زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تابستون کم خوندم، امیدوار باشم؟!!

ارسال: #۱۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
من امسال رتبم ۶۳ تجارت و ۱۰۳ امنیت شد، فقط از یک چیز پشیمونم، کاش به جای افکاری از این دست که خیلی اذیتم کرد، فقط از فرصتی که داشتم استفاده بیشتری میکردم، من از مهر شروع کردم و خیلی مشکلات در روند مطالعه ام داشتم و خیلی هم نگران بودم وقتی خودم رو با دیگران مقایسه میکردم، اگه فقط روی کار خودم تمرکز میکردم مطمئنن نتیجه خیلی بهتری میگرفتم، اصلا مدت زمان مطالعه رو ملاک قرار ندید فقط به کیفیت توجه کنید و سعی کنید از همه فرصتی که دارید نهایت استفاده رو ببرید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , احسان مومنی , taha_k , happy07 , gholamreza jalili , نارین
ارسال: #۱۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
فقط و فقط این که با تمام انرژی بخون ، وقتی پشتکار بیاد وسط همه کار میتونی کنی . تو تنها کاری که باید کنی اینه که با بیش ترین تلاش بهترین نتیجه ممکن تو این وقت مونده رو بگیری و همیشه ام یادت باشه :
افراد موفق در هر رشته به طور حتم قوی‌ترین، سریع‌ترین، بهترین و باهوش ترین آنان نیستند بلکه پایدارترین افرادند. پایداری نسبت به هدف و تعقیب بی وقفه آن رمز موفقیت است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268 , taha_k , happy07 , ana9940 , nnourani72 , ashena1 , pooyaa , نارین
ارسال: #۱۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط taha_k.)
دوست خوب من، جا داره که اینجا یه جمله از یه بزرگی(در مانشت) نقل کنم!:
هیچوقت سعی نکنید بهترین دیگران باشید چون نفس گیره
به جاش سعی کنید بهترینِ خودتون باشید
یعنی شما خودتون را با دیگران مقایسه نکنید و سعی کنید "در شرایط خودتون" بهترین عملکرد رو داشته باشید،اونوقت نتیجه هرچی که بشه ۱۰۰% راضی هستید
چون بهترین خودتون بودید
فقط استرس مخرب به خودتون راه ندید که رتبه ی من رو افکار منفی ۳ رقمی کرد( رتبه من:۱۱۶)
همینجا همه ی بچه های مانشت واسه شما و دوستان دیگه که سال دیگه کنکور دارن از صمیم قلب دعا میکنیم
راستی.... انگیزه تون عالیه،امیدوارم موفق باشید.

ضمنا من خودم از اواخر مهر جدی شروع کردم،کارم میکردم که ۲ ماه آخر گذاشتم کنار(البته سال قبل هم چند تا کتابو بصورت ناقص مطالعه داشتم)
پس شک نکنید که با تلاش و استمرار در تلاش موفق میشید
**هیچ تلاشی هدر نمیره دوست عزیز

الهی و ربی من لی غیرک؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , نازین , احسان مومنی , nnourani72 , ashena1 , نارین
ارسال: #۱۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ
RE: تابستون کم خوندم، امیدوار باشم؟!!
کاملا بستگی به خوندن داره

اگه از مهر شروع کنی و با برنامه ریزی و پشتکار زیاد بخونی حتما قبول میشی

اما اگه بی برنامه بخونی و زیاد تلاش نکنی ، حتی اگه از تابستونم شروع کرده باشی بازم نمی رسی خیلی درسا رو

از مهر خوندن = تلاش مضاعف برای خوندن اونهمه کتاب
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , احسان مومنی , nnourani72 , ashena1
ارسال: #۲۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
بابا فکر کردید این کنکور ارشد چیه چرا اینقدر به خودتون استرس وارد می کنید هنوز ۶ ماه به کنکور مونده و می گید نمی شه چطور می شه ۳۰۰ صفحه جزوه رو یه شبه برای امتحان پایان ترم خوند ولی نشه تو این ۶ ماه چند تا کتاب برای ارشد خوند افزون بر این ارشد که آخر راه نیست قبول هم نشدید مهم نیست مگه با ارشد چی می دن به آدم خیلی خودتونو درگیر نکنید من خودم برای ارشد می خونم حالا قبول شدم شدم نشدم دیگه هم ارشد نمی خونم که چی بشه جونونیمو نابود کنم می رم بیرون دوره های تخصصی یاد می گیرم و وارد بازار کار می شم خیلی خودتونو اذیت نکنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , nnourani72 , ashena1
ارسال: #۲۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط nnourani72.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  من امسال رتبم ۶۳ تجارت و ۱۰۳ امنیت شد، فقط از یک چیز پشیمونم، کاش به جای افکاری از این دست که خیلی اذیتم کرد، فقط از فرصتی که داشتم استفاده بیشتری میکردم، من از مهر شروع کردم و خیلی مشکلات در روند مطالعه ام داشتم و خیلی هم نگران بودم وقتی خودم رو با دیگران مقایسه میکردم، اگه فقط روی کار خودم تمرکز میکردم مطمئنن نتیجه خیلی بهتری میگرفتم، اصلا مدت زمان مطالعه رو ملاک قرار ندید فقط به کیفیت توجه کنید و سعی کنید از همه فرصتی که دارید نهایت استفاده رو ببرید.

اول به خاطر رتبتون خیلی خیلی بهتون تبریک میگم
بعد هم به خاطر راهنمایی خوبتون ممنونم
اینو واقعا قبول دارم
مرسی

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  فقط و فقط این که با تمام انرژی بخون ، وقتی پشتکار بیاد وسط همه کار میتونی کنی . تو تنها کاری که باید کنی اینه که با بیش ترین تلاش بهترین نتیجه ممکن تو این وقت مونده رو بگیری و همیشه ام یادت باشه :
افراد موفق در هر رشته به طور حتم قوی‌ترین، سریع‌ترین، بهترین و باهوش ترین آنان نیستند بلکه پایدارترین افرادند. پایداری نسبت به هدف و تعقیب بی وقفه آن رمز موفقیت است.

ممنونم
امیدوارم همه ی ما اول تو این کنکور بعدشم توی زندگی شخصیمون موفق شیم
اصلا فکر نمیکردم این همه بازخورد مثبت بگیرم

پایداری کردن جلوی آدمایی که میگن موفق نمیشیو منتظر میشینن تا زمین خوردنتو ببینن (که بهت بگن دیدی گفتم؟!!!!) سخته
خیلی سخته
ولی با وجودم میخوام که بتونم

راستی بابته این جمله "من رتبه یک ...." بهتون تبریک میگم
با تمام وجودم آرزو میکنم موفق شی
هم شما هم خودم هم تمام کسایی که از تلاش دست بر نمیدارنو میخوان هرجوری که هست آیندرو اونجوری که میخوان بسازن
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , reza19 , happy07 , ashena1
ارسال: #۲۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
بچه ها نگران نباشید میشه رسوند. من تازه از ۱۸ مرداد شروع کردم. اینم بگم که ارشدم مکاترونیک کوفتی بوده مجبورا تغییر گرایش دادم. دکتری معماری کامپیوتر بخونم. تو این نزدیک ۳ هفته خوب خوندم. منی که خیلی از درسارو تو دانشگاه نخوندم. میرسونم. میفهمم. پس شماها حتما میتونید. اینم بگما به خود آدم بستگی داره. باور کنید با یک هفته ساختن یک دستگاه مقام اول ربوکاپ جهانی Big Grinشدیم. پس شما هم میتونید.Smileالبته من جای بابابزرگ شماهامBig Grin برا همون میگم کار نشد نداره بالام جانCoolSmileBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ashena1 , nnourani72 , - rasool - , happy07 , نارین
ارسال: #۲۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  بچه ها نگران نباشید میشه رسوند. من تازه از ۱۸ مرداد شروع کردم. اینم بگم که ارشدم مکاترونیک کوفتی بوده مجبورا تغییر گرایش دادم. دکتری معماری کامپیوتر بخونم. تو این نزدیک ۳ هفته خوب خوندم. منی که خیلی از درسارو تو دانشگاه نخوندم. میرسونم. میفهمم. پس شماها حتما میتونید. اینم بگما به خود آدم بستگی داره. باور کنید با یک هفته ساختن یک دستگاه مقام اول ربوکاپ جهانی Big Grinشدیم. پس شما هم میتونید.Smileالبته من جای بابابزرگ شماهامBig Grin برا همون میگم کار نشد نداره بالام جانCoolSmileBig Grin

من به شخصه ارسالهای شمارو میدیدم به انگیزتون حسادت میکردمBig Grin اعترافBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  بچه ها نگران نباشید میشه رسوند. من تازه از ۱۸ مرداد شروع کردم. اینم بگم که ارشدم مکاترونیک کوفتی بوده مجبورا تغییر گرایش دادم. دکتری معماری کامپیوتر بخونم. تو این نزدیک ۳ هفته خوب خوندم. منی که خیلی از درسارو تو دانشگاه نخوندم. میرسونم. میفهمم. پس شماها حتما میتونید. اینم بگما به خود آدم بستگی داره. باور کنید با یک هفته ساختن یک دستگاه مقام اول ربوکاپ جهانی Big Grinشدیم. پس شما هم میتونید.Smileالبته من جای بابابزرگ شماهامBig Grin برا همون میگم کار نشد نداره بالام جانCoolSmileBig Grin

عالیییی بود
مرسی
ایشالله هممون به آرزوهامون مخصوصا از نوع کنکوریش برسیم Smile
ارسال: #۲۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
وقت داری فقط اگر بدونی داری چیکار می کنی و درست بخونی
باید بفهمی که داری می فهمی ولی همه رو نمی تونی بفهمی
اشتباه منو انجام نده به جای خوندن احمقانه برای رتبه سعی کن اول ببین چه از آینده می خوای شاید اصلا کنکور دادن تو رو از هدفت دور می کنه (تجربه ی شخصی خودم ثابت می کنه برای رتبه خوندن برابر هست با بی هدفی ) قبلا در این باره تجربه ام رو کامل نوشتم بخونش بعد فکر کن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: nnourani72
ارسال: #۲۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  وقت داری فقط اگر بدونی داری چیکار می کنی و درست بخونی
باید بفهمی که داری می فهمی ولی همه رو نمی تونی بفهمی
اشتباه منو انجام نده به جای خوندن احمقانه برای رتبه سعی کن اول ببین چه از آینده می خوای شاید اصلا کنکور دادن تو رو از هدفت دور می کنه (تجربه ی شخصی خودم ثابت می کنه برای رتبه خوندن برابر هست با بی هدفی ) قبلا در این باره تجربه ام رو کامل نوشتم بخونش بعد فکر کن

ممنون که تجربتونو در اختیارمون گذاشتین
اما من کامل میدونم از آیندم چی میخوام
واضح و روشن
اما نمخوام اینجا چیزی راحعبهش بگم
Smile
ارسال: #۲۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
یه چیز میگم به عنوان نصیحت، دیگه الان وقت فروم اومدن و مشاوره گرفتن و از این حرفا نیست ! فقط بشین بخون، وقت خودتو بیخودی تلف نکن! اینترنت قطع، لپتاپ جمع، گوشی نابود.
جدی این توصیه من به همه هست، با اومدن و سر زدن به سایتها چیزی نصیبتون نمیشه، اینکارا ماله فاز قبل یعنی ابتدای تابستون و بعد کنکور و این حرفاس.
فقط اگه ۲ ۳ هفته رو یه سوال خیلی حیاتی وقت گذاشتی و نفهمیدی بیا اینجا بپرس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , fatemeh69 , happy07 , احسان مومنی , نارین , nnourani72
ارسال: #۲۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  یه چیز میگم به عنوان نصیحت، دیگه الان وقت فروم اومدن و مشاوره گرفتن و از این حرفا نیست ! فقط بشین بخون، وقت خودتو بیخودی تلف نکن! اینترنت قطع، لپتاپ جمع، گوشی نابود.
جدی این توصیه من به همه هست، با اومدن و سر زدن به سایتها چیزی نصیبتون نمیشه، اینکارا ماله فاز قبل یعنی ابتدای تابستون و بعد کنکور و این حرفاس.
فقط اگه ۲ ۳ هفته رو یه سوال خیلی حیاتی وقت گذاشتی و نفهمیدی بیا اینجا بپرس.
لایییییییییییییییییییییییک!
این توصیه ها رو بسیارجدی بگیرید!
این چند ماهه دور همه چیزو خط بکشید.

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , A V A , احسان مومنی , نارین , n268

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هنوز هم میتوان امیدوار بود... HamidReza1 ۱ ۱,۵۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  با تعرفه هایی که وجود دارد می توانم تا ۱۰۰ میلیون هم درآمد داشته باشم H-Arshad ۲ ۶۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  درسهای ضروری برای خواندن در تابستون Mansour_mhz ۵ ۳,۳۳۱ ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12
  جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ hamide.m ۳ ۳,۹۵۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamide.m
Question با رتبه ۴۲۰۰ IT امید به قبولی کجا رو داشته باشم؟ ۲۰۱۲s ۲ ۱,۸۵۸ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: amirrrrrrr
  چه برخوردی با دانشجوها داشته باشم maryam... ۲۶ ۵۹۸ ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farhud
  چطور به زندگی امیدوار باشیم؟ نازین ۲ ۴۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fzpakzad
  خریدار کتاب آمار پارسه می باشم نازین ۴ ۱,۵۸۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین
  دوستان تو این دو سه ماه چه مطالعاتی داشته باشم تا واسه ارشد معماری آمادگی پیدا کنم؟؟؟ azadeh7 ۱۸ ۸,۸۹۰ ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azadeh7
  مروری بر کتاب های مرجعی که خوندم pier ۰ ۱,۶۸۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: pier

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close