زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه

ارسال: #۲۷۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه
بچه ها من دآشم امروز تهران بود بهش گفتم یه سر رفت پارسه با خانوم جعفری صحبت کرد همونجا پول و (۳۰۰,۰۰۰ تومان) با کارتخوان به حساب ریخت بعدشم من مدارکم و به sabt@parseh.ac.ir فرستادم. یه ساعت بعدم یوزرنیم و پسورد برام اس مس شد.
فقط باید یه تشکر ویژه از خانوم Software94 به خاطر پیگیری های مداومی که کردن بکنیم (یادتون نرهSmile)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ب.ظ
بچه ها من دآشم امروز تهران بود بهش گفتم یه سر رفت پارسه با خانوم جعفری صحبت کرد همونجا پول و (۳۰۰,۰۰۰ تومان) با کارتخوان به حساب ریخت بعدشم من مدارکم و به sabt@parseh.ac.ir فرستادم. یه ساعت بعدم یوزرنیم و پسورد برام اس مس شد.
فقط باید یه تشکر ویژه از خانوم Software94 به خاطر پیگیری های مداومی که کردن بکنیم (یادتون نرهSmile).
۰
۰
ارسال: #۲۷۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
Star RE: ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه
فقط باید یه تشکر ویژه از خانوم Software94 به خاطر پیگیری های مداومی که کردن بکنیم ( یادتون نره Smile ).
۰
۰
ارسال: #۲۷۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
بچه ها من دآشم امروز تهران بود بهش گفتم یه سر رفت پارسه با خانوم جعفری صحبت کرد همونجا پول و (۳۰۰,۰۰۰ تومان) با کارتخوان به حساب ریخت.
بعدشم من مدارکم و به sabt@parseh.ac.ir فرستادم. یه ساعت بعدم یوزرنیم و پسورد برام اس مس شد.

فقط باید یه تشکر ویژه از خانوم Software94 به خاطر پیگیری های مداومی که کردن بکنیم ( یادتون نره Smile ).
۰
۰
ارسال: #۲۷۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
بچه ها من دآشم امروز تهران بود بهش گفتم یه سر رفت پارسه با خانوم جعفری صحبت کرد همونجا پول و (۳۰۰,۰۰۰ تومان) با کارتخوان به حساب ریخت.
بعدشم من مدارکم و واسشون ایمیل کردم. یه ساعت بعدم یوزرنیم و پسورد برام اس مس شد.

۰
۰
ارسال: #۲۷۶
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط raisemohammad.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  سلام، به من گفتن چند ساعت بعد ثبت نام ، یوزر پسورد برای ورود بهتون پیامک میشه ،ولی نشد ، کسی هست بهش پیامک شده باشه؟ زنگ بزنم دوباره؟

سلام . آره به من پیامک شد
۹۳۱۲۶۱۰۰۰۲۴۲ و پسورد
Heart

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  اسامی اونایی که تا الان وگفته بودن رو بهشون دادم.
بقیه هم اگه میخوان تو یه لیست بزارن من بهشون بدم.هرکی تو یه تاپیک باشه نمیتونم.

با سلام و سپاس و عرض احترام خدمت دوستمون با نام کاربری software
متاسفانه من الان چهارمین روزی هس که بابام بستری بیمارستان بود و هنوز نتونستم برناممو شروع کنم ولی برنامه ای که مشاور پاره ریخته واسم روزی ۱۲ الی ۱۴ ساعت درسی هس.
بریم سر اصل مطلب و موضوع ثبت نام
الان زنگ زدم مرکز تهران. شماره کارت گرفتم (بانک قرضالحسنه رسالت به نام کاوه عابدینی زاده) و قرار شد ۳۰۰ پرداخت کنیم.
شکر خدا که تلاشمون بی ثمر نموند و با امید به روزی که کل پول پرداختی رو به عنوان پاداش رتبه برتری پس بگیریم.خخخخخخخخخخTongueTongueTongue
عصر میخام برم پرداخت رو بزنم و ایشالا شروع کنم.

راستی یه چیز جالب
یادمه پارسال یه تاپیک بچه ها زده بودن و داخلش پیشرفت برنامشون رو میزدن . به نظرم جالب باشه و اثر بخش . اگه کسی پیش قدم شه خیلی خوبه .

Coolبرم که الان دیگه موتورم داغ شده.تازه باید برم بانک.
بدرود دوستانShyRolleyes

دوازده تا چهارده ساعت ییهوو!؟!؟
آخ که چقد من دوست ندارم این مشاورای این موسساتو. اینا اگه لالایی بلد بودن که برا خودشون میخوندن آخه...

سلام . روزی ۱۲ تا ۱۴ ساعت صرفا حرفه . وگرنه کی میتونه یه ضرب بره سراغ این همه درس. فقط یه چیزی شما که ثبت نام کردین یادتون باشه که باید به بودجه بندی هر آزمون برسید . دست حق یارتون

زمین در انتظار تولد یک برگ....

من در حال شمارش معکوس

صفر همیشه پایان نیست

Heartگاه اغاز پرواز استAngel
به امید موفقیت در ارشد ۹۴
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: e2000
ارسال: #۲۷۷
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
سلام، من زنگ زدم یوزر و پسوردمو گرفتم.

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
۰
۰
ارسال: #۲۷۸
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
منم زنگ زدم تا شماره داوطلبیم رو بگیرم.
بعد رفتم اطلاعاتم رو دیدم که مبایلم رو اشتباهی ثبت کرده بودن
۰
۰
ارسال: #۲۷۹
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
اتفاقا من سوال کردم ، شماره موبایل من درست ثبت شده بود!

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
۰
۰
ارسال: #۲۸۰
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط coorooz.)
سلام. واسه منم یه ساعته یوزرنیم و پسوردم اس مس شد.
من بهشون گفتم واسه اصفهان بهم انتقالی بدن، حالا نیاز هست یه سر برم شعبه اصفهان ؟؟؟؟؟

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  سلام، به من گفتن چند ساعت بعد ثبت نام ، یوزر پسورد برای ورود بهتون پیامک میشه ،ولی نشد ، کسی هست بهش پیامک شده باشه؟ زنگ بزنم دوباره؟

سلام . آره به من پیامک شد
۹۳۱۲۶۱۰۰۰۲۴۲ و پسورد
Heart

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)raisemohammad نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  اسامی اونایی که تا الان وگفته بودن رو بهشون دادم.
بقیه هم اگه میخوان تو یه لیست بزارن من بهشون بدم.هرکی تو یه تاپیک باشه نمیتونم.

با سلام و سپاس و عرض احترام خدمت دوستمون با نام کاربری software
متاسفانه من الان چهارمین روزی هس که بابام بستری بیمارستان بود و هنوز نتونستم برناممو شروع کنم ولی برنامه ای که مشاور پاره ریخته واسم روزی ۱۲ الی ۱۴ ساعت درسی هس.
بریم سر اصل مطلب و موضوع ثبت نام
الان زنگ زدم مرکز تهران. شماره کارت گرفتم (بانک قرضالحسنه رسالت به نام کاوه عابدینی زاده) و قرار شد ۳۰۰ پرداخت کنیم.
شکر خدا که تلاشمون بی ثمر نموند و با امید به روزی که کل پول پرداختی رو به عنوان پاداش رتبه برتری پس بگیریم.خخخخخخخخخخTongueTongueTongue
عصر میخام برم پرداخت رو بزنم و ایشالا شروع کنم.

راستی یه چیز جالب
یادمه پارسال یه تاپیک بچه ها زده بودن و داخلش پیشرفت برنامشون رو میزدن . به نظرم جالب باشه و اثر بخش . اگه کسی پیش قدم شه خیلی خوبه .

Coolبرم که الان دیگه موتورم داغ شده.تازه باید برم بانک.
بدرود دوستانShyRolleyes

دوازده تا چهارده ساعت ییهوو!؟!؟
آخ که چقد من دوست ندارم این مشاورای این موسساتو. اینا اگه لالایی بلد بودن که برا خودشون میخوندن آخه...

سلام . روزی ۱۲ تا ۱۴ ساعت صرفا حرفه . وگرنه کی میتونه یه ضرب بره سراغ این همه درس. فقط یه چیزی شما که ثبت نام کردین یادتون باشه که باید به بودجه بندی هر آزمون برسید . دست حق یارتون
بودجه بندی هر آزمون رو باید از سایت پارسه بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۱
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط Aliteh.)
با تشکر از سرکار خانم software94 و پیگیری های ایشون
بنده هم ثبت نام کردم
Let's go toward success! Smile
-------------------------------------------------------------------------------------------

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)coorooz نوشته شده توسط:  بودجه بندی هر آزمون رو باید از سایت پارسه بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
۱
۰
ارسال: #۲۸۲
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه
(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  لیست دست همون خانم جعفری(به من گفت جعفریان منظورته!؟) هست

اسم ایشون خانم جعفریان هست. اینجا اشتباهی رخ داده است ... لطفا مسئولان اصلاح فرمایند Idea

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
ارسال: #۲۸۳
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط airan.)
منم بازی....
آی تی میخام شرکت کنم
الهه اسماعیلی
فقط یکی بگه شرایطش چیه و باید چیکار کنیم؟؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۸۴
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ
آیا یوزر نیم شامل محل آزمون هم هست؟
به نظر می رسه بعد از ۹۳۱ کد شهر محل آزمون قرار گرفته و اون اعداد آخر هم مثلا می تونه تعداد ثبت نام کننده ها تو اون شهر باشه

این نظریه ها با کدهای شما هم جور در میاد؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۵
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  آیا یوزر نیم شامل محل آزمون هم هست؟
به نظر می رسه بعد از ۹۳۱ کد شهر محل آزمون قرار گرفته و اون اعداد آخر هم مثلا می تونه تعداد ثبت نام کننده ها تو اون شهر باشه

این نظریه ها با کدهای شما هم جور در میاد؟

سلام. احتمالا حرفتون درسته و سه شماره بعد از ۹۳۱ نشانگر شهر هست که فکر کنم ۲۶۱ مربوط به شیرازه و ۳ شماره آخر هم نشانگر تعداد ثبت نام شدگان اون شهر و یا کل کشور هست. من خودم حوزه امتحانیم شیراز هست و سه شماره بعد از ۹۳۱ هم در یوزرنیم ۲۶۱ هست. شما از چه شهری هستید و سه شماره بعد از ۹۳۱ یوزرنیمتون چنده؟

اگر ندانید به کجا میروید، هر راهی شما را با خود خواهد برد.Shy
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۹,۵۴۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۰۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۳۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۶۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۹۲۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close