زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج نهایی

ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
در انتظار نتایج نهایی
......

۷
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , parinaz_st70 , hamedmehdihamed , Engineer , Pegasus , frr , hnarghani , eng_majid , anonetumer , fa_shinobi
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج نهایی
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  سلام... دوستانی که زیر ۱۰۰ شدن تکلیفشون مشخصه...

اما بنده به دلیل استرس زیاد... این تاپیک رو ایجاد میکنم شاید مرهمی باشد برای کاهش استرس من..

روز شمار اعلام نتایج... امروز ۱۵ شهریور ماه... دیگر چیزی نمانده....
کاملا مشخصه استرس دارین، "امروز ۱۵ مرداد ماه" ، اینقد نگران نباشید، مطمئن باشید بهترین براتون رقم میخوره.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989 , Pegasus , hnarghani , fa_shinobi , tayebe68
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
......

۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , parinaz_st70 , hamedmehdihamed
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
الان مثلا ما زیر ۱۰۰ شدیم معلومه کجاییم؟؟! Big Grin
فقط ۳۰ ، ۴۰ نفر اول تقریبا معلومه کجا میرن... من هنوز معلوم نیست با ۹۰ تهران میارم یا نه؟! رو کاغذ که تهران فقط ۶۶ نفر نرم افزار داره! Big Grin
همه استرس داریم... جا داره اینجا از توکلی و خدایی تو سنجش سوال کنم که به روح اعتقاد دارن؟! چرا تکلیف ما رو مشخص نمیکنن؟! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Asemaneabi , npour , saeed313 , hamedmehdihamed , Pegasus , maryam.raz , hnarghani , Victoria
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
عزیزم چرا اینقدر نگرانی اخه، آدم دلش می‌گیره می‌بینه شما با این رتبه‌ی خوبت این جور نگرانی Sad
غصه نخور عزیزم هر چی اون بالایی بخواد می‌شه، یه دوست عزیزی می‌گفتن من نذر کردم اگه پزشکی قبول بشم هر وقت که به این قضیه (یعنی قبولی‌ام توی پزشکی) فکر کنم خدا رو شکر کنم. به نظر من خیلی کارخوبیه وقتی انقدر شکرگذارها کم هستن که خداوند عظیم توی قرآن کریم می‌گن "و قلیل من عبادی الشکور" شکرگذاری خیلی حرکت قشنگیه Smile عزیزم من درکت می‌کنم باور کن الان برای آرامشته که می‌گم نه اینکه یه حرف قشنگی یاد گرفتم می‌خوام بزنمش: بیا و هر لحظه‌ای که یاد این قضیه افتادی و نگرانت کرد به خدا بگو "من بنده‌ی ضعیفت که از خودم قدرتی ندارم، از تو که منتهای رحمتی و قدرت کمک می‌خوام، امورم رو واگذار می‌کنم به خودت، و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد" غصه نخور ما هم برات دعا می‌کنیم ایشالا هر چی خیرته عزیزم Smile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Riemann , fatemeh69 , Asemaneabi , npour , saeed313 , لنیا , mohaddeseh70 , hamedmehdihamed , Engineer , hnarghani , anonetumer , azarakhsh1986 , mrsh1372 , computerman , roger670
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
بچه ها چرا اینقدر استرس دارین بابا زندگی خیلی ارزشمنده قدر زندگیتون رو بدونید خیلی زندگی ارزشمنده خیلی زیااااد
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , npour , hamedmehdihamed , hnarghani , p_farhadi
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
منم هستم Smileاما خیلی ضایع است با۳۹۲ منتظرماندن....ولی امیدم بخداست یا میمونم تبریز یا میرم یزد.سمنان و شاهرودم زدمSad((((

رفت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , saeed313 , hamedmehdihamed , Pegasus , hnarghani , Victoria
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
منم منتظرم و نگرااااان
بیاین پیش بینی هامون رو از جایی که قبول میشیم بنویسیم...بعد که نتایج بیاد جالب میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , saeed313 , hamedmehdihamed
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط parinaz_st70.)
در انتظار نتایج نهایی
من خواب دیدم آموزش محور ! هوش مصنوعی خوارزمی قبول شدم ... چیزی که اصلن وجود نداره !
ولی ته تهش غلط کردن ! باید الزهرا قبول شم شده حتی اموزش محور شبانه اش !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , saeed313 , hamedmehdihamed , hnarghani , atenaa , Victoria
ارسال: #۱۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
......

۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedmehdihamed
ارسال: #۱۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
شما مگه ۱۳۲ نشدی؟
در ضمن فرض کن بیاری یا فرض کن نیاری جواب این سوال چه سودی به شما داره؟
الان شما استرستون حل میشه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed313 , hamedmehdihamed
ارسال: #۱۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان خواهش میکنم نظرتون رو بگید ... پارسال با ۲۲۲ شبانه الزهرا آموزش محور آیتی اورده
من ۲۲۴ شدم... میارم؟؟؟ بگید دیگه ...

من یا دیگران بگیم نه با آره ، اتفاقی تو نتیجه ها میوفته؟
مگه کسی از فرداش خبر داره؟
رتبه ء شما با پارسالیه خیلی نزدیک به همه
٥١٪ شانس دارین قبول بشین
٤٩٪ متاسفانه نه
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed313 , hamedmehdihamed , Riemann , tayebe68
ارسال: #۱۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ
نتیجه ها برام خیلی مهم نیست
مهم اینه که احتمال اینکه فارغ التحصیل نشم هست(۱۴ ماهه ۵ واحد رو دستم مونده)

Ayyy ya ya ya
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed313 , hamedmehdihamed , iammiti , mahyamk , eng_majid
ارسال: #۱۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
سلام ...

الان واسه این تاپیک یه مقدار زود نیست؟؟؟!!!!

من معمولا استرس بعد از وقوع یک قضیه ای سراغم میاد نه قبلش....

ما که شدیم ۱۰۱ و جزء رتبه های زیر ۱۰۰ نیستیم...یحتمل الگریتم دانشگاه تهرانو خوشگل افتادم(کی می خونه این همه ریاضیو----از الان به دنبال خرید پایان نامم)...دیگه اینم قسمته ما بود بعد از دو سال کنکور دادنBig Grin

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedmehdihamed , computerman
ارسال: #۱۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ق.ظ
احساس شما برای من کاملا قابل درکه، منم شب و روز تو فکر نتیجه آزمونم، منم ۱۵۴ معماری کامپیوتر شدم،امیدوارم که بتونم شهید بهشتی یا علم و صنعت و بیارم
از happy07 و خانه سبز هم تشکر میکنم که حرفاشون دلگرم کننده بود،
برا منم دعا کنید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۷۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close