زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳

ارسال: #۶۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ
RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  بچه ها جدا کسی نمیدونه ثبت نام اینترنتیه یا حضوری؟یا بستگی داره به دانشگاهش؟
دوستان انقدر نگران نباشید، ثبت نام معمولا یه مرحله اینترنتی داره که دو سه روز قبل از ثبت نام حضوری در سیستم دانشگاه انجام میدید، مشخصاتتون رو باید وارد کنید و احیانا درخواست خوابگاه اگه دارید.
بعد تو سایت دانشگاهتون روز ثبت نام حضوری مشخص میشه که مدارکتون رو اونروز مبیرید وحضورا ثبت نام می کنید و خوابگاهتون مشخص میشه و کارت تغذیه و کارت دانشجویی میگیرید. بعد تشریف میبرید آموزش دانشکده برای انتخاب واحد.
مدارک لازم واسه ثبت نام حضوری هم مدرک کارشناسی، کپی کارت ملی و شناسنامه (اصلش هم مراهتون باشه) ۶ قطعه عکس، کارت پایان خدمت واسه آقایون ، فیش واریزی به حساب دانشگاه (واسه ما ۵۰ تومن بود) و تکمیل فرم هایی که در سایت دانشگاه قرار گرفته.
این فرم ها رو حتما پرینت کنید و پر کنید که روز ثبت نام وقتتون تلف نشه.
ریزنمرات را باید به آموزش دانشکده بدید که اونام بهتون وقت میدن.

موفق باشید

از شیخ بهایی پرسیدن خیلی سخت میگذرد.چه باید کرد؟
شیخ فرمود : خودت میگویی سخت میگذرد.[undefined=undefined]سخت نمیماند[/undefined]
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , sarah_azd
ارسال: #۶۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
الان این خبر دیدم اصن یه استرسی گرفتم...!!!!!!!!! Sad( تف به این کنکور که همه جووره مایه عذابه..!!Sad
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط Pegasus.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  اصلش فکر کنم اینجوریه که شما یا دانشگاه مقصد (ارشد) به دانشگاه مبدا(کارشناسی) درخواست میزنید و اون ها مدرک رو به دانشگاه مقصد پست یا پیک می کنن ، علت هم مشخص نبودن وضعیت نظام وظیفه هست وگرنه مدرک رو به دست شما می دادن.
البته این موردی بود که برای یکی از دوستای خودم دیدم. بازهم شیوه ی دقیق رو از دانشگاه مقصد بپرسید ممکنه تا الان شیوه فرق کرده باشه
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال برام پیش اومده من بهمن تموم کردم ، پیام نور بودم، حالا به من مدرک موقت هم نمیدن ...
karname عزیز
ممنونم از راهنماییتون.لطف کردین

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال برام پیش اومده من بهمن تموم کردم ، پیام نور بودم، حالا به من مدرک موقت هم نمیدن ..
من شهریور سال پیش فارغ التحصیل شدم بهم ریز نمرات و با نامه معرفی به نظام وظیفه دادن. همین.
شما هم که بخوای ثبت نام کنی همینا رو ازت میخوان دیگه... حالا جای جدید که ثبت نام کردی میری یه گواهی اشتغال میگیری میدی به اموزش دانشگاه کارشناسی تا مدرک بهت بدن.
اصولا به پسرا مدرک رو نمیدن تا برن سربازی یا یه دانشگاه دیگه...
Amoojan ممنونم از جوابتون.لطف کردین دوست عزیز . واقعا از سردرگمی دراومدم

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , npour
ارسال: #۶۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
دوستان من الان دقیق متوجه نشدم...من هنوز گواهی موقتم رو نگرفتم.اینو سریع دانشگاه کارشناسیم بهم میده یا نه؟ :$
۰
۰
ارسال: #۶۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
الان دکتر توکلی تو اخبار اعلام کرد که نتایج و سه شنبه میدن Blush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victoria
ارسال: #۶۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)shimaa نوشته شده توسط:  الان دکتر توکلی تو اخبار اعلام کرد که نتایج و سه شنبه میدن Blush
مگه میشه پس تو سایت سنجش چی زده!
کدوم اخبار؟!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۶۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ ب.ظ
اشتباه کرد
گفت سه شنبه سوم شهریور، سوم شهریور دوشنبه هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unknown! , javad94 , Pegasus , سودابه م , Good!
ارسال: #۶۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
با سلام
امیدوارم هر کس به اندازه تلاشش نتیجه ببینه
من یه سوال داشتم
در صورت قبولی، ثبت نام حضوری و کارهای مربوط به خوابگاه معمولا در چه تاریخیه؟کلاس ها از کی شروع میشه؟
من یه سفر ۱۵ روزه باید برم. میخواستم بدونم. البته قبولیم معمول نیست ولی امکانش هست
لطفا کمک کنید
ممنونم
۱
۰
ارسال: #۶۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ
من شنبه اعزامم است و یک شنبه نتایج میاد موندم چیکار کنم اگه قبول بشم ترخیص بگیرم یا امریه مو برم؟ اگه برم ارشد بخونم میتونم بعد ارشد امریه بگیرم یا همونجا که افتادم باید خدمت کنم؟ یکی بهم کمک کنه ممنون میشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۷۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)molai نوشته شده توسط:  من شنبه اعزامم است و یک شنبه نتایج میاد موندم چیکار کنم اگه قبول بشم ترخیص بگیرم یا امریه مو برم؟ اگه برم ارشد بخونم میتونم بعد ارشد امریه بگیرم یا همونجا که افتادم باید خدمت کنم؟ یکی بهم کمک کنه ممنون میشم
من شنیدم تو آموزشی باشی و بری دانشگاه بعدش همه چیز از اول شروع میشه. از اول کد میخوری و از اول باید اقدام کنی واسه امریه. حالا بازم خودتون بپرسید.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pegasus , molai , hamid1989
ارسال: #۷۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
۴۵۰۰ هوش مجازی یا پردیس قبول میشه؟؟؟

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۰
۰
ارسال: #۷۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط mmuid.)
سلام دوست گرامی

شاید مجازی موسسات غیر انتفاعی قبول شویدو پردیس ها را نمیدانم البته حتماً تکمیل طرفیت هم داریم بعد از اعلام نتایج ، در هر حال انشالله که قبول شوید ولی نشد هم فدای سرتون برای سال دیگه برای یه رتبه عالی به خواست خداوند مهربان تلاش کنید ، موفق و پایدار باشید

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۰
۰
ارسال: #۷۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
خدا رو شکر سرمون گرم بود گذر زمانو نفهمیدیم ولی در کل هرچی صلاحه پیش بیاد. دانشگاه یا خدمت فرقی نداره
موفق باشین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mahyamk , maryam.raz , neda_Network , Victoria , izadan11 , hamid1989
ارسال: #۷۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
وایییییی چه استرسی به آدم وارد میکنن.نتایج که معلومه فقط یه بارگذاری تو سایته چرا اینقد لفتش میدن.........دعا میکنم یکشنبه ظهر دیگه نتایج بیاد

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victoria , npour , fa_shinobi , hamid1989
ارسال: #۷۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ
من یه سوال احتمالی داشتم.
من فردا سربازم. احتمال داره ۵-۶ روز بفرستنمون خونه و باید بعد این چند روز اونجا باشیم.
ممکنه دانشگاهی قبول شم که تو همین چند روز ثبت نام اینترنتی رو انجام بده. حالا احتمال داره که نامه معافیت تحصیلی رو تو همین چند روز بدن به من و دیگه لازم نباشه برم خدمت؟

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , mmuid

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۴۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۸۴۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close