زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استرس دارم شدید

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ
Exclamation استرس دارم شدید
سلام .شهریور دفاع پایان نامه دارم(ارشد نرم افزار)Confused. استرس دارم شدید. هنوز قسمتایی از کدم مونده و .......
ممنون میشم اگه دوستانی که دفاع کردن نکته هایی که لازمه چه واسه نگارش وچه برای ارائه و روز دفاع باید رعایت بشه رو بهم بگن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ
استرس دارم شدید
سلام
به نظر من مهمترین موضوع در استرس اون هم در سمینارها و کنفرانس هایی که شخص ارائه میده ، تسلط روی مطلب هست
اگه شما روی مطلبتون تسلط کامل داشته باشید خودبخود اعتماد به نفستون بالا میره
در موضوع مورد نظر باید به حدی رسید که به خودتون بگید من اومدم که به اینها یاد بدم این موضوع رو و بقیه چیزی که من میخوام بگم رو بلد نیستن
میمونه استرس های دیگه که قسمتی از اونها طبیعی هست
در ضمن همیشه با این نیت علمی رو انتشار بدید که عده ای به مطالب شما نیاز دارن و شما اومدید زکات علمتون رو بدید و برای خدا دارید کار میکنید اینجوری خیلی چیزهای بزرگ کوچیک میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tayebe68 , 8591 , Donna , Good! , neilabak
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ
استرس دارم شدید
ممنون بابت راهنماییتون.
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ
RE: استرس دارم شدید
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ)۸۵۹۱ نوشته شده توسط:  سلام .شهریور دفاع پایان نامه دارم(ارشد نرم افزار)Confused. استرس دارم شدید. هنوز قسمتایی از کدم مونده و .......
ممنون میشم اگه دوستانی که دفاع کردن نکته هایی که لازمه چه واسه نگارش وچه برای ارائه و روز دفاع باید رعایت بشه رو بهم بگن.

استرس از باورها ناشی میشه
باوراتو عوض کن استرس بمیرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۵۹۱
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
استرس دارم شدید
برخی از لحظه های خوش زندگی تنها به قیمت مواجه با اضطراب به دست می آیند

با چیزی که میخوام قصد توهین به ..........رو ندارم ولی یه استاد داشتیم که می گفت :اگه میخوایین مطالبتون رو خوب ارائه بدین فکر کنین که طرف مقابلتون یعنی شنونده گوسفنده و شما برای اینکه مطلب رو بهش بهش بفهمونین اولا باید تسلط کامل و به مطلب و دوما کاملا با زبان ساده توضیح بدین.
جلو آینه هم حتما تمرین کن البته نه با لباس خونه!

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۵۹۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۷۱۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۱۸۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  یه سوال معماری دارم لطفا راهنمایی کنید arsalmani ۱ ۱,۵۲۶ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
Rainbow به کجاها دعوت شدید؟؟؟ mehrankh ۱۰۰ ۶۱,۰۳۲ ۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yasyf
  با رتبه ۱۸۰۰ آی تی شانس قبولی دارم؟؟ setayesh20 ۳ ۳,۹۴۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کاهش شدید احتمالی رتبه های قبولی در شبکه و امنیت سال در آیتی ۹۶ alilash ۵ ۳,۴۴۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی d_felfelak ۳ ۲,۳۲۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفر
  استرس زیاد برای ارشد کمکک hamid.jamshidi ۸ ۴,۰۶۵ ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid.jamshidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close