زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر

ارسال: #۱۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ
دوستان گوشی نمیذارن ببریم ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Darkstar نوشته شده توسط:  دوستان گوشی نمیذارن ببریم ؟

میذارن اصلا کاری به اینجور چیزا ندارن.فقط کد ملی تمام اعضلی خانواده(مادر۰پدر۰خواهر۰برادر)و کد رشته محل قبولی و معدل دیپلم کاردانی کارشناسی و هر چی تو گذرنامتون هست یادتون باشه(فقط گذر نامه خودتون)

رفت
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , dr.a_AI
ارسال: #۱۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  منطق دوستان در دفاع از این حرکت زشت دانشگاههارو قبول ندارم.
دوستان من، این دانشگاه با بودجه بیت المال داره اداره میشه، بودجه بیت المال یعنی سهم برابر تمام ایرانی ها. اگر وزارت دفاع یا هرجای دیگه ای که پشت این دانشگاه بود از بیت المال تغذیه نمیشد حرف شما صحیح می بود. اختیار پولشونو دارند.
ولی دارند از بیت المال تغذیه میکنن، پس متعلق به کل جامعه اند.
دانشگاه با یک محیط امنیتی فرق میکنه، این نوع سوالات تبعیض بسیار بزرگی رو بر جوانان حاکم میشه.

ممکنه یک ایرانی وطن پرست باشه، عاشق وطنش باشه، جانشو در راه وطنش بده ولی مسلمان شیعه نباشه . کما اینکه تعداد بسیار زیادی از شهدای جنگ تحمیلی هم نه شیعه بودند نه مسلمان. ولی ایرانی بودند.
تکلیف با این سوالات زشت و سخیف چیه؟ من اگه اونجا بودم ازم در مورد حجاب خواهر مادرم میپرسیدن با لگد میرفتم تو صورتشون! واقعا شما خودتو خیلی کنترل کردی!

بودجه بیت المال دستشونه و اینجور مردم رو تحقیر میکنن، خدا ازشون نمیگذره.

پدر مملکت مارو همین خودی و ناخودی ها کردن در آورده.
بچه مسلمون / بی دین
با فرهنگ / بی فرهنگ
متیدن و انقلابی / بی دین و ضد نظام

آره دوست عزیز بودجه مملکت، مخصوصا وزارت دفاع رو باید در اختیار دانشجویان متعهدی! قرار بدن که از اولی که ثبت نام می کنند در فکر اپلای گرفتن و خدمت به کشورهای دیگر باشند.
البته قبول ندارد که به پیشرفت علمی کشورهای دیگه کمک می کند بلکه آنجا کمک به پیشرفت علم می کند و با اینکه خیلی وطن پرست و ایران دوست می باشد ولی از اینجا به بعد بحث دهکده جهانی پیش میاد و اینکه هر جا خدمت کنه به بشر خدمت کرده! حی اگر از نتیجه تحقیقاتش پهبادهای آمریکایی و هزاران سلاح دیگه برای کشتن مردم کشورش و کشورهای دیگه استفاده بشه.
از این نمونه ها کم ندیدیم! آخرش هم طرف همچنان طلبکاره!

شهدای جنگ تحمیلی به خاطر اسلام و ایدئولوژیشون جون دادند نه به خاطر خاک. البته شاید یکی دو درصدی بینشون بوده باشه. لاقل چندتا وصیت نامه از شهدا بخون بعد نظر بفرست
اون آدمی که به خاطر یک مشت خاک حاضره جونش رو بده باید به عقلش شک کرد. خاکی که ممکنه چندین بار تاحالا دست به دست شده باشه و اسم کشور دیگه ای رو گرفته باشه

محمدپیامبرخدا،وکسانی که بااوینددربرابرکفارسرسخت وبایکدیگرمهربانند،آنانرابینی که رکوع و سجده میکنندوجویای فضل وخشنودی خداهستندنشانشان اثرسجده ایست که برچهره آنهاست،اینست وصفشان در تورات،ودرانجیل،چون کشتی هستند که جوانه بزندوآن جوانه محکم شودوبرپاهای خودبایستدوکشاورزان رابه شگفتی وادارد
۲۱
۱۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouya47 , mr.ramezani , نازین , a.oxe50 , F.N.44
ارسال: #۱۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
سلام.
من ۲۶م رفتم برا مضاحبه. اون موقعی که رسیدم ۸ وخردی بود به همین دلیل حدود ساعت ۳ بهم نوبت مصاحبه رسید.
مصاحبه ش بستگی داره به اینکه پیش کدوم مصاحبه کنند بیفتی.
واسه من یه آقای خوب و مودبی بود.
از من اوّل خواست حمد و سوره رو بخونم. منم سوره حمد رو با تلفظ عربی خوندم بهم گفت سوره رعد رو بخون Big Grin
منم گفتم بلد نیستم. چون حمد رو به عربی خوندم فکر کرد حافظ قرآن هستم. بهش گفتم نه نیستم Smile
بعد گفت سوره کوثر و والعصر رو بخون. منم خوندم بعد شروع کرد به سوالات عقیدتی - سیاسی - اجکام. مثل ولایت ققیه، فتنه ۸۸، راه پیمائی ها، نماز جمعه، ماهواره داشتن، عوض فیس بوک بودن، وضوی جبیره ای و ...
یه سری سوالات کلی هم در مورد خانواده و ... ازم پرسیدم که فکر کنم همه مصاحبه کننده ها می پرسیدن.
در کل همین چیزا بود دیگه.

یه نکته بابت پست بعضی از کاربرا تو این موضوع (تاپیک):
ضمن تایید پست جناب mahdi-313، خدمت دوستان عرض کنم که علم بدون دین و اخلاق میشه بمب اتم! کسی که غلم داشته باشه ولی چیزی از دین و اخلاق و معنویات ندونه از یک نادان بی دین و احلاق هم خظرناک تره! چون یک نادان بی دین و اخلاق نمیدونه و هیچ کاری هم از دستش بر نمیاد ولی کسی که عقل داره ولی شعور نداره، به اندازه تواناییش مردم اطرافشو نابود میکنه.

یا علی.
۱۶
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi-313 , a.oxe50 , hossein.itman
ارسال: #۲۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط fatemeh_m.)
سلام
منم امروز رفتم برا مصاحبه:-)
زود رسیدم ۷:۲۰ , که ۹:۲۰ مصاحبم تموم شد و اومدم بیرون , البته زودتر از اینم میتونست تموم شه من عجله ای نداشتم..
دوستان سوالاشونو گذاشتن ما استفاده کنیم ما هم سوالامونو بذاریم برا بقیه اگرچه تکراری شده دیگه و فک کنم دست همه اومده چی قراره بپرسن ازشون :دی
اینم از سوالای من:
برهان نظم؟
مطهرات؟استحاله چیه؟
نماز جمعه میری؟
نمزا جماعت میری؟ کجا؟
وظیفه شورای نگهبان؟
از احزاب ایران چی میدونی؟
اصلاح طلب چیه اصول گرا چیه؟
وقایع انتخابات ۸۸؟
آب مضاف چیه؟
هدایت تشریعی؟
فیسبوک عضوی؟
اوضاع داخلی کشور چجوری؟
کشورای دیگه چه خبره؟
دلیل اعتقاد به معاد؟
چرا نماز ستون دینه؟
وضو جبیره ای؟
از اینترنت چه استفاده ای می کنی؟
ولایت فقیه چیه؟
دلیل قیام امام حسین در عاشورا؟
دلیل غیبت امام زمان؟
ارکان نماز؟
فرق رکن و غیر رکن؟
راهپیمایی شرکت میکنی؟ آخرین بار کی بود؟
فعالیت های قرآنی ؟
جریان انحرافی؟
آخرین سخنرانی رهبر کی بوده؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.oxe50
ارسال: #۲۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
هرچی با خودم کلنجار رفتم دیدم نمی تونم اینهمه دروغ بگم و نرفتم مصاحبه...
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۲۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  هرچی با خودم کلنجار رفتم دیدم نمی تونم اینهمه دروغ بگم و نرفتم مصاحبه...
دروغی نداره دوست عزیز. ما که همه رو راست گفتیم. بعد جدا ازین قضیه تجربه خوبی میشه برای مصاحبه های شغلی.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , Narges_rainbow , a.oxe50
ارسال: #۲۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
Re: RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  هرچی با خودم کلنجار رفتم دیدم نمی تونم اینهمه دروغ بگم و نرفتم مصاحبه...

سلام ببخشید میشه بگید باید از کدوم مسیر بیام دانشگاه؟ از شهرستان میام

Sent from my ST26i using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط a.oxe50.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  منطق دوستان در دفاع از این حرکت زشت دانشگاههارو قبول ندارم.
دوستان من، این دانشگاه با بودجه بیت المال داره اداره میشه، بودجه بیت المال یعنی سهم برابر تمام ایرانی ها. اگر وزارت دفاع یا هرجای دیگه ای که پشت این دانشگاه بود از بیت المال تغذیه نمیشد حرف شما صحیح می بود. اختیار پولشونو دارند.
دانشگاه با یک محیط امنیتی فرق میکنه، این نوع سوالات تبعیض بسیار بزرگی رو بر جوانان حاکم میشه.

ممکنه یک ایرانی وطن پرست باشه، عاشق وطنش باشه، جانشو در راه وطنش بده ولی مسلمان شیعه نباشه . کما اینکه تعداد بسیار زیادی از شهدای جنگ تحمیلی هم نه شیعه بودند نه مسلمان. ولی ایرانی بودند.
تکلیف با این سوالات زشت و سخیف چیه؟ من اگه اونجا بودم ازم در مورد حجاب خواهر مادرم میپرسیدن با لگد میرفتم تو صورتشون! واقعا شما خودتو خیلی کنترل کردی!

بچه مسلمون / بی دین
با فرهنگ / بی فرهنگ
دوست عزیزم
این دانشگاه این بودجه رو از بیت المال میگیره که در اولویت اول برای وزارت دفاع نیرو تربیت کنه نه اینکه ثل بقیه دانشگاه ها به هر نوع دانشجویی علم یاد بده .
به نظرتون آمریکا اجازه میده یک شیعه بیاد بره تو وزارت دفاعشون کار کنه ؟ خوب ایران هم نمی خواد کسی که مخالف نظامش هست تو وزارت دفاعش کار کنه
این رفتار منطقی هست .
خود دانشگاه هم میگه من خاص هستم و با بقیه دانشگاه ها تو شرایطی فرق دارم هر کسی با شرایط من مشکل داره نیاد . دیگه چه انتظاری داری؟
توی هر کشوری این طور دانشگاه ها هستند و اتفاقا از بودجه کشور هم هزینشونو میگیرن.
۱۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , aria , mahdi-313 , mr.ramezani , Amoojan , archer22 , csun
ارسال: #۲۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  سلام ببخشید میشه بگید باید از کدوم مسیر بیام دانشگاه؟ از شهرستان میام
مسیر به این صورته که شما باید وارد مترو بشید و خودتون رو به ایستگاه فدک برسونید. ایستگاه فدک توی خط ۲ هست و شما باید به سمت فرهنگسرا برید تا به فدک برسید. وقتی از مترو بیرون بیاید طرف مقابل خیابون ون وایساده که شمارو تا دانشگاه رجایی (پشت مالک اشتر میرسونه). وقتی پیاده شدین حدودا پنج دیقه باید پیاده برید تا به در ورودی برسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
ارسال: #۲۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  سلام ببخشید میشه بگید باید از کدوم مسیر بیام دانشگاه؟ از شهرستان میام
مسیر به این صورته که شما باید وارد مترو بشید و خودتون رو به ایستگاه فدک برسونید. ایستگاه فدک توی خط ۲ هست و شما باید به سمت فرهنگسرا برید تا به فدک برسید. وقتی از مترو بیرون بیاید طرف مقابل خیابون ون وایساده که شمارو تا دانشگاه رجایی (پشت مالک اشتر میرسونه). وقتی پیاده شدین حدودا پنج دیقه باید پیاده برید تا به در ورودی برسید.

ممنون . میشه بگید از لحاظ زمانی تقریباً چقد طول میکشه تا به دانشگاه برسم؟

۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  ممنون . میشه بگید از لحاظ زمانی تقریباً چقد طول میکشه تا به دانشگاه برسم؟
خوب بستگی داره از کجا بخواید برید. اگه مثلا ترمینال جنوب هستید با مترو ده دیقه ای تا ایستگاه امام خمینی زمان میخواد. ازونجا که تغییر مسیر دادید به سمت فرهنگ سرا حدودا بیست دیقه تا فدک راهه. مسیر ماشین رو و پیاده رفتنشم یه ربع. در مجموع حدود ۴۵-۵۰ دیقه زمان میخواد

۱
۰
ارسال: #۲۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  ممنون . میشه بگید از لحاظ زمانی تقریباً چقد طول میکشه تا به دانشگاه برسم؟
خوب بستگی داره از کجا بخواید برید. اگه مثلا ترمینال جنوب هستید با مترو ده دیقه ای تا ایستگاه امام خمینی زمان میخواد. ازونجا که تغییر مسیر دادید به سمت فرهنگ سرا حدودا بیست دیقه تا فدک راهه. مسیر ماشین رو و پیاده رفتنشم یه ربع. در مجموع حدود ۴۵-۵۰ دیقه زمان میخواد

من از خراسان شمالی میام . خیلی نگرانم که نتونم به موقع برسم :'(

۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  من از خراسان شمالی میام . خیلی نگرانم که نتونم به موقع برسم
شما هر چی زوردتر برسید ازون طرف زودتر راه میفتین ولی الزامی نیست که سر وقت دانشگاه باشید. چون مثل دانشگاه شاهد امتحان کتبی نداره که راس ساعت برگزار شه. نه و دهم که برسید حدود ساعت ۴ راه میفتین. نگران نباشید.
۱
۰
ارسال: #۳۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  منطق دوستان در دفاع از این حرکت زشت دانشگاههارو قبول ندارم.

بچه مسلمون / بی دین
با فرهنگ / بی فرهنگ

آره دوست عزیز بودجه مملکت، مخصوصا وزارت دفاع رو باید در اختیار دانشجویان متعهدی! قرار بدن که از اولی که ثبت نام می کنند در فکر اپلای گرفتن و خدمت به کشورهای دیگر باشند.
البته قبول ندارد که به پیشرفت علمی کشورهای دیگه کمک می کند بلکه آنجا کمک به پیشرفت علم می کند و با اینکه خیلی وطن پرست و ایران دوست می باشد ولی از اینجا به بعد بحث دهکده جهانی پیش میاد و اینکه هر جا خدمت کنه به بشر خدمت کرده! حی اگر از نتیجه تحقیقاتش پهبادهای آمریکایی و هزاران سلاح دیگه برای کشتن مردم کشورش و کشورهای دیگه استفاده بشه.
از این نمونه ها کم ندیدیم! آخرش هم طرف همچنان طلبکاره!

شما خدایی یا پیشگو یا کارشناس تعهد شناسی که همرو متهم به عدم تعهد میکنی؟
الان با چهارتا سوال پیش پا افتاده که جواباش تو کتاب های مخصوص به خودش به نام بانک جامع سوالات گزینش و پاسخ ها وجود داره، تعهد کسی معلوم میشه؟ این منطق شماست ؟ اینجوری باید تعهد سنجیده بشه؟ یعنی الان یکی بیاد کلی دروغ بگه و جوری جواب بده که مصاحبه کننده خوشش بیاد متعهده ! نه عزیز، اون بابا ریا کاره! من روی صحبتم با کسانی نیست که پاسخ واقعی سوالات در ذهنشون رو میدن. بلکه میخوام به شما بفهمونم اینجوری و هیچ جور دیگه ای نمیشه تعهد کسیو اول راه مورد قضاوت قرار داد.

نقل قول: شهدای جنگ تحمیلی به خاطر اسلام و ایدئولوژیشون جون دادند نه به خاطر خاک. البته شاید یکی دو درصدی بینشون بوده باشه. لاقل چندتا وصیت نامه از شهدا بخون بعد نظر بفرست
اون آدمی که به خاطر یک مشت خاک حاضره جونش رو بده باید به عقلش شک کرد. خاکی که ممکنه چندین بار تاحالا دست به دست شده باشه و اسم کشور دیگه ای رو گرفته باشه

این استدلال بیش از حد بچگانست که بخوام جوابی بهش بدم، متسفانه اشکال بزرگ افرادی امثال شما اینه که همه مقدسات رو اونجوری که دوست دارید به آرمان های خودتون پیوند میزنید و ازش بهره برداری می کنید.

خیلیا از جوونایی که رفتن جبه اول ندای امامشونو لبیک گفتن،
خیلیایی دیگه هم برای دفاع از خاک ناموس و شرفشون رفتن جنگ، نه اسلام، نه ایدئولوژی، چون اصلا تو این فازا نبودند. بماند که جوو جبهه روشون تاثیر خودشو گزاشت و این عده هم به جمع بچه حزب اللهی ها پیوستن.

نقل قول: این دانشگاه این بودجه رو از بیت المال میگیره که در اولویت اول برای وزارت دفاع نیرو تربیت کنه نه اینکه ثل بقیه دانشگاه ها به هر نوع دانشجویی علم یاد بده .
به نظرتون آمریکا اجازه میده یک شیعه بیاد بره تو وزارت دفاعشون کار کنه ؟ خوب ایران هم نمی خواد کسی که مخالف نظامش هست تو وزارت دفاعش کار کنه
این رفتار منطقی هست .
خود دانشگاه هم میگه من خاص هستم و با بقیه دانشگاه ها تو شرایطی فرق دارم هر کسی با شرایط من مشکل داره نیاد . دیگه چه انتظاری داری؟
توی هر کشوری این طور دانشگاه ها هستند و اتفاقا از بودجه کشور هم هزینشونو میگیرن.

همانند جوابی که به عزیز بالایی دادم، شما با چه ابزاری میخواهید محک تعهد بزنید؟ مصاحبه؟! ابزاری که به راحتی و با خوندن چهارتا کتاب میتونید بهترین پاسخ هارو بهش بدید؟
وقتی شما ابزاری برای محک زدن این شرایط خاص ندارید ، آیا این ظلم نیست که در حق بقیه کردید؟
من کاری ندارم که در امریکا یا هرجای دیگری از دنیا چه اتفاقی میوفته، چون اسلام ما اسلام علیه، نه اسلام آمریکایی!
اسلام علی یعنی اینکه علی (ع) برای خوارج هم از بیت المال سهم قائل بود!
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , teraktor2003

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۶۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۷۰۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۱ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close