زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۶۵۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
قابل توجه قبولی های قزوین که نگران ثبت نام هستن :
من الان زنگ زدم اموزش قزوین مسئولش گفت هنوز اسامی قبول شده ها به دستشون نرسیده تا برنامه ریزی کنن برای ثبت نام و من پرسیدم یعنی ممکنه بعضی از قبولی ها رو رد کنن؟ گفت نه اصلا فقط منتظریم اسامی به دستمون برسه و گفتم تا کی اعلام میشه؟ گفت امروز و فردا لیست اسامی به دستمون میرسه.
نگران نباشین.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , virtual girl , npour , m.mosallaei , pedram25teh
ارسال: #۱۶۵۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ
سلام کسی میدونه شهریه نرم افزار ترمی چقدره؟؟؟
راستی درسته که بعضی ها ورودی بهمنن؟؟؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۶۵۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ
یه سوال واسه ثبت نام توی علوم تحقیقات تهران حتما باید خود شخص حضور داشته باشه نمیشه مدارکش رو کسه دیگه از اعضای خانوادش ببرن ثبت نامش کنن لطفا اگه کسی می دونه بگه
۰
۰
ارسال: #۱۶۵۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ)bihamegan نوشته شده توسط:  یه سوال واسه ثبت نام توی علوم تحقیقات تهران حتما باید خود شخص حضور داشته باشه نمیشه مدارکش رو کسه دیگه از اعضای خانوادش ببرن ثبت نامش کنن لطفا اگه کسی می دونه بگه
نمیشه باید خود شخص هم حضور داشته باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , npour
ارسال: #۱۶۵۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
ما هیچ کاری انجام ندادیم
مدیرگروه دست گذاشت روی ریزنمرات و بهانه تراشی
این قدر بهانه بتراشه تا از رو بره
۰
۰
ارسال: #۱۶۵۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه آنا، دکترعلوی فاضل با اعلام این خبر افزود: پیش بینی می‌شود ظرفیت دوره دکتری تخصصی فقط ۱/۷۷ برابر افزایش پیدا خواهد کرد لذا افزایش ۸ برابری ظرفیت صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

علوی فاضل با بیان این‌که« این افزایش با توجه به لحاظ کردم همه استانداردهای آموزشی و طبق توافقنامه‌های وزارت علوم صورت گرفته است»،‌افزود: به همین خاطر هیچگونه تخلفی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی صورت نگرفته و ثبت‌نام از ۶۷۷۸ نفر در سال ۹۲ به حدود ۱۲۰۰۰ نفر در سال ۹۳ پیش‌بینی شده است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: یکی دیگر از دلایل افزایش ظرفیت دکتری تخصصی، تجمیع واحدهای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای مادر بوده است که بر اثر تجمیع، هم‌افزایی در امکانات به وجود آمده است و واحدهای تجمیع شده امکان ارائه رشته‌های دکتری تخصصی را پیدا کرده‌اند لذا افزایش ظرفیت در دانشگاه آزاد اسلامی کاملا بر اساس مطالعه،‌ شناخت و توانمندی علمی صورت گرفته است.

علوی فاضل در ادامه خاطرنشان کرد: بخشی از این افزایش ظرفیت حاصل توزیع کلی رشته‌های تخصصی در سراسر کشور بر اساس توانایی‌های واحدهای دانشگاهی و جذب اعضای هیات علمی و با هدف بومی‌گزینی داوطلبان بوده است. وی در پایان گفت:‌ دانشگاه ازاد اسلامی همواره در پی پاسخ به مطالبات تحصیلات تکمیلی در کشور بوده که در راستای پاسخ به تقاضای فراوان مردم و مسئولین محترم و با رویکرد عدالت آموزشی صورت گرفته است.

زاکانی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها مدعی شده بود ظرفیت دکتری در دانشگاه آزاد ۸ برابر شده و این اقدام به زعم وی " فاجعه خیلی بزرگی است و ابعاد بسیار زیادی دارد که مجلس به این موضوع ورود خواهد کرد و مانع آن خواهد شد."

در همین راستا علوی فاضل در گفت‌وگو با سایت تدبیر خبر گفته بود:«ما از آقای زاکانی که فردی است که خود را به اصول پایبند می داند انتظار داریم پیش از این که این آمار را اعلام کند اول سوال کنند و از درست بودن این آمار مطمئن شوند بعد این آمار را رسانه‌ای کنند».
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sand , lafille
ارسال: #۱۶۵۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ
بگذارید خلاصتون کنم. ورودی امسال شبکه علوم تحقیقات ۱۸ نفر بود. که افزایشی ۱/۵ برابری گویا داشته است.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , lafille
ارسال: #۱۶۵۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  بگذارید خلاصتون کنم. ورودی امسال شبکه علوم تحقیقات ۱۸ نفر بود. که افزایشی ۱/۵ برابری گویا داشته است.

سلام
ممنون از خبرتون
مطمئن هستید؟ یعنی منبع که گفته دقیق بوده ۱۸ تا؟
خوب این جریان اخرین رتبه کل رو تونستید بکشید بیرون جریان چیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , مورتن
ارسال: #۱۶۵۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  بگذارید خلاصتون کنم. ورودی امسال شبکه علوم تحقیقات ۱۸ نفر بود. که افزایشی ۱/۵ برابری گویا داشته است.

افزایش ۱/۵ برابری؟
اگر منظورتون علوم تحقیقات تهران هست که تازه این ترم برای اولین بار ورودی گرفته مثل تهران مرکز و شمال و جنوب
۰
۰
ارسال: #۱۶۶۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  بگذارید خلاصتون کنم. ورودی امسال شبکه علوم تحقیقات ۱۸ نفر بود. که افزایشی ۱/۵ برابری گویا داشته است.

افزایش ۱/۵ برابری؟
اگر منظورتون علوم تحقیقات تهران هست که تازه این ترم برای اولین بار ورودی گرفته مثل تهران مرکز و شمال و جنوب

نه منظورم نسبت به چیزی که اعلام کردنه. نه نسبت به پارسال. قبل آزمون تمام رشته های مهندسی تو تهران هجده نفر میگرفته.
۰
۰
ارسال: #۱۶۶۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط npour.)
Re: RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  بگذارید خلاصتون کنم. ورودی امسال شبکه علوم تحقیقات ۱۸ نفر بود. که افزایشی ۱/۵ برابری گویا داشته است.

افزایش ۱/۵ برابری؟

نه منظورم نسبت به چیزی که اعلام کردنه. نه نسبت به پارسال. قبل آزمون تمام رشته های مهندسی تو تهران هجده نفر میگرفته.

توی دفترچه رشته های علوم انسانی۱۸ نفر،سایر رشته ها ۱۵ نفر بود، که با این افزایش ۱/۵ برابری میشه ۴۵ نفر در هر رشته محل.. خیلیه واقعا،بی دلیل نیست که تقریبا همه قبول شدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۱۶۶۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  

افزایش ۱/۵ برابری؟

توی دفترچه رشته های علوم انسانی۱۸ نفر،سایر رشته ها ۱۵ نفر بود، که با این افزایش ۱/۵ برابری میشه ۴۵ نفر در هر رشته محل.. خیلیه واقعا،بی دلیل نیست که تقریبا همه قبول شدن
اینجوری نگیم. کم نیستن کسانی که قبول نشدن
ممکنه اینجا هم باشن. ولی نمیان که اعلام عمومی بکنن(البته ۲-۳ نفری گفتن)

به هر حال یک زمانی کاردانی و کارشناسی هم کم میگرفتن. یک نسبت معقولی داشت با ارشد
وقتی ورودی کارشناسی زیاد شد، اینکه ورودی ارشد و حتی دکتری زیاد بشه خیلی نامعقول نیست
اصلا جمعیت این کشور یک زمانی ۳۰ میلیون نفر بود. سالها بعد جمعیت زیاد شده بود ولی جمعیت باسواد نسبت کمی داشت.... خوب اینها همه جهش داشتن

اما اینکه واقعا سرانه مورد نیاز کارشناس و کارشناس ارشد و دکتر در هر رشته به نسبت کل جمعیت واقعا چقدره؟ به نظرم نیاز به یک کار علمی و تحقیقاتی داره
البته خبر ندارم که در کشورهای پیشرفته واقعا چنین معیاری دارن یا خیر!
۰
۰
ارسال: #۱۶۶۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
نه، من با ۱۸ نفر حساب کردم فکر کنم بد توضیح دادم ۱۸*۱/۵+۱۸=۴۵
با ۱۵ نفر میشه ۳۷ نفر تقریبا
۰
۰
ارسال: #۱۶۶۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
دوستان کسی ثبت نام نکرده بدونیم شهریش چند شده؟؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lafille , npour
ارسال: #۱۶۶۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط lafille.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  

افزایش ۱/۵ برابری؟
علوم تحقیقات تهران از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۳ برای شبکه دانشجو پذیرفت.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۱۷۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۱۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۴۹۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۷۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۵۸۱ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close