زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعوت از پژوهشگران

نظرسنجی: آیا سایت پژوهشیار را پسندیدید؟
این سایت خوب بود
این سایت جالب نبود
[نمایش نتایج]

ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط research.moghimi.)
دعوت از پژوهشگران
اول از دوستانی که در نظر سنجی لطف می کنن شرکت می کنن می خوام لطف کنن اگر نمره منفی می دن دلیلش رو هم بگن تا مطلع بشیم.
اما بعد:
سلام دوستان
می خوام یه سایت خوب معرفی کنم بهتون
تو این سایت میاین کارهای پژوهشی که کردید و مقالاتی که دادید یا شبیه سازی و پیاده سازی کردید رو آپلود می کنید، بعد میاید پیاده سازی اون رو هم به صورت پولی می زارید برای دیگران تا ازش استفاده کنن
یعنی شما که دو ماه روی پیاده سازی یک مقاله کار کردید می زارید دیگران هم ازش استفاده کنن و یه پولی هم در میارید بخاطر زحماتی که کشیدید

فکر می کنم ارزش داشته باشه توش کارهاتون رو بزارید
سایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , vesta , محسن جون , ana9940 , commasoud , happy07 , alirezaMo
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ
دعوت از پژوهشگران
سلام
ممنون بابت معرفی این سایت
یک سوال دارم در سایت جستجو کردم ولی جوابم پیدا نکردم ایا این سایت حق دلالی هم می گیرد چقدر؟
دوم این که کفته اگر مقاله خودتان را شبیه سازی کرده اید شبیه سازی اش را می توان فروخت ایا این امکان وجود دارد که مقالات خارجی را پیاده سازی کنیم و انها را بفروشیم
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: research.moghimi , vesta , alirezaMo
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
دعوت از پژوهشگران
بله دیگران به من می گفتند تو زیاد بزن حق دلالی رو و بزار ۵۰ درصد و ۴۰ درصد اما من گفتم همان ۲۰ درصد که حلال باشه
اگر فکر می کنید این هم زیاده می کنمش ۱۰ درصد آخه هزینه می کنم. همین چند روز پیش ۵۰ هزار تومن برای یک قسمتش خرج شد باید حقی هم به من بدید.
بله اول می خواستم پایان نامه بزارم اما دیدم کار درستی نیست و قوانین و مقررات هم انگار می گه نزار. گفتم فقط مقاله باشه هر نوعی که باشه. دلیلم هم عقلیه برای راه اندازی این سایت.
اول اینکه کافیه برید این سایت های دلالی رو ببینید.
دوم اینکه ببینید چقدر مقاله هست که تو سیویلیکا داره خاک می خوره
سوم اینکه حداقل دیتاست ها رو به رایگان با مقاله در اختیار دیگران قرار بدید تا کارتون رو ادامه بدن
چهارم با این کار راحت می شه فرد دیگری که می خواد مقاله بده کارش رو با کار شما مقایسه کنه و سریعتر می تونه مقاله بده
پنچم رشد علمی کشور بیشتر می شه منی که تا دیروز می خواستم مقاله کنفرانسی بدم وقتی می بینم کارم از یک مقاله ترنزکشن بهتر شده خوب می رم اون رو بهتر می کنم و مقاله ترنزکشن می دم
ششم اونی که وقت گذاشته شش ماه یا یک سال حداقل پیاده سازیش رو به بیست نفر بفروشه خوب بتونه دو سه تومنی که تو اون مدت ضرر مالی کرده رو رفع و جبران کنه
و کلی دلیل دیگه.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , hamedmehdihamed , Lonely Palm , fatemeh69 , alirezaMo
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ
دعوت از پژوهشگران
باز هم سلام دوست عزیز
احساس کردم کمی از حرفم ناراحت شدید احساس کردم کمی لحن کلامتان تند است به هر حال قصد ناراحت کردن شما را نداشتم اگر هم ناراحت شدید ببخشید
خوب قطعا شما هم حقی دارید ولی بهتر است این موارد را در بخش راهنمایی های سایتتان اضافه کنید تا دیگران هم با اگاهی کامل عضو شوند
و انقدر که از جوابتان فهمیدم پس فروش پیاده سازی مقالات خارجی هم مجاز است
رسالت کارتان بسیار ارزشمند است
موفق باشید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: research.moghimi , alirezaMo
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
دعوت از پژوهشگران
خواهش می کنم نه برای چی ناراحت بشم
چیزی که فرمودید رو در آدرس زیر قرار داده بودم
کافیه از منوی بالا، گزینه "مقاله پیاده سازی کرده اید، بفروشیدش" و سپس گزینه "چطوری؟" را کلیک کنید
آنجا اطلاعات کامل تری قرار دادم
ممنون از لطف و توجهتون
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaMo
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ
دعوت از پژوهشگران
کار جالبیه
ولی بنظرم مبلغهاش بالاست، خب مثلا دانشجوییما... همینطوری برای دانلود مقاله های لاتین کلی راه دررو پیدا میکنیمSmile
بنظرم مقاله هایی که پیاده سازی داره، داکیومنت و پیاده سازیش رو جداگانه بفروشید بهتره، خب شاید کسی پیاده سازی نخواد و اینطوری هزینه اش پایین تر میاد
اگر به بخش نتیجه گیری هم دسترسی رایگان بگذارید برای حصول اطمینان از اینکه اون مقاله به دردمون میخوره یا نه خیلی کمک میکنه
و اینکه یه استانداردی باشه برای نرخ گذاری خیلی خوبه نه اینکه هر کی هر طور دوست داشت بگه
شاید بقیه موافق نباشن با کم کردن قیمتها ولی بنظر من خوبه، چون کسی که مقاله کار کرده برای پولش نبوده، یا برای نمره پایان نامه اش میخواد یا برای سابقه پژوهشیش و قبل از دریافت این هزینه ها مطمئنا سودش رو کرده، یطوری نشه فقط هدف بشه گذاشتن مقاله و کیفیت کارا کم شه و برای نوشتنش مطالعه عمیق صورت نگیره

ممنون

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۵
۰
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط research.moghimi.)
دعوت از پژوهشگران
واقعا ممنون از لطفتون
نگاه کنید من حین کار می رفتم و نرخ های دیگران رو می دیم. باورتون نمی شه. کمترینشون صد هزار تومن بود.
اینجا ایمیل یکیشون رو براتون می زارم ببینید:

"آخه عزیز برای اینکه یه کار رو تموم کنم، حداقل یه ماه روش وقت میزارم تا کار خوبی از آب در بیاد
قیمت همشون با هم ۲میلیون ۵۰۰هزاره، برای شما ۱میلیون و ۸۰۰هزار (نزدیک ۴۰ درصد تخفیف برای خرید همش)
اگه زرنگ باشی که هستی ، یکی دو تاشو بفروشی پولت در میاد"
حالا چند تا پیاده سازی داره؟ شاید تعدادش از انگشت های کف دست شما هم کمتر باشه

بله با شما موافقم در خصوص استاندارد سازی. بنظرم مقالات ژورنالی معتبر بین ۳۰ الی ۵۰ هزار مناسب باشه که دوستان بفروشن
این رو هم در نظر بگیرید که وقتی یک مقاله رو پیاده سازی کردید خیلی روش کار کردید ها

نگاه کنید اصلا صحبت سر مقاله نیست. مقاله که باید رایگان باشه. صحبت سر اینه که شمایی که دو ماه کار کردی یک مقاله دادی یه درآمدی هم داشته باشی. خودتون رو بزارید جای کسی که مقاله رو پیاده سازی کرده. مثلا مقاله رو پیاده سازی کردی بدی ۳۰ هزار تومن اگر بیست نفر بخرن خوب یک کم از وقتی که گذاشتی اینطوری جبران می شه.

این جملتون رو واقعا پسندیدم

"شاید بقیه موافق نباشن با کم کردن قیمتها ولی بنظر من خوبه، چون کسی که مقاله کار کرده برای پولش نبوده، یا برای نمره پایان نامه اش میخواد یا برای سابقه پژوهشیش و قبل از دریافت این هزینه ها مطمئنا سودش رو کرده، یطوری نشه فقط هدف بشه گذاشتن مقاله و کیفیت کارا کم شه و برای نوشتنش مطالعه عمیق صورت نگیره"

رفتم تو کار استاندارد سازی...
وقتی ثبت نام کنید بخش آپلود مقاله یک قسمت می زارم که تو این رنج قیمت بدن ملت

یه چیزی رو یادم رفت بگم.
نگاه کنید قرار نیست من بفروشم. قراره شما که پژوهش کردید یک مقاله رو پیاده سازی کردید بیاید بفروشید. در واقع اینطوری یک کم از ضررهای این جوونا که وقت گذاشتن و برای وقتشون ارزش قائل نیستن کم می شه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Amoojan , alirezaMo
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط research.moghimi.)
دعوت از پژوهشگران
باور کنید من دیگه داشتم به پای آقای Khan می افتادم. شاید تو حوزه من اینطوریه اما من که هر کاری کردم حتی جواب هم بهم نداد
بله نمی خوام ارزش کار رو پایین بیارم.

راستی
اگر ایمیل زدید و بهتون دادن خوب بیاید رایگان بزارید تا دیگران هم استفاده کنن. من هم از خدامه.

البته من بیشتر هدفم اینه که وقتی شما یک کار رو کردید دیگران سریع بیان رو کار شما و اون رو ادامه بدن. باور کنید تو دانشگاه ما این معظل بزرگی شده بود. حتی من می شناسم افرادی رو که وقتی کار رو شروع کردن از مقایسه کارهاشون با کارهای دیگران وحشت داشتن چون باید اون ها رو پیاده سازی می کردن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , alirezaMo
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
RE: دعوت از پژوهشگران
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ)research.moghimi نوشته شده توسط:  باور کنید من دیگه داشتم به پای آقای Khan می افتادم. شاید تو حوزه من اینطوریه اما من که هر کاری کردم حتی جواب هم بهم نداد
بله نمی خوام ارزش کار رو پایین بیارم.

راستی
اگر ایمیل زدید و بهتون دادن خوب بیاید رایگان بزارید تا دیگران هم استفاده کنن. من هم از خدامه.

البته من بیشتر هدفم اینه که وقتی شما یک کار رو کردید دیگران سریع بیان رو کار شما و اون رو ادامه ندن. باور کنید تو دانشگاه ما این معظل بزرگی شده بود. حتی من می شناسم افرادی رو که وقتی کار رو شروع کردن از مقایسه کارهاشون با کارهای دیگران وحشت داشتن چون باید اون ها رو پیاده سازی می کردن

چرا باید اونها رو پیاده سازی کنن؟ دیگران مگه تو مقالشون نگفتن به چه نتایجی رسیدن؟
اولا من نمی خوام به دانش دوستان جسارت کنم. چیزهایی که به ذهنم می رسه رو می گم
خوب:
در مقالات نتایج رو گفتن. اما چند تا مشکل هست
اول اینکه روی یکسری دیتا کار کردن که فقط یک آدرسی می دن و بعد از مدتی هم غیر فعال می شه (مقاله ژورنال الزویر رو باور کنید دیدم اینطوری بودهBig Grin)
دوم اینکه گاهی شما در ایران برای کاربردی دنبال این می گردید که کارتون رو با یک کار قوی مقایسه کنید. دیتا ها هم دیتاهای خودتونه. اینطوری پیاده سازیش رو می گیرید و برای دیتاهای خودتون تست می کنید. خوبیش اینه که اگر کار بهتر شد راحت می تونید بفرستید به ژورنال
سوم اینکه شما که مثلا دارید روی یک حوزه ای کار می کنید اونی که مقاله داده میاد می گه من فلان کارها رو کردم کار خوبیه این صحت ها رو بهم داده. حالا شما اگر بری برای کار خودت پیاده سازی کنی بدک نیست این کار. در واقع مقاله این رو می گه. حالا شما بخواین اون کار رو جلو ببرین حتما باید کارتون رو با اون کار مقایسه کنید. مگر اینکه کارتون جدید باشه و نیازی به مقایسه با کار دیگران نداشته باشه. اما اگر بخواید یک حوزه ای که قبلا کسی جلو برده رو جلو ببرید قطعا نیاز دارید کارتون رو با کارش مقایسه کنید. گاهی هم نتایجی که گفتن کافی نیست و هزار تا مشکل پیش میاد. من که برای کار خودم مجبور شدم با دو تا کار دیگه کارم رو مقایسه کنم و کلی دردسر ....
البته یکیش رو پیاده سازی کردم و یکی دیگه رو چون دیتاهای مقاله رو در اختیار داشتم دیگه مقایسش نکردم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Lonely Palm , alirezaMo
ارسال: #۱۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ)research.moghimi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
می خوام یه سایت خوب معرفی کنم بهتون
تو این سایت میاین کارهای پژوهشی که کردید و مقالاتی که دادید یا شبیه سازی و پیاده سازی کردید رو آپلود می کنید، بعد میاید پیاده سازی اون رو هم به صورت پولی می زارید برای دیگران تا ازش استفاده کنن
یعنی شما که دو ماه روی پیاده سازی یک مقاله کار کردید می زارید دیگران هم ازش استفاده کنن و یه پولی هم در میارید بخاطر زحماتی که کشیدید

فکر می کنم ارزش داشته باشه توش کارهاتون رو بزارید
سایت
ResearchYAR.ir

سلام کارتون قابل تحسینه. (از این بابات که ایده ی جدید و البته جالبیه). امیدوارم جواب بده و موفق باشید
۵
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ)research.moghimi نوشته شده توسط:  
نقل قول: سلام کارتون قابل تحسینه. (از این بابات که ایده ی جدید و البته جالبیه). امیدوارم جواب بده و موفق باشید

اسمت برازندته داداش
فقط نمی دونم چرا ایرونی جماعت سختشه کاری که کرده رو حتی با پول گرفتن برا دیگران قرار بده استفاده کنن
خوب برادر من خیلی داری عجله می کنی. شما تازه شرو کردی بزار یه کم بگذره مشخص میشه که جواب می ده یا نه.
یه پیشنهاد براوتون دارم. به نظرم بهتره که تاجایی که مقدور هست ( و ضرر نمی کنید) پورسانت خودتون رو کم کنید. مزیتش اینه که مشتری بیشتر میشه، لامصب خیلی وقتا انتخاب براساس یک نگاه کوتاه هستش. پس شما در اولین ویزیت باید مشتری رو جذب کنید نه فراری بدید.
اگر هزینه ها رو کمتر کنید، بیشتر شدن مشتری اون کم شدن رو براتون جبران می کنه پس ضرر نمی کنید.
این مشکل که شما فرمودید خودش یه مساله س، مساله ی مهمتر اینه که اینجا ایران است ! یک قاعده ی مهم و اساسی داریم به اسم " مفت باشه کوفت باشه "! . بنابراین پیشنهاد می کنم با ما ایرانی ها یه کم را بیاید و قیمت ها رو پایین بیارید Big Grin
ان شالله موفق باشید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: research.moghimi , zx24zx25 , alirezaMo
ارسال: #۱۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)محسن جون نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ)research.moghimi نوشته شده توسط:  
نقل قول: سلام کارتون قابل تحسینه. (از این بابات که ایده ی جدید و البته جالبیه). امیدوارم جواب بده و موفق باشید

اسمت برازندته داداش
فقط نمی دونم چرا ایرونی جماعت سختشه کاری که کرده رو حتی با پول گرفتن برا دیگران قرار بده استفاده کنن
خوب برادر من خیلی داری عجله می کنی. شما تازه شرو کردی بزار یه کم بگذره مشخص میشه که جواب می ده یا نه.
یه پیشنهاد براوتون دارم. به نظرم بهتره که تاجایی که مقدور هست ( و ضرر نمی کنید) پورسانت خودتون رو کم کنید. مزیتش اینه که مشتری بیشتر میشه، لامصب خیلی وقتا انتخاب براساس یک نگاه کوتاه هستش. پس شما در اولین ویزیت باید مشتری رو جذب کنید نه فراری بدید.
اگر هزینه ها رو کمتر کنید، بیشتر شدن مشتری اون کم شدن رو براتون جبران می کنه پس ضرر نمی کنید.
این مشکل که شما فرمودید خودش یه مساله س، مساله ی مهمتر اینه که اینجا ایران است ! یک قاعده ی مهم و اساسی داریم به اسم " مفت باشه کوفت باشه "! . بنابراین پیشنهاد می کنم با ما ایرانی ها یه کم را بیاید و قیمت ها رو پایین بیارید Big Grin
ان شالله موفق باشید.
خیلی باهالیییییییییییییی
چی بگم والا
آخه باورت نمی شه چه قیمت های نجومی می دن این ملت. شما تازه خودت باشی فکر نکنم این قیمت ها بدی. حالا برو یک مقاله پیاده سازی شده بزار ببینم چقدر قیمت می دیTongue
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: محسن جون , zx24zx25 , alirezaMo
ارسال: #۱۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ
سلام و خسته نباشید
سوال: چه تضمینی وجود داره که این مقالات و پیاده سازی ها به صورت غیر قانونی به فروش نرسند و مثلا دست دلالان دیگه ای نیوفتند؟
بازم ببخشید رک صحبت می کنم، فرض کنید من مقاله رو آپلود می کنم و شما خودتون خارج از سایت اونو می فروشید! چه تضمینی برای انجام ندادن این کار هست؟
البته جواب این سوالاتی رو که بچه ها می پرسند در یک قسمت پاسخ به سوالات مهم در سایتتون قرار بدید.
بسیار ممنون

کار، تلاش، امید، صبر ....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: research.moghimi , Amoojan , Lonely Palm , vesta , alirezaMo
ارسال: #۱۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
سوال: چه تضمینی وجود داره که این مقالات و پیاده سازی ها به صورت غیر قانونی به فروش نرسند و مثلا دست دلالان دیگه ای نیوفتند؟
بازم ببخشید رک صحبت می کنم، فرض کنید من مقاله رو آپلود می کنم و شما خودتون خارج از سایت اونو می فروشید! چه تضمینی برای انجام ندادن این کار هست؟
البته جواب این سوالاتی رو که بچه ها می پرسند در یک قسمت پاسخ به سوالات مهم در سایتتون قرار بدید.
بسیار ممنون
سلام
تشکر بابت سوال مشتیتون
نگاه کنید به دو صورت این اعتماد ایجاد می شه
اول به وسیله قوانین. مثلا سایت هایی مثل سایت ساماندهی تمام اطلاعات من رو می گیره و این خیلی خیلی روی صحیح کار کردن من تاثیر داره.
دوم سایت نماد الکترونیکی هست که من ثبت نام کردم و اون رو در آستانه گرفتن هستم. در اون تمام اطلاعات من موجود خواهد بود.
اما جهت دوم اینه که خیلی از سایت ها هستن که دیگران بهشون اعتماد کردن و کارشون رو گذاشتن اونجا. بنظرم می تونید من رو تست بزنید. شیوه تست زدنش هم دست خودتونه. مثلا ایمیلی بفرستید. تطمیعی کنید و....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezad , Amoojan , commasoud , zx24zx25 , alirezaMo
ارسال: #۱۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
دعوت از پژوهشگران
خیلی خوبه سعی میکنم بزودی به شما بپیوندم
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۶۷۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دعوت به همکاری برنامه نویس mvc .net Masoud_9574 ۰ ۱,۸۵۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_9574
  ۲۵ ابزار گوگل برای پژوهشگران و دانشگاهیان Breeze ۱۴ ۱۲,۰۰۰ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammadhajilu
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۹,۱۱۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396
Rainbow به کجاها دعوت شدید؟؟؟ mehrankh ۱۰۰ ۶۱,۰۳۵ ۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yasyf
  شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ shahmorteza ۲۱ ۱۳,۳۵۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  دعوت به همکاری aflak ۰ ۱,۹۵۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  دعوت به همکاری مخابرات امن و امنیت شبکه it866 ۱ ۲,۳۵۲ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: it866
  دعوت به همکاری برنامه نویس دات نت a.kam ۱ ۲,۷۴۲ ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: a.kam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close