچیده ای ندارد و تلفظ کلمات نیز براحتی قابل حفظ کردن و واژگان آن از زبان لاتین مشتق شده است که با دانستن یک زبان هند و اروپایی دیگر می توان معنی برخی از کلمات ایتالیایی را حدس زد.

۳- اسپانیایی نیز در رده یکی از آسانترین زبان های دنیا برای آموختن است.
بسیاری از کلمات و واژگان آن شبیه زبان انگلیسی است و نوشتن به این زبان کاملاً فونتیک و آوایی است یعنی کلمات همان طور که به گوش می رسند نوشته می شوند. زبان اسپانیایی بسیار شبیه زبان ایتالیایی است و دستور زبان و شیوه تلفظ آن هم به آسانی زبان انگلیسی است. این زبان هم پراکندگی بسیاز زیادی در دنیا دارد و به غیر از اسپانیا در قاره اروپا، همه کشورهای آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی (به غیر از برزیل) به زبان اسپانیایی صحبت می کنند.

۴- فرانسویبرای کسانی که زبان انگلیسی را تا حدی بلدند یادگیری زبان فرانسوی بسیار آسانتر است زیرا بسیاری از واژگان در این دو زبان شبیه هم هستند و از ریشه لاتین استخراج شده اند.

۵- اسپرانتوپرچم زبان اسپرانتوزبان اسپرانتو توسط دکتر لودویک زامنهوف زبانشناس لهستانی با هدف ایجاد زبانی آسان برای ارتباط همه مردم دنیا ساخته شد.
در این زبان کلمات دقیقاً همانگونه که تلفظ می شوند، نوشته هم می شوند یعنی مانند زبان اسپانیایی زبانی فونتیک و آوایی است. در این زبان هیچ استثنایی در دستور زبان وجود ندارد و با آموختن یک واژه می توان به واژه مخالف آن نیز پی برد. هدف زامنهوف، خلق زبانی بی‌طرف و صلح‌پرور بود که یادگیری آن نیز آسان باشد و به درک متقابل فرهنگ‌های مردم مختلف جهان کمک کند.

یونسکو در استقبال از صدمین سالگرد انتشار زبان اسپرانتو در سال ۱۹۸۶ مراتب پشتیبانی خود را از آموزش و گسترش زبان بین‌المللی اسپرانتو در سراسر جهان ابراز داشته‌است

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط mosavat.)
RE: زبان فرانسه
به نظر من مهترین چیز حتی قبل از اسم موسسه‌، ساختار کتاب هست‌، برای فرانسه بعضی جاها قفله , و بعضی جاها cafe creme درس میدن که باید با پرس و جو به نتیجه گیری رسید که هر کدومش چه جوریه ...

برای یکی دو ترم اول هم کلاس رفتن اجتناب پذیر هست به نظر من ...

(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  رفتن به کانادا با دانستن زبان فرانسه زمانش خیلی کوتاه میشه. کافی است واسه کبک درخواست
...
کمک کرد و حل شد. ولی فکر کنم زبان فرانسه سخت ولی بهتر از آلمانی است.

اینکه فرمودین کتاب و سی دی مجانی فرستادن قضیه اش چه جوریه ؟! یعنی حتی هزینه پستش رو هم تقبل کردن ؟! یا اینکه فایلشو اینترنتی فرستادن ؟!

ما هم میتونیم درخواست بدیم ؟! از چه طریقی درخواست بدیم ؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ق.ظ
زبان فرانسه
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  زبان رسمیشون که هم فرانسه است هم انگلیسیه‌، بیشتر انگلیسی صحبت می کنن ولی اونجا معروفه که دست فرانسوی هاست‌، دونستن زبان فرانسه یه مزیت بزرگه و اصلا رفتارشون با آدمی که فرانسه میتونه صحبت کنه خیلی بهتره .

بچه ها این سایت رو ببینید. خیلی جالبه!
واسه زبان فرانسه خیلی چیزا داره!
یه سری سریالها و آموزشهای فرانسوی رو واسه اولین بار تو ایران عرضه میکنه!
سریال friends،lost،prison break و... رو به زبان فرانسه داره!
البته هنوز نذاشته رو سایت ولی اگه تو تماس با ما واسشون پیغام بذاری یا زنگ بزنی جواب میده!
این شماره ادمین سایت هست که از خودش گرفتم: ۰۹۳۸۳۲۴۳۸۲۸

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۲ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۶۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  معرفی دیکشنری برای زبان های آلمانی و فرانسه roozbeh.rahmani ۰ ۲,۰۷۳ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roozbeh.rahmani
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۶۹۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  آموزش اولیه زبان فرانسه roozbeh.rahmani ۰ ۲,۲۸۸ ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: roozbeh.rahmani
  کدام زبان را برای یادگیری زبان دوم بعد از انگلیسی انتخاب کنم؟! eng.ma30 ۸ ۶,۸۳۳ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.ma30
  کلاس زبان یا روش دیگه برای تقویت زبان (همه نظر بخصوص Speaking) mostafa2012 ۲ ۳,۸۲۲ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  تشخیص زبان منظم و زبان مستقل از متن monmon123 ۹ ۱۳,۳۶۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69
  الفبای زبان فرانسه morweb ۰ ۲,۱۹۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close