زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال: #۷۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  طبق تجربیات شما بهتره واسه طراحی الگوریتم CLRS رو بخونیم. حالا با توجه به اینکه من ۵ سال پیش کارشناسیمو گرفتم به نظر شما برای طراحی الگوریتم از یک مرجع شروع کنم بهتره یا اینکه یک کتاب سبک تر بخو.نم بعد دورباره بیام سراغ مرجع؟
فرقی نمیکنه از چی شروع کنی. حتی میتونی اول از کتابهای تستی مثل پوران و مقسمی شروع کنی و بعد بری سراغ CLRS
ولی خوندن و حل تمریناتش خیلی مهمه و به درک مطالب شما کمک میکنه

به شما توصیه میکنم که همین امسال رتبه خوب رو بیارید و تمومش کنید، نمیخواد امسال آزمایشی کنکور بدید و سال بعد کنکور اصلی. چون برنامه دو ساله برای کنکور، خیلی خیلی سخت به نظر میاد Big Grin Tongue Cool

New LifeHeart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fzpakzad
ارسال: #۷۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ
آی گفتین سال اول تموم کن.ولی من تا الان کسی رو تو مانشت ندیدم آیتی سال اول قبول شه،البته کاری به امیرکبیریا و دانشگاه های دسته اول ندارما.کسایی مثه خودمو مثال میزنم.شایدم من ندیدم.ولی همین ندیدن روحیه آدمو تضعیف میکنه.من نمیخوام بمونم سال بعد Sad

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fzpakzad , abji22
ارسال: #۷۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  آی گفتین سال اول تموم کن.ولی من تا الان کسی رو تو مانشت ندیدم آیتی سال اول قبول شه،البته کاری به امیرکبیریا و دانشگاه های دسته اول ندارما.کسایی مثه خودمو مثال میزنم.شایدم من ندیدم.ولی همین ندیدن روحیه آدمو تضعیف میکنه.من نمیخوام بمونم سال بعد Sad
ضرب المثله یادتون نره. اگر تا حالا کسی کاری را انجام نداده، شما اولین شخصی باشید که اون را انجام میدید Cool

New LifeHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fzpakzad , shamim_s , Riemann , sanahin
ارسال: #۷۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ق.ظ، توسط fzpakzad.)
تلاش خودمو میکنم. ممنونم از راهنماییتون

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
این چی میگه؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۸۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  صفحه ۶۹، خط یکی مونده به آخر، اون منم Big Grin
تو و افشین جاتون صفحه اول بود ولی یه تغییراتی دادم و تشکرات رو بردم صفحه آخر Big Grin

چرا از من تشکر نشده؟Sleepy

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط masoud67.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  این چی میگه؟
فکر کنم دست به انتقاد از مطلب من زده Big Grin

(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  صفحه ۶۹، خط یکی مونده به آخر، اون منم Big Grin
تو و افشین جاتون صفحه اول بود ولی یه تغییراتی دادم و تشکرات رو بردم صفحه آخر Big Grin

چرا از من تشکر نشده؟Sleepy
همه بچه های مانشت به من کمک کردند و از همشون تشکر کردم. ولی این سه نفر خیلی باهم در ارتباط بودیم و زیاد بهم انگیزه میدادند

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , Riemann
ارسال: #۸۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
خط به خط صفحه به صفحشو با تمام سلول هام خوندم
(با توجه به اینکه ۲سال پشت کنکور ارشد بودم) تمام حرفاتونو کامل درک میکردم
همش احساس میکردم که درمورد من نوشته شدهSmile
تشکر خالی جواب این زحمتی که شما کشیدین نیست.جز اینکه براتون دعا کنیمSmile
بازم ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , نارین , shamim_s , ریحان
ارسال: #۸۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه مانشتی ها

یه مدت پیش از من خواسته شد که یه مصاحبه تو مانشت بذارم. سوالات را دیدم و یه نگاهی هم به مصاحبه های بقیه بچه ها انداختم ولی راستشو بخواهید اصلا به دلم نچسبید. حس کردم چیز خوبی توی مصاحبه ها دستگیر آدم نمیشه. نهایتش بحث منابع هست و بقیه اش خیلی خوب نیست. به همین خاطر تصمیم گرفتم به جای جواب دادن به سوالات مصاحبه مانشت، یه ریتم دیگه از مصاحبه که همراه با راهنمایی باشه را درست کنم و اینجا قرار بدم. به نظرم اینجوری بهتر باشه.

عنوان این موضوع و متنی که نوشتم را رتبه یک شدن انتخاب کردم چون من برای رتبه یک میخوندم که بنا به دلایلی نشدم. مهمترین دلیل هم اشتباهاتی بود که خودم انجام دادم و تمام این اشتباهات را در این مصاحبه گفتم تا همه بدونند که چه اشتباهاتی ممکنه در مسیر کنکور انجام بدن.

شاید در جایگاهی نباشم که بخوام مشاوره بدم، نصیحت کنم و یا متنی در مورد رتبه خوب آوردن بنویسم ولی همونطور که بعضی ها برای کمک به من وقت گذاشته بودند، من هم وظیفه خودم دونستم که به مانشت و اعضای اون همه جوره در حدی که در توانم باشه کمک کنم.
متنی که نوشتم حدود ۷۰ صفحه شده. زیاده ولی همه مواردی که تو ذهنم بود را گفتم. کسانی که قراره امسال دوباره کنکور بدید، حتما بخونید. قول میدم مفید باشه Wink

فایل زیر را در همین باب نوشتم که امیدوارم خوشتون بیاد. سعی کردم طبق سوالات مصاحبه، در مورد تمام جوانب کنکور مثل برنامه ریزی، منابع، کنترل، مشکلات و خیلی چیزهای دیگه صحبت کنم. هر چند به دلیل کمبود وقت و مشغله کاری نتونستم خیلی خوب تدوینش کنم ولی تا جایی که امکان داشت سعی کردم غلط نداشته باشه، از لحاظ گرامری خوب باشه و مطالب را هم به صورت خودمونی به کسی که میخونه برسونم. اگر کمبودی داره همین جا عذر خواهی میکنم.

امیدوارم بتونم با این متنی که نوشتم، سهم کوچکی در موفقیت شماها داشته باشم
با تشکر
مسعود عباسیان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دمت گرم همشهری، خیلی عالی نوشتی خیلی عالی
خوبی مانشت اینه که حس تعاون و همکاری را در بچه ها به وجود میاره، اگه از یه دید واقعبینانه بخوایم به ماجرا نگاه کنیم اینجا اکثرا رقیبن و قاعدتا نباید خیرشون به همدیگه برسه، ولی برعکس هرکسی چون از مانشت خیر می بینه و نتیجه میگیره دلش می خواد دست بقیه را هم بگیره به ویژه بعد از قبولی.
به هرحال بازم ممنونم همشهری

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۸۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
یه سوال هم من دارم، clrs دو تا کتابه، یعنی هم ساختمان داده داره هم طراحی الگوریتم؟؟؟
یا فقط یه کتابه که هر دو تا درسا پوشش میده؟؟؟؟
روشنم کنید لطفا

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۰
۰
ارسال: #۸۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)sana123 نوشته شده توسط:  یه سوال هم من دارم، clrs دو تا کتابه، یعنی هم ساختمان داده داره هم طراحی الگوریتم؟؟؟
یا فقط یه کتابه که هر دو تا درسا پوشش میده؟؟؟؟
روشنم کنید لطفا

یک کتابه و هر دورو پوشش میده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
ارسال: #۸۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ق.ظ)sana123 نوشته شده توسط:  همشهری، خیلی عالی نوشتی خیلی عالی
خوبی مانشت اینه که حس تعاون و همکاری را در بچه ها به وجود میاره، اگه از یه دید واقعبینانه بخوایم به ماجرا نگاه کنیم اینجا اکثرا رقیبن و قاعدتا نباید خیرشون به همدیگه برسه، ولی برعکس هرکسی چون از مانشت خیر می بینه و نتیجه میگیره دلش می خواد دست بقیه را هم بگیره به ویژه بعد از قبولی.
به هرحال بازم ممنونم همشهری
چه جالب یه همشهری دیگه با نام کاربری تقریبا مشابه من.....
شمام برا ارشد میخونی؟شروع کردی؟چه گرایشی هستی؟

سلام آقای عباسیان
واقعا تشکر میکنم
عالی بود
عالییییییییییی
موفقیت بزرگیو بدست آوردید تبریک میگم.
ارادتون خیلی خوبه همچین آدمایی همیشه موفقن
من خودم یه پا مشاورم و همیشه تمام سمینارهای فرهنگو گوش میکنم ولی عمل کردنش مهمه
نمیدونم چرا من مثل شما اراده ندارم؟؟
پارسال خواستم بخونم همه گفتن کارتو بچسب و...که حالا فهمیدم اشتباه بزرگی کردم گوش به حرف بقیه دادم...
بازم ممنونم همشهری

من لیسانس نرم افزار دارم و فوق MBA
هنوز شروع نکردم به خوندن، سال ۹۱ واسه کنکور نرم ثبت نام کردم ولی نخوندم و امتحانم ندادم، یعنی کلا بی خیالش شدم ولی الان دوباره یه مدتیه مثل خوره تو فکرمه
این مانشت کلا یه جاییه واسه انگیزه دادن به آدم
اول مردد بودم ولی حالا مطمئنم که می خوام بخونما و قبول بشم

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۰
۲
ارسال: #۸۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط sana123.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)sana123 نوشته شده توسط:  واسه کنکور نرم ثبت نام کردم ولی نخوندم و امتحانم ندادم، یعنی کلا بی خیالش شدم ولی الان دوباره یه مدتیه مثل خوره تو فکرمه
این مانشت کلا یه جاییه واسه انگیزه دادن به آدم
پس یه همشهری پیگیر هم داریم ایشا...
من تازه پارسال درسم تموم شده و یک سال به بطالت کار گذشت ولی حتما امسال میخونم هوش قبول شم....

حتما قبول می شی، کجا لیسانس گرفتی؟

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۰
۱
ارسال: #۸۹
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
سلام مسعود جان واقعأ ممنونم که این فایل رو آماده کردین.به خصوص جدولی که درست کرده بودین واسه برنامه ریزی.......
عالی بود مرسیHeart
۰
۰
ارسال: #۹۰
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
سلام
میخواستم بدونم سال آخر از چه زمانی مصمم شروع کردید به خوندن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۵۷۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close