زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونگی اخذمدرک آیتلس برای افرادمبتدی

ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ
باسلام
چگونه افرادمبتدی می توانند مدرک آیتلس رااخذکنند؟
آیارفتن به کلاس های کانون زبان ایران مناسب است؟
البته مدرک آیتلس رابرای حدود۴یا۵سال دیگه میخوام
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط A V A.)
ایلتس ازمون پیش پا افتاده ای نیست، باید حداقلش دیگه درحد upper intermediateباشین تا بشه کمه کمش ٥ یا ٦ بشین.
کلاس رفتن خیلی مفیده، کلاسایی که تخصصی فقط ایلتس کار میکنن، من خودم دانشجوی ادونس سفیرم و یه ترم کلاس ایلتس سفیرو رفتم راضی نبودم، بنظر من اگه تهرانین و مشکل شهریه ندارین برین افرینش، من از سایتشم مطالب زیادی یاد گرفتم، بعد کنکور حتما میرم افرینش، کانونو نمیدونم اما سفیر ایلتسش نو پاست

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: چگونگی اخذمدرک آیتلس برای افرادمبتدی
ببین از من به شما نصحیت، خیلی دنبال آموزشگاه نباشید. چیزی که از آموزشگاه مهم تر هست، خود استاد است
اگه آموزشگاه خیلی هم توپ باشه و دست استاد رو باز بزاره و امکاناتش هم عالی باشه، دلیل نداره که شما ازش
راضی باشید.
نکات مهم در یادگیری زبان(تجربۀ خود من):
۰/ تلاش شخصی ( روزی چند ساعت قراره مطالعه کنید و کلاً چقدر علاقه دارید به زبان، به دور از مدرک)
۱/ استاد ( مهارت تدریس، سواد، تجربه در آزمون مورد نظر)
۲/ هم کلاسی ها ( اگه همه چی عالی باشه ولی با یک گروه بد کلاس تشکیل بشه، بازده کلاس بیشتر از ۵۰% افت می کنه)
۳/ متد تدریس ( کتاب هایی که در یک ترم تدریس می شوند و شیوۀ آموزش)
۴/ آموزشگاه( از لحاظ مدیرت و امکانات و کادر اموزشی)

خودتون با خوندن این ها ته دلتون خواهید فهمید که ارزش هر کدام چقدر است. برای همین من در رابطه با ارزش این موارد چیزی
نمی گم ولی به وضوح باید ترتیب اولیت برای همه ثابت باشه!
۰
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط The BesT.)
سلام
یه سوالی که من دارم اینه که آموزشگاه آفرینش در تهران قبل از دوره آیلس چه کتابهایی را تدریس میکنه؟؟اگر دوستانی که رفتند اطلاعی دارند ممنون میشم بفرمایید Smile
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  چگونگی دانلود مقاله از سیویلیکا؟ sun-shine ۱۳ ۳۶,۵۷۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: moghim1349
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۵۷ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  چگونگی استخدام در بانک های خصوصی nobody90 ۱ ۲,۸۸۸ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arshad_95
  چگونگی نوشتن پایان نامه ؟ sun-shine ۶ ۵,۸۵۰ ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar121
  چگونگی روند حل سوالات مربوط به سری فوریه با یک مثال b.kiani ۹ ۲۵,۶۲۴ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: reza garakani
  سمینار و چگونگی انجام آن ۹SHAN ۰ ۱,۴۱۷ ۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ۹SHAN
  چگونگی شناسایی نرم افزارهایی که از ترافیک اینترنمان استفاده میکنند so@ ۱۰ ۴,۰۷۷ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چگونگی دریافت پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور parsaNA ۴۹ ۴۲,۳۵۷ ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: stabesh
  چگونگی تبدیل عدد باینری ورودی به ممیز ثابت The BesT ۰ ۱,۴۷۰ ۲۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close