زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۶۶۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
Re: RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)pouran نوشته شده توسط:  اما من فکر کنم ظرفیتا ۱/۵ برابر شدن یعنی چیزی حدود ۲۲نفر، نه اینکه افزایش ۱/۵ برابری داشتن، چون این تعداد فاجعس!!
بله، اینجوری معقول تره Smile
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۱۶۶۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  دوستان علوم تحقیقات رشت قبول شدم

رتبم هم شد ۳۶
میشه تراز و رتبه آخرین فرد قبولی رو بگین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789
ارسال: #۱۶۶۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط mm123456789.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)marmar_khanoom نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  دوستان علوم تحقیقات رشت قبول شدم

رتبم هم شد ۳۶
میشه تراز و رتبه آخرین فرد قبولی رو بگین؟

توی لینک زیر کارنامم هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۶۶۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
سلام خوبین؟
میشه از پردیس علوم تحقیقات بوشهر بگین ؟
کجای بوشهره ؟
سایتش چیه؟
خوابگاه داره یا نه برا دخترا و پسرا؟
پردیس با علوم تحقیقات یکی هست یا شعبشه؟
هر اطلاعی دارین ممنونم میشم
۰
۰
ارسال: #۱۶۷۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه، من با ۱۸ نفر حساب کردم فکر کنم بد توضیح دادم ۱۸*۱/۵+۱۸=۴۵
با ۱۵ نفر میشه ۳۷ نفر تقریبا

نه عزیزم میشه ۲۲-۳ نفر. زیاد هست نسبت به سراسری اما میخوام بگم آنچنان فاجعه هم نیست که خیلیا عزا گرفتن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۶۷۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه، من با ۱۸ نفر حساب کردم فکر کنم بد توضیح دادم ۱۸*۱/۵+۱۸=۴۵

نه عزیزم میشه ۲۲-۳ نفر. زیاد هست نسبت به سراسری اما میخوام بگم آنچنان فاجعه هم نیست که خیلیا عزا گرفتن.

دوست بنده با تراز ۵۷۰۰ معماری کامپیوتر علوم تحقیقات تهران قبول شده، نرم از ۷۰۰۰ پارسال ۶۵۰۰ شده و ...
هر کسی را باهاش صحبت می کنم امسال قبول شده
کلا تراز ها به شدت پایین اومده
یک دلیل افزایش ظرفیت هاست
یک دلیل هم بومی گزینی هست که امسال اجرا کردند
باز هم تاکید می کنم دنبال خدمات خوب از طرف دانشگاه باشید، دارید پول میدید باید اساتید خوب برایتان مهیا کنند
۰
۰
ارسال: #۱۶۷۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ق.ظ)نی نی گولو نوشته شده توسط:  سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید
من با تراز ۶۱۷۸ اولین انتخابم که پردیس علوم تحقیقات خراسان رضوی قبول شدم
حالا تو رشته محل های جدید دیدم آزاد گرگان هم نرم افزار آورده
به نظرتون با توجه به اینکه از نظر مسافت دوتاشون یک اندازه برای من فاصله دارند
آیا علوم تحقیقات خراسان رضوی برم یا گرگان رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی جواب ما رو ندادUndecidedHuh

امروز از آن من استBlush
۰
۰
ارسال: #۱۶۷۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه، من با ۱۸ نفر حساب کردم فکر کنم بد توضیح دادم ۱۸*۱/۵+۱۸=۴۵

دوست بنده با تراز ۵۷۰۰ معماری کامپیوتر علوم تحقیقات تهران قبول شده، نرم از ۷۰۰۰ پارسال ۶۵۰۰ شده و ...
باز هم تاکید می کنم دنبال خدمات خوب از طرف دانشگاه باشید، دارید پول میدید باید اساتید خوب برایتان مهیا کنند

نه خیلی ها رو ورودی بهمن گرفتند از حالا
برای همین ترازی که بهمن میاومد پائین الان اومده
۰
۰
ارسال: #۱۶۷۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ
دوستان کسی میدونه ما که قبول شده بودیم و تکمیل ظرفیت شرکت کریدم ، با این وضعیت که میگن ثبت نام شروع شده ولی جواب تکمیل ظرفیت نیومده باید چی کار کنیم ؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۷۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ
تهران- ایرنا- معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به وجود ظرفیت در محل های جدید، شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد می توانند تا روز دوشنبه ۲۴ شهریور ماه، ۲۰ انتخاب داشته باشند.
داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با اعلام ظرفیت های جدید۲۰ گزینه انتخاب دارند
'علوی فاضل' عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا با اعلام این خبر افزود: شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ثبت کنند.

وی افزود: داوطلبان باید در نظر داشته باشند انتخاب آنها فقط از مجموعه امتحانی که در آن آزمون داده اند،انجام شود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اظهار داشت: پذیرش محل های جدید براساس اولویت نمره کل و علاقه داوطلب صورت می گیرد.

وی یادآورشد که داوطلبان همچنین امکان ویرایش با انتخاب رشته محل مجدد برای آنها وجود دارد که در این صورت برای معاونت سنجش و پذیرش آخرین ثبت نام ملاک قرار خواهد گرفت.

علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا ثبت نام جدید باعث حذف قبولی مرحله قبل می شود، توضیح داد: این یک فرصت دوباره برای داوطلبان و هدف از آن بومی گزینی و افزایش قدرت انتخاب داوطلبان است؛ لذا هر داوطلب می تواند پس از انتخاب رشته در مرحله جدید منتظر نتایج این مرحله باقی بماند و بعد در مورد این که در کدام پذیرش خود ثبت نام بعمل آورد، تصمیم گیری کند.

به گفته وی در صورتی که فرد بخواهد در قبولی مرحله اول ادامه تحصیل دهد امکان ثبت نام با تأخیر برای وی وجود دارد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در مورد زمان اعلام نتایج این مرحله نیز گفت: نتیجه اواخر هفته آینده اعلام خواهد شد.

علوی فاضل همچنین اعلام کرد که امکان انتخاب محل های جدید برای داوطلبان مرحله دکتری تا یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه دارد و آنها می توانند ۲۰ محل دانشگاهی را انتخاب و در سایت ثبت نام کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص این که چه کسانی واجد شرایط انتخاب محل های جدید هستند، گفت: تمام داوطلبانی که در جلسه مصاحبه حضور داشتند می توانند در این مرحله شرکت کنند.

علوی فاضل در مورد شرایط شرکت داوطلبان بدون آزمون گفت: برای کلیه داوطلبان بدون آزمون که در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند و حائز شرایط این دوره هستند، امکان انتخاب رشته در این مرحله وجود دارد. همچنین نحوه ارزشیابی کلیه داوطلبان با آزمون براساس نمره کل بعد از مصاحبه و برای داوطلبان دوره بدون آزمون مجموع امتیازات حاصل از معدل پایان نامه و مصاحبه علمی درنظر گرفته می شود.

وی در مورد اعضای هیات علمی گفت: کلیه اعضای هیات علمی ای که حائز شرایط هستند و در دور دوم کارنامه آنها در سیستم وجود دارد، می توانند در این مرحله شرکت کنند.

معاون سنجش و پذیرش گفت: امکان انتخاب محل های جدید تا پایان روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و نتایج در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه ۹۳ اعلام خواهد شد.
۰
۰
ارسال: #۱۶۷۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ
Re: RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  

۲۲ نفر زیاد نیست، سراسری ها با روزانه و شبانه و پردیس و مجازی و سهمیه ها.،زیاد تر نباشن، کمتر هم نیستن،موضوع اینه که واحدهای دانشگاه آزاد،زیادن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۱۶۷۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  

اینجور که شما میفرمایید هرکسی هرجایی قبول شده پس باید شاهده چندین کلاس هرکدام چهل پنجاه نفره باشیم.
۰
۰
ارسال: #۱۶۷۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
بچه ها من کارشناسیمو دانشگاه سراسری بودم بعد که کارای فارق التحصیلیمو انجام دادم فقط بهم یه نامه واسه نظام وظیفه دادن و حتی ریز نمرات رو هم ندادن،
الان هم با دامشگاه کارشناسیم تماس گرفتم گفتم میخوام ثبت نام کنم ریز نمرات میخواد گفت جز اون نامه نظام وظیفه چیزی بهت تعلق نمیگیره،با همون برو ثبت نام کن.
ثبت نام ما هم ۲۹ تا ۳۱ شهریوره
کسی میدونه برم واسه ثبت نام گیر میدن که ریز نمرات و مدرک کارشناسیمو ندارم؟ چک میگیرن ؟ خودشون واسه بقیه مدارک با دانشگاه کارشناسیم مکاتبه می کنن؟

واسم خیلی مهمه
لطفا اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , npour
ارسال: #۱۶۷۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
سلام اینی که اخبار گفت چی بود گفتش صبح که هنوز دانشجویان ارشد ودکتری تغییر مکان دارند یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۰
۰
ارسال: #۱۶۸۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط ahoo_vahshi93.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)khashayar2 نوشته شده توسط:  بچه ها من کارشناسیمو دانشگاه سراسری بودم بعد که کارای فارق التحصیلیمو انجام دادم فقط بهم یه نامه واسه نظام وظیفه دادن و حتی ریز نمرات رو هم ندادن،
الان هم با دامشگاه کارشناسیم تماس گرفتم گفتم میخوام ثبت نام کنم ریز نمرات میخواد گفت جز اون نامه نظام وظیفه چیزی بهت تعلق نمیگیره،با همون برو ثبت نام کن.
ثبت نام ما هم ۲۹ تا ۳۱ شهریوره
کسی میدونه برم واسه ثبت نام گیر میدن که ریز نمرات و مدرک کارشناسیمو ندارم؟ چک میگیرن ؟ خودشون واسه بقیه مدارک با دانشگاه کارشناسیم مکاتبه می کنن؟

واسم خیلی مهمه
لطفا اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید

اون نامه ای که بهتون دادن کار مدرک کارشناسی رو انجام میده
ولی ریز نمرات چیزی دیگه اس
ریز نمرات رو اگه هنوز سیستم واست باز میشه برو بگیر و پرینتش کن
یا اینکه برو دانشگاه و بگو ریز نمرات رو میخوام
ریز نمرات بدون مهر و امضا رو میدن بهت ( بهشون بگو بدون مهر و امضا میخوای )
واسه ثبت نام هم بدون این چیزا بری نهایتش اینه که تعهد میگیرن که تا یک ماه دیگه نقص پروندت رو تکمیل کنی
در کل نگران نباشین

(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  

۲۲ نفر زیاد نیست، سراسری ها با روزانه و شبانه و پردیس و مجازی و سهمیه ها.،زیاد تر نباشن، کمتر هم نیستن،موضوع اینه که واحدهای دانشگاه آزاد،زیادن

فقط یک لحظه به ظرفیت دانشگاه های شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، شیراز و ... و اساتید موجود در این دانشگاه ها نگاه کنید
و سپس به ظرفیت آزادها و اساتید (دکتر) آنها نگاه کنید
بعد به عمق فاجعه میرسید
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , npour , reza 11111 , m.mosallaei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۹ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close