زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۶۰۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
قانون یکسال رزرو رو مطمئن هستم، برای اطمینان خودتون، از دانشگاه قبولی یه سوال بپرسید تلفنی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۰۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط arminjahan.)
مقایسه دروس ارائه شده و اساتید شبکه کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei , npour
ارسال: #۱۶۰۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
من کارشناسیمو دانشگاه دولتی (روزانه) بودم، حالا ارشد علوم و تحقیقات قبول شدم، واسه ثبت نام اصل مدرکو باید تحویلشون بدم؟
به من فقط یه گواهی صادر شده برای ناجا دادن که نشون میده کی معافیت تحصیلیم تموم میشه، حالا واسه ثبت نام تو دان آزاد باید مدرک کارشناسیمو آزاد کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۰۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
بچه ها من ۱۶ شهریور پروژم رو تحویل دادم و فارغ التحصیلیم شد ۱۶ شهریور ولی هنوز بررسی و ایناش مونده و قراره تماس بگیرن که برم سراغ کاراش ؛
حالا سوالم اینه به نظرتون دانشگاه الان بهم گواهی ای چیزی میده ؟؟ و اینکه تا کی ثبت نام مهلت داره ؟ فقط ۲ شنبه و ۳ شنبه هستش ؟ تهران مرکز قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۱۶۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ
دوستان راهنمایی کنید.
الان یعنی مثلآ دانشگاه ازاد قزوین گرایش شبکه تکمیل ظرفیت بهمن بر نمیداره؟
چون یه عده از دوستان می گن که زده قبولی بهمن. میخواستم بدونم که برای شبکه هم این طوریه؟
چون ترازها سابقه نداشته این همه بیاد پایین.
الان راهنمایی می کنید که قضییه چیه؟
دوستان راهنمایی کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۶۱۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
دوستان ازاد تهران جنوب نرم ارشد خوبه برم یا یکسال دیگه بخونم ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat
ارسال: #۱۶۱۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  دوستان راهنمایی کنید.
الان یعنی مثلآ دانشگاه ازاد قزوین گرایش شبکه تکمیل ظرفیت بهمن بر نمیداره؟
چون یه عده از دوستان می گن که زده قبولی بهمن. میخواستم بدونم که برای شبکه هم این طوریه؟
چون ترازها سابقه نداشته این همه بیاد پایین.
الان راهنمایی می کنید که قضییه چیه؟
دوستان راهنمایی کنید.
دوست عزیز امکان دارد که برای تکمیل ظرفیت شبکه دانشجو بردارد.

اما برای اطمینان با دانشگاه قزوین تماس گرفته و سوال کنید.

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۰
۰
ارسال: #۱۶۱۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)silvana* نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینجا کسی میتونه به من بگه یه دانشگاه با پردیس همون دانشگاه چه فرقایی داره؟ مدرکش معتبره؟ پردیس اصلا بدرد میخوره یا نه؟
ممنونSmile
تو دانشگاه آزاد مفهوم پردیس با پردیس های دانشگاه دولتی فرق میکنه تو آزاد در واقع برای افزایش پذیرش دانشجو در مقطع ارشد واحد علوم تحقیقات تهران اومد در شهرستانها شعبه زد و اسمش رو گذاشت پردیس علوم تحقیقات فقط اون زمان مشکل این بود که بعضی از این واحد ها مجوز نداشتن که در زمان دکتر دانشجو دانشجو برای اکثرشون مجوز گرفتن و از اونجائی هم که دانشجو ها به کلمه پردیس حساس بودن کلمه پردیس رو از مدرک حذف کردن یعنی مثلا نوشتن واحد علوم تحقیقات تهرن (قزوین)
از لحاظ هزینه هم دقیقا مشابه ارشد آزاد هستش و تفاوتی نیست پس خیالت راحت باشه با اون پردیس های پولی فرق میکنه و مدرکش معتبره تازه آخرین خبر اینه
در زمان دولت روحانی دکتر میرزاده که سرپرست پردیسهای علوم تحقیقاته داره طرح تجمیع پردیس های علوم و تحقیقات با واحدهای مادر هر استان رو اجرا کرده و قرار از ۹۴ تمام فارغ التحصیل ها مدرکشون به نام همون شهر زده بشه نه به عنوان شعبه علوم تحقیقات
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۶۱۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)A7ade نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  احتیاجی به رزرو نیست، تا یکسال براتون ذخیره میمونه ولی فکر کنم شهریه اش رو بگیرن هر وقت بخواید ثبت نام کنید..

یعنی اگر من اصلا مراجعه نکنم برای ثبت نام و یهو بهمن ماه برم و بگم میخوام ثبت نام کنم دانشگاه چک میکنه و میگه باشه ولی مثلا یه مبلغی باید برای این حالا تاخیر یا هرچی بدی؟ این هم باشه خوبه.. حداقل وقتی هزینه میکنم که مطمئنم ولی شما مطمئنین؟

ممنون میشم اگر مطمئن بگین.
قبلا اینطور بود که اگر نمی رفتید، اصلا رزرو هم نمی کردید، بعد از یک ترم اگر مراجعه می کردید به دانشگاه باید شهریه ثابت یک ترمی که تاخیر داشتید را پرداخت می کردید، تا اجازه ثبت نام را بهتون می دادند.(این قانون مربوط به حدود چهار سال قبل بود،برای اطمینان بیشتر به دانشگاه مربوطه زنگ بزنید و از شرایط جدید هم با خبر شوید.البته فکر می کنم هنوز قانون های قبلی برقرار باشند).

موفق باشید.

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A7ade
ارسال: #۱۶۱۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ)ehsan69 نوشته شده توسط:  من کارشناسیمو دانشگاه دولتی (روزانه) بودم، حالا ارشد علوم و تحقیقات قبول شدم، واسه ثبت نام اصل مدرکو باید تحویلشون بدم؟
به من فقط یه گواهی صادر شده برای ناجا دادن که نشون میده کی معافیت تحصیلیم تموم میشه، حالا واسه ثبت نام تو دان آزاد باید مدرک کارشناسیمو آزاد کنم؟

اگه شما مدرک موقت دارید یا گواهی اتمام تحصیلات رو ارائه میکنید و باید یه فقره چک جهت تضمین (حدودا ۱/۵ میلیون) بدید و تا اتمام ترم اول باید مدرک اصل رو براشون بیارید وگرنه قبولیتون کان لم یکن تلقی میشه البته این قانون مربوط به تهران مرکز و قزوینه ولی احتمالا برای علوم تحقیقات هم باید شبیه این باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan69
ارسال: #۱۶۱۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط ahmad654321.)
سلام ... خب اول یه تبریک به همه قبول شده ها !!! HeartHeartHeartHeart
و یه تبریک به خودم که شرط بندی رو بردم و رویه یه سری از دوستان کم شد . البته Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به خاطر (بازدید موضوع ۴۰/۰۰۰ پاسخ ۲۰۰۰ اعتبار موضوع ۱۰۰۰ )(طی ۹ روز ) خیلی بیشتر از او چیزی که فکر شو می کردن Big GrinBig GrinBig Grin !!!!ExclamationExclamationExclamationExclamation

دوستانی که پیام خصوصی می دین و سوال می پرسین بنده تا جایی که شده جواب دادم و اگر بعضی وقتا طول می کشید به خاطر محدودیت ارسال پیامم بود .

یه سری سوالات که خیلیا ازم می پرسن
آیا این دانشگاه خوبه -
آیا فلان دانشگاه بهتره یا اون یکی
- کدوم معتبره -
ارزش داره بخونم؟
جواب شما رو با یه پاسخ کلی می دم :
پیشرفت شما در زمینه ارشد و درجات بالاتر فقط و فقط به خود شما بستگی داره . و نقش دانشگاه یه نقش ۵ درصدیه . یعنی اگر فکر می کنید . که برید فلان دانشگاه با کلی اعتبار و دیگه همه چی تمومه باید بگم خیر . پیشرفت شما به مقالات - پژوهش ها و کار تحقیقاتی و نحوه درس خوندنتون بستگی داره
مثال :۱- دانشجویی در یک دانشگاه آزاد و با تراز پایین درس خونده حاصل نتیجه این تحصیل ثبت یک پروژه نظامی در وزارت دفاع هست
۲- دانشجویی در دانشگاه شریف فقط درس خوانده و فارغ التحصیل شده
به نظر شما کدوم موفق تر خواهند بود ؟؟ از لحاظ شغلی - مالی - اجتماعی - خارج کشور - استخدامی و ...؟؟؟
البته این یه مثال کلی بود برای درک این موضوع . هر چند نمی شه نقش دانشگاه رو هم بی تاثیر دانست . ولی مقطع ارشد متفاوت تر از اون چیزی هست که شاید فکر می کنید !!!
---------------------
فکر کنم دیگه وقتشه تاپیک بسته شه . ایشالا همه موفق باشید .
منم دیگه باید با مانشت و شما خداحافظی کنم . دوستان و اساتید دیگه هستن که خیلی می تونن کمکتون کنن . دوستتون دارم خدانگهدار Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , Lamanta , neda_Network , nasim** , hnarghani , salam5 , olom tahghighat
ارسال: #۱۶۱۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط arminjahan.)
مقایسه دروس ارائه شده و اساتید شبکه کامپیوتری و تجارت الکترونیک آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim**
ارسال: #۱۶۱۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
سلام دوستان . سوالی داشتم.
من رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین رو انتخاب کرده بودم که متاسقانه با تراز ۵۴۴۷ قبول نشدم
خواستم بدونم ممکنه قزوین برای بهمن ماه تکمیل ظرفیت بده یا نه ؟ (با توجه به اینکه الان بر افرادی که قبول شدن ذکر شده که ورودی مهر هستند یا بهمن)
اگه الان تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول شم آیا تو تکمیل ظرفیت احتمالی بهمن ماه میتونم مجدد شرکت کنم یا نه ؟

میشه کمکم کنیدHuh
۰
۰
ارسال: #۱۶۱۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)هدفدار نوشته شده توسط:  سلام دوستان . سوالی داشتم.
من رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین رو انتخاب کرده بودم که متاسقانه با تراز ۵۴۴۷ قبول نشدم
خواستم بدونم ممکنه قزوین برای بهمن ماه تکمیل ظرفیت بده یا نه ؟ (با توجه به اینکه الان بر افرادی که قبول شدن ذکر شده که ورودی مهر هستند یا بهمن)
اگه الان تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول شم آیا تو تکمیل ظرفیت احتمالی بهمن ماه میتونم مجدد شرکت کنم یا نه ؟

میشه کمکم کنیدHuh

تا پارسال که برای بهمن ورودی می گرفتند، اما نمیشه قطعی گفت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۶۲۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ
بچه ها یه لطفی بکنید من اینجا یه پست گذاشتم

بیاین یه راهنمایی و مشاوره بدین ببینم در آخر چه نوع خاکی باید ریخت سرم
مرسی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۸۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۲ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close