زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال: #۹۱
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  سلام
میخواستم بدونم سال آخر از چه زمانی مصمم شروع کردید به خوندن
از مرداد شروع کردم ولی به صورت خیلی مصمم از آخر شهریور یا همون اول مهر

New LifeHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
واقعا ممنون. چقدر ظریف و صادق توضیح دادین. من اگ زمانی مثله شما به جایی میرسیدم هیچ وقت از گذشته ام نمیگفتم. تازه سعی میکردم پنهانش کنم! یعنی نمونه شجاعت و عزت نفس غیر کاذب رو نشون دادین. این روحیه و مشاوره جدای از کمک به کنکور زندگی ادم رو متحول میکنه. ان شاالله خیرش رو تو زندگی ببینین و دست غیب تا اخر یارتون باشه.

پیام نور درس خوندن خصوصا تو بعضی واحدها یه شرایطی مشابه شرایط شما رو داره. استاد نداریم. اگرم باشه با هشت جلسه نمیتونه معجزه کنه.

من شاغلم. تا ساعت ۳عصر نمیتونم درس بخونم. از اون طرف ۶ تا ۹شب جای دیگه مشغولم. فقط میخوام بگم اونایی که وقتتون ازاده میاین میگین ۸ صبح تا ۹ شب کتابخونه میرفتید و دل امثال من رو اب میکنید! قدر موقعیتتون رو بدونید. بیشتر شکر خدا کنید و شک نکنید با برنامه این اقا جواب میگیرید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , chaka
ارسال: #۹۳
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  واقعا ممنون. چقدر ظریف و صادق توضیح دادین. من اگ زمانی مثله شما به جایی میرسیدم هیچ وقت از گذشته ام نمیگفتم. تازه سعی میکردم پنهانش کنم! یعنی نمونه شجاعت و عزت نفس غیر کاذب رو نشون دادین. این روحیه و مشاوره جدای از کمک به کنکور زندگی ادم رو متحول میکنه. ان شاالله خیرش رو تو زندگی ببینین و دست غیب تا اخر یارتون باشه.

پیام نور درس خوندن خصوصا تو بعضی واحدها یه شرایطی مشابه شرایط شما رو داره. استاد نداریم. اگرم باشه با هشت جلسه نمیتونه معجزه کنه.

من شاغلم. تا ساعت ۳عصر نمیتونم درس بخونم. از اون طرف ۶ تا ۹شب جای دیگه مشغولم. فقط میخوام بگم اونایی که وقتتون ازاده میاین میگین ۸ صبح تا ۹ شب کتابخونه میرفتید و دل امثال من رو اب میکنید! قدر موقعیتتون رو بدونید. بیشتر شکر خدا کنید و شک نکنید با برنامه این اقا جواب میگیرید.
شاید گذشته من باعث شرمندگی من باشه ولی به این افتخار میکنم که تونستم از گذشته عبرت بگیرم و مطمئن هستم که دیگه اشتباهات گذشتمو در آینده انجام نخواهم داد چون یاد گرفتم به چه صورت باید برنامه آینده خودمو درست کنم

New LifeHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , d_felfelak
ارسال: #۹۴
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
[/quote]
شاید گذشته من باعث شرمندگی من باشه ولی به این افتخار میکنم که تونستم از گذشته عبرت بگیرم و مطمئن هستم که دیگه اشتباهات گذشتمو در آینده انجام نخواهم داد چون یاد گرفتم به چه صورت باید برنامه آینده خودمو درست کنم
[/quote]

وای اینجوری نگین. جدای ازینکه هرگز جسارت نمیکنم به کسی طعنه بزنم واقعا منظورم این نبود که شما وضع بدی داشتین. عادت خیلی هامون شده که بدون ذره ای تلاش از زندگی زیادی طلبکاریم. یکیش خود من. این باعث میشه به پنهان کاری و غلو کردن رو بیاریم. (من خیلی به ندرت پیش میاد بگم پیام نوری بودم. منظورم ازین لحاظا بود)
علی ای حال همتی که شما به خرج دادین در کنار همین گذشته ستودنی میشه.
بازم از صداقتتون تشکر میکنم. و تاکید میکنم این مشاوره به خیلی هااز جمله خود من کمک خواهد کرد.
(اگه کدورتی پیش اومده حلال بفرمایین)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۹۵
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  وای اینجوری نگین. جدای ازینکه هرگز جسارت نمیکنم به کسی طعنه بزنم واقعا منظورم این نبود که شما وضع بدی داشتین. عادت خیلی هامون شده که بدون ذره ای تلاش از زندگی زیادی طلبکاریم. یکیش خود من. این باعث میشه به پنهان کاری و غلو کردن رو بیاریم. (من خیلی به ندرت پیش میاد بگم پیام نوری بودم. منظورم ازین لحاظا بود)
بازم از صداقتتون تشکر میکنم. و تاکید میکنم این مشاوره به خیلی هااز جمله خود من کمک خواهد کرد.
کدورتی نیست. واقعیتی بود که در مورد خودم گفتم. گذشته من واقعا افتضاح بود. ولی مهم اینه که آیندمو چه طور بسازم.
خیلی از ماها از همین گذشته میترسیم که باعث میشه آیندمونو خراب کنیم.

مثال:
خیلی ها ازم میپرسن ریاضی مهندسی بخونیم یا نه ؟ و منم بهشون میگم هر چی بیشتر از ریاضی مهندسی بترسید، هر چی بیشتر از گذشته ای که در مورد این درس داشتید بترسید، اوضاعتون بدتر و بدتر خواهد شد. قبول کنید که پایه ریاضی ضعیفی دارید، قبول کنید در دانشگاه با ۱۰ پاس کردید، قبول کنید در دانشگاه سخت ترین درسی بود که پاس کردید ولی دیگه کاری به گذشته نداشته باشید و بشینید از اول این درس را بدون ترس از گذشته ها و برای درست کردن آینده خودتون (زدن تست های کنکور) بخونید. همون کاری که من کردم

شاید اولش با کراهت و سختی زیادی این درس را میخوندم ولی بعد از یه مدت چنان به این درس علاقه مند شده بودم که دلم میخواست تمام تست ها و مثالهای کتاب پارسه رو حل کنم.

گذشته ریاضی مهندسی من اینه که حالم از این درس بهم میخورد. نه من بلکه استاد منو با ۱۰ پاس کرد. معادلات که درس پیش نیاز بود را دوبار افتادم و دفعه سوم پاس کردم. ولی مهم اینه که تونستم دو تا تست ریاضی مهندسی درست بزنم و همین باعث میشه که بدونم مسیرمو درست اومدم

موفق و موید باشید

New LifeHeart
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , Mahsash
ارسال: #۹۶
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  وای اینجوری نگین. جدای ازینکه هرگز جسارت نمیکنم به کسی طعنه بزنم واقعا منظورم این نبود که شما وضع بدی داشتین. عادت خیلی هامون شده که بدون ذره ای تلاش از زندگی زیادی طلبکاریم. یکیش خود من. این باعث میشه به پنهان کاری و غلو کردن رو بیاریم. (من خیلی به ندرت پیش میاد بگم پیام نوری بودم. منظورم ازین لحاظا بود)
کدورتی نیست. واقعیتی بود که در مورد خودم گفتم. گذشته من واقعا افتضاح بود. ولی مهم اینه که آیندمو چه طور بسازم.
خیلی از ماها از همین گذشته میترسیم که باعث میشه آیندمونو خراب کنیم.

مثال:
خیلی ها ازم میپرسن ریاضی مهندسی بخونیم یا نه ؟ و منم بهشون میگم هر چی بیشتر از ریاضی مهندسی بترسید، هر چی بیشتر از گذشته ای که در مورد این درس داشتید بترسید، اوضاعتون بدتر و بدتر خواهد شد. قبول کنید که پایه ریاضی ضعیفی دارید، قبول کنید در دانشگاه با ۱۰ پاس کردید، قبول کنید در دانشگاه سخت ترین درسی بود که پاس کردید ولی دیگه کاری به گذشته نداشته باشید و بشینید از اول این درس را بدون ترس از گذشته ها و برای درست کردن آینده خودتون (زدن تست های کنکور) بخونید. همون کاری که من کردم

شاید اولش با کراهت و سختی زیادی این درس را میخوندم ولی بعد از یه مدت چنان به این درس علاقه مند شده بودم که دلم میخواست تمام تست ها و مثالهای کتاب پارسه رو حل کنم.

گذشته ریاضی مهندسی من اینه که حالم از این درس بهم میخورد. نه من بلکه استاد منو با ۱۰ پاس کرد. معادلات که درس پیش نیاز بود را دوبار افتادم و دفعه سوم پاس کردم. ولی مهم اینه که تونستم دو تا تست ریاضی مهندسی درست بزنم و همین باعث میشه که بدونم مسیرمو درست اومدم

موفق و موید باشید

خیلی ممنونم...اگر بدونید این کامنتتون چقدر به من کمک کرد! من امروز شروع کردم به خوندن ریاضی مهندسی از روی پارسه. دائم به خودم یادآوری می‌کردم که میان ترم این درس رو زیر نصف شدم...که هیچی ازش نمی‌فهمیدم...که جلسات آخر با گریه سر کلاس می‌رفتم... که تا لحظه‌ای که نمره‌م رو دیدم فکر می‌کردم می‌افتم و نهایتا با ۱۳.۸ پاسش کردم و اون هم به خاطر خیلی خوندنم برای پایان ترم بود و اصلا دلیلش این نبود که چیزی یاد گرفتم. من دائم این‌هارو به خودم یادآوری می‌کردم و باعث می‌شدم هم تمرکزم بیاد پایین هم از درس بترسم.
الان که گفتید اینهارو خیلی بهم انرژی دادید... ممنونم Smile
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  من کاردانی سمیه بودم و کارشناسی جهاد دانشگاهی اصفهان..شما؟

آزاد نجف آباد

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ
Re: RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sana123 نوشته شده توسط:  [quote='sana70' pid='282672' dateline='1403290277']
[quote='sana123' pid='282611' dateline='1403262626']

حتما قبول می شی، کجا لیسانس گرفتی؟
شما هم قبولی حتما....
من کاردانی سمیه بودم و کارشناسی جهاد دانشگاهی اصفهان..شما؟

إإ منم جهاد اصف بودم
ورودی چه سالی؟؟

Sent from my LT22i using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
چه چتیه اینجاSmile)
بچه ها مراعات تاپیکو بکنینSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۱۰۰
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط رها-مکانیک.)
سلام
با سپاس فراوان از آقای عباسیان
خیلی وقته بخاطر تجربه تلخی که از ارشد ۹۳داشتم همه اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم و منتظر بودم کاری جور بشه که دیگه به ارشد فکر نکنم درحالی که طبق شناختی که از خودم دارم درس و ادامه تحصیل رو همیشه تنها راه پیشرفت خودم میدونستم اما برای فرار از شکست دوباره میخواستم هدفم رو تغییر بدم(البته من با دو ماه درس خوندن انتظار داشتم ازقبول شدگان دانشگاههای برتر کشور باشم)اما با خوندن پی دی افی که کاملا مشخصه صادقانه بدون کپی کردن حرفای کلیشه ای بعضی مشاوره ها نوشته شده واقعا متوجه شدم دارم مرتکب چه اشتباه بزرگی میشم
باورتون نمیشه از اون روزی که با این سایت اشنا شدم و این پی دی اف چقدر همه چی برای من تغییر کرده و ایمان دارم که این اتفاق بی حکمت نیس
واقعا خوش به حال شما نرم افزاریا که چه سایت فوق العاده ای دارین
باز هم از آقای عباسیان کمال تشکر رو دارم

یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه میروی
وقتی که سر و رویت زخمی شده
یک راند دیگر مبارزه کن
و به یاد داشته باش
مردی که همواره یک راند دیگر مبارزه میکند
هرگز شکست نمیخورد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۱۰۱
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ
چه حالی داشتی این همه نوشتی[تصویر:  68098_eskelet_69.gif]
من که حال نداشتم بخونم [تصویر:  608_eskelet_24.gif]
امیدوارم همیشه موفق باشی

Ayyy ya ya ya
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  چه حالی داشتی این همه نوشتی[تصویر:  284231_68098_eskelet_69.gif]
من که حال نداشتم بخونم [تصویر:  284231_608_eskelet_24.gif]
امیدوارم همیشه موفق باشی
قربونت داداش

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
سلام
آقا مسعود ممنون بابت این راهنماییهاتون
یک سوال داشتم خدمتتون ، به نظرتون باید کل کتاب CLRS رو خوند ؟ از اول تا آخرش ؟ من ساختمان داده تو دانشگاه با استادی داشتم که اصلا نمی دونست چی داره درس میده ! ما هم آخرش نفهمیدیم ساختمان داده چی هست ؟ در حال حاضر دارم ساختمان داده رو از روی پارسه می خونم تازه داره دستم میاد هدف درس چی بوده !
به نظرتون اول CLRS باید خونده بشه یا اول کتاب همون کتاب ساختمان داده طورانی رو تموم کنم بعد CLRS بخونم یا دوتا رو با هم پیش ببرم؟ و در مورد اینکه آیا CLRS باید کامل کامل خونده بشه یا نه فقط بعضی فصل هاش باید خونده بشه هم اگه توضیحی بدید ممنون میشم
با تشکر

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۱۰۴
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  سلام
یک سوال داشتم خدمتتون ، به نظرتون باید کل کتاب CLRS رو خوند ؟ از اول تا آخرش ؟ من ساختمان داده تو دانشگاه با استادی داشتم که اصلا نمی دونست چی داره درس میده ! ما هم آخرش نفهمیدیم ساختمان داده چی هست ؟ در حال حاضر دارم ساختمان داده رو از روی پارسه می خونم تازه داره دستم میاد هدف درس چی بوده !
به نظرتون اول CLRS باید خونده بشه یا اول کتاب همون کتاب ساختمان داده طورانی رو تموم کنم بعد CLRS بخونم یا دوتا رو با هم پیش ببرم؟ و در مورد اینکه آیا CLRS باید کامل کامل خونده بشه یا نه فقط بعضی فصل هاش باید خونده بشه هم اگه توضیحی بدید ممنون میشم
با تشکر

منم همین سوالو دارم، منو توو خوندن ساختمانو الگو روشن کنین، برای شروع گفتم با داده ساختارهای قدسی شروع کنم و با هر فصلی که میخونم تمرینای سی ال ار اسم حل کنم و ٦٠٠ قدسیو، کارم اشتباس؟ اصلا این داده ساختارها فصل حذفی که نداره؟ همشو باید خوند؟
یکی توروخدا به طور مطمعن بیاد این فصلای مهم سی ال ار اسو بگه کدوما برا ساختمانن کدوما الگو، همه جا روایتی هست راجع بهش

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۱۰۵
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط izadan11.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  سلام
با تشکر

منم همین سوالو دارم، منو توو خوندن ساختمانو الگو روشن کنین، برای شروع گفتم با داده ساختارهای قدسی شروع کنم و با هر فصلی که میخونم تمرینای سی ال ار اسم حل کنم و ٦٠٠ قدسیو، کارم اشتباس؟ اصلا این داده ساختارها فصل حذفی که نداره؟ همشو باید خوند؟
یکی توروخدا به طور مطمعن بیاد این فصلای مهم سی ال ار اسو بگه کدوما برا ساختمانن کدوما الگو، همه جا روایتی هست راجع بهش
حالا تا بیاد من جاش جواب بدم :دی
ساختمان داده هر چقدر هم بلد باشی باز احتمالش هست نتونی جواب بدی
مثلا من یه سال فقط مرورش کردم همه رو جواب دادم امسال سی ال ار اس رو کامل خوندم فقط یکی
clrs برای طراحی الگوریتم خیلی خوب جواب میده
همه ی فصل ها رو لازم نیست بخونید بعضی از الگوریتم ها رو فقط پیچیدگی شون رو بدونید بس هست(مثلا kmp) فصل الگوریتم های تصادفی رو نیمه ی اولش کافیه(و خیلی مهم) آخراش اصلا اثبات هاش مهم نیست کلا جلد اول باید خونده بشه جلد دوم هم بعضی قسمت هاش
۶۰۰ مسئله هم کتاب خیلی خوبیه ولی بدون سی ال ار اس یا یک کتاب مفهومی دیگه حکم حفظ کردن رو داره و بی ارزش
اگر فقط ساختمان داده می خوای بخونی کتاب قدسی منبع خوبیه

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  چه حالی داشتی این همه نوشتی[تصویر:  284231_68098_eskelet_69.gif]
من که حال نداشتم بخونم [تصویر:  284231_608_eskelet_24.gif]
امیدوارم همیشه موفق باشی
قربونت داداش

چاکرBig Grin

Ayyy ya ya ya
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , s.h5102

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۳۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۲۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۰۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۴۴۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close