زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر

ارسال: #۴۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
یه چیزی یادم رفت بگم
انگار میخواست خواستگاری هم بکنه اون وسط
بهم میگه چه ویژگی های مثبتی داری؟ چه ویژگی های منفی داری؟
آقا منم جا خوردم
یه سری مثبت گفتم گفت حالا منفی مگه من یادم میومد با خودم فکر کردم گفتم شاید کم رو باشم دیگه این وسط بذار بگم کم رو خودمو راحت کنم گفتم کم رو گفت بهت نمیاد کم رو باشی ما هم ضایع شدیم رفت بعد گفت چرا چنین فکری میکنی ؟ منم براش توضیح دادم اونم برگشت گفت این که حسنه!!! ما هم درواقع از این سوالش طفره رفتیم

واقعا سوال سخت میپرسن

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال: #۴۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط rkarimi123456789.)
تجربه مصاحبه بنده :
منم ساعت حدود ۸:۳۰ بود که رسیدم جلوی در دانشگاه مالک اشتر از در که رفتم داخل کارت ملی رو دادم اسمم رو از توی چند صفحه که جلوی دستش بود پیدا کرد و تیک زد بعد یه برگه بهم داد پرسیدن که لپ تاپ همراهتون نیست منم گفتم نه راحت رفتیم داخل اصلا هم به موبایل هم گیر ندادن دوستانی که با همراهشون مثل دوست یا بابا ایناشون اومده بودن هم اجازه دادن برن داخل ما که ۲۸ روز مصاحبه بود رفتیم ساختمان باقر علوم اونجا هم یه کاغذ دو برگه ایی بهمون دادن و بعد گفتن برین داخل امفی تئاتر که رفتیم داخل سالن امفی تئاتر که جمعیت زیادی اومده بودن حدود ۱۵۰ نفر میشدن شایدم بیشتر در هرصورت من برگه ها رو پر کردم که سوالات این برگه ها اینا بود :مشخصصات خانواده همراه با شماره ملی و بعد کدرشته مالک اشتر مثلا روزانه یا شبانه امنیت که از برگه ایی که جواب چندبرابر ظرفیت برای مصاحبه توی سازمان سنجش یه پرینت بگیر داخلش هست و بعد سوالاتی مانند اینکه سابقه کیفری خودت و خانواده و خارج رفتن خودت یا خانوادت و چند تا از دوستایی که می شناسی معدل دیپلم و کاردانی ولیسانس و اسم محل تحصیلات از دیپلم و محل سکونت و درپایان باید این برگه ها رو امضا و انگشت میزدی روی یکی از برگه ها یه شماره بود مثلا ۱۲۶۱ که براساس این شماره ها می خوندن مثلا میگفتن شماره تا ۱۲۸۰ بیاد ما هم میرفتیم مدارک رو تحویل میدادیم همون جا هم میتونستیم از طریق POS پول همون ۵۰۰۰ تومن رو پرداخت کنیم بعد از تحویل مدارک دوباره می رفتی مینشستی تا ۵ نفر ۵ نفر صدات کنن بری واسه مصاحبه بعضی وقتا ۸ نفرهم صدا میزدن من ساعت ۳ تقریبا نوبتم شد راستی نهار هم دادن اما مهمون دانشگاه نبودیم پول نقد دادیم هر پرس ۳۹۰۰ بود فک کنم خورشت قیمه بود یا ابگوشت بود اذان هم من نرفتم نماز بخونم نماز من شکسته می شد خیلی خسته بودم حقیقت نتونستم و از این بابت خیلی نارحت بودم راستش دوست نداشتم برم نماز بخونم که قبول شم واسه این گفتم الان برم نماز بخونم میترسیدم ریا شه ترس عجیبی هم منو گرفته بود راستش رو بخوای گفتم الان نرم همین که بیاد میگه اومدی نماز منم میگم نه میگیه برو بیرون اما اصلا نپرسید ازم بعد از نماز و نهار اینا دوباره برگشتیم سالن امفی تئاتر و منم واسه مصاحبه رفتم بیرون سالن امفی تئاتر اونجا هم صندلی بود نشستم و بعد صدامون کردن رفتیم برای مصاحبه الحق و انصاف مصاحبه گرها ادم های خوبی بودن سوالات خیلی خیلی ساده بود اصلا گیر نبود حداقل برای من این طور بود سوالات اینا بود :
حمد و قل رو بخون
مشروطی داشتی ؟‌اسم دانشگاه یا دانشگاه هات ؟معدل مقاطعت ؟
تسبیحات اربعه
اقامه
سوره قدر
فتنه ۸۸
اخرین راهپیمایی که رفتی؟
ریس حزب اعتماد ملی (من بیچاره گفتم آقای کروبی الان نگو این خودش از سران فتنه است من میگم آقــــــــــا مصاحبه گر جوری نگاهم کرد که انگار مچم رو گرفته بخدا اینطور حس کردم من بیچاره تا الان عضو هیچ چیزی هم نبودم اما انگار من سردسته فتنه بودم)
عضو بسیج
نماز جمعه
افرادی خارج از کشور داری ، اهل قلیان و سیگار هستی ، سابقه کیفری خودت و خانوادت و بستگان و همه در کل ، شهید و جانباز اینا توی بستگان و خانوادت هست ، اهل فیس بوک و ماهواره داری
دلایل ولایت فقیه
مرجع تقلیدت
وضو جبیره
همینا بود راستش فک کنم از ۱۰۰ بود امتیاز
یک برگه جلوی مصاحبه کننده بود که قسمت قسمت کرده بودن و هر قسمت امتاز داشت من مال یه تعداد از بجه ها رو دیدم توی قسمت های ۲۵ اورده بودن ۱۸ و ۱۹ اما من .... در اخر هم گفتم قبول میشم گفتم نه خودم هم میدونستم قبول نمیشم چون امتیازات خودم رو دیدم در کل ۳۰ هم فک نکنم شده باشه در هرصورت این دانشگاه خوبی هستش فقط محیطش با دانشگاه های دیگه اسمون و زمین فرق میکنه این دانشگاه یا جای درس هستش یا عبادت راستش جای بعضی چیزای دیگه نیست راستش من اینطوری حس کردم در کل اینم تجربه من بود فقط اینم بگم که واسه مدارک خیلی گیر نبودن نگران نباشین فقط تعهد میدی که اگه قول شدی مدارک رو کامل تحویل دانشگاه بدی در ضمن اصلش رو از من نخواستن فقط کپی دادم بهشون
ما که عاشق این دانشگاه بودیم و قبول نشدیم متاسفانه وباید بریم سربازی اونایی که قبول شدن تبریک میگم
دوستدار شما

(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)rkarimi123456789 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم دیروز رفتم ساعت ۲:۳۰ فک کنم نوبتم شد خیلی سوالات راحت بود اما متاسفانه من رد شدمSad خوش بحال دوستانی که قبول شدن خدایش دانشگاه خوبی بود کارکنان هم که واقعا ادم های باحالی بودنHeart قد این دانشگاه خوب رو بدونین چون من خیلی دوست داشتم این دانشگاه قبول میشدم من که دیگه باید برم سربازی اول شهریور می رم سربازی Sad
در پناه حق Heart

از کجا می دونین رد شدین؟کدوم سوالاتشو جواب ندادین؟رشتتون چیه؟

راستش سوالات رو جواب دادم اما مصاحبه گر دنبال یه چیز خاصی بود انگار حرفای من اصلا براش مهم نبود از رو امتیازاتی که داد مطمن شدم رد شدم خودم هم پرسیدم گفت رد شدی راستش یه تعدادی از بچه ها بهم گفتن مصاحبه فرمالیته هستش اما حقیقت رو بخواین فرمالیته نیست من فک میکردم که امسال حداقل بخاطر اقای روحانی که حقوق دان هستن همه به حقشون برسن و براساس رتبه قبولی بشه و کاری به مصاحبه نداشته باشن اما اشتباه فک میکردم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , a.oxe50 , guest12 , mammad_asir , javad.h , dr.a_AI
ارسال: #۴۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر
بچه ها این سوال رو فوری جواب بدید توروخدا استرس گرفتم...

الان دوستانی که برای مصاحبه انتخاب شده اند یعنی انتخاب های قبلی رو قبول نشده اند؟؟؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۴۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
نه . همونطورکه قبلا هم توی انجمن گفته شده برای مصاحبه ، سازمان سنجش فقط چندبرابرظرفیت دانشگاههای خاص رواعلام می کنه.حالا اگه کسی توی مصاحبه قبول شد انتخاب دانشگاه خاصش هم جزو انتخاباش حساب می شه.اگرهم قبول نشه توی مصاحبه این انتخاب ازمجموعه انتخاب رشته شما حذف می شه و تمام انتخاب های دیگه تون برحسب اولویت های انتخابی بررسی می شه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , a.oxe50
ارسال: #۵۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  نه . همونطورکه قبلا هم توی انجمن گفته شده برای مصاحبه ، سازمان سنجش فقط چندبرابرظرفیت دانشگاههای خاص رواعلام می کنه.حالا اگه کسی توی مصاحبه قبول شد انتخاب دانشگاه خاصش هم جزو انتخاباش حساب می شه.اگرهم قبول نشه توی مصاحبه این انتخاب ازمجموعه انتخاب رشته شما حذف می شه و تمام انتخاب های دیگه تون برحسب اولویت های انتخابی بررسی می شه.

اگه یکی مالک اشتر قبول بشه شبانه یا روزانه آیا بقیه کد رشته هایی که بعد از این زده حذف میشه یا میتونه مالک رو نره و کدرشته هایی که بعد از مالک قبول شده رو بره؟یکی از کارکنان میگفت میتونه نیاد و بقیه کدرشته ها براش حساب میکنن من که فک کنم هرکی قبول بشه انتخابهای بعداز مالک اشتر سوخته حساب میشه درسته ؟کسی اطلاع داره به ما هم بگه لطفاIdea
۱
۰
ارسال: #۵۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ
فکرمی کنم منطقی اینه که اگه کسی درمصاحبه قبول شد وتموم انتخابهای قبل از (به عنوان مثال) مالک روقبول نشده باشه واونوقت رتبش طوری باشه که درانتخاب مالک قبول بشه انتخابهای بعداز مالک بسوزه دیگه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۰
۰
ارسال: #۵۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  فکرمی کنم منطقی اینه که اگه کسی درمصاحبه قبول شد وتموم انتخابهای قبل از (به عنوان مثال) مالک روقبول نشده باشه واونوقت رتبش طوری باشه که درانتخاب مالک قبول بشه انتخابهای بعداز مالک بسوزه دیگه.
اصولا باید همین باشه
وگرنه ترتیب انتخاب رشته ها چه معنی داره؟

اگر کسی واقعا می خواست آخرین شانسش مالک باشه، باید میزاشت آخره لیست انتخابها ... اگر هم کسی نمی خواست بره، نرفتن به مصاحبه بهترین راه بود برای قبول شدن در انتخابهای بعدی!!!

تعجب میکنم الان کسی این سوالات توی ذهنش بیاد. خوب معلوم بود دانشگاه وابسته به یک نهاد نظامی و امنیتیه!!!
کسی که واقعا با کلاسیک پوشیدن و ریش گذاشتن/چادر سرکردن و آرایش نکردن در محیط دانشگاه مشکلی داره، اصلا نباید اینجا رو انتخاب میکرد!!!
فعلا این شرایط حاکم کشور ماست! وقتی عقاید کسی با این دانشگاه جور در نمیاد، چه بهتر وقت خودشو تلف نکنه!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.oxe50 , Asemaneabi
ارسال: #۵۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سوالات من اینا بود:

مهدویت چیست ؟بهد از مهدی چه کسی بر زمین حکومت میکند؟معصوم بعد از مهدی وجود دارد؟۱۴ معصوم بر میگردند؟

مذاکرات ژنو در چه مرحله ای هست؟

هدف از شعار امسال چه است و توضیح بده ؟تو که نمیدونی شعار امسال چیه چطور توضیح میدی؟(ناقص گفتم قبول نمیکرد!)

فیسبوک داری؟

به نظرم ساختمون داتشکده هاش هم قدیمی بود.....

بقیه سوالا رو هم دیگران گفته بودن
۰
۰
ارسال: #۵۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ
خیلی مسخره بود . سوالاش همینایی بود که دوستان گفته بودن . اما طرف اصلا منو نگا نمیکرد . من همه رو بلد بودم شروع میکردم به جواب دادن سر ده ثانیه میپرید وسط حرفم .فقط تند تند مینوشت . رگباری بیست سی تا سوال رو توی ۵ دیقه ازم پرسید و بعدشم گفت بفرمایید!
احساس کردم مورد تمسخر قرار گرفتم . این همه راه از شهرستان تا تهران واسه این سوالای مسخره ؟ مثلا شما از کجا میدونید من واقعا عضو فیس هستم یا نه . از کجا میدونید واقعا ماهواره دارم یا نه ...! خب اینکه من نماز جمعه میرم یا نه چی رو به شما ثابت میکنه ! خدایا اخر عاقبت همه ی ما رو بخیر کن
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , Asemaneabi , guest12 , fa_shinobi
ارسال: #۵۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
اقا.. شما که به همه این سوالات جواب دادید...

به این سوال هم جواب بدید ..

نظر شما در مورد پخش تصاویر منشوری تماشاگران فوتبال جام جهانی چیست؟؟؟Huh
ااااااااااا این جز سوالا نبود؟؟ عجب!!!!

۰
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis
ارسال: #۵۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ق.ظ
چندتا سوال از من پرسید که اینجا ننوشتن بچه ها من میگم :
جبر خداوند نسبت به انسان رو توضیح بده...
بعدشم گفت الان تو چه دوره ای هستیم؟ میشد غیبت
اسم سال چیه ؟
نماز آیات چجوریه؟
غسل ترتیبی انجام بده.
اخبار روز اکراین رو بگو؟ گفتم خبر ندارم :-(
اصلاح طلب و اصول گرا رو توضیح بده.
خیلییی زیاد پرسید

Sent from my ST26i using Tapatalk
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , dr.a_AI
ارسال: #۵۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
۳تا سوالمو جا انداختم
۱پرسید غیر رکن های نماز رو بگو
بهش گفتم خب رکن هارو میگم هرچی نگفتم میشه غیر رکن میگه نه انگار که من بپرسم عدد های زوج رو بگو تو بگی نه من فردها رو میگم!!! انگار که میخواستن منو بپیچونن خب اگه دانشمو میخواستن اندازه بگیرن که قبول میکردن رکن ها رو بگم چه زوج ها رو بگی به قول خودش چه فرد ها مکمل هستند دیگه
۲غسل ترتیبی؟
۳استحاله چیه؟

خیلی هم حرفمو قطع میکردن
معلوم نبود جواب مبخواستن یا دنبال چیز دیگری بودن

دوست من

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , dr.a_AI
ارسال: #۵۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  ۳تا سوالمو جا انداختم
بهش گفتم خب رکن هارو میگم هرچی نگفتم میشه غیر رکن میگه نه انگار که من بپرسم عدد های زوج رو بگو تو بگی نه من فردها رو میگم!!! انگار که میخواستن منو بپیچونن خب اگه دانشمو میخواستن اندازه بگیرن که قبول میکردن رکن ها رو بگم چه زوج ها رو بگی به قول خودش چه فرد ها مکمل هستند دیگه
۲غسل ترتیبی؟
۳استحاله چیه؟

خیلی هم حرفمو قطع میکردن

شما پذیرفته شدی تو مصاحبه یا نه ؟ امتیازاتو دیدی؟راستی انتخاب چندمت بود؟رشته ات و رتبه ات چی ؟ وای شرمنده این همه سوال پرسیدم Heart
یا حق و انشالله شما توی مصاحبه پذیرفته شده باشید نه مثل من ....
۱
۰
ارسال: #۵۹
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)rkarimi123456789 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  ۳تا سوالمو جا انداختم
۲غسل ترتیبی؟
۳استحاله چیه؟

خیلی هم حرفمو قطع میکردن

شما پذیرفته شدی تو مصاحبه یا نه ؟ امتیازاتو دیدی؟راستی انتخاب چندمت بود؟رشته ات و رتبه ات چی ؟ وای شرمنده این همه سوال پرسیدم Heart
یا حق و انشالله شما توی مصاحبه پذیرفته شده باشید نه مثل من ....

سلام
دیر شد!!!
انتخاب ۶۷ اینا نمیدونم ۶۰ و خورده ای!!!
نمیدونم پذیرفته شدم
نمیدونم امتیازام چند شد اصلا نمیدونستم که امتیازی هستTongue
مگه میشه روز مصاحبه بهت بگن قبول شدی یانه ؟Huh
پناه برخدا چه اتفاقاتی افتاده اون روز Wink

ایشالا که هرکی دوست داره قبول بشه
ما که همین انتخابمون هم کلی تمسخر به همراه داشتUndecided هیچ کس در خانواده انتخابش نکرده بود قبلا هم اگه کسی قبول شده بود واسه کارشناسی اما نرفته بود و ترجیح داده بود بره آزاد قزوین!!!!

اما من که کاری به کسی ندارم
کار خودمو میکنم
تحقیق خودمو دارم
گفتن از لحاظ علمی خیلی خوبه
عملی کار میکنن

موفق باشید و سر بلند

دوست من

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , guest12
ارسال: #۶۰
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط chaka.)
خب سوالات من خیلی زیاد بود روز اخرم بودم :
۱/ارکان نماز....؟
۲/استحاله .....؟
۳/علت غیبت امام زمان(عج)..؟
۴/ولایت فقیه...؟
۵/فرقه حجتیه ....( اینو یه دفعه پرسید گفتم نمی دونم چند دقیقه بعد دوباره پرسید یه چیزایی که پشت در از بچه ها شنیده بودم گفتم...Big Grin)
۶/سجده سهو...؟؟
۷/نماز ایات...؟
۸/مهم ترین وقایع سیاسی ایران..؟
۹/ مهم ترین وقایع سیاسی جهان..؟؟
۱۰/توحید ذاتی.؟
۱۱/شرک خفی...؟
۱۲/اصلاح طلب و اصول گرا.......؟
۱۳/ماهواره و فیس بوک رو هم پرسید...
۱۴/علت تعدد پیامبران.؟
۱۵/حدیث ثقلین.......؟
۱۶/علت افرینش انسان........؟؟
۱۷/چرا نماز ستون دینه...؟(این یکی رو یه چند لحظه هنگ کردم.......۱۱۱HuhBig Grin)
۱۸/فرق رکن و غیر رکن.....؟
۱۹/اقتصاد مقاومتی یعنی چی ...؟؟
حس می کنم بازم بوده ولی دیگه یادم نمیاد........Smileولی مصاحبه من خیلی طولانی شد

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , guest12 , dr.a_AI

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۷۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۷۲۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close