زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظر شما کسب در آمد با تدریس چطور ممکنه؟

ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ق.ظ
با سلام

راستش چند وقتیه به یه راه برای کسب در آمد فکر می کنم و اولین چیزی که به ذهنم میرسه تدریس کردنه.الان من چند تا سناریو برای تدریس تو ذهنم هست نمی دونم کدوم هاشون ممکنه و درامدش خوبه و کدوماشون نتیجه نمی ده یا درآمدش خوب نیست؟

-تدریس برنامه نویسی یا دروس دانشگاهی خصوصی
-تدریس دروس یا برنامه نویسی در مدارس(دبیرستان و راهنمایی)
-تدریس دروس یا برنامه نویسی در دانشگاه های پیام نور یا آزاد و .. (با فرض دانشجوی ترم یک ارشد بودن)
-تدریس برنامه نویسی در آموزشگاه ها

به نظرتون با شرایط الان جامعه کدوم یک از اینا شدنی هست و جواب میده توی تهران البته؟خودم با مورد اول راحت ترم اما کسی حاضر میشه جلسه ای فلان قدر بده برای یادگیری برنامه نویسی؟به نظرتون چطوری باید اقدام کرد و شروع کرد؟مثلا فکر نمی کنم به دانشگاه ها میل بزنی جواب بدن حضوری باید مراجعه کرد؟

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ
این سوال منم هست.کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟
خود شما آقای codin چیکار کردین؟

هان ای کوه بلند/ای سراپا همه بند/از تو این تجربه آموخته ام/که نلرزد دلم از غرش سنگین زمان/و هراسی ندهد راه به دل از طوفان/کاه بودن ننگ است/کوه میباید بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
تدریس کنکور برای دانشجویان کنکور لیسانس خیلییییی پردرآمد هست
الان هم تو تمام شهرهای ایران رسم شده که موسسات میگن استاد پروازی از تهران هست.فلان درس را برای کنکور میده.پولش هم ساعتی خداتومن...مثلا دانشجوی پزشکی تهران میومد برای تدریس زیست شناسی
۰
۰
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ
منظورم دانش آموزان بود.ببخشید Smile
۰
۰
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط codin.)
RE: به نظر شما کسب در آمد با تدریس چطور ممکنه؟
(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)slinda نوشته شده توسط:  این سوال منم هست.کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟
خود شما آقای codin چیکار کردین؟
خب با تحقیقاتی که من کردم تدریس تو دانشگاه با شرایط قعلی من امکانش نیست و تهش درس های مثل کارگاه رو بدن با حقوق خیلی کم حدود ساعتی ۷-۸ تومن.که به رفت و آمد و ایناش خیلی نمی ارزه مخصوصا درسای کارگاه هم خیلی به خود آدم چیزی اضافه نمی کنن.
من از بین دوستام افراد زیادی رو میبینم که درس های دبیرستان رو تدریس می کنن اما هم نظر من و هم نظر همین دوستام اینه که تدریس دبیرستان چیزی به ادم اضافه نمی کنه و حالت فرسایشی به خودش میگیره مثلا برای منی که الان ارشد هستم این که برم از اول فیزیک و شیمی و ریاضی رو ببینم چی بوده و برم درس بدم و احتمالا تنها فایده اش هم پولش باشه زیاد جالب نیست..البته اگر کسی از ترم اول دانشگاه (کارشناسی) این کارو بکنه خب این مساله سربار خیلی کمتری داره (طرف همه مطالب یادشه و ...) مشکل دیگه من با تدریس دبیرستان این بود که من ماکزیمم تا یک سال و نیم دیگه میخوام به این کار ادامه بدم و این سربار تقسیم بر این زمان اصن برام خوب نیست.حالا یکی میخواد این کارو ادامه بده تا مدت ها باز هم شاید خوب باشه...

راستش تنها موردی که من به شخصه دنبالشم تدریس خصوصی دروس دانشگاهیه : با این کار هم درس هایی که هر کدومشون ممکنه بعدا تو ریسرچ و .. مفید باشن رو ادم خیلی مفهومی تر میفهمتشون و هم اون سربار خیلی خیلی کمتره (درسا یادتن و بلدی). من چند مورد تجربه خصوصی تدریس دروس دانشگاهی رو داشتم به بچه های دانشگاه های آزاد تهران و چند تا غیر انتفاعی و به دلایل بالا راضی بودم مخصوصا که درامد تدریس (چیزی در حدود ساعتی ۴۰-۵۰ تومن به نظرم کم نیست.مشکل من این بود که این در امد ها خیلی منقطع هستن بیشتر از طریق دوست و آشنا و .. رخ میدن من دنبال ایده ای برای continuous کردن این درآمد discrete هستم Big Grin شاید تشکیل یک گروه تدریس و پخش اعلامیه در دانشگاه ها یک ایده باشه

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دانشجویان
دانش آموزان؟

بله حرف شما درست هست، منتهی مثلا یه نمونش رفیق خودم هست که ایشون توی کنکور لیسانس ریاضی ۱۰۰ زده!!!! و الان هم شیراز تدریس میکنه و شریف هم درس میخونه. وارد شدن به نظر من خیلی سخته توی این وادی!
خب کسی که ۱۰۰ میزنه یه کیس خاصه و میتونه درآمد عالی داشته باشه اما مساله مهم تر فن بیانه. تو همین تهران خانواده هایی هستن که حاضرن خدا تومن خرج کنن که مثلا ۲۰ درصد بچشون بشه ۴۰ درصد فکر می کنین کسی که ریاضی رو ۱۰۰ زده لزوما همچین توانایی رو داره؟من به اطمینان به شما میگم خیر! کسی میتونه که بتونه اون ساختار و ارتباط بین موضوعات رو تو ذهن دانش آموز شکل بده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , slinda , NP-Cσмρℓєтє , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۷ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۱۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Question کسب درآمد با کامپیوتر در منزل hope_ ۱۶ ۱۴,۸۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamet
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۸۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۳۷۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close